2024. Június 04. - 02:54:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mkopi édes élete  (Megtekintve 54411 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. November 02. - 21:33:14
Válasz #150
Nem elérhető

Gabe


Azt nem értem bakker, hogy a faszba sincs ennyi kajától beletek!
Vagy napi 6x kullantotok?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 02. - 21:37:38
Válasz #151
Nem elérhető

Mkopi


Azt nem értem bakker, hogy a faszba sincs ennyi kajától beletek!
Vagy napi 6x kullantotok?
Nem tudom szerintem a szervezetünk felhasználja a nagyrészét szoval majdnem mindent beépit a szervezetbe. És ezért nincs ekkora belünk. De ez csak az én gondolkodásom lehet nem igy van.

2009. November 02. - 21:40:37
Válasz #152
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Azt nem értem bakker, hogy a faszba sincs ennyi kajától beletek!
Vagy napi 6x kullantotok?
Nem vetted észre,egyikőjüknek sincs egy bordája?...kiműttettük,kellett a hely a kajának ****:)))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. November 02. - 21:43:15
Válasz #153
Nem elérhető

Mkopi


Azt nem értem bakker, hogy a faszba sincs ennyi kajától beletek!
Vagy napi 6x kullantotok?
Nem vetted észre,egyikőjüknek sincs egy bordája?...kiműttettük,kellett a hely a kajának ****:)))
Na azért minden titkos dolgot nem kell elárulni mert a végén alulmaradunk a töbiekkel szemben  @-o

2009. November 02. - 21:52:58
Válasz #154
Nem elérhető

Seth


Azt nem értem bakker, hogy a faszba sincs ennyi kajától beletek!
Vagy napi 6x kullantotok?
Nem vetted észre,egyikőjüknek sincs egy bordája?...kiműttettük,kellett a hely a kajának ****:)))

Azt ne áruld el hogy a hűtődben van egy fél vese egy kis darab tüdő és máj is... De azt ígérted visszakapjuk és nincs több dialízis  ;D ;D

2009. November 02. - 21:58:18
Válasz #155
Nem elérhető

Gabe


Azt nem értem bakker, hogy a faszba sincs ennyi kajától beletek!
Vagy napi 6x kullantotok?
Nem vetted észre,egyikőjüknek sincs egy bordája?...kiműttettük,kellett a hely a kajának ****:)))
húha  :-)-  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 02. - 22:01:06
Válasz #156
Nem elérhető

Seth


Azt nem értem bakker, hogy a faszba sincs ennyi kajától beletek!
Vagy napi 6x kullantotok?

No erre gyorsan válaszolok, remélem érdemi lesz így is:
A húsok nem tartalmaznak túl sok emészthetetlen rostot, problémát pont az okozza, ha nem tudod megemészteni és emésztetlenül a vastagbélbe jut, ahol parasztosan szólva belerohad a beledbe... Zöldség zöldség zöldség... de nem köretként, hanem minimum annyit amennyi a hús ha lehet egy kicsit többet is, és nem utána előtte, hanem közben hús zöldség hús zöldség stb... Mégvalami amikor gyomor felkészülten várja akaját akkor lehet tolni bőven, pl. edzés +pózolás után alacsony szénhidráton edzés után simán lement egy 60 deka csirke 50 hal kiló zöld kombó +amino, és 1,5 órával később aszittem bármit fel tudnék falni olyan éhes voltam... Ha a pedig tömegelés van és ott emésztgeti az előző kaját a szénhidrátot (más enzimek is bejátszanak), nincs elég zöldség, elég kalóriafelhasználás, éhségállapot, gyomorsav stb...

2009. November 02. - 22:09:27
Válasz #157
Nem elérhető

Gabe


Hm, van benne valami, amit mondasz, de ez a mennyiség nekem akkor is elképzelhetetlen, mert van az a mennyiség az emészthető anyagból is, amit már nem bírsz megemészteni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 02. - 22:11:02
Válasz #158
Nem elérhető

Seth


pedig volt amikor azt éreztem inkább a pénztárca szab határt már, és ettem volna még... és volt amikor nehezebben csúszott napfüggő is ...

2009. November 02. - 22:14:42
Válasz #159
Nem elérhető

Kicsibors


Basszus... de ennyi pénz a világon nincs... napi 2-3 kiló hús, meg ugyanígy zöldség... és akkor még egy kis tápkieg is...  :o

2009. November 02. - 22:20:01
Válasz #160
Nem elérhető

Mkopi


Basszus... de ennyi pénz a világon nincs... napi 2-3 kiló hús, meg ugyanígy zöldség... és akkor még egy kis tápkieg is...  :o
Hát igen ez a sport nem olcsó és igen már csak a pénztárca szabot határt nekünk mert tényleg nagyon tudtunk enni :D

2009. November 02. - 22:42:25
Válasz #161
Nem elérhető

Kicsibors


Én meg elmehetek a picsába a napi 130g fehérjémmel, ami ment...  :laugh:

2009. November 02. - 22:46:29
Válasz #162
Nem elérhető

Seth


Te csaj vagy héé :-/-(-: meg aztán nekem is kuporgatni kellett meg félretenni meg minden... --) meg aztán Johnny is dobott olykor nekünk egy kis glutát meg aminot... ami állítólag csak épp ott volt a zsebben  ;D :o

2009. November 02. - 22:58:07
Válasz #163
Nem elérhető

Mkopi


Te csaj vagy héé :-/-(-: meg aztán nekem is kuporgatni kellett meg félretenni meg minden... --) meg aztán Johnny is dobott olykor nekünk egy kis glutát meg aminot... ami állítólag csak épp ott volt a zsebben  ;D :o
Ja ja pont ott volt a zsebben én is ezt mondanám a helyébe. Ja és a sérot is a mester löte be nekünk azt nem is emlitetük meg >:D

2009. November 02. - 23:00:49
Válasz #164
Nem elérhető

Kicsibors


Te csaj vagy héé :-/-(-: meg aztán nekem is kuporgatni kellett meg félretenni meg minden... --) meg aztán Johnny is dobott olykor nekünk egy kis glutát meg aminot... ami állítólag csak épp ott volt a zsebben  ;D :o

No ezaz, hogy még egy csaj adagnyit is alig bírtam összehozni...pfff...  !+"%  :laugh:
Na de sebaj, ha minden jól megy, legközelebb talán masters koromban lesz pénzem diétázni.  ****:)))