2024. Április 28. - 00:55:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Stanazolol  (Megtekintve 58220 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Április 05. - 23:20:58
Megtekintve 58220 alkalommal
Nem elérhető

Testosteron88


Sziasztok.Eloszor hasznalok Szteroidot!Most vettem Stanazolol-t 10mgosat.Kis sarga cimkevel ellatott dobozban adtak (100db).Kerdesem h eleg lesz 100 darab? napi hanyat szedjek?Edzes elott is? etkezeskor?Felvezetes?levezetes legyen?
Eddig Natur testepito voltam,sajnos muszaly a segitseg.....Elore is koszi fiuk

2012. Április 05. - 23:22:50
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 05. - 23:32:43
Válasz #2
Nem elérhető

Maszat


Annyira unalmas már,h ha 1 kezdő kérdez, akkor (az amúgy régóta koxolók) lehurrogják, ahelyett,h segítenének neki...

De most komolyan, mi jön le ebből a hsz-ból?  

"Kerdesem h eleg lesz 100 darab? napi hanyat szedjek?Edzes elott is? etkezeskor?Felvezetes?levezetes legyen?"

Annyira sugárzik az értelmetlenség belőle. Kb az lebeg a szemeim előtt,h 1 retardált keresi a billentyűzeten a betűket, és ilyen "öööööhhhh" hangot adva, bárgyú arccal gépel. Máshol is ennyire egysejtűek az emberek? Vagy csak akik koxolnak? Tényleg ennyire buták az emberek? Félkegyelműek? Nekem is voltak hülye kérdéseim, de ennyire azért nem. Kurva sokat olvastam mielőtt megvettem volna a cuccokat. Az egészség a tét. Nagyon tré vagy testosteron88! Add el a picsába! ...vagy dobd ki!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 06. - 00:37:02
Válasz #3
Nem elérhető

kemi


Annyira unalmas már,h ha 1 kezdő kérdez, akkor (az amúgy régóta koxolók) lehurrogják, ahelyett,h segítenének neki...

De most komolyan, mi jön le ebből a hsz-ból?  

"Kerdesem h eleg lesz 100 darab? napi hanyat szedjek?Edzes elott is? etkezeskor?Felvezetes?levezetes legyen?"

Annyira sugárzik az értelmetlenség belőle. Kb az lebeg a szemeim előtt,h 1 retardált keresi a billentyűzeten a betűket, és ilyen "öööööhhhh" hangot adva, bárgyú arccal gépel. Máshol is ennyire egysejtűek az emberek? Vagy csak akik koxolnak? Tényleg ennyire buták az emberek? Félkegyelműek? Nekem is voltak hülye kérdéseim, de ennyire azért nem. Kurva sokat olvastam mielőtt megvettem volna a cuccokat. Az egészség a tét. Nagyon tré vagy testosteron88! Add el a picsába! ...vagy dobd ki!

neeeeeee XDDDDDDDDDDDDDDD

vagy inkább add maszatnak ;)

2012. Április 06. - 01:21:21
Válasz #4
Nem elérhető

Maszat


köszi, de kell a fasznak la pharma...  ha stanozololt akarok használni, akkor veszek azt. még a nevét se tudta rendesen leírni. félkegyelmű!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 06. - 01:30:13
Válasz #5
Nem elérhető

try2bebig


köszi, de kell a fasznak la pharma...  ha stanozololt akarok használni, akkor veszek azt. még a nevét se tudta rendesen leírni. félkegyelmű!

La pharma nekem működött.:)

2012. Április 06. - 07:13:07
Válasz #6
Nem elérhető

Rango


MUSZA!J!
Olvass sokat a temaban mielott barmibe is belefogsz. Megerted, hogy miert folosleges elragni 100 stanat, vagy akarmit :)

2012. Április 06. - 07:13:07
Válasz #7
Nem elérhető

Testosteron88


En nem arra voltam kivacsi h kinek mi a velemnye rolam! Engemet a Stanazolol erdekel!Ahogy utanaolvastam es tapasztalatok szerint Abszolut nem mindegy h etkezeskor veszi be valaki vagy edzes elott30 percel vagy 1 oraval....
Aki nemszedte vagy nemismeri annak total felesleges ide irnia.....Egy hasznalhato Hsz-t se kaptam....Az okossag nem ott kezdodik h kiosztjuk egymast.....

2012. Április 06. - 07:15:34
Válasz #8
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Annyira unalmas már,h ha 1 kezdő kérdez, akkor (az amúgy régóta koxolók) lehurrogják, ahelyett,h segítenének neki...

De most komolyan, mi jön le ebből a hsz-ból?  

"Kerdesem h eleg lesz 100 darab? napi hanyat szedjek?Edzes elott is? etkezeskor?Felvezetes?levezetes legyen?"

Annyira sugárzik az értelmetlenség belőle. Kb az lebeg a szemeim előtt,h 1 retardált keresi a billentyűzeten a betűket, és ilyen "öööööhhhh" hangot adva, bárgyú arccal gépel. Máshol is ennyire egysejtűek az emberek? Vagy csak akik koxolnak? Tényleg ennyire buták az emberek? Félkegyelműek? Nekem is voltak hülye kérdéseim, de ennyire azért nem. Kurva sokat olvastam mielőtt megvettem volna a cuccokat. Az egészség a tét. Nagyon tré vagy testosteron88! Add el a picsába! ...vagy dobd ki!

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 06. - 07:21:12
Válasz #9
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
En nem arra voltam kivacsi h kinek mi a velemnye rolam! Engemet a Stanazolol erdekel!Ahogy utanaolvastam es tapasztalatok szerint Abszolut nem mindegy h etkezeskor veszi be valaki vagy edzes elott30 percel vagy 1 oraval....
Aki nemszedte vagy nemismeri annak total felesleges ide irnia.....Egy hasznalhato Hsz-t se kaptam....Az okossag nem ott kezdodik h kiosztjuk egymast.....

Idióta!
Akkor még egyszerűbben leírom neked, hogy megértsd:
Kb. 200 oldal van minimum ezen a fórumon csak a winstrolról(stanozolol), amire kiváncsi vagy. Olvasd el azokat mielőtt feltennéd együgyű kérdéseidet, amit már előtted az előző 5 évben itt feltett másik párszáz, hozzád nagyon hasonló, idióta... #:-) kapis?  :-)o-:

Egyébként pedig full mindegy, hogy edzés előtt vagy után, evés előtt vagy után szeded a winstrolt, mivel kb. 9-10óra a felezési ideje...
Felvezetés és levezetés pedig minden hatóanyagnál szükséges...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 06. - 12:23:30
Válasz #10
Nem elérhető

try2bebig


Efitmaster:

tesztoszteronhoz pl miért kell felvezetés? Más injektálható cuccokról sem hallottam, hogy nagyon kellene, max a nagyon gyorsaknál, amiknél komoly mellékhatások lehetnek, pl tren ace, azért, hogy lássa a használója, hogy hogyan reagál rá.

2012. Április 06. - 13:22:56
Válasz #11
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster:

tesztoszteronhoz pl miért kell felvezetés? Más injektálható cuccokról sem hallottam, hogy nagyon kellene, max a nagyon gyorsaknál, amiknél komoly mellékhatások lehetnek, pl tren ace, azért, hogy lássa a használója, hogy hogyan reagál rá.

Na szerinted miért kellene külsőleg bevitt, "szervezetidegen", "szintetikusan előállított", hormonokhoz egy emberi szervezetnek felvezetés és levezetés? Attól mert mucsaröcsögén, és a "világvégefaluban" nem szokás a tesztoszteront normálisan, gyógyszerészeti szerként használni, attól még vannak bizonyos általánosan elfogadott protokollok gyógyszerészeti hatóanyagok adagolásánál egy emberi szervezet számára.

Nem sajtospogácsáról beszélünk itt gyerekek értsétek már meg. Ez csak egyszerű tesztoszteron, mi? Semmi komoly. Ember, érted te hogy miről beszélsz, most komolyan?

Hogy lássa a használója, hogy hogyan reagál rá??? Ne vicceljetek már, kérlek szépen...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 06. - 14:23:21
Válasz #12
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az persze igaz, hogy hosszú észterláncokkal rendelkező tesztoszteron, nandrolone, stb...mivel hosszú felezési idejű, a hatóanyagot eleve fokozatosan szabadítja a véráramba ezért a levezetés/felvezetés úgymond automata.(magyarul ezek "falubiztos" szteroidok.)  >:D  O0  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 06. - 14:55:19
Válasz #13
Nem elérhető

try2bebig


Efitmaster:

tesztoszteronhoz pl miért kell felvezetés? Más injektálható cuccokról sem hallottam, hogy nagyon kellene, max a nagyon gyorsaknál, amiknél komoly mellékhatások lehetnek, pl tren ace, azért, hogy lássa a használója, hogy hogyan reagál rá.

Na szerinted miért kellene külsőleg bevitt, "szervezetidegen", "szintetikusan előállított", hormonokhoz egy emberi szervezetnek felvezetés és levezetés? Attól mert mucsaröcsögén, és a "világvégefaluban" nem szokás a tesztoszteront normálisan, gyógyszerészeti szerként használni, attól még vannak bizonyos általánosan elfogadott protokollok gyógyszerészeti hatóanyagok adagolásánál egy emberi szervezet számára.

Nem sajtospogácsáról beszélünk itt gyerekek értsétek már meg. Ez csak egyszerű tesztoszteron, mi? Semmi komoly. Ember, érted te hogy miről beszélsz, most komolyan?

Hogy lássa a használója, hogy hogyan reagál rá??? Ne vicceljetek már, kérlek szépen...

Ok, nagyon ügyes vagy, értesz a szteroidokhoz. Mire mész vele?:)

Ha már ennyire nagyképű voltál...

2012. Április 06. - 15:08:31
Válasz #14
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster:

tesztoszteronhoz pl miért kell felvezetés? Más injektálható cuccokról sem hallottam, hogy nagyon kellene, max a nagyon gyorsaknál, amiknél komoly mellékhatások lehetnek, pl tren ace, azért, hogy lássa a használója, hogy hogyan reagál rá.

Na szerinted miért kellene külsőleg bevitt, "szervezetidegen", "szintetikusan előállított", hormonokhoz egy emberi szervezetnek felvezetés és levezetés? Attól mert mucsaröcsögén, és a "világvégefaluban" nem szokás a tesztoszteront normálisan, gyógyszerészeti szerként használni, attól még vannak bizonyos általánosan elfogadott protokollok gyógyszerészeti hatóanyagok adagolásánál egy emberi szervezet számára.

Nem sajtospogácsáról beszélünk itt gyerekek értsétek már meg. Ez csak egyszerű tesztoszteron, mi? Semmi komoly. Ember, érted te hogy miről beszélsz, most komolyan?

Hogy lássa a használója, hogy hogyan reagál rá??? Ne vicceljetek már, kérlek szépen...

Ok, nagyon ügyes vagy, értesz a szteroidokhoz. Mire mész vele?:)

Ha már ennyire nagyképű voltál...

Hidd el, nem akartalak megsérteni, és nem az volt a célom, hogy nagyképű legyek, mert semmi okom rá, főleg szinte még gyerekek között...
Jobb ha csak tényleg világosabb lesz az emberek fejében, akik errefelé olvassák ezeket a témákat...szóval ne vedd magadra a dolgot...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"