2024. Június 04. - 16:48:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 214911 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Június 10. - 09:20:11
Válasz #270
Nem elérhető

madinorbi


Milyen az íze a proteinnek ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 10. - 09:34:55
Válasz #271
Nem elérhető

hopika


Narancs...Most egy ideje csak az megy,mert nagyon bejött...bármivel fogyasztható-mintha nem is ennél...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 10. - 12:17:16
Válasz #272
Nem elérhető

Cressler


Utálom hogy állandóan mondogatják hogy igyak velük, és hogy milyen égő hogy nem iszok. Istenem, tiszta szánalom, és rá adásul velem egy idősek, illetve fiatalabbak. Meg állandóan megy a cigi téma hogy: miért nem cigizek?   :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ

Hehe... Cigiseket el kell küldeni a jó... Haverom cigizett, taekwondo edzést nem bírta, muszáj volt leraknia a cigit. Piára meg annyit, hogy az az égő hogy ilyeneket mondanak, idézem: "Ku*va jó volt az este, úgy beba**tam hogy nem emlékszem semmire!" Na most akkor mitől is volt jó hogyha nem emlékszik semmire? Ahogy sokan mondták: Inni is inteligensen kell, de persze 1-2* ki lehet rúgni a hámból xD Utána egy ideig a pia szagától is rosszul leszel xD
az utolsó mondatot cáfolom, nem érettségiztél még ;D

Huhh lehet... Nemtom... Mióta hülye haverom kitalálta hogy igyunk dieselt, úgy hogy már volt bennünk tömény, azóta valahogy nem kell nekem pia :D (diesel: kóla sör keverék :D) Mostmár csak ha van itthon vacsora mellé 1dl jó bor, anyummal szépen elkortyolgatjuk, mikor meg haverokkal kell menni, akkor meg a jó kis hideg söröcske jó, mert nem rugok be tőle, alkohol tartalma se magas :D

Szerk.: Nagyapám alkoholista volt, anyum mesélt dolgokat, szóval alkoholista tuti nem leszek, nem fogok én ezzel senkit se büntetni ;-oo-;
naaa hány évesek is vagytok?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 10. - 13:28:34
Válasz #273
Nem elérhető

FirstLady


Mosmé? én se iszom **:))))*
Csak én má lesz*rom, hogy mit gondolnak, hogy miért nem ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 10. - 13:38:21
Válasz #274
Nem elérhető

Cressler


Mosmé? én se iszom **:))))*
Csak én má lesz*rom, hogy mit gondolnak, hogy miért nem ;)
csak azért mert amikor én voltam 14-15 éves a legnagyobb hardcore arc az volt aki megivott 2 sört :D náluk meg ez már a lightos iszogatás
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 10. - 13:42:19
Válasz #275
Nem elérhető

hopika


Nagyon lesütött arc smájli...
Konkrétan én még nem voltam 14,amikor már az üveg vodka lecsúszott...Szabolcsban más az etap...ezt nem hitték el soha,amíg nem ittak velem-miután mindenki kidőlt mellőlem és fetrengett a földön,már nem volt senkinek nagy szája...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 10. - 13:46:33
Válasz #276
Nem elérhető

FirstLady


én 17 évesen ittam először és utoljára... 3 liter kannásvöröset kólával...  :----

azóta max. 1-2 vacsoránál 1 pohár bailey's, és szilveszterkor 1 pohár pezsgő... nagyjából 2 éve még ezek sem, és nem is kívánom :)
(oké, 4 hónapja kívántam 1 pohár jó vörösbort, de sajnáltam venni ezért egy egész üveggel, szóval elmaradt ;D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 10. - 15:05:24
Válasz #277
Nem elérhető

fastor


én 17 évesen ittam először és utoljára... 3 liter kannásvöröset kólával...  :----

azóta max. 1-2 vacsoránál 1 pohár bailey's, és szilveszterkor 1 pohár pezsgő... nagyjából 2 éve még ezek sem, és nem is kívánom :)
(oké, 4 hónapja kívántam 1 pohár jó vörösbort, de sajnáltam venni ezért egy egész üveggel, szóval elmaradt ;D )
te sem apróztad el @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 10. - 15:18:05
Válasz #278
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A Nagybátyám egy részeg sofőr miatt halt meg. Utálom az alkoholt és a részegeket.

2009. Június 10. - 15:21:51
Válasz #279
Nem elérhető

hopika


Prod-te is tudod,hogy ez is általánosítás.
Én sem vagyok büszke az "italpályafutásomra"-de lehet mértékkel és kultúráltan is alkoholt fogyasztani.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 10. - 15:25:35
Válasz #280
Nem elérhető

Cressler


Na igen az, hogy valaki iszik hébe-hóba bohóckodhat, hasoncsúszva menhet haza stb de ne ülljön autóba és ilyen szempontból egy sör is sör....
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 10. - 15:27:54
Válasz #281
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Prod-te is tudod,hogy ez is általánosítás.
Én sem vagyok büszke az "italpályafutásomra"-de lehet mértékkel és kultúráltan is alkoholt fogyasztani.

Na ez a beszéd  ;)

2009. Június 10. - 15:39:33
Válasz #282
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Na igen az, hogy valaki iszik hébe-hóba bohóckodhat, hasoncsúszva menhet haza stb de ne ülljön autóba és ilyen szempontból egy sör is sör....

Ne bizony  **:))))*

A másik, iszik és azt hiszi ő a karate kid aki hallhatatlan, főként ezekre utaltam.

2009. Június 10. - 15:42:33
Válasz #283
Nem elérhető

Jordan



A másik, iszik és azt hiszi ő a karate kid aki hallhatatlan...


Minden nap ilyenek akarnak harcolni velem  ;D !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 10. - 15:51:10
Válasz #284

Torony

Vendég
sokféle részeg van...

... van, aki pia hatására misztikus kung-fu tudás birtokába kerül, a harmadik sör mellé kiadják a pultból a fekete övet. Őket szokták gyengébb idegzetűek szilánkokra pofozni.

... van, aki jó hangúra issza magát, és hirtelen eszébe jut minden pajzán kocsmanóta. Ha kell, ha nem.

... van, aki rongylábkirályra issza magát. Rajtuk szokás ordítva röhögni, mert úgy mozognak, mint akiknek nincsenek ízületeik, ritmusérzék zéró.

... van, aki láthatatlanra issza magát, pl. csajok seggét fogdossa, mondván, hogy úgysem veszik észre. reggel nem tudják mire vélni a szép piros tenyérnyomokat az arcon.