2024. Május 23. - 06:00:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményetek Deddyről?

Egy sz@rrágó seggfej...
Elmehet a picsába...
Hülye barom állat...
Nem tiszta fialás...
Talán félreismerték, és lehet hogy nem is olyan f@sz...
Csak egy buta kisgyerek még.

Szerző Téma: Gumiszoba: Sustanon Therapy  (Megtekintve 67398 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 30. - 15:26:32
Válasz #45
Nem elérhető

God Vazzeg



18 évesen a csajok után kell futkosni, és kihasználni a természet adta hormonokat  :-)o-: nem kívűről bevinni **:))))*



Hajaj, bizony, ráér akkor ellőni a muníciót mikor majd 30 év felett lesz, akkor már kell is  ;D

2009. Május 30. - 15:39:11
Válasz #46
Nem elérhető

Suncity



18 évesen a csajok után kell futkosni, és kihasználni a természet adta hormonokat  :-)o-: nem kívűről bevinni **:))))*



Hajaj, bizony, ráér akkor ellőni a muníciót mikor majd 30 év felett lesz, akkor már kell is  ;D

ha jól emléxem Stalonne is azt mondta, hogy  a Tesztó 40 felett nagy ajándék :-){ @-o ;-oo-;

2009. Május 30. - 15:43:31
Válasz #47

SheHulk

Vendég
Milyen csajokat kergessen?? Hiszen kőhomok!! De nem is ez a legnyobb baja, hanem hogy még életében nem pofozta meg egyik barom se amelyik megcsinálta!! Nincsen agya.. Sem.. Akármit is mondtok neki nem fogja megérteni...

2009. Május 30. - 15:44:43
Válasz #48
Nem elérhető

God Vazzeg



18 évesen a csajok után kell futkosni, és kihasználni a természet adta hormonokat  :-)o-: nem kívűről bevinni **:))))*



Hajaj, bizony, ráér akkor ellőni a muníciót mikor majd 30 év felett lesz, akkor már kell is  ;D

ha jól emléxem Stalonne is azt mondta, hogy  a Tesztó 40 felett nagy ajándék :-){ @-o ;-oo-;

... 30 körül is jót tesz  ;D

2009. Május 30. - 15:49:18
Válasz #49
Nem elérhető

Suncity



18 évesen a csajok után kell futkosni, és kihasználni a természet adta hormonokat  :-)o-: nem kívűről bevinni **:))))*



Hajaj, bizony, ráér akkor ellőni a muníciót mikor majd 30 év felett lesz, akkor már kell is  ;D

ha jól emléxem Stalonne is azt mondta, hogy  a Tesztó 40 felett nagy ajándék :-){ @-o ;-oo-;

... 30 körül is jót tesz  ;D

 ***))) akkor majd, 5-6 év múlva megnézem én is @-o @-o @-o

2009. Május 30. - 15:50:35
Válasz #50
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

18 évesen a csajok után kell futkosni, és kihasználni a természet adta hormonokat  :-)o-: nem kívűről bevinni **:))))*



Hajaj, bizony, ráér akkor ellőni a muníciót mikor majd 30 év felett lesz, akkor már kell is  ;D

ha jól emléxem Stalonne is azt mondta, hogy  a Tesztó 40 felett nagy ajándék :-){ @-o ;-oo-;

... 30 körül is jót tesz  ;D

30 körül te még csak Axisozzál.  ;D

Ráérsz még God. Majd utána. Hová sietsz...én már a Masters kategóriát tervezem,de mikor valaki nekikezd tizenévesen meg a huszasévei elején oszt jönnek a terembe kérdezősködni hogy mit kéne csinálni a "pistollal" mer nem az igazi,akkor meg meg vannak ijedve hogy nincs visszaút. Mért jó idejekorán hazavágni magunkat. Senki nem néz messzebbre?

2009. Május 30. - 15:52:18
Válasz #51
Nem elérhető

Raymond


Nem szoktam ilyenekbe beleszolni..legalábbis soha nem szólok semmibe bele itt a fórumon hogy ki mit csinál,hogyan ....de egyet mondok........
Olvasgattam itt Deddy maci hülyeségeit és megkérdeztem magamban .....Miért nem zárjátok be már be ezt a topikot végre?????????????  ˝=/ ˝=/
 :-Đ

2009. Május 30. - 15:52:36
Válasz #52
Nem elérhető

God Vazzeg



18 évesen a csajok után kell futkosni, és kihasználni a természet adta hormonokat  :-)o-: nem kívűről bevinni **:))))*



Hajaj, bizony, ráér akkor ellőni a muníciót mikor majd 30 év felett lesz, akkor már kell is  ;D

ha jól emléxem Stalonne is azt mondta, hogy  a Tesztó 40 felett nagy ajándék :-){ @-o ;-oo-;

... 30 körül is jót tesz  ;D

30 körül te még csak Axisozzál.  ;D

Ráérsz még God. Majd utána. Hová sietsz...én már a Masters kategóriát tervezem,de mikor valaki nekikezd tizenévesen meg a huszasévei elején oszt jönnek a terembe kérdezősködni hogy mit kéne csinálni a "pistollal" mer nem az igazi,akkor meg meg vannak ijedve hogy nincs visszaút. Mért jó idejekorán hazavágni magunkat. Senki nem néz messzebbre?

Annyira sztároljátok ezt az axist, hogy komolyan elgondolkodok a kipróbálásán. Lehet kapni mostanában már? (Régebben nem volt, amikor akartam használni  ;D)

2009. Május 30. - 15:53:41
Válasz #53
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem szoktam ilyenekbe beleszolni..legalábbis soha nem szólok semmibe bele itt a fórumon hogy ki mit csinál,hogyan ....de egyet mondok........
Olvasgattam itt Deddy maci hülyeségeit és megkérdeztem magamban .....Miért nem zárjátok be már be ezt a topikot végre?????????????  ˝=/ ˝=/
 :-Đ

Egyáltalán nem zavar vizet, ha valaki hüJe, javasolni tudom, hogy mosolyogj idegeskedés helyett..  ;D Vagy röhöghetsz is  :D

2009. Május 30. - 15:54:14
Válasz #54
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A cerkának meg a tettvágynak ad rendesen,pedig én nemigazán szerettem a BSN termékeit mert túl szép.  !+"% ;D

2009. Május 30. - 15:55:54
Válasz #55
Nem elérhető

God Vazzeg


A cerkának meg a tettvágynak ad rendesen,pedig én nemigazán szerettem a BSN termékeit mert túl szép.  !+"% ;D

A mostani methyl "kúrámat" majd ezzel (is) vezetem le, megnézzük mit tud, csak ne kerüljön elém senki kécskén..  :-)(-:  --)  ****:)))

2009. Május 30. - 15:56:59
Válasz #56
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A cerkának meg a tettvágynak ad rendesen,pedig én nemigazán szerettem a BSN termékeit mert túl szép.  !+"% ;D

Zsolti mint mindig, jól szól most is...libidót rendesen megtolja az Axis!  ;)

És kapható!  8-)

2009. Május 30. - 15:57:43
Válasz #57
Nem elérhető

God Vazzeg


A cerkának meg a tettvágynak ad rendesen,pedig én nemigazán szerettem a BSN termékeit mert túl szép.  !+"% ;D

Zsolti mint mindig, jól szól most is...libidót rendesen megtolja az Axis!  ;)

És kapható!  8-)

 @-o

2009. Május 30. - 15:59:12
Válasz #58
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem szoktam ilyenekbe beleszolni..legalábbis soha nem szólok semmibe bele itt a fórumon hogy ki mit csinál,hogyan ....de egyet mondok........
Olvasgattam itt Deddy maci hülyeségeit és megkérdeztem magamban .....Miért nem zárjátok be már be ezt a topikot végre?????????????  ˝=/ ˝=/
 :-Đ

Firstlady lezárta már pár napja, de úgy néz ki, hogy egy másik moderátor még szórakozni akart egy kicsit itt és megnyitotta újra.  :D Szerintem Steve Namat atya nem tudott aludni éccaka és eszébe jutott ez a jó kis elvesztegetett topik és visszacsinálta az egészet. Hiába, na, neki is jár némi szórakozás.  ;D

Majd lédi lezárja újra, aztán pedig kitörlődik egyszercsak... 8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 30. - 16:00:13
Válasz #59

SheHulk

Vendég
Nem szoktam ilyenekbe beleszolni..legalábbis soha nem szólok semmibe bele itt a fórumon hogy ki mit csinál,hogyan ....de egyet mondok........
Olvasgattam itt Deddy maci hülyeségeit és megkérdeztem magamban .....Miért nem zárjátok be már be ezt a topikot végre?????????????  ˝=/ ˝=/
 :-Đ

Firstlady lezárta már pár napja, de úgy néz ki, hogy egy másik moderátor még szórakozni akart egy kicsit itt és megnyitotta újra.  :D Szerintem Steve Namat atya nem tudott aludni éccaka és eszébe jutott ezt a jó kis elvesztegetett topik és visszacsinálta az egészet. Hiába, na, neki is jár némi szórakozás.  ;D

Majd lédi lezárja újra, aztán pedig kitörlődik egyszercsak... 8)

Az élet körforgása ****:)))