2024. Május 20. - 22:49:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Eszteró Zsolt - ÚJRATÖLTVE - 2010 -  (Megtekintve 123250 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 28. - 19:08:43
Válasz #45
Nem elérhető

George


Nem lesz egy felpukkadós tömegelés,az nem az én műfajom.
;D Jáááááájjj a faszt nem ;D
Ezzel azt akarta neked mondani tanulatlan barátom, hogy "ejnye a betyárját már, hát tessék csak odadurrantani neki bátran".  =/+' :-/- :-)-> :-oD
Szó szerint értettem, okostojás ))=/ De ezt a böszmeséget elnézem neked, lári-fári :D

2010. Május 28. - 19:22:27
Válasz #46
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ácsi! Már megint megy a sárdobálás?  ;D

Ezzel azt akartam mondani hogy Endre kicsi,George nagy....én meg izmos (leszek). ;D

2010. Május 28. - 19:25:42
Válasz #47
Nem elérhető

George


Ácsi! Már megint megy a sárdobálás?  ;D

Ezzel azt akartam mondani hogy Endre kicsi,George nagy....én meg izmos (leszek). ;D
Semmilyen dobálás nincs, Endre tényleg kicsi, én még nem vagyok olyan nagy, te meg voltál extra puff párszor O0 ;D Szóval ha most nem leszel, akkor le a kalappal, nálad mindig a has a legjobban reagáló testrész ;D Mármint a kajára :D Múltkor is hallottam, hogy benyomtál egy rakás Győri édest a pultnál 8-)

2010. Május 28. - 19:33:51
Válasz #48
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ácsi! Már megint megy a sárdobálás?  ;D

Ezzel azt akartam mondani hogy Endre kicsi,George nagy....én meg izmos (leszek). ;D
Semmilyen dobálás nincs, Endre tényleg kicsi, én még nem vagyok olyan nagy, te meg voltál extra puff párszor O0 ;D Szóval ha most nem leszel, akkor le a kalappal, nálad mindig a has a legjobban reagáló testrész ;D Mármint a kajára :D Múltkor is hallottam, hogy benyomtál egy rakás Győri édest a pultnál 8-)

Kikérem magamnak,eddig minden nap nyomtam,és nem győri édest hanem duplajó szivecskéket mert én ilyen romantikus alkat vagyok.  ;D Mindenem jól fog reagálni!  @:-)

2010. Június 05. - 18:13:46
Válasz #49
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Második hete diétázok. Még mindig állítom ha nem lenne mellettem a Myofusion vagy az Isopure nagyon nehezen bírnám.Szükségem van az édes ízekre. A kaja minden reggel zabpehely+myo,napközben hal+cottage cheese+zőccség,napközben legalább kétszer myo,és este többnyire tojás. Ma kivételes eset van,pulykát ettem.
Végiggondoltam hogy mi az amin sokat kell javítanom,mindig kielemzem a lehetséges ellenfelek erősségeit és hibáit. Könnyebb azoknak akiknek ugye alapból relatív nagy az izomtömeg mert lényegében nincs olyan póz ami ne állna jól,még az átmenetek is. Míg a vékonyabb fazonoknak vigyázniuk kell hogy az átmenetekkel se mutassák meg a gyenge pontokat. Végiggodolom ezerszer hogy ki miképpen szokta lereagálni a színpadi szituációkat. Lépések jobbra,balra,hátra,előre. Váratlan helyzetek. Ki hogyan cserél helyet a másikkal,ki hogyan áll hátul. Minden élversenyzőnek fejből tudom hogy milyen pózba áll be általában ha pihen,milyen arcot vág a pózok kivitelezésekor,és hogyan fest amikor már fárad. Tudom melyik pózaik a kedvenceik és melyiket váltják a másikkal Ha megtalálom a rést a pajzson,már könnyebb lesz csatát nyerni. Én pedig beleadok apait-anyait ebbe az őszi szezonba. ;) @-o


Az edzésfelosztás így néz ki:

Hétfő: Hát-bicepsz
Kedd: Combfeszítők+farizom
Szerda: Váll
Csütörtök: Combhajlító-vádli
Péntek: Mell-Tricepsz

Has az heti 2 alkalommal van. Kardiónak most veszek majd egy bringát.

2010. Június 05. - 18:19:09
Válasz #50
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A kardió az mindig is a mumusom volt de most ugye a bringa lesz az,meg van egy remek 25 emeletes ház ahová majd megyünk kollektíve lépcsőzni. Kell a fasza farizom!  ;)

2010. Június 05. - 18:20:42
Válasz #51

SexyB

Vendég
A kardió az mindig is a mumusom volt de most ugye a bringa lesz az,meg van egy remek 25 emeletes ház ahová majd megyünk kollektíve lépcsőzni. Kell a fasza farizom!  ;)

Hajrááááááááá!!! :D

2010. Június 07. - 20:12:29
Válasz #52
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ma végre megtaláltam a titkot. Alig egy fél nap alatt 2 centivel sikerült a combkerületemen javítani.
A következő cél hogy ez ne csak a bal lábamon történjen meg.  @-o

Motoron nyomultam a városba és valami gyilkos jószág berepült a rövigatyóm szárába és megcsípta a combizomzatot. Most olyan frankó ödémás...meg vörös...meg egy csík fut felfelé a combomon.

Legalább egy 30 centivel följebb csípett volna meg az a jószág.  ;D

Na a mai naptól volt olyan érzésem hogy lesz értelme bekészülni. Holnap éppen comb napom lesz,remélem addigra 100%-ban használható lesz a combom.

2010. Június 07. - 21:04:35
Válasz #53
Nem elérhető

Suncity


"Legalább egy 30 centivel följebb csípett volna meg az a jószág.  "

ott az éjszakai pillangók csípnek ;D

2010. Június 07. - 21:08:35
Válasz #54
Nem elérhető

mushroom


Ma végre megtaláltam a titkot. Alig egy fél nap alatt 2 centivel sikerült a combkerületemen javítani.
A következő cél hogy ez ne csak a bal lábamon történjen meg.  @-o

Motoron nyomultam a városba és valami gyilkos jószág berepült a rövigatyóm szárába és megcsípta a combizomzatot. Most olyan frankó ödémás...meg vörös...meg egy csík fut felfelé a combomon.

Legalább egy 30 centivel följebb csípett volna meg az a jószág.  ;D

Na a mai naptól volt olyan érzésem hogy lesz értelme bekészülni. Holnap éppen comb napom lesz,remélem addigra 100%-ban használható lesz a combom.

Na majd verseny előttre befogunk neked egy párat ebből a gyilkos jószágból, talán még a vizsgálaton sem buksz vele  ;D

2010. Június 07. - 21:15:26
Válasz #55
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ma végre megtaláltam a titkot. Alig egy fél nap alatt 2 centivel sikerült a combkerületemen javítani.
A következő cél hogy ez ne csak a bal lábamon történjen meg.  @-o

Motoron nyomultam a városba és valami gyilkos jószág berepült a rövigatyóm szárába és megcsípta a combizomzatot. Most olyan frankó ödémás...meg vörös...meg egy csík fut felfelé a combomon.

Legalább egy 30 centivel följebb csípett volna meg az a jószág.  ;D

Na a mai naptól volt olyan érzésem hogy lesz értelme bekészülni. Holnap éppen comb napom lesz,remélem addigra 100%-ban használható lesz a combom.

Na majd verseny előttre befogunk neked egy párat ebből a gyilkos jószágból, talán még a vizsgálaton sem buksz vele  ;D

Egyébként sem buknék! Tiszta vagyok mint a hó! :-}

2010. Június 07. - 22:15:07
Válasz #56
Nem elérhető

Pity


A fehérje beviteled tényleg csak annyiból áll? :D úgyértem glutamin bcaa azok mennek vagy csak fehérje? és ha most nem megy a későbbiekben tervezed bevenni őket? ha igen miből mennyit naponta?... (na jó sok kérdés összejött a végére ;D ;D)

2010. Június 08. - 16:23:23
Válasz #57
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A fehérje beviteled tényleg csak annyiból áll? :D úgyértem glutamin bcaa azok mennek vagy csak fehérje? és ha most nem megy a későbbiekben tervezed bevenni őket? ha igen miből mennyit naponta?... (na jó sok kérdés összejött a végére ;D ;D)

Egyenlőre nem tervezem másból a bevitelt. Ha anyagilag belefér a költségvetésbe a plussz muníció,akkor ki lesz egészítve Bcaa-val. ;)

2010. Június 18. - 21:40:36
Válasz #58
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy kis helyzetjelentés. Most látom úgy hogy mintha egy kicsit már kezdene testépítő fazonom lenni. :)
A kaja az hasonló,bár mostanában még így júniusban jókat eszek a csirkecomb filéből is. Mondjuk mustárosan.  /7%
Júliusban még egy lapáttal rárakok. Szeptemberben már egy viszonylag kész fazonnal szeretnék szembesülni. Július-augusztus lesz egy olyan időszak amikor nyár ide vagy oda,bulik ide vagy oda,én bizony 100%-ban az edzésre az étkezésre és a csajokra fogok koncentrálni.  ;D
Nem lesz nyaralás,csak amolyan hosszú hétvégék. Ha megyünk valahová,jön a hűtőtáska velem.
Házifeladat: Meg kell tanulnom inni! ( vizet ) Ez nehezen megy nekem. Anyámtól örököltem hogy ilyen aszkéta busman tudok lenni.

A súlyom 88-90 kg. Ez akár jónak is mondható. Az erőnlétem hétről-hétre javul. A lábat kell visszahozni mert az bizony rakoncátlankodott és guggolásokat csak kis súllyal tudtam végezni.
Cél: Részletgazdag esztétikus fizikum,amely minden szögből megmutatva ütőképes. A versenysúlyomat 85 kilónak tervezem,aztán majd meglátjuk. Azt már látom előre hogy tuti egyezni fog egy-két verseny időpontja.

Yvette abszolút javuló kerekedő formát mutat,mindezt úgy hogy a súlya 1-2 kilót fogyott. Sejtésem szerint az első versenyen a Fitparádén,mindenki remekül fog szórakozni!  ;)

2010. Június 18. - 22:17:22
Válasz #59
Nem elérhető

rr


Hmm az biztos is hogy mindenki jól fog szórakozni!!  :-!