2024. Június 08. - 21:29:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727862 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Augusztus 18. - 17:02:44
Válasz #3795
Nem elérhető

Boresz


ott nekem darált husi van,de akkor is
azért van fehérje és ch tartalma is,igaz ez ugye nem állati alapú (há hogy a picsbe is lenne az...) ,de azért ez mégis csak tápanyag,miben különbözik az állatitól?

Fehérje profiljuk, nem tartalmaz teljes érékű fehérjéket, esszenciális aminósaavak hiányoznak belőlük, mint a leucin, izoleucin, valin, lizin stb, és csak teljes érétkű aminósavakkal lehet a legjobb a nitrogén egyensúlyt elérni, amire nekünk szükségük van:)
de persze, ha kiegészíted husival, napi étkezést akkor nincs semmi gáz....
aham,értem
persze úgy gondoltam,hogy azért a főzelékben benne van egy szép nagy szelet husi,nem csak úgy magában a zöldség
köszönöm  ;-oo-;
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 18. - 22:12:52
Válasz #3796
Nem elérhető

Suncity


Mai edzőtermi story:  ;D

-haverom nem régóta edz, éppen oldalemelést végez állva, előre dőlve, úgy, hogy a súlyókat összecsapta maga előtt
mondtam neki, hogy ne dőljön előre és ne csapja össze maga előtt a súlyokat, nem hallgatott rám  és a végén sikerült neki összecsapni a farka végét kézisúlyokkal :-O
(a történethez hozzá tartozik, hogy nem volt rajta alsónadrág) !+"%

2010. Augusztus 18. - 22:31:09
Válasz #3797
Nem elérhető

George


Csak nem a Boli? ;D

2010. Augusztus 18. - 22:49:48
Válasz #3798
Nem elérhető

Suncity


 ;)
Boli volt :-)!

2010. Augusztus 18. - 22:49:59
Válasz #3799
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mai edzőtermi story:  ;D

-haverom nem régóta edz, éppen oldalemelést végez állva, előre dőlve, úgy, hogy a súlyókat összecsapta maga előtt
mondtam neki, hogy ne dőljön előre és ne csapja össze maga előtt a súlyokat, nem hallgatott rám  és a végén sikerült neki összecsapni a farka végét kézisúlyokkal :-O
(a történethez hozzá tartozik, hogy nem volt rajta alsónadrág) !+"%

Akkor ezt aká majdnem láthattam volna is.  !+"% Mekkora youtube-os nézettsége lett volna ha felveszem kamerával.  Łł= ;D

2010. Augusztus 27. - 19:25:45
Válasz #3800
Nem elérhető

NM


Sziasztok!

Több, mint 1 hónap kihagyás után újra elkezdeném a heti 4 edzést. Ezalatt az idő alatt (új munkahely) a táplálkozásom borzalmas volt, a fehérjebevitelem jó ha napi 120g körül mozgott tejsavóból. Vitamin ment közben is. Testsúlyom 102 kg, tartottam a diétás tömeget, mégis borzasztó laposnak érzem magam.  :-[
Mivel érdemes újraindítani a gépezetet? Gluta+BCAA agresszívan? Übermagas fehérjebevitel?

2010. Augusztus 28. - 17:05:55
Válasz #3801
Nem elérhető

balic


Napra pontosan két éve, hogy elkezdtem edzeni és ezért egy kis "ünnepi" edzés volt.  :) Jó érzés volt ma lemenni, főleg annak is a fényében, hogy több mint 2 hete nem volt alkalmam. 82kg voltam 2008 nyarán és most jelenleg 91,8kg vagyok úgy, hogy a nyár elején még 93 voltam. A kezdetek után sokszor elgondolkoztam, hogy ráhagyom mert nem lettem egyből izmos (még most sem vagyok), vagy nekem is átfutott az agyamon, hogy elkezdek koxolni, úgy ahogy az átlag teszi manapság, de örülök, hogy átsiklottam ezeken a dolgokon. Úgy veszem észre pár hónapja kezdtem el érezni azt, amit a nagy öregek mondanak, hogy idő kell megtanulni edzeni és idő kell a fejlődéshez is. Éppen ezért örülök, hogy hagytam időt magamnak és most érzem azt, hogy ebből még lehet valami. Nyár eleje óta kezd alakulni a kajám is és az anyagiak is meglesznek az őszi tömegelésre. Célom még ez évben elérni a 95kg-ot és jövőre, akár már ilyenkor 100kg-nak lenni. Lehet túl nagyok az elvárások, de most jelenleg úgy érzem képes leszek rá és egyébként is kell egy cél ami vezérel.  /:-)

2010. Augusztus 30. - 14:57:22
Válasz #3802
Nem elérhető

God Vazzeg


Mai nappal elkezdtem az őszi tömegelési ciklusom  ;D Tudom, senkit se érdekel, de azért beírom  >:D 88kg kezdősúly, 45-ös pájszerek. Cél: 96-98kg 50 körüli pájszerek  /:-) Aztán majd lássuk, egyesek azt mondják kevés lesz a tömeg, de úgyis látom majd, és ennek tükrében változtatok ha kell  :violinplay3:

2010. Augusztus 30. - 16:24:27
Válasz #3803
Nem elérhető

Maszat


Napra pontosan két éve, hogy elkezdtem edzeni és ezért egy kis "ünnepi" edzés volt.  :) Jó érzés volt ma lemenni, főleg annak is a fényében, hogy több mint 2 hete nem volt alkalmam. 82kg voltam 2008 nyarán és most jelenleg 91,8kg vagyok úgy, hogy a nyár elején még 93 voltam. A kezdetek után sokszor elgondolkoztam, hogy ráhagyom mert nem lettem egyből izmos (még most sem vagyok), vagy nekem is átfutott az agyamon, hogy elkezdek koxolni, úgy ahogy az átlag teszi manapság, de örülök, hogy átsiklottam ezeken a dolgokon. Úgy veszem észre pár hónapja kezdtem el érezni azt, amit a nagy öregek mondanak, hogy idő kell megtanulni edzeni és idő kell a fejlődéshez is. Éppen ezért örülök, hogy hagytam időt magamnak és most érzem azt, hogy ebből még lehet valami. Nyár eleje óta kezd alakulni a kajám is és az anyagiak is meglesznek az őszi tömegelésre. Célom még ez évben elérni a 95kg-ot és jövőre, akár már ilyenkor 100kg-nak lenni. Lehet túl nagyok az elvárások, de most jelenleg úgy érzem képes leszek rá és egyébként is kell egy cél ami vezérel.  /:-)

Sok sikert Balic! Nekem kb 3év kellett,h elhiggyem,h elérhetek valamit ami magamhoz képest jó, addig csak a kritika vitt előre.(nem, nem akkor volt az első ciklus, hanem később  ;D )

az a lényeg,h mindig reális célokat tűzz ki, akkor van sikerélmény.    ;)

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 30. - 16:54:45
Válasz #3804
Nem elérhető

Boresz


Napra pontosan két éve, hogy elkezdtem edzeni és ezért egy kis "ünnepi" edzés volt.  :) Jó érzés volt ma lemenni, főleg annak is a fényében, hogy több mint 2 hete nem volt alkalmam. 82kg voltam 2008 nyarán és most jelenleg 91,8kg vagyok úgy, hogy a nyár elején még 93 voltam. A kezdetek után sokszor elgondolkoztam, hogy ráhagyom mert nem lettem egyből izmos (még most sem vagyok), vagy nekem is átfutott az agyamon, hogy elkezdek koxolni, úgy ahogy az átlag teszi manapság, de örülök, hogy átsiklottam ezeken a dolgokon. Úgy veszem észre pár hónapja kezdtem el érezni azt, amit a nagy öregek mondanak, hogy idő kell megtanulni edzeni és idő kell a fejlődéshez is. Éppen ezért örülök, hogy hagytam időt magamnak és most érzem azt, hogy ebből még lehet valami. Nyár eleje óta kezd alakulni a kajám is és az anyagiak is meglesznek az őszi tömegelésre. Célom még ez évben elérni a 95kg-ot és jövőre, akár már ilyenkor 100kg-nak lenni. Lehet túl nagyok az elvárások, de most jelenleg úgy érzem képes leszek rá és egyébként is kell egy cél ami vezérel.  /:-)

Sok sikert Balic! Nekem kb 3év kellett,h elhiggyem,h elérhetek valamit ami magamhoz képest jó, addig csak a kritika vitt előre.(nem, nem akkor volt az első ciklus, hanem később  ;D )

az a lényeg,h mindig reális célokat tűzz ki, akkor van sikerélmény.    ;)


hajrá hajrá ,nekem is volt egy egyszerű célom,és a diéta alatt kapott piszkálódásoktól még inkább felszívtam magam
a cégnél a kolléga is "gyúr" de inkább csak bohóckodik, és így furcsa volt hogy én komolyan veszem a testem formálását (kajálást főleg) furcsa volt nekik,hogy mennyi túrót eszek,és állandóan csak húst zabálok meg zöldséget,és így nyár vége felé egyre többen kérdezték hogy: te nem nőttél? a derekad is kisebb lett neeem? Ez hogy lehet?  :)
és mondtam hogy ugye fogyókúrázok,és már egy 10-es lement rólam,és ekkor kerekedik a szemük mert ők csak azt látják hogy csóri gyerek már megint eszik valamit,ők meg koplalnak és 6 után nem esznek ,mert azt olvasták egy újságban......
szóval nekem az a célom hogy ne zsíros legyek,és eddig alakul a dolog,a tükör és a környezet ezt mutatja
durr bele balic,szúrjad szedjed  >:D

más: Csepelen vagy környékén melyik terembe érdemes lemenni? vidéki lévén lövésem sincs mi,hol,merre.......
tenkjú  --)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 30. - 17:20:31
Válasz #3805
Nem elérhető

zotja


Boresz egy előtte után képet dobjon azonnal..ha nincs előtte kép akkor is :D

2010. Augusztus 30. - 17:26:08
Válasz #3806
Nem elérhető

balic


Kössz Maszat és Boresz! Nyomassátok ti is keményen!  ;)

2010. Augusztus 30. - 20:33:10
Válasz #3807
Nem elérhető

Boresz


Boresz egy előtte után képet dobjon azonnal..ha nincs előtte kép akkor is :D
ákombákom rajzon tudnám vázolni a helyzetet  ;D
adatkábelt kerítek a szaros samu telóhoz és rakok fel, de ez afféle keressétek meg az 4122345 különbséget a két kép között  :D

csepeli terem még mindig érdekel  ?:-/
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 30. - 20:39:27
Válasz #3808
Nem elérhető

God Vazzeg


Boresz egy előtte után képet dobjon azonnal..ha nincs előtte kép akkor is :D
ákombákom rajzon tudnám vázolni a helyzetet  ;D
adatkábelt kerítek a szaros samu telóhoz és rakok fel, de ez afféle keressétek meg az 4122345 különbséget a két kép között  :D

csepeli terem még mindig érdekel  ?:-/

Nem csepel, de fitness 2000. Nézz utána  /:-)

2010. Augusztus 30. - 21:13:22
Válasz #3809
Nem elérhető

Boresz


Nem csepel, de fitness 2000. Nézz utána  /:-)
köszi ezzel is beljebb vagyok
 ;-oo-;
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság