2024. Június 06. - 19:50:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009 Pro Bodybuilding Weekly Championships  (Megtekintve 76365 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 05. - 20:17:49
Válasz #45

B1ll4

Vendég
Anthony Finocchiaro
David Henry
John Hodgson
Tricky Jackson
Jocelyn Jean
Steve Namat
Lee Powell
Nathan Wonsley

Ez a top 3 tökéletes lenne !

(Flex Lewis variál ?)

2009. Augusztus 05. - 20:20:51
Válasz #46
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
David Henry minek indul? ha jól tudom ő már tuti kvalifikált az olympiára, nem értem
Mennyi Idő Van Hátra!

2009. Augusztus 05. - 20:26:15
Válasz #47

B1ll4

Vendég
David Henry minek indul? ha jól tudom ő már tuti kvalifikált az olympiára, nem értem

Jah ,  de ő címvédő , visszaakart jönni ! (Hát bassza meg) :D

2009. Augusztus 05. - 20:27:29
Válasz #48
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
David Henry minek indul? ha jól tudom ő már tuti kvalifikált az olympiára, nem értem

Jah ,  de ő címvédő , visszaakart jönni ! (Hát bassza meg) :D

A f.szé nem hagy másnak lehetőséget  :-Đ
Mennyi Idő Van Hátra!

2009. Augusztus 05. - 20:28:47
Válasz #49

B1ll4

Vendég
David Henry minek indul? ha jól tudom ő már tuti kvalifikált az olympiára, nem értem

Jah ,  de ő címvédő , visszaakart jönni ! (Hát bassza meg) :D

A f.szé nem hagy másnak lehetőséget  :-Đ

Steveről valami infó 1. számú búvárruha ? :D

2009. Augusztus 05. - 22:19:13
Válasz #50
Nem elérhető

clemens


David Henry minek indul? ha jól tudom ő már tuti kvalifikált az olympiára, nem értem

én úgy tudom, ilyen esetben úgy szokott lenni, hogy ha van olyan a top 3-ban aki már kvalifikált, akkor eggyel lejjebb csúszik a buborék. Vagyis ha henry lesz az első akkor a 2;3;4. helyezett fog kvalifikálni.


2009. Augusztus 05. - 22:19:44
Válasz #51
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
David Henry minek indul? ha jól tudom ő már tuti kvalifikált az olympiára, nem értem

én úgy tudom, ilyen esetben úgy szokott lenni, hogy ha van olyan a top 3-ban aki már kvalifikált, akkor eggyel lejjebb csúszik a buborék. Vagyis ha henry lesz az első akkor a 2;3;4. helyezett fog kvalifikálni.


Igen valóban így van  ****:))))))

Mennyi Idő Van Hátra!

2009. Augusztus 05. - 22:20:54
Válasz #52
Nem elérhető

God Vazzeg


David Henry minek indul? ha jól tudom ő már tuti kvalifikált az olympiára, nem értem

én úgy tudom, ilyen esetben úgy szokott lenni, hogy ha van olyan a top 3-ban aki már kvalifikált, akkor eggyel lejjebb csúszik a buborék. Vagyis ha henry lesz az első akkor a 2;3;4. helyezett fog kvalifikálni.


Igen valóban így van  ****:))))))

Ez korrekt  ****:))))))

2009. Augusztus 05. - 22:21:12
Válasz #53

B1ll4

Vendég
Csak Charles Dixon , meg a Gee gyerek ne nagyon nevezzen be ...

2009. Augusztus 05. - 22:25:31
Válasz #54
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Augusztus 05. - 22:30:00
Válasz #55

B1ll4

Vendég
A Gee-nek már tuti az olympia

Az oké....

Putnam is gondolom beregisztrál még , de ő nem veszélyes ránk remélem !

2009. Augusztus 05. - 22:41:13
Válasz #56
Nem elérhető

Gabe


Pisti postja szerint Stan "ellaposodhatok a döntőre akkor is én nyerek" McQuay is indul, szóval pláne jó, hogy a már kvalifikáltak kiesnek a szórásból!

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=846.msg128362#msg128362
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Augusztus 06. - 13:42:07
Válasz #57
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nos a kérdés az hogy elindul e Dixon ...és ugye Flex Louis,ugyanis Ő még ebben az évben nem kvalifikálta magát és az eu show-ra sincs nevezve.És úgy emlékszem Gergő amikor kinn volt megkérdezte hogy mik a tervei 2009-re ,csak ennyit válaszolt:Tampa,Mr.O .
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 06. - 13:52:40
Válasz #58
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A másik érdekesség,hogy a tegnapi nevezési listán már nem szerepelt a korábban végig open-ben feltüntetett Jaroslav Horvath neve sem.Vagy átíratta magát 202-be és "elfelejtették" ezt feltüntetni vagy passz.Kérdés hogy mennyire tuti a verseny veboldalán feltüntetett nevezési lista.Vagy nem is indul?De ha már egyszer benevezte magát és feltüntették a nevét,azt gondolnám hogy az már nem kerülhet le a versenyig,ill.a végleges listáig.Bár lehet a tegnapi már a végleges nevezési lista volt.
Tény hogy furcsállanám hogy ilyen nevek mellett,akik indulnak Open-ben,lenne keresnivalója a TOP 3 -ban...És hát a tavalyi formája alapján tökéletesen lepucolva kétlem hogy meghaladná a 92kg-ot,ennél fogva végképp nem értem hogy miért Open-be nevezett...azt meg főleg hogy hovákerült a neve ????...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 06. - 14:02:00
Válasz #59
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hmm...A MD-n is rajta van a Tampában indulók listája,érdekességképpen azon rajta van Jaro ::),mégpedig Open-ben nevezett.Flex nincs a listán...Nos ha úgy van ahogy mondjátok,akkor minden bizonnyal benn van a Pisti d:)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu