2024. Június 16. - 05:45:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 196924 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. November 03. - 21:56:27
Válasz #375
Nem elérhető

Jordan


vállvonogatás 270 kilóval  :o több mint negyed tonna  :-O  szerintem sokan még gurgatni sem tudnák azt a megpakolt súlyzót  8-} 

 ****:))))))

A tarcsak kerekek, konnyen gurulnak.........
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 03. - 22:00:32
Válasz #376

Akezdetfia

Vendég
vállvonogatás 270 kilóval  :o több mint negyed tonna  :-O  szerintem sokan még gurgatni sem tudnák azt a megpakolt súlyzót  8-} 

 ****:))))))

A tarcsak kerekek, konnyen gurulnak.........

igen az igaz, de azt nem írtam hogy milyen talajon  ;)

2009. November 04. - 21:07:10
Válasz #377
Nem elérhető

Jordan


Hello.  :-\


Voltam ma labazni......
Sajnos bekaptam egy serulest, meg nem tudom mennyire komoly. Eleg kulonos, mert egyebkent nagyon jol ment az edzes, egeszen a labtolo munkaszeriajaig. Ott a 12. ismetlesnel, a bal combom felsoreszenel mintha reccsent volna valami, es enyhe fajdalmat ereztem. Megalltam fent egy pillanatra, es mivel nem fajt, megegye ismetlest csinaltam, na az mar elegge fajt.  !+"% Azota egy voros duzzanat van a combomon, ami tuzforro, es elegge faj is  :-\ Valoszinunek tartom, hogy az volt a baj, hogy tul melyre engedtem a sulyt, mert a derekam is megemelkedett.  :-Đ Csinaltam rola telefonos kepet, ha valaki latott mar ilyet mondhatna valamit. Persze csak amint megtalalom az adatkabelem, ami mindig itt van a gepem mellett, kiveve most  ;D

Quad:

1. Labnyujtas                                      3x30-25-20                                (20-40-60kg)

2. Guggolas                                         5x10-8-6-4-6                             (60-100-140-180-210kg)

3. Labtolas, labak egymas mellett        3x15-15-13                                (230-350-500kg)

4. Kitores kezisulyzokkal                     1x12(labankent)                          (32/32kg)


Labhajlitok:

5. Fekve gepen                                  3x15-15-15                                 (30-50-70kg)

6. Ulve gepen                                    2x20-20                                       (50-80kg)

7. Szumos merevlabas felhuzas         2x15-15                                       (60-100kg)


Eljenek a csajok  @:-)           
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 04. - 21:10:48
Válasz #378
Nem elérhető

George


Úgy hangzik mint egy szakadás :-} Le kellett volna tenni a súlyt a reccsenés után ***))))

2009. November 04. - 21:25:30
Válasz #379
Nem elérhető

Jordan


Hat nem egy Prodos foto, de hatha kiveheto belole amit mondtam
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 04. - 21:27:31
Válasz #380
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hat nem egy Prodos foto, de hatha kiveheto belole amit mondtam

Tyűűű...hát nem szép.  :-\

2009. November 04. - 21:28:14
Válasz #381
Nem elérhető

God Vazzeg


Hat nem egy Prodos foto, de hatha kiveheto belole amit mondtam

 :-X

2009. November 04. - 21:29:34
Válasz #382
Nem elérhető

fastor


Sztem menj el orvoshoz :-\
jobbulást!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 04. - 21:30:34
Válasz #383
Nem elérhető

Jordan


Hat nem egy Prodos foto, de hatha kiveheto belole amit mondtam

Tyűűű...hát nem szép.  :-\

Azt mar megszoktam  ;D

Csak faj is  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 04. - 21:32:06
Válasz #384
Nem elérhető

Jordan


Sztem menj el orvoshoz :-\
jobbulást!

Itt nem valami okosak az orvosok, amit tudok csinalni, hogy egy Debreceni orvos ismerosomnek kuldok rola par fotot, hatha mond ra valami jot.  :-\
Amugy koszi
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 04. - 21:33:24
Válasz #385
Nem elérhető

csaba.r


Beremegett előtte a lábad? (közvetlenül a fájdalom előtt ha emlékszel?)
Mert akkor elszakadhatott a izom.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. November 04. - 21:35:36
Válasz #386
Nem elérhető

Jordan


Beremegett előtte a lábad? (közvetlenül a fájdalom előtt ha emlékszel?)
Mert akkor elszakadhatott a izom.

Hat, alltalaban nagyobb sulynal, akivetel utan egybol remeg, ugyhogy erre most erdemlegeset nem tudok mondani  :-\
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 04. - 21:35:41
Válasz #387
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Inkább érzékeled a sérülést, ezt nevezhetjük fájdalomnak is, nem?Sok sikert a távgyógyításhoz, hallottam már hogy arrafelé nem érdemes betegnek lenni, ezek szerint nem üres fecsegés volt.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 04. - 21:39:01
Válasz #388
Nem elérhető

csaba.r


Beremegett előtte a lábad? (közvetlenül a fájdalom előtt ha emlékszel?)
Mert akkor elszakadhatott a izom.

Hat, alltalaban nagyobb sulynal, akivetel utan egybol remeg, ugyhogy erre most erdemlegeset nem tudok mondani  :-\

Erősembereknél láttam egy két izomszakadást szrintem aféle dolog lehet.mindenesetre jó jegelést maszírozgatást.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. November 04. - 21:54:06
Válasz #389
Nem elérhető

Jordan


Inkább érzékeled a sérülést, ezt nevezhetjük fájdalomnak is, nem?Sok sikert a távgyógyításhoz, hallottam már hogy arrafelé nem érdemes betegnek lenni, ezek szerint nem üres fecsegés volt.

 :D

Hat igen, ha valami baj van, itt csak magadra szamithatsz..... Ha esetleg megis megkockaztatod az orvost, hat lelked rajta.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)