2024. Május 29. - 00:44:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725062 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2012. Május 23. - 11:50:49
Válasz #4800
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Május 23. - 14:04:55
Válasz #4801
Nem elérhető

balic


Na akkó annyit róluk, hogy a tojásfehérje rúd ok, nincs túl sok íze, de ok. A fehérjeport nem nevezném minőséginek, mert még minőségi tiszta tojásfehérjeport nem ittam, pedig próbálkoztam már pár félével, elhihetitek ( mert laktóz mentes, és egyszerűen faxán illeszkedik az emberi étrendbe ). De........olyat ami iható lett volna, nem puffadtam volna fel tőle, nem találtam ( kén tartalmú amino nagy arányban van benne, ami puffaszthat ), egyes márkák aszpartammal ízesítették, amitől kifordul a belem  :----, a többi márkánál meg az oldódás volt iszonyatos ( se turmixgépben, se shakerben + egy emészthetetlen szar volt ), amit sajnálok, mert ittam volna normálisat, de nincs, így marad a tojásfehérje rúd, meg reggel a tükörtojás ( ne gyertek a zsírral, nem attó' püffedünk  ;) ). Pénzt rá nem adnék ki, most is vettem egy normális gyártótól ízesítetlent, de nem oldódik rendesen, így kénytelen vagyok mindenbe belekeverni egy fél adagot belőle ( többet nem veszek ), pedig a tejsavó izolátum jó volt ugyanettől a márkától, nem fújódtam tőle, emésztése rendben volt. A tojásfehérje porokkal többet nem kísérletezek.......ami meg jó lenne Optimum Nutrition, az meg horror árban van.


Én nekem pozitívak a tapasztalataim. Mondjuk én rá vagyok kényszerülve az ilyen megoldásokra mert van egy minimális laktózérzékenységem, ami pont arra elegendő, hogy a sima tejsavó gondot okozzon. Kipróbáltam már a S....c fehérjéjét, az Optimum 100% Egg-et és a Dymatize Elite Egg-et. Ahogy te is írtad a top az ON, de elég horror áron van. Én lassan több, mint féléve a Dymatize tojásfehérjéjét fogyasztom, ami oldódásra kicsit gyengébb csak, de ezt egy turmixgéppel kompenzálni tudom. Ebben a kategóriában ár/érték arányban szerintem most ez a nyerő. Emészteni nagyon jól emésztem és, ha szabad ilyet mondani én költöttem sokat anno az izolátumokra, de ennek sokkal jobban érzem a hasznát. Arról nem is beszélve, hogy még olcsóbban kijön, mint némelyik izolátum és a biológiai értéket is nézve jó választásnak tűnik. Persze ez is egyén függő, mint minden. Erre jó példa, hogy próbáltam időközönként gazdaságosság szempontjából szójaizolátummal keverni, de azt már az én gyomrom sem bírta jól megemészteni.

2012. Május 23. - 14:16:41
Válasz #4802
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
a szójás bizbaszoktól énis nagyon puffadtam, de nőttem mint a disznó, aztán nem érdekelt  :)
Az egy dolog, hogy téged nem érdekelt.....de a környezetedet büntetted  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 23. - 15:14:16
Válasz #4803
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tapasztalat.......hétfő edzés fekve nyomás egyenes padon ( nem szeretem, csak 15 meg 30 fokon szoktam, többet ér ), bemelegítés 2 széria, munka sorozat 3. szériánál óriási fejfájás az utolsó nyomásnál, rúd vissza, edzés vége. 5 percig voltam lent, ennyi. Lehet kicsit túltoltam az N.O. termelés fokozót. Úgy éreztem kiszakad hátul a fejem. Valakinek hasonló? Még most is úgy érzem valami nem frankó, és az idegesít, ha nem tudok edzeni.

Vérnyomásra gyanakszom.



Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 23. - 20:27:37
Válasz #4804
Nem elérhető

ninja14


Tapasztalat.......hétfő edzés fekve nyomás egyenes padon ( nem szeretem, csak 15 meg 30 fokon szoktam, többet ér ), bemelegítés 2 széria, munka sorozat 3. szériánál óriási fejfájás az utolsó nyomásnál, rúd vissza, edzés vége. 5 percig voltam lent, ennyi. Lehet kicsit túltoltam az N.O. termelés fokozót. Úgy éreztem kiszakad hátul a fejem. Valakinek hasonló? Még most is úgy érzem valami nem frankó, és az idegesít, ha nem tudok edzeni.

Vérnyomásra gyanakszom.




Nekem a Stimualnt X és a Jack 3d től volt hasonló egyenes padon fekvenyomásnál az egész fejem bele fájdult, felültem és 3 percig mintha eszméletlen lettem volna, majd felkeltem és gépes gyakorlatokkal meg tárogatással valahgoy elvégeztem a mell edzést :'( azóta se használtam a 2 jómadarat együtt ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Május 23. - 21:27:51
Válasz #4805
Nem elérhető

Matteo


Szia!
Nekem ugyan ez volt. Guggolás, hátúl a tarkómnál, nagyon erős fájdalom, nem is tudtam edzeni utána. Erölködésnél, előjött. Én is azt hittem, ennyi volt. Így nem tudok edzeni. Lehet baromság, de a teremben ahova járok,mindig nyitva voltak az ablakok.Kereszt huzat volt. Nem lehetett becsukni, mert egyből kiabáltak. Kapucniban edzettem. Kerültem a gyakorlatokat amire előjött. Maradéktalanúl elmúlt. Semmi nyoma. Remélem neked is csak ennyi.

2012. Május 30. - 12:16:42
Válasz #4806
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Köszönöm a válaszokat, 2 napig nem edzettem utána, aztán rövidített edzés 3-szor, most már elmúlt, csak ilyenkor frászt kap az ember, hogy ottmarad a padon agyvérzéssel, és amilyen peches vagyok, még csak meg sem halnék  :-\ :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 30. - 19:48:37
Válasz #4807
Nem elérhető

Triszo


Tapasztalat.......hétfő edzés fekve nyomás egyenes padon ( nem szeretem, csak 15 meg 30 fokon szoktam, többet ér ), bemelegítés 2 széria, munka sorozat 3. szériánál óriási fejfájás az utolsó nyomásnál, rúd vissza, edzés vége. 5 percig voltam lent, ennyi. Lehet kicsit túltoltam az N.O. termelés fokozót. Úgy éreztem kiszakad hátul a fejem. Valakinek hasonló? Még most is úgy érzem valami nem frankó, és az idegesít, ha nem tudok edzeni.

Vérnyomásra gyanakszom.





Üdv mester! Nem akarok itt okoskodni, mert biztos jobban képben vagy összességébe a témával, de hátha az új számodra, hogy nagyobb mennyiségü argininnel(kb. 1O grammtól?) illetve fokhagyma+petrezselyem kivonattal komolyan enyhithető az no fokozó -mellék-hatása, illetve én ha estefele nyomom, 2 triptofánt, meg 1 Gaba-t benyomok, hogy el tudjak aludni :) isten jók!

2012. Május 31. - 20:30:00
Válasz #4808
Nem elérhető

ninja14


Most melyik a legjobb kreatin matrix a piacon? eddig Callmasst nyomattam valami jobb? akarnék csin rövidesen egy kúrát @:-)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Június 01. - 10:33:35
Válasz #4809
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tapasztalat.......hétfő edzés fekve nyomás egyenes padon ( nem szeretem, csak 15 meg 30 fokon szoktam, többet ér ), bemelegítés 2 széria, munka sorozat 3. szériánál óriási fejfájás az utolsó nyomásnál, rúd vissza, edzés vége. 5 percig voltam lent, ennyi. Lehet kicsit túltoltam az N.O. termelés fokozót. Úgy éreztem kiszakad hátul a fejem. Valakinek hasonló? Még most is úgy érzem valami nem frankó, és az idegesít, ha nem tudok edzeni.

Vérnyomásra gyanakszom.





Üdv mester! Nem akarok itt okoskodni, mert biztos jobban képben vagy összességébe a témával, de hátha az új számodra, hogy nagyobb mennyiségü argininnel(kb. 1O grammtól?) illetve fokhagyma+petrezselyem kivonattal komolyan enyhithető az no fokozó -mellék-hatása, illetve én ha estefele nyomom, 2 triptofánt, meg 1 Gaba-t benyomok, hogy el tudjak aludni :) isten jók!
Triptofánom meg GABA-m mindig van otthon  :D, ezek olyanok, mint a jó háziasszony konyhájában a fűszerek. Ha nagyon stresszes vagyok, ez sem segít, pedig van úgy hogy minimum 2g-ot nyomok éhgyomorra a triptofánból, néha meg nagyon jó.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 01. - 23:55:36
Válasz #4810
Nem elérhető

Triszo


Valaki valami tipp, hogy a Mass-FX-et mivel stackeljem? Tervezem a vásárlását, de még valami ilyesmi stuffot szeretnék mellé, -prohormon menteset- :) Még a Nutrex-Anabol5-öt nézegettem, az faszának tünik...

2012. Június 02. - 00:00:49
Válasz #4811
Nem elérhető

dumbass


Valaki valami tipp, hogy a Mass-FX-et mivel stackeljem? Tervezem a vásárlását, de még valami ilyesmi stuffot szeretnék mellé, -prohormon menteset- :) Még a Nutrex-Anabol5-öt nézegettem, az faszának tünik...

Inkább vegyél abból a pénzből 16 évesen fehérjét, vitargot, bcaa-t, glutamin-t, vitamint :) Hidd el jönni fog az a tömeg. Valami bibi van az edzésedben és/vagy a kajádban, ezt kell kiküszöbölni és meg fog az indulni. Szerintem... @:-)

2012. Június 02. - 00:04:19
Válasz #4812
Nem elérhető

Triszo


Valaki valami tipp, hogy a Mass-FX-et mivel stackeljem? Tervezem a vásárlását, de még valami ilyesmi stuffot szeretnék mellé, -prohormon menteset- :) Még a Nutrex-Anabol5-öt nézegettem, az faszának tünik...

Inkább vegyél abból a pénzből 16 évesen fehérjét, vitargot, bcaa-t, glutamin-t, vitamint :) Hidd el jönni fog az a tömeg. Valami bibi van az edzésedben és/vagy a kajádban, ezt kell kiküszöbölni és meg fog az indulni. Szerintem... @:-)
Most is jön szépen, ezek amiket felsoroltál megvannak :) Csak hát egyszer élek, és gondoltam az egészséges, gyáva kisnyusziknak való határokon belül maximalizálnám a folyamat gyorsaságát :DD

2012. Június 02. - 00:08:26
Válasz #4813
Nem elérhető

dumbass


Valaki valami tipp, hogy a Mass-FX-et mivel stackeljem? Tervezem a vásárlását, de még valami ilyesmi stuffot szeretnék mellé, -prohormon menteset- :) Még a Nutrex-Anabol5-öt nézegettem, az faszának tünik...

Inkább vegyél abból a pénzből 16 évesen fehérjét, vitargot, bcaa-t, glutamin-t, vitamint :) Hidd el jönni fog az a tömeg. Valami bibi van az edzésedben és/vagy a kajádban, ezt kell kiküszöbölni és meg fog az indulni. Szerintem... @:-)
Most is jön szépen, ezek amiket felsoroltál megvannak :) Csak hát egyszer élek, és gondoltam az egészséges, gyáva kisnyusziknak való határokon belül maximalizálnám a folyamat gyorsaságát :DD

Az én véleményem az hogy felesleges, de majd a többiek is leírják a véleményüket.

2012. Június 04. - 10:57:46
Válasz #4814
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Valaki valami tipp, hogy a Mass-FX-et mivel stackeljem? Tervezem a vásárlását, de még valami ilyesmi stuffot szeretnék mellé, -prohormon menteset- :) Még a Nutrex-Anabol5-öt nézegettem, az faszának tünik...
Szerintem ne az Anabol-5-tel stackeld, mert egy-egy fő hatóanyag bennük megegyezik, tehát majdnem olyan, mintha kiflit ennél zsömlével  ;).

Inkább A-HD-vel, vagy A50-nel - gyártó BPI.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).