2024. Június 09. - 02:30:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727970 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. December 23. - 00:24:43
Válasz #1140
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 23. - 00:25:39
Válasz #1141
Nem elérhető

Gabe


400... ***)))
Látod, akkor 380-nál nem lett volna gond!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 23. - 11:19:18
Válasz #1142
Nem elérhető

atleeta


http://www.youtube.com/watch?v=cA8s17YIbSY&feature=related 380-ba négy és fütyül a végén  @:-)
A rudat is puszta kézzel fogta, semmi bandázs :-O Hát nem szívesen kezelnék vele, mert a nőgyógyász ujjaim oda lennének ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 23. - 13:21:21
Válasz #1143
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. December 24. - 10:41:35
Válasz #1144
Nem elérhető

Cressler


Ilyen 3-400kilók után az én kis súlyaim eltörpülnek, de azért leírom a tegnapi melledzésem.

Fekvenyomás

60x2x20
100x10
110x10
120x7
145x2
130x4
110x8

Ferdepados nyomás

80x11
100x3x6
80x12

Tárogatás

30x4x8

Áthúzás

4x15
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. December 24. - 11:28:49
Válasz #1145
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 24. - 16:19:43
Válasz #1146
Nem elérhető

Gabe


Nem kell itt szerénykedni, elég komoly, emberes súlyok ezek!  ****:))))))
Ferdepadot hány °-on nyomod?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 24. - 17:00:31
Válasz #1147
Nem elérhető

Tóth Attila


Ki edzett ma?Volt valaki olyan elvetemült mint én?Egy váll-csukja edzést lenyomtam ma.Bűntudatom volt a negyedik marhapöri után. /7% =/+'
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. December 24. - 17:35:49
Válasz #1148
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Megnéztem a Branch Warren dvd-t, nagyjából ennyi.Sajnos csak 28-án nyit a terem errefelé.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 24. - 17:56:23
Válasz #1149
Nem elérhető

H. Laci


Ki edzett ma?Volt valaki olyan elvetemült mint én?Egy váll-csukja edzést lenyomtam ma.Bűntudatom volt a negyedik marhapöri után. /7% =/+'

Én szívesen edzettem volna, csak 30-35kg innen a legközelebbi terem, ~1 óra buszozás, oda vissza 2 óra, plusz gyalogolni is kell egy 20-20 percet, szóval inkább kimaradt. Na meg pihenni is kell, mondjuk múlthetet végig pihentem, meg ezen a héten is csak egyet edzettem, de jövő héten újra neki állunk, kicsit powerkedni.  ;D
Szószerint hiányzik a mi kis termünk. Jó volt edzeni nagy meg felszerelt teremben, ahol minden van, ami csak kell. Csigás gépek, összeszerelt kézi súlyok, kardió gépek. De valahogy nem az én világom az hogy rádióra edzek. Meg nagy tömeg van, aztán ha egy halk nyögés ki csúszik a számon az utolsó ismétlésen, akkor kinéznek a teremből. Gyakorlat közben ha eltorzul a fejed, akkor behúzzák a nyakukat és úgy fordulnak el kb. Engem az ilyen zavar, a mi termünkben aztán sz@rnak az ilyenbe bele, nem nyavalyog senki, öltöző-tusoló nincs. A padok közt átöltözünk és csók. Üvölt a rock zene, ha ordítasz gyakorlat közben, azzal sem foglalkoznak.  ;D 

2009. December 24. - 18:06:57
Válasz #1150
Nem elérhető

Szandi


Ki edzett ma?Volt valaki olyan elvetemült mint én?Egy váll-csukja edzést lenyomtam ma.Bűntudatom volt a negyedik marhapöri után. /7% =/+'
Volt.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. December 24. - 18:15:17
Válasz #1151
Nem elérhető

Tóth Attila


Megnyugodtam! :-}
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. December 24. - 19:24:20
Válasz #1152
Nem elérhető

Jordan


Megnéztem a Branch Warren dvd-t, nagyjából ennyi.Sajnos csak 28-án nyit a terem errefelé.

Februar 1-ig nem edzek, kipihenem magam!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. December 24. - 19:24:53
Válasz #1153
Nem elérhető

zotja


Ki edzett ma?Volt valaki olyan elvetemült mint én?Egy váll-csukja edzést lenyomtam ma.Bűntudatom volt a negyedik marhapöri után. /7% =/+'

Én szívesen edzettem volna, csak 30-35kg innen a legközelebbi terem, ~1 óra buszozás, oda vissza 2 óra, plusz gyalogolni is kell egy 20-20 percet, szóval inkább kimaradt. Na meg pihenni is kell, mondjuk múlthetet végig pihentem, meg ezen a héten is csak egyet edzettem, de jövő héten újra neki állunk, kicsit powerkedni.  ;D
Szószerint hiányzik a mi kis termünk. Jó volt edzeni nagy meg felszerelt teremben, ahol minden van, ami csak kell. Csigás gépek, összeszerelt kézi súlyok, kardió gépek. De valahogy nem az én világom az hogy rádióra edzek. Meg nagy tömeg van, aztán ha egy halk nyögés ki csúszik a számon az utolsó ismétlésen, akkor kinéznek a teremből. Gyakorlat közben ha eltorzul a fejed, akkor behúzzák a nyakukat és úgy fordulnak el kb. Engem az ilyen zavar, a mi termünkben aztán sz@rnak az ilyenbe bele, nem nyavalyog senki, öltöző-tusoló nincs. A padok közt átöltözünk és csók. Üvölt a rock zene, ha ordítasz gyakorlat közben, azzal sem foglalkoznak.  ;D 

kilógramm?

2009. December 24. - 19:27:04
Válasz #1154
Nem elérhető

H. Laci


Ki edzett ma?Volt valaki olyan elvetemült mint én?Egy váll-csukja edzést lenyomtam ma.Bűntudatom volt a negyedik marhapöri után. /7% =/+'

Én szívesen edzettem volna, csak 30-35kg innen a legközelebbi terem, ~1 óra buszozás, oda vissza 2 óra, plusz gyalogolni is kell egy 20-20 percet, szóval inkább kimaradt. Na meg pihenni is kell, mondjuk múlthetet végig pihentem, meg ezen a héten is csak egyet edzettem, de jövő héten újra neki állunk, kicsit powerkedni.  ;D
Szószerint hiányzik a mi kis termünk. Jó volt edzeni nagy meg felszerelt teremben, ahol minden van, ami csak kell. Csigás gépek, összeszerelt kézi súlyok, kardió gépek. De valahogy nem az én világom az hogy rádióra edzek. Meg nagy tömeg van, aztán ha egy halk nyögés ki csúszik a számon az utolsó ismétlésen, akkor kinéznek a teremből. Gyakorlat közben ha eltorzul a fejed, akkor behúzzák a nyakukat és úgy fordulnak el kb. Engem az ilyen zavar, a mi termünkben aztán sz@rnak az ilyenbe bele, nem nyavalyog senki, öltöző-tusoló nincs. A padok közt átöltözünk és csók. Üvölt a rock zene, ha ordítasz gyakorlat közben, azzal sem foglalkoznak.  ;D 

kilógramm?

 !+"% !+"% Úgy látszik nagyon az edzésen jár az eszem.  ;D