2024. Május 29. - 01:50:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725079 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 08. - 13:42:05
Válasz #105
Nem elérhető

hopika


...meg meg uj edzoteremben edzek es meg ott is szar a tarsasag...
Nah, ez is egy érdekes dolog. Témának sem rossz.
Nagyjából mindenki állandó terembe jár, vagyis nem jár többe. De ha egyszer elmegy egy haverjához, vagy csak kipróbál egy másikat, akkor vannak csak érdekes tekintetek. Mint az állatvilágban a hímek... "Egy új hímgorilla jönne a territóriumunkba???" Sokan úgy néznek.  ****:)))
Szeretek néha eljárni új helyekre, meg nézni az arcokat, ahogy méregetnek, stb...
Hasonló tapasztalat? Vélemény?

Ez mindig is így volt velem is-holott nem vagyok egy "nagy állat"...ha nem a saját termemben edzek,akkor egyből megy a méregetés,milyen súlyokat használok,stb...
Egyszer nem volt ilyen mostanában:Kécskén nyáron...viszont ott csak Bécó,Seth,Tockon és én voltunk...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 08. - 13:53:34
Válasz #106
Nem elérhető

God Vazzeg


volt egy nagyon menő gyerek, nullás haj, zsíros has, fasznyi eredmény, alfahím életérzés, de röviden MONSTER volt a gyerek na  ;D

Nem is edzettünk még együtt  ))=/

2009. Október 08. - 13:54:50
Válasz #107
Nem elérhető

Kicsibors


Engem is meg szoktak nézni, mint a piros kukoricát, ha belátogatok egy terembe, pedig én se vagyok egy Balla Yvette...  :-}
De hát a szokásosnál izmosabb csaj mindenhol luxus termék ezek szerint...  !+"% :D

2009. Október 08. - 13:55:43
Válasz #108
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem is meg szoktak nézni, mint a piros kukoricát, ha belátogatok egy terembe, pedig én se vagyok egy Balla Yvette...  :-}
De hát a szokásosnál izmosabb csaj mindenhol luxus termék ezek szerint...  !+"% :D

Sajnos felénk nem jársz  :-\ Pedig át is öltöztetnélek  ***)))  :D

2009. Október 08. - 13:56:23
Válasz #109
Nem elérhető

hopika


Engem is meg szoktak nézni, mint a piros kukoricát, ha belátogatok egy terembe, pedig én se vagyok egy Balla Yvette...  :-}
De hát a szokásosnál izmosabb csaj mindenhol luxus termék ezek szerint...  !+"% :D

Sajnos felénk nem jársz  :-\ Pedig át is öltöztetnélek  ***)))  :D
:-!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 08. - 13:56:53
Válasz #110
Nem elérhető

God Vazzeg


volt egy nagyon menő gyerek, nullás haj, zsíros has, fasznyi eredmény, alfahím életérzés, de röviden MONSTER volt a gyerek na  ;D

Nem is edzettünk még együtt  ))=/
"hee, more" nálad azért van eredmény bőven...... az 50es kar, az 50es kar.. főleg ha látszanak a ferdehasizmok is ;-oo-;

Jók a karok csak az izmok szarok..  ****:))) Nem nagy eredmény ez ilyen tzs% mellett, ha neked is így elszaladna, lehet hogy neked is 50-es lenne  ;)

2009. Október 08. - 14:00:15
Válasz #111
Nem elérhető

God Vazzeg


volt egy nagyon menő gyerek, nullás haj, zsíros has, fasznyi eredmény, alfahím életérzés, de röviden MONSTER volt a gyerek na  ;D

Nem is edzettünk még együtt  ))=/
"hee, more" nálad azért van eredmény bőven...... az 50es kar, az 50es kar.. főleg ha látszanak a ferdehasizmok is ;-oo-;

Jók a karok csak az izmok szarok..  ****:))) Nem nagy eredmény ez ilyen tzs% mellett, ha neked is így elszaladna, lehet hogy neked is 50-es lenne  ;)
de az kizárt.. elég megnézni az avatarképedet, ott is látszik, hogy elég jó a váll, felsőhát - derék arányod, ha csak zsír lenne, akkor lenne csula bőven a derekadon is  @:-) ;-oo-;

Igaza van Hopikának  :-!!!

2009. Október 08. - 14:46:02
Válasz #112
Nem elérhető

Pity


"Ugyanez. Kecskeméti termekben szoktam riogatni, háát lehet nézni a fejeket  Grin Belépek az öltözőbe és egyből csend. Köszönök. Az 5 emberből 3 félszegen visszaköszön.. Megint csend.. Átöltözök, és már megyek is. Kíváncsi lennék miről beszélnek mikor kijövök. Általában nem egyedül vagyok, nekikezdünk, megy minden ugyanúgy a teremben, de látom hogy sasolnak. Ha odanéznek, elkapják a tekintetet. Érdekes."
 ****:))) ****:))) ****:))) hát ez mennyire igaz... velem tegnap is megtörtént ez sőt mindennap mikor edzeni megyek kivéve ha vannak olyanok akiket ismerek...

2009. Október 08. - 14:52:10
Válasz #113
Nem elérhető

Yeti


Velem nem rég történt meg legutóbb, mikor kedves "rr" fórumtársunkhoz átruccantam Debrecenbe egy edzésre, hogy kihajtsa belőlem a szart is. Megtette!
De a teremben csupa alfa hím, ezüsthátú gorilla, stb...
Csekkoltak is rendesen, legalább is azt mondta "Récsöl". Én nem figyeltem. Pedig szoktam, mert élvezem, hogy feltűnést keltek néha.  ****:))) Azért edzek bassza meg, hogy egy rohadt nagy szörny legyek!  ;D
De ahogy pamela is írta, én is bő pólóban, alatta vékony pántos trikóban edzettem. na amikor levettem a pólót... Azt már én is figyeltem.  8-) ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Október 08. - 15:25:01
Válasz #114
Nem elérhető

rr


Velem nem rég történt meg legutóbb, mikor kedves "rr" fórumtársunkhoz átruccantam Debrecenbe egy edzésre, hogy kihajtsa belőlem a szart is. Megtette!
De a teremben csupa alfa hím, ezüsthátú gorilla, stb...
Csekkoltak is rendesen, legalább is azt mondta "Récsöl". Én nem figyeltem. Pedig szoktam, mert élvezem, hogy feltűnést keltek néha.  ****:))) Azért edzek bassza meg, hogy egy rohadt nagy szörny legyek!  ;D
De ahogy pamela is írta, én is bő pólóban, alatta vékony pántos trikóban edzettem. na amikor levettem a pólót... Azt már én is figyeltem.  8-) ;D

Na igen,nézték ki ez a hegyigorilla  >:D

2009. Október 08. - 15:49:05
Válasz #115
Nem elérhető

George


Nálunk nincs ilyen összeszokott társaság, mármint vannak páran, de azok mindent és mindenkit kitárgyalnak, és nem edzenek - ez látszik is rajtuk ****) ***))) Van egy-két régi bútordarab(pl. én is), de én pl. nem foglalkozok másokkal, csak ha nagyon zavar valaki. Amúgy nem nagyon szoktam figyelni, hogy ki-mit csinál. Persze ha van esetleg egy komolyabb nyomás, akkor azt sunyin nézem a tükörből(én aztán senkit nem bámulok ;D ), de ezek is kb 150-160-nál megállnak. Van pár elég jó fizikumú fazon lent, de ők nem edzenek nagy súlyokkal, inkább csak szintentartás amit csinálnak. Az összes többi folyton cserélődik.
Nyilván egy kisebb, zárt közösségben jobban megy a stírölés. Én is voltam olyan teremben, ahol mindenki félmeztelenül edzett, és még hozzám is odajött mindenki kezet fogni. Máshol az 30-40 közötti "vállalkozó" réteg, szigorúan trikó-bermuda-papucs öltözetben(és fux) futópadon sétál, ott már azért megy a pletyka. Néha motivál, néha zavar ha bámulnak, de különösebben nem izgat. De beszólás, meg észosztás nekem nincsen **:))))* jól is néznénk ki ****:)))
Az etalon viszont még mindig a debreceni Delta fitness. Motiváló társaság, nagyon jó közösség, mindenki normális, barátságos, blablabla :D

2009. Október 08. - 15:59:34
Válasz #116
Nem elérhető

fastor


egyszer még engem is végigmértek így ****:)))
még tavaly, mikor az AXMAP tesztelés volt, elmentem a régi terembe ahova jártam, gondoltam hátha összefutok néhány régi arccal, meg az a terem nagyon jó hangulatú volt mindig
lemegyek, xxxl es izomtrikóban, amit direkt hordok, mert lóg rajtam ;D de nagyon jó benne ezeni, sehol sem zavar
köszönök, van lent 3-4 srác egyiket sem ismerem, elkezdek edzeni
mellettem egy srác akiröl ténlyeg nemmondtam volna meg, épp a koxról prédikál egy másiknak... nah mondom témánál vagytok
közben melegítek, eresedek, aztán úgy veszem észre hogy néznek... nézek vissza semmi... szóltam ,hogy segítsen, jött, aztán vissza, néz tovább... mondom miafasz, aztán úgy leesett, hogy már nemdivat keményen edzeni, vagy legalábbis nem jár már nagyon oda senki szálasabb fazon, és ez kurvajól esett, meg röhögtem ****:)))
érteeeed ENGEM megnéznek ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 08. - 16:07:33
Válasz #117
Nem elérhető

Jordan


a debreceni Delta fitness

A Dublini Delta fitnessben vannak 70 kilos kezisulyzok  @-o @-o @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 08. - 16:09:35
Válasz #118
Nem elérhető

Aco


egyszer még engem is végigmértek így ****:)))
még tavaly, mikor az AXMAP tesztelés volt, elmentem a régi terembe ahova jártam, gondoltam hátha összefutok néhány régi arccal, meg az a terem nagyon jó hangulatú volt mindig
lemegyek, xxxl es izomtrikóban, amit direkt hordok, mert lóg rajtam ;D de nagyon jó benne ezeni, sehol sem zavar
köszönök, van lent 3-4 srác egyiket sem ismerem, elkezdek edzeni
mellettem egy srác akiröl ténlyeg nemmondtam volna meg, épp a koxról prédikál egy másiknak... nah mondom témánál vagytok
közben melegítek, eresedek, aztán úgy veszem észre hogy néznek... nézek vissza semmi... szóltam ,hogy segítsen, jött, aztán vissza, néz tovább... mondom miafasz, aztán úgy leesett, hogy már nemdivat keményen edzeni, vagy legalábbis nem jár már nagyon oda senki szálasabb fazon, és ez kurvajól esett, meg röhögtem ****:)))
érteeeed ENGEM megnéznek ****:)))

Nem kell elkeseredni,lessz belolled is vlmi ****) ;D

2009. Október 08. - 16:10:31
Válasz #119
Nem elérhető

fastor


egyszer még engem is végigmértek így ****:)))
még tavaly, mikor az AXMAP tesztelés volt, elmentem a régi terembe ahova jártam, gondoltam hátha összefutok néhány régi arccal, meg az a terem nagyon jó hangulatú volt mindig
lemegyek, xxxl es izomtrikóban, amit direkt hordok, mert lóg rajtam ;D de nagyon jó benne ezeni, sehol sem zavar
köszönök, van lent 3-4 srác egyiket sem ismerem, elkezdek edzeni
mellettem egy srác akiröl ténlyeg nemmondtam volna meg, épp a koxról prédikál egy másiknak... nah mondom témánál vagytok
közben melegítek, eresedek, aztán úgy veszem észre hogy néznek... nézek vissza semmi... szóltam ,hogy segítsen, jött, aztán vissza, néz tovább... mondom miafasz, aztán úgy leesett, hogy már nemdivat keményen edzeni, vagy legalábbis nem jár már nagyon oda senki szálasabb fazon, és ez kurvajól esett, meg röhögtem ****:)))
érteeeed ENGEM megnéznek ****:)))

Nem kell elkeseredni,lessz belolled is vlmi ****) ;D
most hétvégén katona, aztán kapuör @-o ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó