2024. Május 29. - 01:10:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725072 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Március 10. - 17:48:56
Válasz #2325
Nem elérhető

NM


vannak kislányok akik nem bírják  ;D

Én imádom!Bár 1x nekem is megszaladt 2 kb 12cm es csík a comjaimra.Utánna lábaztam 1 olyat,h a végén már Én is azt mondtam,h ez már nem melegít, nem kellemetlen hanem már fájdalmas... @-o

Igaz akkor olyat lábaztam, hogy megszólalt  ;D

Engem a feleségem elzavart, azt mondta ilyen büdöset utóljára akkor érzett mikor megrohadt a hűtőben a túró.  ;D
Pedig tényleg jó..az illata is.  @:-)

2010. Március 10. - 19:30:09
Válasz #2326
Nem elérhető

pwz


Engem is megleckeztetett a nicoflex. Csinyan kell banni vele.
En raadasul be is fasliztam a terdemet ugy raadasnak.

2010. Március 10. - 19:39:17
Válasz #2327
Nem elérhető

Szabi


Mikor még fociztam,meccs előtt ilyennel gyúrták le a combunkat.Elég jó cucc de mikor a lágyékrész hozzáért a zacsihoz,na az egy komoly érzés ;D ;D ;D
Kicsit égeti...ráadásul ott még a bőr is vékony....pffff
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 10. - 19:55:58
Válasz #2328
Nem elérhető

Szandi


Hidegben jó dolog a nicoflex.:D Tegnap nem is fáztam kint edzésen (este fél 8).:D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Március 10. - 20:56:51
Válasz #2329
Nem elérhető

bandus


vannak kislányok akik nem bírják  ;D

Én imádom!Bár 1x nekem is megszaladt 2 kb 12cm es csík a comjaimra.Utánna lábaztam 1 olyat,h a végén már Én is azt mondtam,h ez már nem melegít, nem kellemetlen hanem már fájdalmas... @-o

Igaz akkor olyat lábaztam, hogy megszólalt  ;D

Gondolj bele, ha valakinek egy súlyemelő edzésen bekenik a hálós rövidnadrágját vele, úgy, hgy alsógatya nélkül edz. Haver utána két napig jegelte a seggét ;D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Március 10. - 21:17:13
Válasz #2330
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Gondoljátok el, mikor a kajakozó lányok dresszét kenik be vele vicces uriemberek,aztán csak ülnek és várnak, míg elkezdenek megizzadni az evezéstől. :-}
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 10. - 21:34:56
Válasz #2331
Nem elérhető

Cressler


Gondoljátok el, mikor a kajakozó lányok dresszét kenik be vele vicces uriemberek,aztán csak ülnek és várnak, míg elkezdenek megizzadni az evezéstől. :-}
mondjuk a kajakos csajokkal bátor dolog packázni :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 10. - 21:44:30
Válasz #2332
Nem elérhető

Kicsibors


Gondoljátok el, mikor a kajakozó lányok dresszét kenik be vele vicces uriemberek,aztán csak ülnek és várnak, míg elkezdenek megizzadni az evezéstől. :-}
mondjuk a kajakos csajokkal bátor dolog packázni :)

Agyon is verném a kedves mókamestereket az evezőlapáttal...  :-}  ;D

2010. Március 10. - 21:49:58
Válasz #2333
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Vízbeugrálás volt, de én csak hallottam, még mielött valaki megvádolna itt ilyesmivel.De egy örök mókamester csinálta.Maga is versenyszerűen űzte a sportot.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 10. - 23:24:19
Válasz #2334
Nem elérhető

Cressler


Gondoljátok el, mikor a kajakozó lányok dresszét kenik be vele vicces uriemberek,aztán csak ülnek és várnak, míg elkezdenek megizzadni az evezéstől. :-}
mondjuk a kajakos csajokkal bátor dolog packázni :)

Agyon is verném a kedves mókamestereket az evezőlapáttal...  :-}  ;D
Ez egy vicces jelenet lenne...  ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 11. - 15:26:02
Válasz #2335
Nem elérhető

NM


Mit tesztek olyankor, amikor hirtelen megundorodtok a rizstől, a csirkehústól és a túrótól? Mert én ma nagyon.... :----

2010. Március 11. - 15:30:10
Válasz #2336
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


marhahus, édeskrumpli, kuszkusz,zöldség.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 11. - 15:32:11
Válasz #2337
Nem elérhető

Yeti


Mit tesztek olyankor, amikor hirtelen megundorodtok a rizstől, a csirkehústól és a túrótól? Mert én ma nagyon.... :----
Nagyjából két hete jártam így. Egy óra séta a friss levegőn és nem okádtam ki. A mozgás is jól esett.  ;)
Ezek helyett pár napig próbáld ki a marhahúst, salátát, vagy az édes burgonyát.  ****:))))))
(Remélem, nem mondtam eszméletlen nagy ökörséget!  --) )
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 11. - 15:32:41
Válasz #2338
Nem elérhető

Yeti


marhahus, édeskrumpli, kuszkusz,zöldség.
;D
 ;-oo-;
Csak nem vagyok idióta!  :D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 11. - 15:34:05
Válasz #2339
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ja olvastam h ugyanazt írtuk...mint a csajok, mikor beáll egy időre a ciklus. ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.