2024. Május 19. - 05:48:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dennis Wolf edzővideók  (Megtekintve 8929 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 25. - 23:38:14
Válasz #15
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
és Wolfról mit mond?
vagy arról nincs infód?
Mármint hogyhogy mit?

BTW majdnem mindenkit "future Mr. Olympia"-nak mond...  ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 25. - 23:38:20
Válasz #16
Nem elérhető

God Vazzeg


Aztán mikor egy-egy halálos edzés közepette "véletlenül" csúnyán néztem rá ezt mondta : "I know...Milos az aédis ányád picsáját! Right?"  :D

Ezen besírtam  :D :D :D

2008. Szeptember 25. - 23:45:33
Válasz #17
Nem elérhető

Gabe


és Wolfról mit mond?
vagy arról nincs infód?
Mármint hogyhogy mit?

BTW majdnem mindenkit "future Mr. Olympia"-nak mond...  ****:)))
ha jól emlékszem azt írtad, ő is edz/edzett Milossal, erre gondoltam, hogy edzésben, hozzáállásban mi a véleménye róla...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 25. - 23:58:46
Válasz #18
Nem elérhető

L


Bővebben? Ha valami nem állja meg a helyét, abban amit írtam, szólj, ez csak egy észrevétel volt. Nem én edzettem vele hetekig.  :D   

mod: Milosnak vannak beszólásai, pl a 10-es (Hungry...) epizódnál lejjebb veszi a súlyt a combhajlítón Wolfnak, és azt mondja, hogy bocs, a feleségem használta előtted... :-)(-:

Aztán volt hogy magyarul számolt nekem 1-10-ig széria közben. Vagy éppen kiabálta a fülembe az ellenfelek neveit, vagy azt hogy "Mr. Olympia stage"...nagyon motiváló tudott lenni!

Aztán mikor egy-egy halálos edzés közepette "véletlenül" csúnyán néztem rá ezt mondta : "I know...Milos az aédis ányád picsáját! Right?"  :D

Most értem haza a teremből, de az ilyen sztorik után mindíg legszívesebben azonnal állat módon edzenék. Hihetetlenül motiváló! :-){
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Szeptember 26. - 00:01:51
Válasz #19
Nem elérhető

fastor


több ilyen storít kérünk, ezek nagyon jók ;D ;D ;D ;D ****:)))))) ****:))) ****:))) ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 26. - 01:18:46
Válasz #20
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
több ilyen storít kérünk, ezek nagyon jók ;D ;D ;D ;D ****:)))))) ****:))) ****:))) ****:)))
;D

Úgyis most máshol is ezt láttam feleleveníteni...


Pár éve Chris Cormier bulizott egy klubban. Mike Tyson is ott bulizott részegen... Majd Cormier-t egyszer csak valaki fejbecsapta hátulról...megfordult...Tyson volt az.  :-O
Chris nem igazán mert mit tenni, hisz szeretett volna életben maradni.  ;D Tyson olyasmit mondott neki, hogy csak viccelt mert a haverjai ugratták, hogy meg meri-e csinálni. A történet végét Milos sem tudta igazán, állítólag Chris hívta a haverjait, Flex-et, Rico McClinton-t stb. és ők szóltak Tysonnak, hogy kérjen bocsánatot Chris-től...

De kibékültek...vagy össze sem vesztek...  ;D :--: ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 26. - 07:17:15
Válasz #21
Nem elérhető

FirstLady


Jól indult a nap, annyit röhögtem... ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Köszi ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady