2024. Június 08. - 21:05:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727853 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Április 01. - 14:33:24
Válasz #2625
Nem elérhető

rr


Ha fiú vigyáz rátok az már régen rossz ;D

2010. Április 01. - 14:35:10
Válasz #2626

Tündi-Bündi

Vendég
Ha fiú vigyáz rátok az már régen rossz ;D
nem tényleg nagyon rendi!!! másoknak pénzért ad tanácsot nekünk puszira  ;D nemtom méééé  ***)))

2010. Április 01. - 14:44:31
Válasz #2627
Nem elérhető

Maszat


Ha fiú vigyáz rátok az már régen rossz ;D
nem tényleg nagyon rendi!!! másoknak pénzért ad tanácsot nekünk puszira  ;D nemtom méééé  ***)))

Én tudom! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 01. - 14:50:06
Válasz #2628
Nem elérhető

Kicsibors


Ha fiú vigyáz rátok az már régen rossz ;D
nem tényleg nagyon rendi!!! másoknak pénzért ad tanácsot nekünk puszira  ;D nemtom méééé  ***)))

Hát persze, puszira...  ***))) Én is csak ennyit vallanék be!  ;D ;D ;D   ...Bár az se mindegy hova puszilsz...  >:D

2010. Április 01. - 14:57:59
Válasz #2629

Tündi-Bündi

Vendég
tökre rákattantam a pörkölt sózott szójababra...most nézem hogy több mint 500 kalória van benne  ;D ha eszem kilószámra biztos megnövök! vagy megáll a szívem mint a focistáknak...  ::) na jó csak nem...de ez úgy eteti magát...aztán meg kiiszom a Dunát is...na jó küldök rá egy kis zabpelyhes meggyes pierot joghurtot... az a szivacs, hogy én ezektől a magvaktól mindig kipattogok..  :'( pedig enném én...

2010. Április 01. - 14:59:08
Válasz #2630
Nem elérhető

Jordan


tökre rákattantam a pörkölt sózott szójababra...most nézem hogy több mint 500 kalória van benne  ;D ha eszem kilószámra biztos megnövök! vagy megáll a szívem mint a focistáknak...  ::)


Az nem attol all meg, ne felj  :-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Április 01. - 15:00:50
Válasz #2631

Tündi-Bündi

Vendég
tökre rákattantam a pörkölt sózott szójababra...most nézem hogy több mint 500 kalória van benne  ;D ha eszem kilószámra biztos megnövök! vagy megáll a szívem mint a focistáknak...  ::)


Az nem attol all meg, ne felj  :-}
;D akkor jó, mert mellé még alpro banános soya tejet is iszom reggelire  ;D azt itt paráztatnak, hogy ez már sok lesz a jóból...de valamiben meg kell halni legalább jóllakottan tegyem hogy a kukacok is jól járjanak  ;D

2010. Április 01. - 15:15:19
Válasz #2632
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Szevasztok gyerekek!
Nyomtam egy lábedzést,mondhatom jól sikerült, nem mentem nagy súlyokra,és nagyon kalandosan jöttem haza, de jó volt.Most négy hétig kipróbálom a szttes, óriássorozatos edzést, balu, személyi trénerem és szellemi mentorom által jelzett közelgő dátumok miatt ugyanis kicsit pihenni hagyom az izületeimet. ;D
Persze nem csajoskodtam ám!!!!!!! **:))))*
Guggolás 100*15*4 egyenes háttal, h minnél kevesebb terhelést adjak az amugy is hatalmas farizmomnak,és minnél többet a lábnak.
HAck gépes guggolás-combfeszítőgép-lábtoló-combhajlítógép óriássorozat 4 sorozat,10-15ismétlés.
A HAck gépen mindvégig 80 kiló figyelt, nem mentem csak vízszintig, szűk lábtartással, a lábtoló pedig Jordan által egyszer mondott módon ugy, hoyg inkább a hajlítók dolgozzanak.
eztán vádliztam ülővádli, pár 10es tárcsa.3*100 ismétlés.NA ezt nem kellett volna.
Végezetül 30 perc aerob, aztán usgyi lett volna,de nem ment könnyen.
Mindjárt kaja,40 deka darált csirke, zöldség, rizsa és alvás.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 01. - 15:54:05
Válasz #2633
Nem elérhető

Rencsi


Na Rencsi, Rachel példaképem megdicsérte az edzésemet  (:-) csak ennyit fűzött hozzá: " Nagyon jó,ez biztos hozza majd az izmot. Zabáljál mellé mint állat!  ****:))))))****:)))  :-* kíváncsi leszek a felsőtestes edzéshez mit szól majd :) nálam inkább ott kell odafigyelni, hogy ne csináljak ártalmas dolgokat... de Robi edzőbá vigyáz ránk ugye Rencsi  ;)
Ennek nagyon örülök, hogy Rachel is elégedett az edzéseddel. Majd holnap részletesen leírom a felső testet is. ;) Robi rendes edző, sok jó tippet adott már. Puszi a bér? Mondott ilyet?  ????...  ;D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Április 01. - 15:55:53
Válasz #2634
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Megpróbálkozom ma is, mert tegnap nem érkezett válasz...  ;D

Rencsi, hogy halad a diéta?

2010. Április 01. - 15:56:40
Válasz #2635
Nem elérhető

George


Biztos azt mondta, hogy "puszi a brére", nem pedig "puszi a bére" ;D

2010. Április 01. - 15:57:44
Válasz #2636
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Biztos azt mondta, hogy "puszi a brére", nem pedig "puszi a bére" ;D

 :D

2010. Április 01. - 15:59:21
Válasz #2637

Tündi-Bündi

Vendég
Biztos azt mondta, hogy "puszi a brére", nem pedig "puszi a bére" ;D
Honnan tudod, nálad is ez a bevált módszer?  ))=/

2010. Április 01. - 16:04:01
Válasz #2638
Nem elérhető

Rencsi


Megpróbálkozom ma is, mert tegnap nem érkezett válasz...  ;D

Rencsi, hogy halad a diéta?
;D milyen figyelmetlen vagyok!
Most a súlyom stagnál, de alakra van változás, legalábbis a tükör azt mondja. Úgy is az a lényeg, hogy ott mi látszik és nem a mérleg. Bár lehet, azért mutat megállást, mert rossz volt a teremben lévő mázsáló és most cserélték ki. :) Most is majd jól kikardiózom magam, meg felsőtestre nyomunk egy jó kis hardcore edzést Tündivel. ;)
Érdekes az is hogy az erőm is nőtt valamennyit, már 3 gyakorlatot tudok saját súllyal is csinálni. Lehet mert a Hydroxycut Hardcore pörget nagyon. :D
A kangoo-t is hasznosnak látom, heti egy kardióm ez és nagyon élvezetes. :) Ajánlom mindenkinek!
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Április 01. - 16:04:09
Válasz #2639
Nem elérhető

George


Biztos azt mondta, hogy "puszi a brére", nem pedig "puszi a bére" ;D
Honnan tudod, nálad is ez a bevált módszer?  ))=/
Igen, én is ezért tartok edzést lányoknak :-*