2024. Június 09. - 04:38:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728013 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Február 24. - 12:40:46
Válasz #2055
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Tegnapi lábedzés jól sikerül.

- Elölguggolás Smith-gépen
- Lábtoló
- Vízszintes lábtológép
- Combfeszítő ülve
- Combhajlító fekve

Most kezdem érezni, estére jó kis izomláz lesz szerintem.

2010. Február 24. - 12:43:42
Válasz #2056
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ja, és azt kifelejtettem, hogy jó volt a Johnny-nál edzeni egyet újra, rég nem voltam ott. Jó terem, jó hangulat...és Johnny is betoppant, neki meg mindig vannak jó sztorijai.

2010. Február 24. - 21:25:20
Válasz #2057
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nem vagyok egy nagy tápkieg fogyasztó, az alapokat használom, fehérje, glutamin, bcaa...szóval nem spirázom túl,de ezek mindig vannak.Bár azt hittem pár het h kifogytam a fehérjéből, de hálisten rájöttem volt még pár adag... ;D
Az edzés közbeni italomban van Flud, és azért iszom ilyet, mert annak ellenére, h valóban szar íze van, de legalább olcsó. ;D
De a lényeg, rávettem magam és vettem egy doboz Anaboli Halo-t a Muszklitekktől.
Mert láttam, hogy ettől fázott a JAy Cutler is, tehát gondoltam nekem is jó lesz. :-}
Tegnap kezdtem el, edzés-aerob után bevágtam beőle egy adagot,és azt kell mondjam, h ízre kurvajó(arktikus fruit punch)jól visszakeményített edzés után.MA háttréning után toltam, és ültem a seggemen.Furcsa, bizsergő érzés a  hátamban, olyan jól visszatölt,h most is be van durranva a hátam.Szóval jó kis cucc ez,persze nem helyettesíti a fehérjeturmixot, de azt pont akkor megiszom mikor hazaérek,és csodás a pihenés.Szóval jó a cumó. ;)
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 25. - 13:10:36
Válasz #2058
Nem elérhető

NM


Hozzáértő "gyógyszerész" tanácsára/véleményére lenne szükségem : befolyásolhatja-e bármiféle táplálékkiegészítő hatását (nem fehérjeporokra gondolok) alprazolám tartalmú gyógyszer?
A válaszotokat előre is köszönöm!

Erre valaki? God?  :-){

2010. Február 25. - 19:38:08
Válasz #2059
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Zárás után útnak indulok...ma hát tréning lesz.
És úgy tudom, hogy felhúzást is kell ma csinálni, amit ezer éve nem nyomattam. Fingom nincs mennyivel fog menni, de majd kiderül.

2010. Február 25. - 19:41:54
Válasz #2060
Nem elérhető

csaba.r


Hozzáértő "gyógyszerész" tanácsára/véleményére lenne szükségem : befolyásolhatja-e bármiféle táplálékkiegészítő hatását (nem fehérjeporokra gondolok) alprazolám tartalmú gyógyszer?
A válaszotokat előre is köszönöm!

Erre valaki? God?  :-){

Ez egy triazolo-benzodiazepin. Kémiai struktúrájában eltér a diazepamtól, mivel a molekula stabil triazol gyűrűt tartalmaz. Minőségileg a benzodiazepinekhez hasonló tulajdonságokkal (szorongásoldás, nyugtató-altató hatás, izomlazítás, antiepileptikus hatás) rendelkezik.

Milyen gyógyszer ez pontosan? Név? Mire szeded?
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Február 25. - 19:42:52
Válasz #2061
Nem elérhető

Jordan


Hozzáértő "gyógyszerész" tanácsára/véleményére lenne szükségem : befolyásolhatja-e bármiféle táplálékkiegészítő hatását (nem fehérjeporokra gondolok) alprazolám tartalmú gyógyszer?
A válaszotokat előre is köszönöm!

Erre valaki? God?  :-){

Irj neki privit  8-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 25. - 19:43:29
Válasz #2062
Nem elérhető

God Vazzeg


Hozzáértő "gyógyszerész" tanácsára/véleményére lenne szükségem : befolyásolhatja-e bármiféle táplálékkiegészítő hatását (nem fehérjeporokra gondolok) alprazolám tartalmú gyógyszer?
A válaszotokat előre is köszönöm!

Erre valaki? God?  :-){

Irj neki privit  8-}

Jordan a kémikus  ***)))

2010. Február 25. - 19:49:25
Válasz #2063
Nem elérhető

Jordan


Hozzáértő "gyógyszerész" tanácsára/véleményére lenne szükségem : befolyásolhatja-e bármiféle táplálékkiegészítő hatását (nem fehérjeporokra gondolok) alprazolám tartalmú gyógyszer?
A válaszotokat előre is köszönöm!

Erre valaki? God?  :-){

Irj neki privit  8-}

Jordan a kémikus  ***)))

Igaz, de en is neked irok privit, ha valamit nem tudok  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 25. - 19:50:21
Válasz #2064
Nem elérhető

God Vazzeg


Hozzáértő "gyógyszerész" tanácsára/véleményére lenne szükségem : befolyásolhatja-e bármiféle táplálékkiegészítő hatását (nem fehérjeporokra gondolok) alprazolám tartalmú gyógyszer?
A válaszotokat előre is köszönöm!

Erre valaki? God?  :-){

Irj neki privit  8-}

Jordan a kémikus  ***)))

Igaz, de en is neked irok privit, ha valamit nem tudok  ;D

Azért múltkor az a "melyiket a 3 csaj közül" privid nagyon durva volt  ***  ****)  ;D ;D

2010. Február 25. - 19:53:59
Válasz #2065
Nem elérhető

Jordan


Hozzáértő "gyógyszerész" tanácsára/véleményére lenne szükségem : befolyásolhatja-e bármiféle táplálékkiegészítő hatását (nem fehérjeporokra gondolok) alprazolám tartalmú gyógyszer?
A válaszotokat előre is köszönöm!

Erre valaki? God?  :-){

Irj neki privit  8-}

Jordan a kémikus  ***)))

Igaz, de en is neked irok privit, ha valamit nem tudok  ;D

Azért múltkor az a "melyiket a 3 csaj közül" privid nagyon durva volt  ***  ****)  ;D ;D

Nem tudtam magamban donteni, hogy melyik legyen az elso  ::) ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 25. - 20:12:14
Válasz #2066
Nem elérhető

God Vazzeg


Hozzáértő "gyógyszerész" tanácsára/véleményére lenne szükségem : befolyásolhatja-e bármiféle táplálékkiegészítő hatását (nem fehérjeporokra gondolok) alprazolám tartalmú gyógyszer?
A válaszotokat előre is köszönöm!

Erre valaki? God?  :-){

Irj neki privit  8-}

Jordan a kémikus  ***)))

Igaz, de en is neked irok privit, ha valamit nem tudok  ;D

Azért múltkor az a "melyiket a 3 csaj közül" privid nagyon durva volt  ***  ****)  ;D ;D

Nem tudtam magamban donteni, hogy melyik legyen az elso  ::) ;D

Megmondtam: egyszerre kell őket használni, akkor szinergikus hatás jön létre  ;D ;D

2010. Február 25. - 23:16:33
Válasz #2067
Nem elérhető

NM


Hozzáértő "gyógyszerész" tanácsára/véleményére lenne szükségem : befolyásolhatja-e bármiféle táplálékkiegészítő hatását (nem fehérjeporokra gondolok) alprazolám tartalmú gyógyszer?
A válaszotokat előre is köszönöm!

Az aprazolám nyugtatók hatóanyaga. Nem hobbiból szedem, tényleg komolyan kérdeztem.
Erre valaki? God?  :-){

Irj neki privit  8-}

Jordan a kémikus  ***)))

Igaz, de en is neked irok privit, ha valamit nem tudok  ;D

Azért múltkor az a "melyiket a 3 csaj közül" privid nagyon durva volt  ***  ****)  ;D ;D

Nem tudtam magamban donteni, hogy melyik legyen az elso  ::) ;D

Megmondtam: egyszerre kell őket használni, akkor szinergikus hatás jön létre  ;D ;D

2010. Február 25. - 23:34:10
Válasz #2068
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Megvolt a hátedzés.

- Felhúzás (az utolsó sorban 210-be asszem 3ism. ment, ami nem mondható rossznak, már min. fél éve nem húztam fel)
- T-rúdas evezés
- Húzódzkodás
- Mellhez húzás kötéllel
- Lehúzás csigán nyak mögé

Ma volt egy alkalmi edzőpartnerem...aki nem más...mint....

FASTOR

2010. Február 25. - 23:38:17
Válasz #2069
Nem elérhető

csaba.r


Neki mennyi ment 210-ből?
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz