2024. Június 09. - 08:39:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728116 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Február 03. - 21:55:32
Válasz #1650
Nem elérhető

Cressler


Tegnapi hátedzésem:

Húzódzkodás 4x8-10
Lehúzás csigán tarkóhoz 4x10
Evezés 4x10
ülve evezés váltott karral 5x12

A hát téma miatt mondom, hogy a húzódzkodás után már éreztem, hogy be van durranva a hátam, mégis kellett a többi 13 sorozat, hogy minden ponton érezzem a vérbőséget! Igazából még Fűrészelést is akartam csinálni, csak nem volt időm rá!
ÉS én is egyetértek GAb-bel, mint fastor, bár nem tudom az ki!
durci lessz,mert véletlen elírtam a neved? ::) ;D
Ha a LESZ -t végre megtanulod leírni, akkor elnézem neked!  :)
megnéztem mit írtam el, és nemértem mibajod, tudtommal így kell ragozni magyarban....
most ez komoly vagy így viccelsz?  ;D

az a durva,h szerintem halálosan komolyan gondolja  ;D
mért, a GAbe szót,hogyan ragozzátok, úgy,hogy vele volt valami, pl?
nem a leszre értettem ;D
pedig már komolyan kezdtünk aggódni :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Február 03. - 23:04:23
Válasz #1651
Nem elérhető

NosztalNiga


6:30kor kelés, pakolás, kaja stb.
8-tól óra
10-től óra
11:30kor láb edzés:
  -guggolás 5 sorozat (15-12-10-8-6 ismétléssel)
  -merevlábú felhúzás 3 sorozat
  -lábtológép 3 sorozat
  -combhajlító gép 3+1 vetkőző sorozat
  -combfeszítő 3+1 vetkőző sorozat
  vádlira lábtoló gépen 1 lábbal 3 sorozat (jobb-bal-jobb-bal-jobb-bal no pihi) plusz 3 sorozat ülő vádli
14től 8 óra "szalag melletti" munka
és hazaértem, mindjárt hajat nyírok.....ma lement 150g müzli, 500g rizs, 400g csmell 1 tonhal konzerv 5x30g (!) adag fehérje és még 250g túró...ezenkívül 1 zacsi pufirizs, 4 banán, fél liter tej...és fogyok! :-[ :-[ :-[
HALÁL közeli állapot  ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Február 03. - 23:12:07
Válasz #1652
Nem elérhető

szv


http://www.alexmuscleblog.com/en/?t202id=21259&t202kw=4190772  ????... ????... Az érdekeség a kommentbe van, állitolag az öreg csávó 2hét alatt úgy befogyott,igaz-e?! >:D &5*

2010. Február 03. - 23:25:41
Válasz #1653
Nem elérhető

Maszat


http://www.alexmuscleblog.com/en/?t202id=21259&t202kw=4190772  ????... ????... Az érdekeség a kommentbe van, állitolag az öreg csávó 2hét alatt úgy befogyott,igaz-e?! >:D &5*

nem olvastad a fejlécet? :HOLLYWOOD  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 03. - 23:47:27
Válasz #1654
Nem elérhető

Gabe


fastor a -val, -vel toldalékot mindig a szótőhöz igazítjuk, amennyiben a szó mássalhangzóra végződik, akkor teljes hasonulásal, vagyis a -val, -vel "v" betűje cserélődik a szótő utolsó betűjével!
Mivel a nickem Gabe nem Gab, ezért helytelen amit írtál, mivel a szótő továbbra is Gabe!
 :-!!!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 03. - 23:51:21
Válasz #1655
Nem elérhető

fastor


fastor a -val, -vel toldalékot mindig a szótőhöz igazítjuk, amennyiben a szó mássalhangzóra végződik, akkor teljes hasonulásal, vagyis a -val, -vel "v" betűje cserélődik a szótő utolsó betűjével!
Mivel a nickem Gabe nem Gab, ezért helytelen amit írtál, mivel a szótő továbbra is Gabe!
 :-!!!
de mivel az utolsó magánhangzót nem ejtjük,ezért teljes hasonulás van :) de nem biztos, lehet tévedek, ha tudsz erre példát,vagy,hogy hogyan kéne akkor ragozni a neved, akor halgatom, és hiszek neked :)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 04. - 00:05:40
Válasz #1656
Nem elérhető

bandus


fastor a -val, -vel toldalékot mindig a szótőhöz igazítjuk, amennyiben a szó mássalhangzóra végződik, akkor teljes hasonulásal, vagyis a -val, -vel "v" betűje cserélődik a szótő utolsó betűjével!
Mivel a nickem Gabe nem Gab, ezért helytelen amit írtál, mivel a szótő továbbra is Gabe!
 :-!!!
de mivel az utolsó magánhangzót nem ejtjük,ezért teljes hasonulás van :) de nem biztos, lehet tévedek, ha tudsz erre példát,vagy,hogy hogyan kéne akkor ragozni a neved, akor halgatom, és hiszek neked :)

Gabe-vel, ejtst "gébbel". te 100%-os magyarzseni :D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Február 04. - 01:22:16
Válasz #1657
Nem elérhető

Maszat


Addig dumáltatok róla, míg csak bedobtam 3 szelet zsíros kenyeret Én is, csípős pirosarannyal megpöttyözve, sós hagymával beborítva.

Rajtam nagyon kevés zsír van de olyan lelkiismeret furdalással ettem, elképzeltem ahogy a zsír rakódik le az ereimre, romlik a definíció  ;D

Ez már beteges?  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 04. - 01:24:46
Válasz #1658
Nem elérhető

Jordan


Addig dumáltatok róla, míg csak bedobtam 3 szelet zsíros kenyeret Én is, csípős pirosarannyal megpöttyözve, sós hagymával beborítva.

Rajtam nagyon kevés zsír van de olyan lelkiismeret furdalással ettem, elképzeltem ahogy a zsír rakódik le az ereimre, romlik a definíció  ;D

Ez már beteges?  ;D


Nem, ez jogos!
Mar az avatar kepeden is latszik hogy fedettebb lettel.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 04. - 01:26:06
Válasz #1659
Nem elérhető

Maszat


Addig dumáltatok róla, míg csak bedobtam 3 szelet zsíros kenyeret Én is, csípős pirosarannyal megpöttyözve, sós hagymával beborítva.

Rajtam nagyon kevés zsír van de olyan lelkiismeret furdalással ettem, elképzeltem ahogy a zsír rakódik le az ereimre, romlik a definíció  ;D

Ez már beteges?  ;D


Nem, ez jogos!
Mar az avatar kepeden is latszik hogy fedettebb lettel.  ;D

Akkor elolvasom megint Pamela kardió motivációs szövegét és nekiesek a bicajnak!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 04. - 10:36:13
Válasz #1660
Nem elérhető

God Vazzeg


Ki milyen bemelegítő krémet ajánlana vállra?   ::)

2010. Február 04. - 10:41:37
Válasz #1661
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Február 04. - 10:52:39
Válasz #1662
Nem elérhető

Rob


Nicoflex,pulcsiba edzés!
A nicoflexxel vigyázz,mert ha kicsit sokat kensz akkor leégeti a nyakad is!  ;D
Engem néha úgy néznek a terembe mikor sokat kenek és a nyakam is piros,de leszarom!  ;D ;D
Probáld ki! ;)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Február 04. - 10:54:20
Válasz #1663
Nem elérhető

God Vazzeg


Nicoflex,pulcsiba edzés!
A nicoflexxel vigyázz,mert ha kicsit sokat kensz akkor leégeti a nyakad is!  ;D
Engem néha úgy néznek a terembe mikor sokat kenek és a nyakam is piros,de leszarom!  ;D ;D
Probáld ki! ;)

Erről már sok jót olvastam..  :-} Na hátha jön még vélemény  ;-oo-;

2010. Február 04. - 10:56:53
Válasz #1664
Nem elérhető

H. Laci


Nicoflexet nálunk a gyógyszertárban már nem lehet kapni.  :'( Nővérem akart venni, és azt mondták hogy most már nem lehet kapni.  ????... ????...  Helyette adtak neki valami krémet, ami fele annyit nem ér mint a nicoflex. ****:))))))