2024. Május 23. - 09:52:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 214043 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 14. - 13:58:31
Válasz #90
Nem elérhető

FirstLady


Utálom...

A papucsokat.

Persze csak nézni utálom, hisz fel nem vennék egyet sem. Különösen az un. klumpa papucsok láttán ráz ki a hideg. A legszebb amikor egy "férfi" hord ilyet, fehér frottír zoknival, ami persze minél magasabbra fel van húzva...

Miért?????!!!!


 ****:)))
Én azoktól a papucsnak levágott gumicsizmáktól hányok be...  :----
ráadásul nyáron... gombatenyészet jut eszembe róla ;D

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 14. - 14:40:02
Válasz #91
Nem elérhető

God Vazzeg


Utálom...

A papucsokat.

Persze csak nézni utálom, hisz fel nem vennék egyet sem. Különösen az un. klumpa papucsok láttán ráz ki a hideg. A legszebb amikor egy "férfi" hord ilyet, fehér frottír zoknival, ami persze minél magasabbra fel van húzva...

Miért?????!!!!


 ****:)))
Én azoktól a papucsnak levágott gumicsizmáktól hányok be...  :----
ráadásul nyáron... gombatenyészet jut eszembe róla ;D



Ezmiez??! Gumi papucs?  ****:)))

2009. Május 14. - 14:54:58
Válasz #92

csery

Vendég
Utálom hogy kevés szó esik a testépítésről mostanság...érdeklődnék ***))) ***)))

2009. Május 14. - 14:59:35
Válasz #93
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Utálom hogy kevés szó esik a testépítésről mostanság...érdeklődnék ***))) ***)))

 ;D

2009. Május 14. - 15:02:05
Válasz #94
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Utálom hogy kevés szó esik a testépítésről mostanság...érdeklődnék ***))) ***)))

Tiéd a színpad és a mikrofon, 5...4...3...2...1...Beszélhetsz  ;D

2009. Május 14. - 15:11:53
Válasz #95

csery

Vendég
Utálom hogy kevés szó esik a testépítésről mostanság...érdeklődnék ***))) ***)))

Tiéd a színpad és a mikrofon, 5...4...3...2...1...Beszélhetsz  ;D

Basszus nem akarok én lenni a főfasz, de hát tényleg így van ,én szeretnék több érdekességet, cikket olcasni a testépítés témakörében, akár kajáról, SZTEROIDRÓL ;D, vagy bármiről is legyen szó...mert azt már tudom hogy melyikünk milyen könyvet olvas, ami roppant fontos, de nem tudom ki mit eszik, hogyan tréningezik,leszámítva az edzés topicokat. De akkor itt kérdezek...valakinek cikke vagy linkje pl. az alvás fontosságát illetően, mikor, mennyit, mennyit ne?

2009. Május 14. - 15:16:19
Válasz #96
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Utálom hogy kevés szó esik a testépítésről mostanság...érdeklődnék ***))) ***)))

Tiéd a színpad és a mikrofon, 5...4...3...2...1...Beszélhetsz  ;D

Basszus nem akarok én lenni a főfasz, de hát tényleg így van ,én szeretnék több érdekességet, cikket olcasni a testépítés témakörében, akár kajáról, SZTEROIDRÓL ;D, vagy bármiről is legyen szó...mert azt már tudom hogy melyikünk milyen könyvet olvas, ami roppant fontos, de nem tudom ki mit eszik, hogyan tréningezik,leszámítva az edzés topicokat. De akkor itt kérdezek...valakinek cikke vagy linkje pl. az alvás fontosságát illetően, mikor, mennyit, mennyit ne?

Ha jól emlékszem eleinte te se nagyon a testépítéssel kapcsolatban fórumoztál vagy irkáltál  ***)))  ;)

2009. Május 14. - 15:17:04
Válasz #97
Nem elérhető

madinorbi


Megszállta a szentlélek  ;D ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 14. - 15:20:25
Válasz #98

csery

Vendég
Utálom hogy kevés szó esik a testépítésről mostanság...érdeklődnék ***))) ***)))

Tiéd a színpad és a mikrofon, 5...4...3...2...1...Beszélhetsz  ;D

Basszus nem akarok én lenni a főfasz, de hát tényleg így van ,én szeretnék több érdekességet, cikket olcasni a testépítés témakörében, akár kajáról, SZTEROIDRÓL ;D, vagy bármiről is legyen szó...mert azt már tudom hogy melyikünk milyen könyvet olvas, ami roppant fontos, de nem tudom ki mit eszik, hogyan tréningezik,leszámítva az edzés topicokat. De akkor itt kérdezek...valakinek cikke vagy linkje pl. az alvás fontosságát illetően, mikor, mennyit, mennyit ne?

Ha jól emlékszem eleinte te se nagyon a testépítéssel kapcsolatban fórumoztál vagy irkáltál  ***)))  ;)


Ez látod abszolút igaz...de ha már védjük a folyókat meg a hódot meg az aye aye makit(nem szusi ;D), akkor védjük ezt is....csak olyan jó  lenne egykiadós jó kis testépítéses cikk elolvasása után offolni, tudod munka gyümölcse.

2009. Május 14. - 17:03:51
Válasz #99
Nem elérhető

fastor


Utálom...

A papucsokat.

Persze csak nézni utálom, hisz fel nem vennék egyet sem. Különösen az un. klumpa papucsok láttán ráz ki a hideg. A legszebb amikor egy "férfi" hord ilyet, fehér frottír zoknival, ami persze minél magasabbra fel van húzva...

Miért?????!!!!


 ****:)))
Én azoktól a papucsnak levágott gumicsizmáktól hányok be...  :----
ráadásul nyáron... gombatenyészet jut eszembe róla ;D



Ezmiez??! Gumi papucs?  ****:)))
vizicipö, csak az igénytelenebb változat !+"%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 14. - 17:04:52
Válasz #100
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A szandált minden típusában  ;D

2009. Május 14. - 17:16:30
Válasz #101

B1ll4

Vendég
A szandált minden típusában  ;D

mezítláb , Tiszaparton a porhanyós homokban . Nyertem ? :D

(Most jön a Hawaii-szigeteki utad meg a mittomén mi ... :(  :'( )

2009. Május 14. - 17:17:04
Válasz #102

SheHulk

Vendég
Ha megpróbálnak megalázni azt nem szeretem..
Amikor valaki sírásig pofoza a gyerekét az utcán..
Vagy megveri a kutyáját a szemem láttára...

2009. Május 14. - 17:20:33
Válasz #103
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A szandált minden típusában  ;D
Köszi, ezt kifelejtettem...

 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 14. - 17:25:45
Válasz #104
Nem elérhető

fastor


jelenleg a képmutatást, és az osztályfönökömet, a vizsgafeladatommal együtt :-/-
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó