2024. Június 08. - 19:17:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727815 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. November 23. - 23:29:05
Válasz #870
Nem elérhető

Kris


Kicsi itt vagy???

2009. November 23. - 23:48:15
Válasz #871
Nem elérhető

Kicsibors


Kicsi itt vagy???

Be vagy sózva... Sztem már válaszoltam is.

2009. November 24. - 00:14:08
Válasz #872
Nem elérhető

fastor


Az jó, mert nekem az első vállam fáj!  !+"%
akkor azt erösítsd meg  ***))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 24. - 10:04:19
Válasz #873
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu, milyen edzést követsz el hitvány izomzatod emberi méretűre való növeléséért holnap? ;D

Köcsög!  &5*  ;D
Kérlek szépen, holnap láb nap lesz, ami azt jelenti, hogy lábnyújtás, majd guggolok, az még a jövő zenéje, hogy sima guggolás, vagy Smith-gépes vagy elölguggolás lesz. Ezt ott döntöm el. Aztán lábtoló, majd combhajlító fekve, merevlábú felhúzás lesz a menü szerintem. Igazából amihez lesz kedvem, meg erőm. Sosem csinálom ugyan azt.

És te, úgy hallottam, hogy ma 130kg-al fogod csinálni a lehúzást hátra!? Igaz ez?  ;D
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=987.0  ezen kár gondolkodni Balu  :)

Meggyőztél, sima guggolás ment.  ;D

2009. November 24. - 15:39:32
Válasz #874
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Lesz ma egy szokásos szánalmas hátedzés, felhúzás nem lesz, csak esetleg kicsi a végé, helyette most döntött törzsű evezés következik,normál fogással, mert ugy már régen csináltam. @:-)
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 24. - 16:21:59
Válasz #875
Nem elérhető

Kicsibors


Én máma feszítőztem és vádliztam, nagggyon királyul bedurrantam, szal jó kis edzés volt.  :)
Guggoltam vízszintesig 82 kg-ba 10-et, lábnyújtottam 35 kg-ba 20-at, egy lábbal is nyújtottam 12,5 kg-ba 15-öt, meg vádli is pukkant a 60 kg-ba 30-as állóvádlizástól... ez nem sarokleengedéses volt, azt csak szekrény szélén saját súllyal nyomtam...  !+"% :D

2009. November 24. - 16:31:32
Válasz #876
Nem elérhető

Cressler


Balu, milyen edzést követsz el hitvány izomzatod emberi méretűre való növeléséért holnap? ;D

Köcsög!  &5*  ;D
Kérlek szépen, holnap láb nap lesz, ami azt jelenti, hogy lábnyújtás, majd guggolok, az még a jövő zenéje, hogy sima guggolás, vagy Smith-gépes vagy elölguggolás lesz. Ezt ott döntöm el. Aztán lábtoló, majd combhajlító fekve, merevlábú felhúzás lesz a menü szerintem. Igazából amihez lesz kedvem, meg erőm. Sosem csinálom ugyan azt.

És te, úgy hallottam, hogy ma 130kg-al fogod csinálni a lehúzást hátra!? Igaz ez?  ;D
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=987.0  ezen kár gondolkodni Balu  :)

Meggyőztél, sima guggolás ment.  ;D
helyes  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 24. - 16:59:40
Válasz #877
Nem elérhető

rr


megyek lábazni,ki tart velem?végén egy kis 50perces cardio.Annyi könnyítést engedek,hogy tetszőleges gépen lehet végrehajtani a lépcsőzést  ;D >:D

2009. November 24. - 17:01:44
Válasz #878
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
megyek lábazni,ki tart velem?végén egy kis 50perces cardio.Annyi könnyítést engedek,hogy tetszőleges gépen lehet végrehajtani a lépcsőzést  ;D >:D

ma mindenkinél láb nap van?  :D
leszámítva persze Gabe-et, mert ő nem lábazik...úgy gondolja, arra elég jó, hogy tudjon menni.  ;D

2009. November 24. - 17:13:08
Válasz #879
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hujje lábnap.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 24. - 17:17:28
Válasz #880
Nem elérhető

rr


Hujje lábnap.

hmm látom nem szeretsz szenvedni  ;D pedig nincs is annál jobb mint egy izzasztó lábedzés  ))=/

2009. November 24. - 17:19:02
Válasz #881
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Kérlek alásan, a lábnap a kedvencem, nem hagynám ki semmiképpen.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 24. - 17:31:55
Válasz #882
Nem elérhető

Kicsibors


megyek lábazni,ki tart velem?végén egy kis 50perces cardio.Annyi könnyítést engedek,hogy tetszőleges gépen lehet végrehajtani a lépcsőzést  ;D >:D

Én nem repetázok, de mennék amúgy!  :D
50 perces kardiot majd odaajándékozom inkább a rászorulóknak!  ***)))  ;D
Lépcsőzni max lépcsőn szeretek, az szórakoztató, de gépen neeeeem!  **:))))*

2009. November 24. - 17:35:29
Válasz #883
Nem elérhető

Kicsibors


Amúgy lábazni én sem szeretek...  :-X  ***))))

2009. November 24. - 17:37:42
Válasz #884
Nem elérhető

Jordan


megyek lábazni,ki tart velem?végén egy kis 50perces cardio.Annyi könnyítést engedek,hogy tetszőleges gépen lehet végrehajtani a lépcsőzést  ;D >:D

ma mindenkinél láb nap van?  :D
leszámítva persze Gabe-et, mert ő nem lábazik...úgy gondolja, arra elég jó, hogy tudjon menni.  ;D

En se labazok  :-}
Inkabb mell-vall  ;D
Azt nezik ugyis a strandon
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)