2024. Május 29. - 02:59:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725113 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Május 30. - 12:29:06
Válasz #3120
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Wazzeg koma ment egy privát! ;D

Ment válasz is  8-)

Balu: jaja, 14kg minusz eddig, egyedül a hasam aljával nem vagyok kibékülve, amúgy nagyon tetszik amit látok. Már lassan elérem a ti tömegelős tzs%-otokat  ;D ;D ;D

Az én tömelegős malaczsír%-om elég magas sajnos. Tegnap a vacsi pizza volt somlóis palacsintával...gondolhatod.  ;D

2010. Május 30. - 12:30:00
Válasz #3121
Nem elérhető

NM


Wazzeg koma ment egy privát! ;D

Ment válasz is  8-)

Balu: jaja, 14kg minusz eddig, egyedül a hasam aljával nem vagyok kibékülve, amúgy nagyon tetszik amit látok. Már lassan elérem a ti tömegelős tzs%-otokat  ;D ;D ;D

God megy valami "zsírégető" is vagy tiszta kaja + kardio only?

2010. Május 30. - 12:31:44
Válasz #3122
Nem elérhető

God Vazzeg


Wazzeg koma ment egy privát! ;D

Ment válasz is  8-)

Balu: jaja, 14kg minusz eddig, egyedül a hasam aljával nem vagyok kibékülve, amúgy nagyon tetszik amit látok. Már lassan elérem a ti tömegelős tzs%-otokat  ;D ;D ;D

Az én tömelegős malaczsír%-om elég magas sajnos. Tegnap a vacsi pizza volt somlóis palacsintával...gondolhatod.  ;D

Hogy rohadnál meg  ;-oo-;
Pénteken bevallom este én is benyomtam egy nagy pizzát, családiasan rendeltünk, jó kis csípős szósszal, nem bírtam ellenállni. A végeredmény: reggel baszott fasza has, kőkemény izmok  ::) Ne kérdezd mi a magyarázat.. Többet kell pizzázni  @-o

2010. Május 30. - 12:32:32
Válasz #3123
Nem elérhető

God Vazzeg


Wazzeg koma ment egy privát! ;D

Ment válasz is  8-)

Balu: jaja, 14kg minusz eddig, egyedül a hasam aljával nem vagyok kibékülve, amúgy nagyon tetszik amit látok. Már lassan elérem a ti tömegelős tzs%-otokat  ;D ;D ;D

God megy valami "zsírégető" is vagy tiszta kaja + kardio only?

L-karnitin+króm megy csak, illetve egy másik cég zsírégetője  ;-oo-;

2010. Május 30. - 12:33:13
Válasz #3124
Nem elérhető

NM


Wazzeg koma ment egy privát! ;D

Ment válasz is  8-)

Balu: jaja, 14kg minusz eddig, egyedül a hasam aljával nem vagyok kibékülve, amúgy nagyon tetszik amit látok. Már lassan elérem a ti tömegelős tzs%-otokat  ;D ;D ;D

God megy valami "zsírégető" is vagy tiszta kaja + kardio only?

L-karnitin+króm megy csak, illetve egy másik cég zsírégetője  ;-oo-;

AZ igen, akkor minden elismerésem!  :-){

2010. Május 30. - 12:34:51
Válasz #3125
Nem elérhető

God Vazzeg


Wazzeg koma ment egy privát! ;D

Ment válasz is  8-)

Balu: jaja, 14kg minusz eddig, egyedül a hasam aljával nem vagyok kibékülve, amúgy nagyon tetszik amit látok. Már lassan elérem a ti tömegelős tzs%-otokat  ;D ;D ;D

God megy valami "zsírégető" is vagy tiszta kaja + kardio only?

L-karnitin+króm megy csak, illetve egy másik cég zsírégetője  ;-oo-;

AZ igen, akkor minden elismerésem!  :-){

Tegnap egy komoly teremben edzettünk barátommal, úgy szétbasztuk magunkat, hogy ihajj.. Vállat annyira sikerült megedzeni, hogy most izomlázas!!  @-o

2010. Május 30. - 17:17:41
Válasz #3126
Nem elérhető

NM


Nem tudom hol kérdezhetném meg, írom ide. Ismeri valaki ezt a gyártót : Hi-Tech Pharmaceuticals? Undergroundnak tűnik....

2010. Május 30. - 17:22:15
Válasz #3127
Nem elérhető

Maszat


Nem tudom hol kérdezhetném meg, írom ide. Ismeri valaki ezt a gyártót : Hi-Tech Pharmaceuticals? Undergroundnak tűnik....

csak rámész a sustanon tabikra?  ;D

Ne várj olyan cégtöl semmit aki sustanon 250nek hívja a tablettáit. Olyan vicckategóriának tünik.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 30. - 17:23:51
Válasz #3128
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem tudom hol kérdezhetném meg, írom ide. Ismeri valaki ezt a gyártót : Hi-Tech Pharmaceuticals? Undergroundnak tűnik....

csak rámész a sustanon tabikra?  ;D

Ne várj olyan cégtöl senkit aki sustanon 250nek hívja a tablettáit. Olyan vicckategóriának tünik.

Nem kicsit vicc kategória...

2010. Május 30. - 17:27:48
Válasz #3129
Nem elérhető

NM


Nem tudom hol kérdezhetném meg, írom ide. Ismeri valaki ezt a gyártót : Hi-Tech Pharmaceuticals? Undergroundnak tűnik....

csak rámész a sustanon tabikra?  ;D

Ne várj olyan cégtöl semmit aki sustanon 250nek hívja a tablettáit. Olyan vicckategóriának tünik.

Nem érdekel a sustanon tabletta, az anavar viszont igen.
Az amazonon kutakodom, el akarom költeni a gift Paysafecardomat :D

2010. Május 30. - 17:37:14
Válasz #3130
Nem elérhető

NM


Na, rendeltem Alri Pro Anabolt.

2010. Május 30. - 18:44:37
Válasz #3131
Nem elérhető

Cressler


Joe Mester ma a Nógrád megyei fekvenyomó bajnokságon 170kg-val nyerte a kategóriáját, a 180-at pedig nagyon simán megnyomta a verseny után  @:-) grat

Nagy Csabi barátom pedig sérült mellizommal 185-t nyomott és ő is nyerte a kategóriáját.

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Május 31. - 18:44:55
Válasz #3132
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Wazzeg koma ment egy privát! ;D

Ment válasz is  8-)

Balu: jaja, 14kg minusz eddig, egyedül a hasam aljával nem vagyok kibékülve, amúgy nagyon tetszik amit látok. Már lassan elérem a ti tömegelős tzs%-otokat  ;D ;D ;D

Az enyémet is???  ***))) ***))) ***))) ***)))

2010. Május 31. - 19:19:16
Válasz #3133
Nem elérhető

NM


112,5 kg. Megy lefelé.

Forma kaki, de a derekam már káárcsúú.


2010. Május 31. - 20:06:14
Válasz #3134
Nem elérhető

Yeti


112,5 kg. Megy lefelé.

Forma kaki, de a derekam már káárcsúú.


Łł=
Gratulaaa!!!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."