2024. Június 16. - 01:17:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Powerzona 2009. szeptember 20. Papp László Budapest Sportaréna  (Megtekintve 46537 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Szeptember 21. - 09:48:25
Válasz #75
Nem elérhető

FirstLady


hm. nem lehet, hogy attól kopaszok, hogy borotválják a fejüket?  :-} !+"%
Igen, csak épp azért kezdik el borotválni -kivéve, aki nem-, mert mondjuk fejtetőn már igen ritkult a haj, és nem trendi az oldalsókarimás frizkó ;) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 21. - 10:00:35
Válasz #76
Nem elérhető

God Vazzeg


hm. nem lehet, hogy attól kopaszok, hogy borotválják a fejüket?  :-} !+"%
Igen, csak épp azért kezdik el borotválni -kivéve, aki nem-, mert mondjuk fejtetőn már igen ritkult a haj, és nem trendi az oldalsókarimás frizkó ;) ;D

Ha én kezdek majd kopaszodni, én is letúrom az egészet, ez tuti  /:-)

2009. Szeptember 21. - 10:20:48
Válasz #77
Nem elérhető

csaba.r


Szóljál én letúrom vagy csinálhatnánk punkos frizut @:-)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 21. - 10:37:36
Válasz #78
Nem elérhető

Gababoy


"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Szeptember 21. - 10:39:00
Válasz #79

SensationalSheHulk

Vendég

2009. Szeptember 21. - 10:51:37
Válasz #80
Nem elérhető

Gababoy


"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Szeptember 21. - 11:34:59
Válasz #81
Nem elérhető

God Vazzeg


Szóljál én letúrom vagy csinálhatnánk punkos frizut @:-)

Van itthon 0-ás gép  8-)  ;-oo-;

2009. Szeptember 21. - 11:35:47
Válasz #82
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Szeptember 21. - 12:00:29
Válasz #83
Nem elérhető

Gababoy


"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Szeptember 21. - 12:01:00
Válasz #84
Nem elérhető

God Vazzeg


Képek valaki?? :'(

Sajnos nem tudok felrakni még..  :-\

 :-\

Hát bazze hogy mekkora voltál abban a fekete pólóban, lehidaltunk mindannyian  :-){

165cm ;D nem vagyok én olyan hatalmas.. ;) Majd leszek  8)

De annál szélesebb  @:-)
Amúgy mennyit sikerült nyomni?  ::)

2009. Szeptember 21. - 12:03:00
Válasz #85
Nem elérhető

Gababoy


Hát igen azt észrevettem hogy nem voltál a közönség soraiban... ????...

De amugy elég volt a 200kg a győzelmemhez !  ****:))))))

(ha nem olyan padok lennének akkor bevállaltam volna ott a 210-et is..!)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Szeptember 21. - 12:07:26
Válasz #86
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát igen azt észrevettem hogy nem voltál a közönség soraiban... ????...

De amugy elég volt a 200kg a győzelmemhez !  ****:))))))

(ha nem olyan padok lennének akkor bevállaltam volna ott a 210-et is..!)

Ja bocsi, de kicsit felmérgelt minket a haver megszívatása, és arrébb mentünk, meg elmentünk enni. Mire visszamentünk, már fitness csajok voltak  /:-)

2009. Szeptember 21. - 12:08:14
Válasz #87
Nem elérhető

Gababoy


Erről meg én maradtam le..Milyen szivatás? :o
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Szeptember 21. - 12:11:21
Válasz #88
Nem elérhető

God Vazzeg


Erről meg én maradtam le..Milyen szivatás? :o

41. ismétlés után lerakatták haverral a súlyt, hogy nem szabályos mert kb 1cm-el mell felett megállt a rúd. Utána meg azt mondta a srác, hogy kezdheti újra ha gondolja.. Nem gondolta. Számítottunk egy 60-65 ismétlésre, legalább szólt volna valaki hogy nem ok a gyakorlat vagy valami, szerintem is rendben volt egyébként, mert előtte aki nyomott még addig se engedte le, de neki elfogadták. Mindegy, többet nem indul a srác itt, sajnálom pedig, mert maraton futó a gyerek, szóval a futása is jó lett volna  ::)

2009. Szeptember 21. - 12:12:39
Válasz #89
Nem elérhető

Gababoy


Erről meg én maradtam le..Milyen szivatás? :o

41. ismétlés után lerakatták haverral a súlyt, hogy nem szabályos mert kb 1cm-el mell felett megállt a rúd. Utána meg azt mondta a srác, hogy kezdheti újra ha gondolja.. Nem gondolta. Számítottunk egy 60-65 ismétlésre, legalább szólt volna valaki hogy nem ok a gyakorlat vagy valami, szerintem is rendben volt egyébként, mert előtte aki nyomott még addig se engedte le, de neki elfogadták. Mindegy, többet nem indul a srác itt, sajnálom pedig, mert maraton futó a gyerek, szóval a futása is jó lett volna  ::)

Sajnálatos! :-\
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!