2024. Május 23. - 11:58:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 214069 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 14. - 20:13:52
Válasz #150
Nem elérhető

God Vazzeg


A szandált minden típusában  ;D

Én nyáron szeretem a szandált  ::) Nem vagyok animal mi?  ****:)))

Nem  **:))))* :D

Annyi baj legyen  O0

Jó tudom, egy szandálos is lehet animal, nem ezen múlik  ;)  ;-oo-;

A vicc az hogy sose gondoltam magam animalnak, csak egy vidéki gyúrogató parasztgyereknek. És ezt büszkén vállalom is  :-){

2009. Május 14. - 20:14:35
Válasz #151
Nem elérhető

fastor


A szandált minden típusában  ;D

Én nyáron szeretem a szandált  ::) Nem vagyok animal mi?  ****:)))

Nem  **:))))* :D

Annyi baj legyen  O0
Legalább a lábad se büdös ****:))) ****:))) ****:)))

... és tényleg nem! Honnan tudtad?  :o  ****)
tippeltem :D :D :D :D

Ez a másik amit utálok: ha valakinek büdös a lába...  :----
nem leszünk jóban ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 14. - 20:15:05
Válasz #152
Nem elérhető

God Vazzeg


A szandált minden típusában  ;D

Én nyáron szeretem a szandált  ::) Nem vagyok animal mi?  ****:)))

Nem  **:))))* :D

Annyi baj legyen  O0
Legalább a lábad se büdös ****:))) ****:))) ****:)))

... és tényleg nem! Honnan tudtad?  :o  ****)
tippeltem :D :D :D :D

Ez a másik amit utálok: ha valakinek büdös a lába...  :----

Amennyire emlékszem sose volt büdös a lábam, persze nyáron mondjuk nekem is beizzad, akkor van minimális szaga, de az az igazi lábszag sose volt.. Lehet szerencsés vagyok  :violinplay3:

2009. Május 15. - 09:43:46
Válasz #153
Nem elérhető

FirstLady


A közönytől behányok! :----

Reggel piac, ATM automata, anyámmal álltunk a sorban, előttünk egy néni lépett a géphez, egy méterre oldalt állunk a nénitől, mögöttünk 5-6 ember, köztük jól megtermett férfiak (najó palik)
Erre mögé áll 3 barnabőrű fiatalember és sasolják, mit csinál a néni... mindenki kussol (na itt szállt el az agyam!)
Mondom nekik, hé' srácok, egyrészt arra van a sor vége, másrészt álljatok arrébb, mert ha a néni végez, a lábatokra fog lépni! (naná, hogy legszívesebben azt mondtam volna, hogy takarodjatok már el, ne nézzétek a néni pinkódját rablás előtt! - de nem ezt mondtam)
Anyám kontrázik (őt sem kell félteni), hogy ja-ja menjenek már el onnan, mittom. Közben síri csend a sorban, mindenki pont másfelé néz VÉLETLENÜL...
A fiatalemberek visszapofáznak, miért f*szért szólunk mi bele, meg hasonlók, én erőt veszek magamon, mély levegőt veszek (nincs nálam önvédelmi fegyver semmilyen :D ) majd mondtam, hogy jön mindjárt a rendőrbarátom, neki nem tetszene ez a hangnem... (közben fohász, hogy bazze, csak ezt éljem túl, dehogy jön a rendőrbarátom, ha rájönnek, nekem annyi :D ) Szegény néni, már nem meri beütni a pinkódját... csak áll ott megszeppenve... Többi sorban álló, még mindig pont másfelé talált valami érdekes látnivalót...

És milyen a sors amint kimondtam a mondatot, mintegy végszóra, megjelent egy rendőr a sarkon, és igyekszik felénk, fiatalemberek egy pillanat alatt tűntek úgy el, hogy azt sem tudtam merre mentek, 3-an 5 felé inaltak...

A rendőr pedig épp csak arra sétált, fogalma sem volt arról, hogy mi történt, 1-2 másodperccel ezelőtt...

Utójáték: a néni végül biztonságban vett fel pénzt, megköszönte, és egy-két darab ezresből, amit felvett, oda akart adni egyet, hálája jeléül, természetesen nem fogadtuk el... könnyeivel küszködve a néni, hálálkodott még egy kicsit, aztán ment vásárolni... a sor többi tagja továbbra sem látott-és hallott semmit... :-/-
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 15. - 09:58:26
Válasz #154
Nem elérhető

hopika


A közönytől behányok! :----

Reggel piac, ATM automata, anyámmal álltunk a sorban, előttünk egy néni lépett a géphez, egy méterre oldalt állunk a nénitől, mögöttünk 5-6 ember, köztük jól megtermett férfiak (najó palik)
Erre mögé áll 3 barnabőrű fiatalember és sasolják, mit csinál a néni... mindenki kussol (na itt szállt el az agyam!)
Mondom nekik, hé' srácok, egyrészt arra van a sor vége, másrészt álljatok arrébb, mert ha a néni végez, a lábatokra fog lépni! (naná, hogy legszívesebben azt mondtam volna, hogy takarodjatok már el, ne nézzétek a néni pinkódját rablás előtt! - de nem ezt mondtam)
Anyám kontrázik (őt sem kell félteni), hogy ja-ja menjenek már el onnan, mittom. Közben síri csend a sorban, mindenki pont másfelé néz VÉLETLENÜL...
A fiatalemberek visszapofáznak, miért f*szért szólunk mi bele, meg hasonlók, én erőt veszek magamon, mély levegőt veszek (nincs nálam önvédelmi fegyver semmilyen :D ) majd mondtam, hogy jön mindjárt a rendőrbarátom, neki nem tetszene ez a hangnem... (közben fohász, hogy bazze, csak ezt éljem túl, dehogy jön a rendőrbarátom, ha rájönnek, nekem annyi :D ) Szegény néni, már nem meri beütni a pinkódját... csak áll ott megszeppenve... Többi sorban álló, még mindig pont másfelé talált valami érdekes látnivalót...

És milyen a sors amint kimondtam a mondatot, mintegy végszóra, megjelent egy rendőr a sarkon, és igyekszik felénk, fiatalemberek egy pillanat alatt tűntek úgy el, hogy azt sem tudtam merre mentek, 3-an 5 felé inaltak...

A rendőr pedig épp csak arra sétált, fogalma sem volt arról, hogy mi történt, 1-2 másodperccel ezelőtt...

Utójáték: a néni végül biztonságban vett fel pénzt, megköszönte, és egy-két darab ezresből, amit felvett, oda akart adni egyet, hálája jeléül, természetesen nem fogadtuk el... könnyeivel küszködve a néni, hálálkodott még egy kicsit, aztán ment vásárolni... a sor többi tagja továbbra sem látott-és hallott semmit... :-/-

Ez általában így működik sajnos.

Nem a legjobb megoldás,de annak zenekarnak,akikkel egy próbahelyen vagyunk, a gitárosa utazott haza vonattal Nyíregyházáról és bepróbálta 2 nem ma barnult egyén a fülkében,mivel egyedül ült bent,hogy jó lenne,ha szolídan áttelepítené az értéktárgyait hozzájuk...a srác nem ezen a földön él,de most ez pont jól jött...szép lassan felállt elővette a kést a zsebéből és nekifogta az egyik delikvens nyakának.Meggondolták magukat és egyből mondta a nem "kés alatt" lévő,hogy ők bizony,csak poénból mondták ezt...

Szeretünk magyarország!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 15. - 10:06:02
Válasz #155
Nem elérhető

FirstLady


A közönytől behányok! :----

Reggel piac, ATM automata, anyámmal álltunk a sorban, előttünk egy néni lépett a géphez, egy méterre oldalt állunk a nénitől, mögöttünk 5-6 ember, köztük jól megtermett férfiak (najó palik)
Erre mögé áll 3 barnabőrű fiatalember és sasolják, mit csinál a néni... mindenki kussol (na itt szállt el az agyam!)
Mondom nekik, hé' srácok, egyrészt arra van a sor vége, másrészt álljatok arrébb, mert ha a néni végez, a lábatokra fog lépni! (naná, hogy legszívesebben azt mondtam volna, hogy takarodjatok már el, ne nézzétek a néni pinkódját rablás előtt! - de nem ezt mondtam)
Anyám kontrázik (őt sem kell félteni), hogy ja-ja menjenek már el onnan, mittom. Közben síri csend a sorban, mindenki pont másfelé néz VÉLETLENÜL...
A fiatalemberek visszapofáznak, miért f*szért szólunk mi bele, meg hasonlók, én erőt veszek magamon, mély levegőt veszek (nincs nálam önvédelmi fegyver semmilyen :D ) majd mondtam, hogy jön mindjárt a rendőrbarátom, neki nem tetszene ez a hangnem... (közben fohász, hogy bazze, csak ezt éljem túl, dehogy jön a rendőrbarátom, ha rájönnek, nekem annyi :D ) Szegény néni, már nem meri beütni a pinkódját... csak áll ott megszeppenve... Többi sorban álló, még mindig pont másfelé talált valami érdekes látnivalót...

És milyen a sors amint kimondtam a mondatot, mintegy végszóra, megjelent egy rendőr a sarkon, és igyekszik felénk, fiatalemberek egy pillanat alatt tűntek úgy el, hogy azt sem tudtam merre mentek, 3-an 5 felé inaltak...

A rendőr pedig épp csak arra sétált, fogalma sem volt arról, hogy mi történt, 1-2 másodperccel ezelőtt...

Utójáték: a néni végül biztonságban vett fel pénzt, megköszönte, és egy-két darab ezresből, amit felvett, oda akart adni egyet, hálája jeléül, természetesen nem fogadtuk el... könnyeivel küszködve a néni, hálálkodott még egy kicsit, aztán ment vásárolni... a sor többi tagja továbbra sem látott-és hallott semmit... :-/-

Ez általában így működik sajnos.

Nem a legjobb megoldás,de annak zenekarnak,akikkel egy próbahelyen vagyunk, a gitárosa utazott haza vonattal Nyíregyházáról és bepróbálta 2 nem ma barnult egyén a fülkében,mivel egyedül ült bent,hogy jó lenne,ha szolídan áttelepítené az értéktárgyait hozzájuk...a srác nem ezen a földön él,de most ez pont jól jött...szép lassan felállt elővette a kést a zsebéből és nekifogta az egyik delikvens nyakának.Meggondolták magukat és egyből mondta a nem "kés alatt" lévő,hogy ők bizony,csak poénból mondták ezt...

Szeretünk magyarország!
Mázlija volt, hogy nem szúrta meg a másik gyökér...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 15. - 10:07:07
Válasz #156

SheHulk

Vendég
Én magam is rettentően tudom díjazni a bátor férfi embert... Mindig megcsinálom a balhét ha meg kell.. Hangosabban mint te.... Nem is próbálom be az emberi hangot... Az összes szem nézze csak mi van az több mint kell....

2009. Május 15. - 10:12:23
Válasz #157
Nem elérhető

FirstLady


Én magam is rettentően tudom díjazni a bátor férfi embert... Mindig megcsinálom a balhét ha meg kell.. Hangosabban mint te.... Nem is próbálom be az emberi hangot... Az összes szem nézze csak mi van az több mint kell....
Hááát, itt konkrétan minden szem -ami ránk szegeződött-, hasonló etnikumhoz tartozott, mint a 3 fickóé...  ::)
Csak szép magyar honfitársaim (ugye Mádinorbi? ;) ) szeme kalandozott másfelé... az összesé... de érdekes...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 15. - 10:13:24
Válasz #158

SheHulk

Vendég
Én magam is rettentően tudom díjazni a bátor férfi embert... Mindig megcsinálom a balhét ha meg kell.. Hangosabban mint te.... Nem is próbálom be az emberi hangot... Az összes szem nézze csak mi van az több mint kell....
Hááát, itt konkrétan minden szem, ami ránk szegeződött is hasonló etnikumhoz tartozott, mint a 3 fickóé...  ::)
Csak szép magyar honfitársaim (ugye Mádinorbi? ;) ) szeme kalandozott másfelé... az összesé... de érdekes...

A lényeg hogy megoldódjon.. akárhogyan 8-)

2009. Május 15. - 10:14:58
Válasz #159
Nem elérhető

FirstLady


Én magam is rettentően tudom díjazni a bátor férfi embert... Mindig megcsinálom a balhét ha meg kell.. Hangosabban mint te.... Nem is próbálom be az emberi hangot... Az összes szem nézze csak mi van az több mint kell....
Hááát, itt konkrétan minden szem, ami ránk szegeződött is hasonló etnikumhoz tartozott, mint a 3 fickóé...  ::)
Csak szép magyar honfitársaim (ugye Mádinorbi? ;) ) szeme kalandozott másfelé... az összesé... de érdekes...

A lényeg hogy megoldódjon.. akárhogyan 8-)
az is igaz :D
Mínusz egy mégjobban kifosztott nyugdíjas... :) aki így meg tudta venni a farhátat ebédre... ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 15. - 10:16:23
Válasz #160
Nem elérhető

hopika


A közönytől behányok! :----

Reggel piac, ATM automata, anyámmal álltunk a sorban, előttünk egy néni lépett a géphez, egy méterre oldalt állunk a nénitől, mögöttünk 5-6 ember, köztük jól megtermett férfiak (najó palik)
Erre mögé áll 3 barnabőrű fiatalember és sasolják, mit csinál a néni... mindenki kussol (na itt szállt el az agyam!)
Mondom nekik, hé' srácok, egyrészt arra van a sor vége, másrészt álljatok arrébb, mert ha a néni végez, a lábatokra fog lépni! (naná, hogy legszívesebben azt mondtam volna, hogy takarodjatok már el, ne nézzétek a néni pinkódját rablás előtt! - de nem ezt mondtam)
Anyám kontrázik (őt sem kell félteni), hogy ja-ja menjenek már el onnan, mittom. Közben síri csend a sorban, mindenki pont másfelé néz VÉLETLENÜL...
A fiatalemberek visszapofáznak, miért f*szért szólunk mi bele, meg hasonlók, én erőt veszek magamon, mély levegőt veszek (nincs nálam önvédelmi fegyver semmilyen :D ) majd mondtam, hogy jön mindjárt a rendőrbarátom, neki nem tetszene ez a hangnem... (közben fohász, hogy bazze, csak ezt éljem túl, dehogy jön a rendőrbarátom, ha rájönnek, nekem annyi :D ) Szegény néni, már nem meri beütni a pinkódját... csak áll ott megszeppenve... Többi sorban álló, még mindig pont másfelé talált valami érdekes látnivalót...

És milyen a sors amint kimondtam a mondatot, mintegy végszóra, megjelent egy rendőr a sarkon, és igyekszik felénk, fiatalemberek egy pillanat alatt tűntek úgy el, hogy azt sem tudtam merre mentek, 3-an 5 felé inaltak...

A rendőr pedig épp csak arra sétált, fogalma sem volt arról, hogy mi történt, 1-2 másodperccel ezelőtt...

Utójáték: a néni végül biztonságban vett fel pénzt, megköszönte, és egy-két darab ezresből, amit felvett, oda akart adni egyet, hálája jeléül, természetesen nem fogadtuk el... könnyeivel küszködve a néni, hálálkodott még egy kicsit, aztán ment vásárolni... a sor többi tagja továbbra sem látott-és hallott semmit... :-/-

Ez általában így működik sajnos.

Nem a legjobb megoldás,de annak zenekarnak,akikkel egy próbahelyen vagyunk, a gitárosa utazott haza vonattal Nyíregyházáról és bepróbálta 2 nem ma barnult egyén a fülkében,mivel egyedül ült bent,hogy jó lenne,ha szolídan áttelepítené az értéktárgyait hozzájuk...a srác nem ezen a földön él,de most ez pont jól jött...szép lassan felállt elővette a kést a zsebéből és nekifogta az egyik delikvens nyakának.Meggondolták magukat és egyből mondta a nem "kés alatt" lévő,hogy ők bizony,csak poénból mondták ezt...

Szeretünk magyarország!
Mázlija volt, hogy nem szúrta meg a másik gyökér...

Mondom,hogy nem evilágon él a srác...mondjuk általában egy keményebb fellépés meg tudja lepni őket,ez viszont tapasztalat...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 15. - 10:29:05
Válasz #161
Nem elérhető

George


Én magam is rettentően tudom díjazni a bátor férfi embert... Mindig megcsinálom a balhét ha meg kell.. Hangosabban mint te.... Nem is próbálom be az emberi hangot... Az összes szem nézze csak mi van az több mint kell....
Hááát, itt konkrétan minden szem -ami ránk szegeződött-, hasonló etnikumhoz tartozott, mint a 3 fickóé...  ::)
Csak szép magyar honfitársaim (ugye Mádinorbi? ;) ) szeme kalandozott másfelé... az összesé... de érdekes...
Sajnos ez a magatartás az utóbbi 20 év terméke, amikor drága élősködő barátaink több jogot kaptak mint mi, 0 kötelességgel, és 0 büntethetőséggel. Nézzük mi jár neked ma, ha "roma" vagy - ingyen gyógyszer, orvosi ellátás, ügyintézés, segély, mindez soron kívül, mert úgyis addig hangoskodsz amíg be nem hívnak külön. Nem kell jogsi, a rendőr úgysem állít meg, ha meg megállít, nem fog történni semmi. Lopás, rablás, gyilkosság, erőszak smafu, hátrányos családi háttered, neveltetésed, illetve a tény, hogy kisebbség vagy lecsökkenti a büntetés??? mértéket. Nem kell adót fizetni, az apeh sem száll rád semmiért. És elég, ha már csúnyán nézel a magyarok többségére, az rögtön összeszarja magát, mert mást sem látni mindenhol, hogy a 7-8 éves kis cigány kölkök késsel rohangálnak, fosztogatnak, a nagyobbak 20-30 fős bandába(családba) verődve randalíroznak, a felnőttek meg kb 5 perc alatt simán összetrombitálják az egész rokonságot ha valami baj van, és mint tudjuk, ez sok esetben akár 50-100 főt is jelenthet, akik mind csak arra várnak, hogy "mikor kell menni". Mi lenne a megoldás? Ugyanazokat a közterheket kivetni erre a népcsoporta is, mint azokra, akik eltartják őket. Családi pótlékot max 2 gyerekig fizetni, azután semmit! Munkához kötni a segélyt. És sokkal szigorúbb törvényi fellépést ellenük, mint ami most van. Ja, és még valami. Be kellene fejezni azt, hogy félnek tőlük az emberek. Mert ezzel csak erőt adunk nekik :-/--

2009. Május 15. - 10:46:51
Válasz #162
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én magam is rettentően tudom díjazni a bátor férfi embert... Mindig megcsinálom a balhét ha meg kell.. Hangosabban mint te.... Nem is próbálom be az emberi hangot... Az összes szem nézze csak mi van az több mint kell....
Hááát, itt konkrétan minden szem -ami ránk szegeződött-, hasonló etnikumhoz tartozott, mint a 3 fickóé...  ::)
Csak szép magyar honfitársaim (ugye Mádinorbi? ;) ) szeme kalandozott másfelé... az összesé... de érdekes...
Sajnos ez a magatartás az utóbbi 20 év terméke, amikor drága élősködő barátaink több jogot kaptak mint mi, 0 kötelességgel, és 0 büntethetőséggel. Nézzük mi jár neked ma, ha "roma" vagy - ingyen gyógyszer, orvosi ellátás, ügyintézés, segély, mindez soron kívül, mert úgyis addig hangoskodsz amíg be nem hívnak külön. Nem kell jogsi, a rendőr úgysem állít meg, ha meg megállít, nem fog történni semmi. Lopás, rablás, gyilkosság, erőszak smafu, hátrányos családi háttered, neveltetésed, illetve a tény, hogy kisebbség vagy lecsökkenti a büntetés??? mértéket. Nem kell adót fizetni, az apeh sem száll rád semmiért. És elég, ha már csúnyán nézel a magyarok többségére, az rögtön összeszarja magát, mert mást sem látni mindenhol, hogy a 7-8 éves kis cigány kölkök késsel rohangálnak, fosztogatnak, a nagyobbak 20-30 fős bandába(családba) verődve randalíroznak, a felnőttek meg kb 5 perc alatt simán összetrombitálják az egész rokonságot ha valami baj van, és mint tudjuk, ez sok esetben akár 50-100 főt is jelenthet, akik mind csak arra várnak, hogy "mikor kell menni". Mi lenne a megoldás? Ugyanazokat a közterheket kivetni erre a népcsoporta is, mint azokra, akik eltartják őket. Családi pótlékot max 2 gyerekig fizetni, azután semmit! Munkához kötni a segélyt. És sokkal szigorúbb törvényi fellépést ellenük, mint ami most van. Ja, és még valami. Be kellene fejezni azt, hogy félnek tőlük az emberek. Mert ezzel csak erőt adunk nekik :-/--
Teljesen igazad van,kutyaharapást szőrével.......csak így működhet,mert már túlzottan a nyakunkra nőttek.
Ugyanolyan agresszív viselkedést kell tanusítani irántuk,mert fölénybe érzik egyből magukat.........ja meg nekünk is össze kellene fogni.
Az ilyen alja embereknek nem adnék jogokat,lehet dolgozni,ha nem tetszik,takarodjon el Ázsiába,ott amilyen heves vérmérsékletű népek élnek le is kaszabolnák őket,milyen kár lenne,óriási veszteség érné az emberiséget :) :-/-.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 15. - 10:48:59
Válasz #163
Nem elérhető

God Vazzeg


Utálom, hogy az egyik héten befizetek 40e számlát, rá egy hétre megint jön elszámoló számla néven, azt is befizetem, utána meg jön a büntetés mert nem fizettem be, és azt is be kell fizetni  :-O  ˝=/ Gyerekek: mennyi pénzem van nekem, a kurvaúristenit má  ˝=/ ˝=/ ˝=/  :-Đ

2009. Május 15. - 10:52:39
Válasz #164
Nem elérhető

hopika


Én azt a zseniális rendszert utálom,hogy kijött egy behajtási végzés az Artisjus felől:a tavalyi és tavalyelőtti fesztivál után egy napon! belül be kell fizetni 686eFt-ost az Artisjusnak.Őket persze az nem érdekli,hogy a tavalyelőtti rendezvény 500e minusszal zárt,a tavalyi pedig közel másfél millával...Ez a fasza jogrendszer...
Még szerencse,hogy a haverom nevén megy a fesztivál,így most az ő házát akarják elvenni... !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!