2024. Június 08. - 09:48:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mkopi édes élete  (Megtekintve 54923 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 07. - 12:18:27
Válasz #75
Nem elérhető

Mkopi


Szépen összeszedett fizikum!  :-)!
Hát ja ne hogy kilogjak a sorból:D De lesz ez még jobb is ha minden összejön ahogy szeretném.

2009. Október 07. - 13:50:20
Válasz #76
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Na,elkezdtél végre izmosoni :)
És még a végén hasad is lesz ::)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 07. - 19:02:24
Válasz #77
Nem elérhető

Mkopi


Na,elkezdtél végre izmosoni :)
És még a végén hasad is lesz ::)
Alakitom alakitom.  ;D

2009. Október 11. - 23:17:39
Válasz #78
Nem elérhető

Mkopi


Szerbusztok hát meg volt az első versenyem az összi versenyszezonban második lettem és ennek is örülök nagyon mert hát megtetem mindent amit tudtam de majd a képek ha lesznek akkor majd mindent elárulnak hogy mi hogy is volt ezen a versenyen is de semmi baj teljes gözel huzok előlre hogy minnél jobb formát hozzak és majd jövöhéten odavágok ha minden összejön egy jobb formával. Addig is jok legyetek edzetek teljes gözel.

2009. Október 11. - 23:18:28
Válasz #79

B1ll4

Vendég
Szerbusztok hát meg volt az első versenyem az összi versenyszezonban második lettem és ennek is örülök nagyon mert hát megtetem mindent amit tudtam de majd a képek ha lesznek akkor majd mindent elárulnak hogy mi hogy is volt ezen a versenyen is de semmi baj teljes gözel huzok előlre hogy minnél jobb formát hozzak és majd jövöhéten odavágok ha minden összejön egy jobb formával. Addig is jok legyetek edzetek teljes gözel.

Gratulálok !  ;-oo-; ;-oo-; @:-)

2009. Október 12. - 10:32:52
Válasz #80
Nem elérhető

Mkopi


Jóreggelt mindenkinek most fözöm a kis husom meg a zöldségem meg volt már az egy óra kardió szoval nincs lazsálás megyek elölre teljes gözel holnap megyek edzeni seth-el de a mai napon is gondolkozom erösen mi legyen mert szeretnék edzeni de majd elválik. Ja és szeretnék köszönetet mondani seth-nek hogy szán rám egy kis idöt néha néha és tudunk edzeni együt mert ez nagy motiváció mindketönknek szerintem és hogy hajt elölre de én is öt >:D remélem hogy a héten minél töbet tudunk együt edzeni.

2009. Október 12. - 10:55:39
Válasz #81
Nem elérhető

Seth


És ráadásul úgy néz ki mindketten megyünk a Fitparádéra, és egyikünknek se biztos még melyik kategóriában, mindketten beférünk a klasszikusba és a 80 ba is  ;) dumáltunk telefonon is, de azért GRAT itt is! Holnap a lovak közé csapunk, nekem is nagyon kellett ám, hogy ne babasúlyokkal dolgozzak, jók ezek az edzések! @:-)

2009. Október 12. - 11:58:38
Válasz #82
Nem elérhető

Kicsibors


És ráadásul úgy néz ki mindketten megyünk a Fitparádéra, és egyikünknek se biztos még melyik kategóriában, mindketten beférünk a klasszikusba és a 80 ba is  ;) dumáltunk telefonon is, de azért GRAT itt is! Holnap a lovak közé csapunk, nekem is nagyon kellett ám, hogy ne babasúlyokkal dolgozzak, jók ezek az edzések! @:-)

Ez jó hír, legalább lesz kiknek szurkolni!  :) :-):-):: @:-)

2009. Október 12. - 12:02:15
Válasz #83
Nem elérhető

Kicsibors


És persze gratulálok neked is Mkopi, szép ez első versenyre idén, s ne feledd ennél csak jobb lehet a következő eredmény!  :-!

2009. Október 12. - 13:12:45
Válasz #84
Nem elérhető

Mkopi


És persze gratulálok neked is Mkopi, szép ez első versenyre idén, s ne feledd ennél csak jobb lehet a következő eredmény!  :-!


Hát igen enél csak jobb formát szeretnék és ha összejön akkor eredménybe is jobb lehet de ez majd ott elválik a szimpadon döl el minden én ezt mondom mindig semmit nem jelent az hogy ki hogy néz ki a képen a szimpadon minden kiderül.

2009. Október 12. - 13:37:18
Válasz #85
Nem elérhető

Mkopi


itvan egy két kép remélem hogy majd lesznek jobb képek is.

2009. Október 12. - 13:43:16
Válasz #86
Nem elérhető

God Vazzeg


itvan egy két kép remélem hogy majd lesznek jobb képek is.

Jó a szín!  8-)

2009. Október 12. - 13:44:26
Válasz #87
Nem elérhető

Mkopi


na van még egy

2009. Október 12. - 13:45:47
Válasz #88
Nem elérhető

Mkopi


itvan egy két kép remélem hogy majd lesznek jobb képek is.

Jó a szín!  8-)

Igen hát nem bizom magam senkire csak a bátyámra ő csinálja a legjobb szint nekem.

2009. Október 12. - 13:46:59
Válasz #89
Nem elérhető

God Vazzeg