2024. Június 08. - 18:57:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727804 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. November 19. - 17:35:08
Válasz #780
Nem elérhető

Kicsibors


jujj én is lábazok ma. áhá hááá  @-o

Főzöm a büdös halat  :P Muszáj leváltani ezeket a 800grammos csirkemelleket  :-X rádióban is halottam(tudom nem mindent kell elhinni,de eléggé szalmonellásak a hazai csirkék  :-X )

szted az elmult 30-40évben jobb volt a helyzet??
ez is csak valami köcsög ürügy,h elnyomják a hazai termelést és külföldröl hozzák a szart.
aztán majd mindenhol fasza tacskós meg okádós csirkemell lesz :'(
így van, sajnos bizonyos erőknek érdeke a magyar húsipar lerombolása

Én ebbe a hónapban hozzájárultam a magyar húsipar fellendítéséhet, vettem 22 kg csírkét.

 ****:))))))

2009. November 19. - 17:48:31
Válasz #781
Nem elérhető

atleeta


Egy hölgy ismerősöm szeretne diétázni és tőlem kért segítséget, milyen kiegészítőt válasszon.Kb  annyit tudok a diétáról, mint az atomfizikáról...Ti talán tudnátok segíteni.Az étrendje úgy-ahogy rendben van, de szeretne valami étvágycsökkentőt.Dymaburn-re gondoltam.Ha esetleg tudtok ebben az árfekvésben jobbat, várom az ötleteket.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 19. - 17:54:36
Válasz #782
Nem elérhető

AtomAnti


Írd ide be az étrendjét.
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. November 19. - 19:28:47
Válasz #783
Nem elérhető

Gabe


Nektek nem cseszi a könyökötöket a koponyatörő ekkora súlyoknál?...  ????...
Én talán francia rúddal próbálgattam inkább, valahogy az kényelmesebb, de egyenes rúddal meg pláne nem csípom...  ::)
Pedig hatásos, jól lehet érezni a tricót tőle, ha az embör ráérez.  ****:))))))
Első gyakorlatként nekem is nyírja, ezért szoktam előtte letolást csinálni csigán rúddal, vagy mostanában inkább kötéllel!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 19. - 19:37:33
Válasz #784
Nem elérhető

Kicsibors


Nektek nem cseszi a könyökötöket a koponyatörő ekkora súlyoknál?...  ????...
Én talán francia rúddal próbálgattam inkább, valahogy az kényelmesebb, de egyenes rúddal meg pláne nem csípom...  ::)
Pedig hatásos, jól lehet érezni a tricót tőle, ha az embör ráérez.  ****:))))))
Első gyakorlatként nekem is nyírja, ezért szoktam előtte letolást csinálni csigán rúddal, vagy mostanában inkább kötéllel!

Értve!   ****:))))))

2009. November 19. - 19:44:39
Válasz #785
Nem elérhető

Yeti


Nektek nem cseszi a könyökötöket a koponyatörő ekkora súlyoknál?...  ????...
Én talán francia rúddal próbálgattam inkább, valahogy az kényelmesebb, de egyenes rúddal meg pláne nem csípom...  ::)
Pedig hatásos, jól lehet érezni a tricót tőle, ha az embör ráérez.  ****:))))))
Első gyakorlatként nekem is nyírja, ezért szoktam előtte letolást csinálni csigán rúddal, vagy mostanában inkább kötéllel!
Én is letolással kezdek, vállszélességben, 5 sorozatot. Aztán jöhet a koponyatörő. Francia rúddal, a legszűkebb fogásban.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. November 19. - 19:57:05
Válasz #786
Nem elérhető

nede28


Nem tudom ki látta a superbody-t vagy ki nem de nem értek eggyet a szevezőkkel a jelentkezésnél nem is kérnek igazolványt mert hogy ők "megbíznak" a versenyzőkbe.2 molnár péter hogy a francba indúlhatot el open kategóriába mikor messze nem tudott befogyni.atletik kategóriába nemtudom hogy az összevont vagy 1,2 de lénárd lajosnál messze jobban nézett ki a második hellyezet de a team ...... -nek köszönhetően persze megnyerte. a teenédzser 1-nél a végeredmény 1-hely Lőrinc Norbert johny fitness 2. Józsa Béla johny fitness 3.Nedeczky norbert egyéni 4. mechl jános fitness 2000. ha igazságos lett volna 1 hely lőrinc norbert, 2hely nedeczky norbert ,3hely mechl jános 4hely józsa béla
és ha valaki már a végén megszenvedi a 12hét diétát az utolsó napokban beledöglik olyan rosszul van és aztán meg meglátja hogy kitől kapott ki ez igazságtalanság.engem annyira idegesít hogy nem bírok magammal. nem kéne ekkora díjazást csinálni hogy ne legyen részrehajlás

2009. November 19. - 20:02:41
Válasz #787
Nem elérhető

Gabe


Ez inkább a 2009-es őszi versenyidény topicba való lenne!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 19. - 20:37:50
Válasz #788
Nem elérhető

atleeta


Írd ide be az étrendjét.
Azért írtam hogy úgy-ahogy rendben van, mert nem számolja a kalóriákat de csak csirkemellet, halat, barnarizst és zöldségeket fogyaszt.Tudom, hogy ez nem a legjobb, de ő ennyi enegiát és pénzt tud belefektetni, ebből kellene a maximumot kihozni.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 19. - 20:39:27
Válasz #789
Nem elérhető

hopika


Írd ide be az étrendjét.
Azért írtam hogy úgy-ahogy rendben van, mert nem számolja a kalóriákat de csak csirkemellet, halat, barnarizst és zöldségeket fogyaszt.Tudom, hogy ez nem a legjobb, de ő ennyi enegiát és pénzt tud belefektetni, ebből kellene a maximumot kihozni.
Szerintem meg tökéletes...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 19. - 20:43:48
Válasz #790
Nem elérhető

atleeta


Írd ide be az étrendjét.
Azért írtam hogy úgy-ahogy rendben van, mert nem számolja a kalóriákat de csak csirkemellet, halat, barnarizst és zöldségeket fogyaszt.Tudom, hogy ez nem a legjobb, de ő ennyi enegiát és pénzt tud belefektetni, ebből kellene a maximumot kihozni.
Szerintem meg tökéletes...
Csak ő nem számolgatja a mennyiségeket és azért úgy nem a legfrankóbb.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 19. - 20:46:24
Válasz #791
Nem elérhető

hopika


Csak ő nem számolgatja a mennyiségeket és azért úgy nem a legfrankóbb.
Ha ez vigasztal-én sem...
Mondjuk kell egy "pár év" tapasztalat ahhoz,hogy mikor-miből-mennyit...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 19. - 20:48:56
Válasz #792
Nem elérhető

atleeta


Csak ő nem számolgatja a mennyiségeket és azért úgy nem a legfrankóbb.
Ha ez vigasztal-én sem...
Mondjuk kell egy "pár év" tapasztalat ahhoz,hogy mikor-miből-mennyit...
Ha az edzésnaplódat nézem akkor vigasztal :-){ ;D Térjünk vissza az eredeti kérdésre, hogy Dymaburn-ről vélemény?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 19. - 21:05:48
Válasz #793
Nem elérhető

hopika


Én szedtem már-nem rossz-de ne engem kérdezz,mert én eléggé másképp működök,mint az "átlag" emberi szervezet...
Van speciálisan nőknek tervezett cucc is:Lipo 6-ból,Muscletech HC Max,etc...
Amúgy a Dyma az olcsóbbnak mondható "fatburnerek" közül jónak mondható.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 19. - 21:05:59
Válasz #794
Nem elérhető

bandus


Fuuujj én meg a haltól okádom, de én is azt eszem nemsoká,tonhalacskát,hozzá egy jó kis tésztasaláta, imádom.

Lábazás elött meg után általában igyekszem több szénhidrátot fogyasztani, engem egyszerűen nagyon kivesz a lábedzés.

nyomnál be tésztasali receptet plz?
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player