2024. Május 29. - 02:03:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725084 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. November 08. - 21:57:01
Válasz #4065

atomanti111

Vendég
... vélemények??


Azt hallottam, hogy olyan nehez, hogy a kisfiuk alig birjak hazaig elhuzni!  ;D

Ez tetszik!!

 ;D ;D

2010. November 09. - 08:01:37
Válasz #4066
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. November 09. - 11:56:16
Válasz #4067
Nem elérhető

yappes


Sziasztok, egyúttal üdvözlök mindenkit!
Kérdésem az lenne, hogy egy teszto kúra mennyivel dobhatja meg a vérnyomást?
(elkezdtem egy susta kúrát, 11ml ment le, viszont vérnyomásom 165-175nyugalmi állapotban. Most orvosok kezelnek. 188cm 90kg)
KÖSZÖNÖM

2010. November 09. - 12:21:26
Válasz #4068
Nem elérhető

George


Sziasztok, egyúttal üdvözlök mindenkit!
Kérdésem az lenne, hogy egy teszto kúra mennyivel dobhatja meg a vérnyomást?
(elkezdtem egy susta kúrát, 11ml ment le, viszont vérnyomásom 165-175nyugalmi állapotban. Most orvosok kezelnek. 188cm 90kg)
KÖSZÖNÖM
Ha már orvos kezel akkor hallgass az orvosra 8-} Persze nem árt beszámolni róla, hogy miből mennyit használtál, persze ha az volt benne egyáltalán.

2010. November 09. - 12:48:23
Válasz #4069
Nem elérhető

yappes


Sziasztok, egyúttal üdvözlök mindenkit!
Kérdésem az lenne, hogy egy teszto kúra mennyivel dobhatja meg a vérnyomást?
(elkezdtem egy susta kúrát, 11ml ment le, viszont vérnyomásom 165-175nyugalmi állapotban. Most orvosok kezelnek. 188cm 90kg)
KÖSZÖNÖM
Ha már orvos kezel akkor hallgass az orvosra 8-} Persze nem árt beszámolni róla, hogy miből mennyit használtál, persze ha az volt benne egyáltalán.

természetesen hallgatok, nem is ellenezte a szteroidokat, csak javasolta, hogy toljam el 1-2 évvel az erős tesztokat. Lehet első teszto kúrának, kicsit erősen kezdtem, 750mg, lehet ez a probléma. A kontaktom szerintem megbízható forrás, persze érdekelne más ember segítsége is.

2010. November 09. - 12:57:36
Válasz #4070
Nem elérhető

trobert2


Nekem átlagban olyan 135,szokott lenni,de kúra közben nyugalmi állapotban 150 körül volt,edzés közben meg ki tudja mennyi!kúra végesztével vissza ált a rendes kerékvágásba!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 09. - 13:08:14
Válasz #4071
Nem elérhető

Maszat


Kezdésnek 750mg tesztoszteron?  ::) ;D  Az meleg.

Én 2 hétig toltam 750et a 3. kúrámnál, de szarul éreztem magam. Ilyen hülye nyomás volt a mellkasomon és nagyon hülyén vettem a levegőt. Volt amikor ráparáztam és akkor már kezdett ilyen pánikroham lenni. Vissza is vettem 500ra.  Érdekes módon nekem nem nyomják fel nagyo na vérnyomásom. 115-125 szokott lenni alapból, ciklus alatt 130-135. Amikro ezek a rosszulétek voltak, akkor is csak a pulzusom volt magasabb. ilyen 90-105körül.

Érdekes a propit bírom, semmi szarul lkét nincs, pedig az elvileg erősebb koncentráció, nagyobb ugrást okoz hirtelen a vérben.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 09. - 13:35:48
Válasz #4072
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. November 09. - 13:38:34
Válasz #4073
Nem elérhető

yappes


Kezdésnek 750mg tesztoszteron?  ::) ;D  Az meleg.

Én 2 hétig toltam 750et a 3. kúrámnál, de szarul éreztem magam. Ilyen hülye nyomás volt a mellkasomon és nagyon hülyén vettem a levegőt. Volt amikor ráparáztam és akkor már kezdett ilyen pánikroham lenni. Vissza is vettem 500ra.  Érdekes módon nekem nem nyomják fel nagyo na vérnyomásom. 115-125 szokott lenni alapból, ciklus alatt 130-135. Amikro ezek a rosszulétek voltak, akkor is csak a pulzusom volt magasabb. ilyen 90-105körül.

Érdekes a propit bírom, semmi szarul lkét nincs, pedig az elvileg erősebb koncentráció, nagyobb ugrást okoz hirtelen a vérben.
Jó hát mindenesetre most pihi, mostmár tudom mit h kell, óvatosabb leszek  ****:)))))) , aztán pár hónap múlva kezdenék vmi gyengével. Mit ajánlanátok tömegnöveléshez?
Lehet szemessel kéne kezdeni ? (stanazolol már volt, bevált a célnak megfelelően)

2010. November 09. - 13:58:26
Válasz #4074
Nem elérhető

trobert2


Tömegnövelőt ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 09. - 14:26:06
Válasz #4075
Nem elérhető

Yanou


Jó hát mindenesetre most pihi, mostmár tudom mit h kell, óvatosabb leszek  ****:)))))) , aztán pár hónap múlva kezdenék vmi gyengével. Mit ajánlanátok tömegnöveléshez?
Lehet szemessel kéne kezdeni ? (stanazolol már volt, bevált a célnak megfelelően)

Ugyan írd már ide légyszi az étrended a táplálékkiegészítéseddel együtt, meg az adataidat! Sokkal könnyebb lenne tanácsot adni, meg lehet nem is a tesztót kéne magadba szúrni, meg a stanozololt nyeldesni, hanem elég lenne rendbe tenni a kajádat és nincs kizárva, hogy trobert2 fórumtársnak lenne igaza!
Halkan megjegyezném még azt is, hogy ha már gyógyszerhez nyúlsz, akkor a "szemes"-eket mellőzni kéne, főleg ha nem ismered ki magad még eléggé a témában...

2010. November 09. - 14:43:06
Válasz #4076
Nem elérhető

yappes


Jó hát mindenesetre most pihi, mostmár tudom mit h kell, óvatosabb leszek  ****:)))))) , aztán pár hónap múlva kezdenék vmi gyengével. Mit ajánlanátok tömegnöveléshez?
Lehet szemessel kéne kezdeni ? (stanazolol már volt, bevált a célnak megfelelően)

Ugyan írd már ide légyszi az étrended a táplálékkiegészítéseddel együtt, meg az adataidat! Sokkal könnyebb lenne tanácsot adni, meg lehet nem is a tesztót kéne magadba szúrni, meg a stanozololt nyeldesni, hanem elég lenne rendbe tenni a kajádat és nincs kizárva, hogy trobert2 fórumtársnak lenne igaza!
Halkan megjegyezném még azt is, hogy ha már gyógyszerhez nyúlsz, akkor a "szemes"-eket mellőzni kéne, főleg ha nem ismered ki magad még eléggé a témában...
igenis!
Reggeli:(rögtön éhgyomorra, mert akkor jobban lecsúszik: mixpro-fehérje; jumbo-tömgnövelő)
1 evőkanál lenmagoaj
6 tojásfehérje + 2 sárgája
20 dkg barna kenyér
1 pohár zsírmentes tej                                         
Tízórai:                                                        
liter zsírmentes tej 
4 kifli v. Zsemle
Ebéd:
csirkemell (kb. 18 dkg)
10 dkg párolt rizs
zöldség
Uzsonna:
5 kifli v. Zsemle
1 pohár zsírmentes joghurt
EDZÉS:
egy egész adag mixpro-fehérje; jumbo-tömgnövelő (fél órára rá vacsora, ha anyum haza nem ér előbb és meg nem csinálja)
Vacsora:
15 dkg zabpehely
20 dkg csirkemell v. Hal
1 pohár tej
(napi 6-7 liter víz mikor hogy, 9-11 óra alvás,  átlagban 10)
étkezésnek sajnos ez fér ki, hétfőnként kevesebb csirke jön ki, mert mindent frissen szeretnék vásárolni, és hét elején üres a raktár a vásárcsaknokban.
kor: 17 súly: 90kg magasság: 188cm
[hozzáraknám, egyenlőre a keretből ennyi fér ki :S]

2010. November 09. - 14:50:31
Válasz #4077
Nem elérhető

bandus


azt a sok kiflit meg zsemlétélből kidobhatnád. és 17 évesen mi a bánatért nyúlsz anyaghoz? anyukád nem csap rá a kezedre?
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. November 09. - 14:59:06
Válasz #4078
Nem elérhető

Maszat


17 évesen 750mg tesztoszteron 1 jó kis tízórai zsemléhez kiflihez meg tejecskéhez  :D  dzsááááááááááááj  ;D ;D ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 09. - 15:01:38
Válasz #4079
Nem elérhető

dumbass


azt a sok kiflit meg zsemlétélből kidobhatnád. és 17 évesen mi a bánatért nyúlsz anyaghoz? anyukád nem csap rá a kezedre?

Aztaku*va. 17 évesen tesztó kúra, a stana meg már bevállt??? Hány éven kezdtél te szteroidozni???? Én most vagyok 17, meg se fordulna a fejemben hogy koxhoz nyúljak... Mellesleg az étrend sincs rendben....
Tízórai:                                                        
liter zsírmentes tej  
4 kifli v. Zsemle
Uzsonna:
5 kifli v. Zsemle
1 pohár zsírmentes joghurt


Ez egy vicc. Ennyi fér ki a keretből? Akkor mi a pöcsömnek akarsz koxolni? Mind1 felőlem azt csinálsz amit akarsz, én hülye vagyok a témához, de ez így akkor is szar. ˝=/ ˝=/