2024. Június 09. - 06:40:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728067 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Augusztus 30. - 21:33:04
Válasz #3810
Nem elérhető

pwz


Nutrex anabol-5-ot probalta valaki? Nem sok visszajelzest talaltam rola.

2010. Augusztus 30. - 21:42:20
Válasz #3811
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem csepel, de fitness 2000. Nézz utána  /:-)
köszi ezzel is beljebb vagyok
 ;-oo-;

Nagyon jó terem, csak ajánlani tudom  ;-oo-;

2010. Augusztus 31. - 08:28:42
Válasz #3812
Nem elérhető

Boresz


Nutrex anabol-5-ot probalta valaki? Nem sok visszajelzest talaltam rola.
ez engem is érdekelne,anno ajánlották nekem,de mire beszereztem, már senki nem beszél róla  :-\
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 31. - 19:32:18
Válasz #3813
Nem elérhető

Pity


Tud nekem valaki, valamilyen nagyon komoly tesztofokozót ajánlani diétára? lehetőleg nagymértékben segítse a zsírleadást és az izmot tarccsa meg keményíccse!  ;D ;D

2010. Augusztus 31. - 21:05:10
Válasz #3814
Nem elérhető

AtomAnti


Tud nekem valaki, valamilyen nagyon komoly tesztofokozót ajánlani diétára? lehetőleg nagymértékben segítse a zsírleadást és az izmot tarccsa meg keményíccse!  ;D ;D


Metil  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Szeptember 01. - 14:53:06
Válasz #3815
Nem elérhető

Cressler


Tud nekem valaki, valamilyen nagyon komoly tesztofokozót ajánlani diétára? lehetőleg nagymértékben segítse a zsírleadást és az izmot tarccsa meg keményíccse!  ;D ;D


Metil  ;D
propi
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Szeptember 01. - 15:33:39
Válasz #3816
Nem elérhető

Maszat


Tud nekem valaki, valamilyen nagyon komoly tesztofokozót ajánlani diétára? lehetőleg nagymértékben segítse a zsírleadást és az izmot tarccsa meg keményíccse!  ;D ;D

hát én nem diétában használtam hanem "tömegelés" után  ;D  de a pct és a t bombII nagyon jó volt kombinálva. Használtam novedexet is azzal is meg voltam elégedve, de nálam is jelentkezett a libidó gyilkos mellékhatása, pont akkor amikor amugy sem volt jó  ;D  De ez lényegtelen mert szinte már sehol nem kapsz.

Máshoz nem volt szerencsém.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 01. - 20:30:14
Válasz #3817
Nem elérhető

Frank89


Mass-fx-szel kapcsolatban kérdezném,h egy 4 hetes kúra után mennyi marad meg a feljött tömegből?Csak magában tolnám,nem lesz mellé hyperdrol,csak napi 100mg cink,C vitamin,multivitamin.
fehérje 2gr/tskg,ch: 4,5-5gr/tskg   /:-)

2010. Szeptember 01. - 20:44:51
Válasz #3818
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mass-fx-szel kapcsolatban kérdezném,h egy 4 hetes kúra után mennyi marad meg a feljött tömegből?Csak magában tolnám,nem lesz mellé hyperdrol,csak napi 100mg cink,C vitamin,multivitamin.
fehérje 2gr/tskg,ch: 4,5-5gr/tskg   /:-)

77,2% Ebben majdnem biztos vagyok!  @:-)

2010. Szeptember 01. - 21:29:35
Válasz #3819
Nem elérhető

Cressler


Mass-fx-szel kapcsolatban kérdezném,h egy 4 hetes kúra után mennyi marad meg a feljött tömegből?Csak magában tolnám,nem lesz mellé hyperdrol,csak napi 100mg cink,C vitamin,multivitamin.
fehérje 2gr/tskg,ch: 4,5-5gr/tskg   /:-)

77,2% Ebben majdnem biztos vagyok!  @:-)
Zsolti Zsolti megint nem vagy elég pontos 77,200000879%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Szeptember 01. - 21:47:26
Válasz #3820
Nem elérhető

Frank89


Biztatóak a számok. :D


2010. Szeptember 02. - 00:52:09
Válasz #3821
Nem elérhető

Maszat


Gabe, hogy haladtál a diétával? Vége van már? Eredmény? Esetleg képet is tehetnél be.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 02. - 00:57:49
Válasz #3822
Nem elérhető

Gabe


Gabe, hogy haladtál a diétával? Vége van már? Eredmény? Esetleg képet is tehetnél be.
86 kiló vagyok és úgy gondolom, hogy nem az az eredmény, amit szerettem volna.
A mellem alsó-külső részénél van egy kis zsír, ami gyakorlatilag ugyanannyi, mint 97kilósan volt, csak így jobban észreveszem.
Plusz a hasam sem igazán fasza még. Egyéb testrészek szépen formálódtak azért. Szerintem olyan 80kilósan lesz elfogadható formám.
Tehát hiába nyüsszögsz, te izmosabb vagy, mint én.
Képet inkább hanyagolnám, meg nem is nagyon csináltam.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 02. - 01:01:58
Válasz #3823
Nem elérhető

Maszat


szóval akkor még 6kilót le akarsz dobni?  hát az,h izmosabb az túlzás, szerintem az erőszintem a Tiéd alatt van. És az sem mellékes,h Én nem naturálként nyomom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 02. - 01:06:27
Válasz #3824
Nem elérhető

Gabe


szóval akkor még 6kilót le akarsz dobni?  hát az,h izmosabb az túlzás, szerintem az erőszintem a Tiéd alatt van. És az sem mellékes,h Én nem naturálként nyomom.
Nem akarok, de most már megnézem, mi van a telifosott búvárruha alatt.
Teljesen mindegy, hogy naturál, vagy sem, csak a pillanatnyi állapotról beszélünk és az tény, hogy ha én még leadok 6 kilót, akkor is messze leszek attól a formától. Az erő meg más dolog, a súly csak eszköz. Naturál sem érzem valami kiemelkedőnek az erőszintem,
amilyen súlyokat meg itt egyesek használnak, néha el tudnám sírni magam.
"Yeah buddy, light weight baby!"