2024. Május 29. - 02:56:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725109 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2011. Április 12. - 15:13:18
Válasz #4515
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sajnos ez egy ilyen sport, ha nem edzel,eszel rendesen akkor szép gyorsan lemegy az izom, egyik ismerősöm 110kgvolt nyáron (tele volt anyaggal) februárba láttam 80kgra lefogyott.. Úgy nézett ki mint aki a koncentrációs táborból jött, a feje is összement,a szemüveg lötyögött a fején. kb félévig nem edzett,kajára se figyelt, most meg szenved hogy visszaszedje a súlyt
Ezért nem kell ennyit költeni gyógyszerre, -30kg, jó persze természetesen ennek csak egy része izom, a többi csak tömeg, de akkor sem értem, valaki vagy csinálja, vagy nem. Az, hogy egyszer nagyon nagy legyek, utána meg megint lecseréljem a ruhatáramat M-esre nem látom értelmét. Inkább legyen valaki 80-90kg közt mindíg, és inkább a minőségre menjen..........hamár gyógyszer.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 12. - 15:17:22
Válasz #4516
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hello, Moderálva vagyok, mennyi idő kell amig tag leszek v hogy ne kelljen várjak a hozzászólásaimhoz vagy ez , hogy működik?
Kb. 50 hozzászólás, de lekerülhet előbb is.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 12. - 15:38:38
Válasz #4517
Nem elérhető

Tóth Attila


de előbb csak akkor ha 50es lesz a karod... ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Április 12. - 16:11:12
Válasz #4518
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
de előbb csak akkor ha 50es lesz a karod... ;D
Akkor sokan szólnának hozzá a fórumon ;D.

Sőt, emeljük a tétet, 50-es minőségi kar ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 12. - 16:25:46
Válasz #4519
Nem elérhető

Milo


Még minőséginek is kell lenni?? akkor én kiestem a konyhásnéni karommal :'(
Riceman

2011. Április 12. - 16:38:06
Válasz #4520
Nem elérhető

Troll


nekem csak 48   :-/-(-:  :-\
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 12. - 16:39:20
Válasz #4521
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
nekem csak 48   :-/-(-:  :-\
Ok te hozzászólhatsz, mert nem marad senki ;D ;D.
Nem rossz a 48-as pajszer ;-oo-;.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 12. - 17:23:31
Válasz #4522
Nem elérhető

Maszat


Sajnos ez egy ilyen sport, ha nem edzel,eszel rendesen akkor szép gyorsan lemegy az izom, egyik ismerősöm 110kgvolt nyáron (tele volt anyaggal) februárba láttam 80kgra lefogyott.. Úgy nézett ki mint aki a koncentrációs táborból jött, a feje is összement,a szemüveg lötyögött a fején. kb félévig nem edzett,kajára se figyelt, most meg szenved hogy visszaszedje a súlyt
Ezért nem kell ennyit költeni gyógyszerre, -30kg, jó persze természetesen ennek csak egy része izom, a többi csak tömeg, de akkor sem értem, valaki vagy csinálja, vagy nem. Az, hogy egyszer nagyon nagy legyek, utána meg megint lecseréljem a ruhatáramat M-esre nem látom értelmét. Inkább legyen valaki 80-90kg közt mindíg, és inkább a minőségre menjen..........hamár gyógyszer.

ez a Te álláspontod. Az Én álláspontom meg az,h amikor van pénzem akkor nyomom keményen, ha akarok és arra is van lé, akkor gyógyszert is veszek. Álltalában ha telelennék lével, akkor kb évente lenne 2 fasza kúrám, és folyton edzenék. DE! Az élet nem habostorta, vannak olyan időszakok amikor élni alig van lém, mert akármi közbejött, vagy fasztudja de vmi nyűg. Akkor szépen nem edzek, nem kajálok faszán és nem költök gyógyszerre, és lötyög szépen az összes ruhám. Pont a napokban tetettem még 1 lyukat az övemre. Kb 3éve vettem, és soha nem kellet. Ilyen az élet, amikor van lé akkor nyomjuk amikor nincsakkor nem. Vagy Neked mindig van? Mindig tudsz 1 bizonyos fix összeget költeni az edzésre? Soha nem jön közbe semmi? Most éppen, mint ahogy írtad 80-90kg között minőségben vagy?? Hát go Pista be a képek topicba, mutasd meg nekünk,h is kell ezt igazán faszán csinálli  ;D

Na be ne durcizz itt nekem, csak felvázoltam az Én álláspontomat is, és 1 kicsit célzok arra,h a tiédbe is van ráció, csak éppen kivitelezhetetlen  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 12. - 18:09:42
Válasz #4523
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sajnos ez egy ilyen sport, ha nem edzel,eszel rendesen akkor szép gyorsan lemegy az izom, egyik ismerősöm 110kgvolt nyáron (tele volt anyaggal) februárba láttam 80kgra lefogyott.. Úgy nézett ki mint aki a koncentrációs táborból jött, a feje is összement,a szemüveg lötyögött a fején. kb félévig nem edzett,kajára se figyelt, most meg szenved hogy visszaszedje a súlyt
Ezért nem kell ennyit költeni gyógyszerre, -30kg, jó persze természetesen ennek csak egy része izom, a többi csak tömeg, de akkor sem értem, valaki vagy csinálja, vagy nem. Az, hogy egyszer nagyon nagy legyek, utána meg megint lecseréljem a ruhatáramat M-esre nem látom értelmét. Inkább legyen valaki 80-90kg közt mindíg, és inkább a minőségre menjen..........hamár gyógyszer.

ez a Te álláspontod. Az Én álláspontom meg az,h amikor van pénzem akkor nyomom keményen, ha akarok és arra is van lé, akkor gyógyszert is veszek. Álltalában ha telelennék lével, akkor kb évente lenne 2 fasza kúrám, és folyton edzenék. DE! Az élet nem habostorta, vannak olyan időszakok amikor élni alig van lém, mert akármi közbejött, vagy fasztudja de vmi nyűg. Akkor szépen nem edzek, nem kajálok faszán és nem költök gyógyszerre, és lötyög szépen az összes ruhám. Pont a napokban tetettem még 1 lyukat az övemre. Kb 3éve vettem, és soha nem kellet. Ilyen az élet, amikor van lé akkor nyomjuk amikor nincsakkor nem. Vagy Neked mindig van? Mindig tudsz 1 bizonyos fix összeget költeni az edzésre? Soha nem jön közbe semmi? Most éppen, mint ahogy írtad 80-90kg között minőségben vagy?? Hát go Pista be a képek topicba, mutasd meg nekünk,h is kell ezt igazán faszán csinálli  ;D

Na be ne durcizz itt nekem, csak felvázoltam az Én álláspontomat is, és 1 kicsit célzok arra,h a tiédbe is van ráció, csak éppen kivitelezhetetlen  :)
Az elmúlt pár évem úgy alakult szerencsére, hogy folyamatosan volt munkám, illetve pénzem is, és tudok rá áldozni, ha mást nem aminosav tablettát, meg glutamint veszek mindíg, de hát tudjuk, hogy naturálba elég nehéz a dolog, a tesztótól meg hullik a hajam, de már a qrva teszto fokozóktól is, amúgy meg nem, ez érdekes, tehát így nehéz száraz fazont összehozni, nyárra kicsit pucolgatok, aztán mennek a képek, addíg nem, mert hiú egy p.cs vagyok ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 12. - 18:16:54
Válasz #4524
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Bezzeg a Balunak tök jó, most is kétpofára eszi a Methyl Arimatest-et, meg a Novatest-et ( nem aprózza el ), neki nem hullik a haja tőle  O0.
Én is kétpofára enném szívesen, nálam iszonyat működik ez a két kieg, száradok tőle nagyon gyorsan, csak mehetnék hajbeültetésre utána, nem áll jól nekem a golyófej, sajnos.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 15. - 13:04:45
Válasz #4525
Nem elérhető

Milo


Már másodszor mutatnak nekem kreatin monohidrátot ami teljesen más állagra mint a normál (gagyi márka mind 2) ,a normál monohidrát olyan mint a kristálycukor állagra ez meg olyan finom fehér por mint a liszt bele is tapad a kanálba,térfogata is nagyobb. Kérdésem mi a franc ez?
Riceman

2011. Április 15. - 13:16:23
Válasz #4526
Nem elérhető

hopika


Már másodszor mutatnak nekem kreatin monohidrátot ami teljesen más állagra mint a normál (gagyi márka mind 2) ,a normál monohidrát olyan mint a kristálycukor állagra ez meg olyan finom fehér por mint a liszt bele is tapad a kanálba,térfogata is nagyobb. Kérdésem mi a franc ez?

"micronized"
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Április 16. - 14:36:31
Válasz #4527
Nem elérhető

Milo


Már másodszor mutatnak nekem kreatin monohidrátot ami teljesen más állagra mint a normál (gagyi márka mind 2) ,a normál monohidrát olyan mint a kristálycukor állagra ez meg olyan finom fehér por mint a liszt bele is tapad a kanálba,térfogata is nagyobb. Kérdésem mi a franc ez?

"micronized"

Hát lehetséges,de akkor sztem nagybetüvel rá kéne írniuk reklámként,mikronizált,jobb felszívódás stb.., és csak annyi van rajta 100% creatin monohidrát. Elvileg legális tápkiegek, nem rakhatnak mindenféle szart a dobozba ,nem? csak ellenőrzik őket. (eggyik márka sem a webshopból van amiről beszélek,nehogy vki félreércsen)
Riceman

2011. Április 22. - 11:50:07
Válasz #4528
Nem elérhető

ninja14


de előbb csak akkor ha 50es lesz a karod... ;D

akkor elkéne egy kis synthol is @:-) :))))))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Április 23. - 11:19:18
Válasz #4529
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Már másodszor mutatnak nekem kreatin monohidrátot ami teljesen más állagra mint a normál (gagyi márka mind 2) ,a normál monohidrát olyan mint a kristálycukor állagra ez meg olyan finom fehér por mint a liszt bele is tapad a kanálba,térfogata is nagyobb. Kérdésem mi a franc ez?

"micronized"

Hát lehetséges,de akkor sztem nagybetüvel rá kéne írniuk reklámként,mikronizált,jobb felszívódás stb.., és csak annyi van rajta 100% creatin monohidrát. Elvileg legális tápkiegek, nem rakhatnak mindenféle szart a dobozba ,nem? csak ellenőrzik őket. (eggyik márka sem a webshopból van amiről beszélek,nehogy vki félreércsen)
A kreatin tényleg olyan, mint a kristálycukor, a mikronizált viszont általában 20x finomabbra "darált" kreatin, így annak már "púderesebb" jellege van, és kicsit talán össze is tapad, de ezt mindíg feltüntetik a csomagoláson jól láthatóan, hogy Micronized. Ilyen kreatin nálunk az Interactive-Micro Creatine, abban még adagolókanál is van, amit általában nem szoktak kreatinhoz mellékelni a gyártók.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).