2024. Május 23. - 09:42:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 214042 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 10. - 16:41:05
Válasz #285
Nem elérhető

AtisFace


sokféle részeg van...

... van, aki pia hatására misztikus kung-fu tudás birtokába kerül, a harmadik sör mellé kiadják a pultból a fekete övet. Őket szokták gyengébb idegzetűek szilánkokra pofozni.

... van, aki jó hangúra issza magát, és hirtelen eszébe jut minden pajzán kocsmanóta. Ha kell, ha nem.

... van, aki rongylábkirályra issza magát. Rajtuk szokás ordítva röhögni, mert úgy mozognak, mint akiknek nincsenek ízületeik, ritmusérzék zéró.

... van, aki láthatatlanra issza magát, pl. csajok seggét fogdossa, mondván, hogy úgysem veszik észre. reggel nem tudják mire vélni a szép piros tenyérnyomokat az arcon.

 :D, ez ott van  ****:))))))
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Június 10. - 16:43:34
Válasz #286
Nem elérhető

God Vazzeg


sokféle részeg van...

... van, aki pia hatására misztikus kung-fu tudás birtokába kerül, a harmadik sör mellé kiadják a pultból a fekete övet. Őket szokták gyengébb idegzetűek szilánkokra pofozni.

... van, aki jó hangúra issza magát, és hirtelen eszébe jut minden pajzán kocsmanóta. Ha kell, ha nem.

... van, aki rongylábkirályra issza magát. Rajtuk szokás ordítva röhögni, mert úgy mozognak, mint akiknek nincsenek ízületeik, ritmusérzék zéró.

... van, aki láthatatlanra issza magát, pl. csajok seggét fogdossa, mondván, hogy úgysem veszik észre. reggel nem tudják mire vélni a szép piros tenyérnyomokat az arcon.

 ****:)))

2009. Június 10. - 16:51:33
Válasz #287
Nem elérhető

dumbass


Nagyon lesütött arc smájli...
Konkrétan én még nem voltam 14,amikor már az üveg vodka lecsúszott...Szabolcsban más az etap...ezt nem hitték el soha,amíg nem ittak velem-miután mindenki kidőlt mellőlem és fetrengett a földön,már nem volt senkinek nagy szája...

Na igen szabolcs :D Apám ott lakik. Amúgy 15 vagyok, nyár végén leszek 16...

2009. Június 10. - 16:53:17
Válasz #288

SheHulk

Vendég
Apám többször ki akart nyírni minket anyámmal mikor részeg volt.. Másnap meg pénzosztás hogy ne legyen harag.. Útáltam a pénzt az összes férfit meg a piát is...14évig.. Így nem lehet élni hogy egy nagy fekete pontot próbálok lesikálni amit nem lehet..Eltelt idő.. Nem görcsölök... Szeretem a pénzt a férfit meg a piát is.. Ha van alkalom és társaság és én lerészegedem, ott asztalon táncolás ha akarod ha nem.. Keresztapám meséli hogy részegen hasonlítok apámra mert nagyon jófej volt olyankor..Némi irónia uggye.... Bírom is pont mint ő.... Apám idejében belehalt az ivásba.. De hiába is mondanám hogy nem iszom mert utálom.. Nem a pia baj..Az nem kéri hogy megidd és legyél hülye.. Aki barom az alkohol nélkül is barom...

2009. Június 10. - 17:04:53
Válasz #289
Nem elérhető

Boresz


sokféle részeg van...

... van, aki pia hatására misztikus kung-fu tudás birtokába kerül, a harmadik sör mellé kiadják a pultból a fekete övet. Őket szokták gyengébb idegzetűek szilánkokra pofozni.

... van, aki jó hangúra issza magát, és hirtelen eszébe jut minden pajzán kocsmanóta. Ha kell, ha nem.

... van, aki rongylábkirályra issza magát. Rajtuk szokás ordítva röhögni, mert úgy mozognak, mint akiknek nincsenek ízületeik, ritmusérzék zéró.

... van, aki láthatatlanra issza magát, pl. csajok seggét fogdossa, mondván, hogy úgysem veszik észre. reggel nem tudják mire vélni a szép piros tenyérnyomokat az arcon.
nálunk még vannak superman-ek,és órásmesterek is de ők már nem zavarnak sok vizet  :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 11. - 07:32:47
Válasz #290
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha hülyének néznek.. de azt nagyon  :-Đ

2009. Június 11. - 07:48:16
Válasz #291
Nem elérhető

FirstLady


Ha hülyének néznek.. de azt nagyon  :-Đ
szerintem nem vagy egyedül ezzel... ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 11. - 07:51:32
Válasz #292
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha hülyének néznek.. de azt nagyon  :-Đ
szerintem nem vagy egyedül ezzel... ;)

Apropója van a dolognak, jóelőbb keltettek, és leugattak. Kb a semmiért, illetve olyan dolog miatt, amihez nekem semmi közöm. Pontosabban, segíteni tudtam volna, ha szól, de nem szólt, és én vagyok a geci, mert nem segítettem  ????...

Ez így alapból nem is volna gond, de amilyen nemokos elterjeszti rólam, és itt vidéken egy szerelőnek a jóhíre nagyon fontos  :-\

2009. Június 11. - 07:52:31
Válasz #293
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha hülyének néznek.. de azt nagyon  :-Đ
szerintem nem vagy egyedül ezzel... ;)


Na most nemtom mit csináltam, de azt nemjól, hogy ez a hsz megjelent  ;D

2009. Június 11. - 07:52:39
Válasz #294
Nem elérhető

FirstLady


Ha hülyének néznek.. de azt nagyon  :-Đ
szerintem nem vagy egyedül ezzel... ;)

Apropója van a dolognak, jóelőbb keltettek, és leugattak. Kb a semmiért, illetve olyan dolog miatt, amihez nekem semmi közöm. Pontosabban, segíteni tudtam volna, ha szól, de nem szólt, és én vagyok a geci, mert nem segítettem  ????...

Ez így alapból nem is volna gond, de amilyen nemokos elterjeszti rólam, és itt vidéken egy szerelőnek a jóhíre nagyon fontos  :-\
hát igen... de te legyél úgy jó szerelő, hogy gondolatolvasó is vagy ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 11. - 08:03:16
Válasz #295
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha hülyének néznek.. de azt nagyon  :-Đ
szerintem nem vagy egyedül ezzel... ;)

Apropója van a dolognak, jóelőbb keltettek, és leugattak. Kb a semmiért, illetve olyan dolog miatt, amihez nekem semmi közöm. Pontosabban, segíteni tudtam volna, ha szól, de nem szólt, és én vagyok a geci, mert nem segítettem  ????...

Ez így alapból nem is volna gond, de amilyen nemokos elterjeszti rólam, és itt vidéken egy szerelőnek a jóhíre nagyon fontos  :-\
hát igen... de te legyél úgy jó szerelő, hogy gondolatolvasó is vagy ****:)))

Már volt is itt.. Most.. Érdekes, hogy az emberről egyből a rossz szándékot feltételezik, ne ez a másik amit utálok  ˝=/

2009. Június 11. - 08:06:38
Válasz #296
Nem elérhető

FirstLady


Ha hülyének néznek.. de azt nagyon  :-Đ
szerintem nem vagy egyedül ezzel... ;)

Apropója van a dolognak, jóelőbb keltettek, és leugattak. Kb a semmiért, illetve olyan dolog miatt, amihez nekem semmi közöm. Pontosabban, segíteni tudtam volna, ha szól, de nem szólt, és én vagyok a geci, mert nem segítettem  ????...

Ez így alapból nem is volna gond, de amilyen nemokos elterjeszti rólam, és itt vidéken egy szerelőnek a jóhíre nagyon fontos  :-\
hát igen... de te legyél úgy jó szerelő, hogy gondolatolvasó is vagy ****:)))

Már volt is itt.. Most.. Érdekes, hogy az emberről egyből a rossz szándékot feltételezik, ne ez a másik amit utálok  ˝=/
ez nekem is feltűnt... erre mondják, hogy mindenki magából indul ki ;)

(amúgy egy kis asszociáció: erről jutott eszembe a pszichológia, arról Csernus, róla pedig, hogy megjelent A férfi című könyve, ajánlom nem csak férfiaknak ;) Hogy ne tudják a nők -se anyuka, se barátnő- elrontani az IGAZI férfit :) )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 11. - 08:24:58
Válasz #297
Nem elérhető

bandus


Én Csernust utálom ;D Ajánlom mindnekinek a Gálvölgyi paródiát.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Június 11. - 08:26:13
Válasz #298
Nem elérhető

FirstLady


Én Csernust utálom ;D Ajánlom mindnekinek a Gálvölgyi paródiát.
igaz, kell csernushoz egy szellemi szint ))=/ 8-) @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 11. - 08:31:02
Válasz #299
Nem elérhető

fastor


Én Csernust utálom ;D Ajánlom mindnekinek a Gálvölgyi paródiát.
igaz, kell csernushoz egy szellemi szint ))=/ 8-) @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
fura ,hogy te mégis szereted :-} ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó