2024. Június 09. - 01:18:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727944 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. December 30. - 22:15:01
Válasz #1185
Nem elérhető

Gabe



Mondom, akkor szépen pakold el a súlyt magad után! Mint akinek valami csúnyát mondtam, úgy kikerekedett a szeme!


Ez olyan lehetett, mint amikor Peggy Bundy-nak azt mondta a fegyveres túszejtő bűnöző csaj a Rém rendes családban, hogy: Te ott! Menj ki a konyhába és főzz valamit!  :angry:
Erre Peggy:  :o :o :o TTTe állat!!!  :o :o :o :'( :'(
 ****:))) ****:))) ****:)))
Kb. hasonlóan szíven üthette ;D
Ki van mondjuk írva a teremben, de nem lehet mindenkitől elvárni, hogy olvasni is tudjon!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 30. - 22:16:26
Válasz #1186
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


A vizes rész akár mehetett volna a kezdők aranyköpéseibe is!
Én hétfőn hallottam nagy okosságot a teremben!
De inkább oda írom!
Egyébként nálunk is azt hiszik a gyerekek, hogy a súlyok maguktól visszamásznak a helyükre!
Mikor a srác 85kilóval lenyomta a félismétléseit, kb. 30 centivel a melle előtt megállítva a súlyt, utána megkérdeztem végzett-e, mire ő előzékenyen, hogy persze!
Mondom, akkor szépen pakold el a súlyt magad után! Mint akinek valami csúnyát mondtam, úgy kikerekedett a szeme!

Jah, nem értettem a piros részek miértjét, gondolom össze kell olvasni:












ÁÁ mi nemmerünk szólni neki, mert ritkán látni ilyen színt, kár lenne elűzni ;DViszont ugye mire elpakoltunk utána összenégereztük magunkat, meg ugye egy csomó tárcsa is csupa néger lett, de nem baj, takarítanak ugyis a szünetben !+"%






érdekes dolog félig  emésztett afro-amerikai okozott némi  fennakadást sose iszik  ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 30. - 22:17:10
Válasz #1187
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ezt érdekesen oldottam meg ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 30. - 22:23:26
Válasz #1188
Nem elérhető

Boresz


Háj

Mivel már próbáltam NO-fokozót,és mintha nem akart volna működni úgy ahogyan sokaktól hallom ": durrantam mint állat,és fúúúú, meg ááááááá dekurvajóezacucc" ,nah ez nálam minimálisan ha jelentkezett. (több terméket próbáltam,Plasmajet még nemvolt)

Ezért kérek segítséget hogy ne csináljak hülyeséget

Alapból éhgyomorra venném be,kaja után ~2 órával ,de edzés előtt 20-30-40 perccel (gyártó függő) ,nahmost ekkor a szervezetnek hol marad a tápanyagforrás amit edzés előtt kellene biztosítani ~1 órával?
Edzés alatt DYM folyékony amino-t innék,de az energiát azt egyszerű cukorból fedezzem mint pölö szőlőcukor? (egyáltalán ezt így kéne,már ha a hatékonyságot nézem,illetve az értelmét?) edzés után pedig jönne a megszokott féhérje+ch kombó

tanult kollégák segítségét kéremszépem   :-){
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. December 30. - 22:29:45
Válasz #1189
Nem elérhető

Gabe


Egy példa:

edzés előtt 1,5 órával eszel, edzés előtt fél órával,40perccel beveszed a No fokozót, edzés közben inkább valami nagy molekulatömegű (burgonya-, vagy kukoricakeményítő alapú) szénhidrátot tolnék, ha van rá zseton, esetleg size on, vagy mass xplosion.
Mehet a folyékony amino mellé!
A többi teljesen rendben van szerintem!
Bár ma olvastam olyat, hogy 10 perccel edzés előtt is lehet enni, persze csak hardkóroknak!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 30. - 22:37:50
Válasz #1190
Nem elérhető

Yeti


Háj

Mivel már próbáltam NO-fokozót,és mintha nem akart volna működni úgy ahogyan sokaktól hallom ": durrantam mint állat,és fúúúú, meg ááááááá dekurvajóezacucc" ,nah ez nálam minimálisan ha jelentkezett. (több terméket próbáltam,Plasmajet még nemvolt)

Ezért kérek segítséget hogy ne csináljak hülyeséget

Alapból éhgyomorra venném be,kaja után ~2 órával ,de edzés előtt 20-30-40 perccel (gyártó függő) ,nahmost ekkor a szervezetnek hol marad a tápanyagforrás amit edzés előtt kellene biztosítani ~1 órával?
Edzés alatt DYM folyékony amino-t innék,de az energiát azt egyszerű cukorból fedezzem mint pölö szőlőcukor? (egyáltalán ezt így kéne,már ha a hatékonyságot nézem,illetve az értelmét?) edzés után pedig jönne a megszokott féhérje+ch kombó

tanult kollégák segítségét kéremszépem   :-){
Ha a PlasmaJet - et választanád, akkor borul az edzés előtt 30-40 perc. Mert azt hamarabb kell bevenni. Elvileg 1 - 2 órával edzés előtt. Ráadásul éhgyomorra. Nah, ezt old meg!  :-\ De talán a leg ideálisabb (általam is próbált) edzés előtt 2 - 2,5 órával kaja és edzés előtt 1 - 1,5 órával a PlasmaJet.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 30. - 22:41:04
Válasz #1191
Nem elérhető

Boresz


Háj

Mivel már próbáltam NO-fokozót,és mintha nem akart volna működni úgy ahogyan sokaktól hallom ": durrantam mint állat,és fúúúú, meg ááááááá dekurvajóezacucc" ,nah ez nálam minimálisan ha jelentkezett. (több terméket próbáltam,Plasmajet még nemvolt)

Ezért kérek segítséget hogy ne csináljak hülyeséget

Alapból éhgyomorra venném be,kaja után ~2 órával ,de edzés előtt 20-30-40 perccel (gyártó függő) ,nahmost ekkor a szervezetnek hol marad a tápanyagforrás amit edzés előtt kellene biztosítani ~1 órával?
Edzés alatt DYM folyékony amino-t innék,de az energiát azt egyszerű cukorból fedezzem mint pölö szőlőcukor? (egyáltalán ezt így kéne,már ha a hatékonyságot nézem,illetve az értelmét?) edzés után pedig jönne a megszokott féhérje+ch kombó

tanult kollégák segítségét kéremszépem   :-){
Ha a PlasmaJet - et választanád, akkor borul az edzés előtt 30-40 perc. Mert azt hamarabb kell bevenni. Elvileg 1 - 2 órával edzés előtt. Ráadásul éhgyomorra. Nah, ezt old meg!  :-\ De talán a leg ideálisabb (általam is próbált) edzés előtt 2 - 2,5 órával kaja és edzés előtt 1 - 1,5 órával a PlasmaJet.
a palsmajet nem egyénfüggyő hogy mikor hat (időileg a teljes hatása mikorra alakul ki)?olvastam hogy délelőtt vette be a juzer, és olyan volt mikor edzés előtt 1 órával (késő délutáni edzésnél)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. December 30. - 22:45:08
Válasz #1192
Nem elérhető

Yeti


a palsmajet nem egyénfüggyő hogy mikor hat?olvastam hogy délelőtt vette be a juzer, és olyan volt mikor edzés előtt 1 órával (késő délutáni edzésnél)
A SuperSite így ajánlja:
"A PlasmaJet Használata
Adagolás: Minden doboz PONTOSAN 16 (TIZENHAT) 10 kapszulás adagot tartalmaz (30 Napos Ellátmány) 3,5 dl, vagy több vízzel, vagy gyümölcslével vedd be az egész tartalmát 1(EGY) és KIZÁRÓLAG 1 (EGY) levélnek (10 kapszula) 1-2 órával a súlyzós edzésed előtt. A PlasmaJet a maximális értágító / erőnövelő hatását 2-8 órával a bevétel után éri el, de beveheted akár 30 perccel  az edzésed kezdete előtt is.. A PlasmaJet CSAKIS olyan napokon használd, amikor aktív edzést végzel."

Én csak azt tudom/tudtam elmondani, amit én tapasztaltam a szedése alkalmával. Sőt egyik barátom is így szedi. De ha a szedési javaslatot vesszük alapul, akkor neked is igazad van.
Ha a te módszereddel szednéd, kíváncsi vagyok a hatásra és az eredményre.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 30. - 22:55:28
Válasz #1193
Nem elérhető

Boresz


a palsmajet nem egyénfüggyő hogy mikor hat?olvastam hogy délelőtt vette be a juzer, és olyan volt mikor edzés előtt 1 órával (késő délutáni edzésnél)
A SuperSite így ajánlja:
"A PlasmaJet Használata
Adagolás: Minden doboz PONTOSAN 16 (TIZENHAT) 10 kapszulás adagot tartalmaz (30 Napos Ellátmány) 3,5 dl, vagy több vízzel, vagy gyümölcslével vedd be az egész tartalmát 1(EGY) és KIZÁRÓLAG 1 (EGY) levélnek (10 kapszula) 1-2 órával a súlyzós edzésed előtt. A PlasmaJet a maximális értágító / erőnövelő hatását 2-8 órával a bevétel után éri el, de beveheted akár 30 perccel  az edzésed kezdete előtt is.. A PlasmaJet CSAKIS olyan napokon használd, amikor aktív edzést végzel."

Én csak azt tudom/tudtam elmondani, amit én tapasztaltam a szedése alkalmával. Sőt egyik barátom is így szedi. De ha a szedési javaslatot vesszük alapul, akkor neked is igazad van.
Ha a te módszereddel szednéd, kíváncsi vagyok a hatásra és az eredményre.
nah ezért is szimpatikus nekem a PJ, mert ez alapján ÉN nem kötném annyira az edzéshez és a kajához mint a poros éhgyomros dolgokat
mivel az én értelmezésemben ott van leírva hogy a maximális hatás ~2órával később jelentkezik ,( kaja +1,5 óra PJ+ 1,5ó turmix +30p - edzés) ezért én még meginnék egy turmixot edzés előtt 30-40 percel edzés előtt ( időhiány miatt ezt a tápanyagbevitelt tudom kivitelezni jelen esetben is edzés előtt)

inkább kussoljak,és sakkozzak?  :-\
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. December 30. - 23:05:28
Válasz #1194
Nem elérhető

Gabe


Mivel azt írják 2-8 órán belül fejti ki hatását, nem hiszem, hogy zavarná a Plasmát, ha te még edzés előtt megiszol egy turmixot!
Csak logikázom, mert én nem próbáltam még! Gondolom az a lényeg, hogy ne keveredjen a tápanyagokkal felszívódáskor!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 30. - 23:34:24
Válasz #1195
Nem elérhető

Boresz


Mivel azt írják 2-8 órán belül fejti ki hatását, nem hiszem, hogy zavarná a Plasmát, ha te még edzés előtt megiszol egy turmixot!
Csak logikázom, mert én nem próbáltam még! Gondolom az a lényeg, hogy ne keveredjen a tápanyagokkal felszívódáskor!
akkor nem nézem el házszámot,jól van

a keményítős CH-ra ötleted?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. December 30. - 23:41:44
Válasz #1196
Nem elérhető

Rob


Vitargo,maltodextrin!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. December 31. - 10:18:06
Válasz #1197
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hát lett eredménye a tegnapi lábedzésnek, sajgó, mély és maró fájdalom a combfeszítőimben,és kellemes ,a járást kissé megnehezítő érzések a hajlítókban, meg a vádliban, pedig nem is vádliztam. ;D Boldog,gyötrő edzésekben, jó zabálásokban teli, izomgyarapodásban gazdag eljövendő esztendőt kívánok, mindenkinek. :-}
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 31. - 10:35:25
Válasz #1198
Nem elérhető

hopika


Boldogat Mindenkinek!
Ma felejtsétek el a sportot és merüljetek el az ünneplésben-ha már az év nem volt a legjobb,akkor az utolsó napját tegyük vidámmá!
Hajrá!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 31. - 10:53:46
Válasz #1199
Nem elérhető

God Vazzeg


Boldogat Mindenkinek!
Ma felejtsétek el a sportot és merüljetek el az ünneplésben-ha már az év nem volt a legjobb,akkor az utolsó napját tegyük vidámmá!
Hajrá!!!

Egyetértek! Hajrá!  @:-)