2024. Június 05. - 06:10:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 215087 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Október 20. - 22:07:00
Válasz #570

Akezdetfia

Vendég
Utálom, ha depis vagyok.  :(

Miért mi történt?

Konkrétan semmi, csak az időjárás, a sötétség, még az órát is visszaállítjuk, az egyedüllét. Áááááá, s most 2 napja befordultam. De már csak jobb jöhet!! :D :)

és melyik a legzavaróbb?   ?:-/

Jelenleg a sötétség!  ˝=/

uhh elég öszetett a problémád  :D egész napodon végigkísérnek ezek a szörnyűségek?  :o  ;D

2009. Október 20. - 22:08:35
Válasz #571

SexyB

Vendég
Nem vagy egyedül ott van a kutyád, álltalában este 10-kor sötét van :)
Miért állítod vissza az órát?
A befordulásból meg álltalában kifordulás jön ****:))))))

Így van!  ****:))))))  Tehát lassan kifordulok  ****:))) ****:)))
Kuty alszik már! Az órát a hétvégén állítom vissza, mert kell.  :D

2009. Október 20. - 22:10:17
Válasz #572

SexyB

Vendég
Utálom, ha depis vagyok.  :(

Miért mi történt?

Konkrétan semmi, csak az időjárás, a sötétség, még az órát is visszaállítjuk, az egyedüllét. Áááááá, s most 2 napja befordultam. De már csak jobb jöhet!! :D :)

és melyik a legzavaróbb?   ?:-/

Jelenleg a sötétség!  ˝=/

uhh elég öszetett a problémád  :D egész napodon végigkísérnek ezek a szörnyűségek?  :o  ;D

 ;) ****:))) ****:)))

2009. Október 20. - 22:12:44
Válasz #573
Nem elérhető

csaba.r


Meg hát itt vagyunk mi is kik tetre készen várjuk a megoldandó problémákat, illetve segélykiáltásokat ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 20. - 22:14:32
Válasz #574

Akezdetfia

Vendég
Utálom, ha depis vagyok.  :(

Miért mi történt?

Konkrétan semmi, csak az időjárás, a sötétség, még az órát is visszaállítjuk, az egyedüllét. Áááááá, s most 2 napja befordultam. De már csak jobb jöhet!! :D :)

és melyik a legzavaróbb?   ?:-/

Jelenleg a sötétség!  ˝=/

uhh elég öszetett a problémád  :D egész napodon végigkísérnek ezek a szörnyűségek?  :o  ;D

 ;) ****:))) ****:)))

Lehet az "aláírás"od első sora lenne az alap gyógyír   :-):-)::
 #:-)

2009. Október 20. - 22:15:12
Válasz #575

SexyB

Vendég
Meg hát itt vagyunk mi is kik tetre készen várjuk a megoldandó problémákat, illetve segélykiáltásokat ****:))))))

Bizony-bizony, s ha lesz olyan, amit nem tudok megoldani, akkor ígérem szólok!
Köszönöm!!!   ;)   ****:))))))

2009. Október 20. - 22:24:55
Válasz #576

SexyB

Vendég
Utálom, ha depis vagyok.  :(

Miért mi történt?

Konkrétan semmi, csak az időjárás, a sötétség, még az órát is visszaállítjuk, az egyedüllét. Áááááá, s most 2 napja befordultam. De már csak jobb jöhet!! :D :)

és melyik a legzavaróbb?   ?:-/

Jelenleg a sötétség!  ˝=/

uhh elég öszetett a problémád  :D egész napodon végigkísérnek ezek a szörnyűségek?  :o  ;D

 ;) ****:))) ****:)))

Lehet az "aláírás"od első sora lenne az alap gyógyír   :-):-)::
 #:-)

Tudom, s bízom benne, hogy hamarosan helyreáll!! Sőt, igenis helyre fog állni nemsokára!!
Köszönöm! :-){

2009. Október 20. - 22:31:56
Válasz #577

Akezdetfia

Vendég
Utálom, ha depis vagyok.  :(

Miért mi történt?

Konkrétan semmi, csak az időjárás, a sötétség, még az órát is visszaállítjuk, az egyedüllét. Áááááá, s most 2 napja befordultam. De már csak jobb jöhet!! :D :)

és melyik a legzavaróbb?   ?:-/

Jelenleg a sötétség!  ˝=/

uhh elég öszetett a problémád  :D egész napodon végigkísérnek ezek a szörnyűségek?  :o  ;D

 ;) ****:))) ****:)))

Lehet az "aláírás"od első sora lenne az alap gyógyír   :-):-)::
 #:-)

Tudom, s bízom benne, hogy hamarosan helyreáll!! Sőt, igenis helyre fog állni nemsokára!!
Köszönöm! :-){

Szívesen  :-)o-:  ;D (Meg próbálj törekedni a pozitív gondolkodásra, a negatívot meg háttérbe szorítani)   ;-oo-;

2009. Október 22. - 14:31:38
Válasz #578

Tündi-Bündi

Vendég
Itt még nem jártam...:)
-utálom a hétfőt :)
-utálok télen korán kelni, a hideg és sötét miatt
-utálom a lenézős, agyonplasztikázott, többnyire budai, hülye picsákat
-utálom a párkapcsolatot nem tisztelő, azért is elcsábítom a párodat típusú embereket
-utálom az utcán gyermekét verő, cibáló, idegbeteg szülőket
-utálom a másokat kibontakozni nem hagyó, másokat elnyomó, saját véleményt mindenkire ráerőszakoló embereket
-utálom azokat, akik érdekből barátkoznak, és ki akarnak használni
-utálom a pontatlanságot, ha várni kell valakire
-utálom a piás, cigiszagú leheletet
-utálom az irigységet, féltékenységet
-utálok bekapcsolt tv mellett aludni, és világosban is
-utálom a paradicsomot és az olivabogyót
-utálok betegnek lenni
-utálok BKV-zni
-utálom, hogy a barátaim sorra elhagyják az országot, az itthoni rossz állapotok miatt, egy szebb jövő reményében :(
-utálom, hogy ami egészséges és jó az drága
-utálom, hogy pénzért mindent meg lehet venni, és mindenkit és hogy nekem nincs elég
-utálom, ha az utcán eldobják a szemetet, főleg ha egy kuka közelében teszik mindezt
-utálom, ha rám dudálnak, rám fütyülnek, beszólnak az utcán
-utálom, hogy este rettegnem kell az utcán egyedül, mert kirabolhatnak, elrabolhatnak, megerőszakolhatnak, megölhetnek az unatkozó munkanélküli senkikháziak
-a legjobban azt utálom, hogy a szüleim öregszenek és a gondolatot, hogy egyszer nem lesznek :(


2009. Október 22. - 14:49:38
Válasz #579
Nem elérhető

Kicsibors


Utálom, ha depizek, idegbeteg vagyok és anyám minden áron beszélni akar hozzám, és többször is megkérdez olyat, amire már egyszer válaszoltam!...  :-/-

2009. Október 23. - 11:33:04
Válasz #580
Nem elérhető

God Vazzeg


Utálom hogy mostanában akármit mondok, mindenki támadólag lép fel, és hátsó szándékot vél sejteni minden mögött. Én elhiszem hogy mindenki ideges, de ha én nem vagyok idegbeteg (pedig lehetnék, okom is lenne rá) akkor el kellene gondolkozni egy-két embernek hogy minden ok-e a háza táján.. Nem (csak) a fórumra értem, mostanában az egész életem ekörül forog, nem győzök csodálkozni  ::)

2009. Október 23. - 19:51:46
Válasz #581
Nem elérhető

Kicsibors


Utálom, hogy ki van számolva a szénhidrátom alacsonyra, és a kajálásaim időpontja kb-ra, mert egyszerűen éhen halok mindig a következő kajálásig, lassan gyilkolhatnékom van...  :-/--

2009. Október 23. - 19:53:26
Válasz #582
Nem elérhető

George


Utálom, hogy már nem bírok enni, de még van mára csirke-rizs --)

2009. Október 23. - 19:54:50
Válasz #583
Nem elérhető

Kicsibors


Utálom, hogy már nem bírok enni, de még van mára csirke-rizs --)

Kéreeeeeeeeeemmmmm!!!!!!!!  /7% :'(

2009. Október 23. - 20:00:29
Válasz #584

Akezdetfia

Vendég
 :-/- utálom a pihenőnapot  :-Đ