2024. Április 27. - 14:17:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ultimate Mass cycle with Ax by AtisFace  (Megtekintve 30115 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 06. - 19:26:31
Válasz #75
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!

Tegnapi nap azért nem jelentkeztem, mert szánalmasan kritikán alulli edzés lett --), és nem mertem beírni.

A mai nap, viszont elég jól sikerült, egy hát -mell szuperszett volt a végén egy kar szuperszettel levezetve >:D. 3-3 sorozat ment pihi nélkül 8-10es ismétlésekkel. Szuperszettek között 5 perc pihi volt.

Mell-hát:
1.Fekvenyomás 85kg-val, döntött törzsű evezés fordított fogással 70kg-al
2.Ferde nyomás gépen 25-25kg-al karonként, húzódszkodás saját testsúllyal
3.Tárogatás 12kgos egykezesekkel, evezés szűken 65kgval

Kar:
1. Állva egyenes rúddal karhajlítás 30kg-val, homlokra engedés kalapács fogással 32,5kg
2. Koncentrált bicepsz 10kg-al, lórúgás 10kg-al

Nagyon durván sikerült bedurrantani az egész felsőtestet, ezért a végén pózolgattunk egy kicsit még, sajna fényképezőgép nem volt :-[.
De jövő héten rakok fel képeket és átolvasom elejétől a topicot, hogy egy letisztult képet tudjak mondani a tesztről zárásként.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Szeptember 06. - 19:28:13
Válasz #76
Nem elérhető

Johnnyx


Látom nem csak én csinálom fordított fogással az evezést. Ugye mennyivel kényelmesebb?  ****:))))))
Egyetek zabot!

2008. Szeptember 06. - 19:30:02
Válasz #77
Nem elérhető

AtisFace


Én váltogatni szoktam, mivel más-más szögből terheli le a hátat. Viszont legjobban a francia rúd+fordított fogást szeretem evezésnél. Most egynes rúddal ment :-){
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Szeptember 09. - 00:35:44
Válasz #78
Nem elérhető

AtisFace


Hea!
Most értem fel az edzésből azért, mert a kollégista életmód beköszöntött, így eltólódott egy kicsit a napi ritmus is.
Láb:
1. Guggolás 100kg-ba 4*8
2. Felhúzás 80-100-120-120kg-okba 8akat húztam

Váll:
1. Üllve vállból nyomás 25kgos egykezesekkel 4*10
2. Oldalemelés üllve 8kgosokkal 4*10
3. Előre emelés egészen a fej föléig 4*10 10 kg-val
4. Hátsó váll gyakorlat 40kg-val 3*12

Lábra elég volt ez a két gyakorlat, ugyanis egész nap nem ment a lift és nem olyan mókás a 12.ik emeletre fel, le lépcsőzni.
Vállnál is iszonyat izomérzet volt végig, és durranás a végére,  amit az edzés közben elfogyaztott 10g L-glutamine+ 30ml BCAA-nak tulajdonítok.
Mai nap még egy dolgot újítottam ez pedig egy gasp gurtni http://www.gasp.nu/accessories/hardcore-power-straps--black/.
Nagyon durván jó ez a gurtni, kényelmes volt és atom stabilan tartott+ ha okosba rakja fel az ember akkor csuklómerevítő szerepét is betöltheti. Nálam 10/10 kapna ez a termék. @:-)
Az edzés közbeni üccsit most próbáltam elsőre, és bár az íze nem valami fenomenális szerintem mostantól, ha futja rá a fehérje, vitamin után ez lesz a következő amire szánok casht.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Szeptember 11. - 13:35:44
Válasz #79
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!

A teszt utolsó két edzésnapját, már a következő tömegelős edzés oltárán áldozom fel. Tegnap egyik régi ismerőssel, illetve leendő edzőpartneremmel, egy kis súlyos, magas ismétlés számú edzést tartottunk teljes testre, úgy hogy mind a ketttőnk kedvenc gyakorlataira toltunk legalább egy sorozatot. Ez azért volt jó, mert egy módosított HST szerű edzéstervet fogunk követni az elkövetkezendő 8-10 hétben, ugyanis elég kemény félévnek nézünk elébe a BME-n és heti 3-nál több alkalommal nem tudjuk megoldani, hogy ideális körülményeket teremtsünk az edzésnek, és tegnap összeraktuk milyen gyakorlatokat fogunk csinálni.

A mai nap folyamán pedig ezekből a gyakorlatokból fogjuk felmérni az egy ismétléses maximumot.
Este még jelentkezem....
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Szeptember 11. - 19:55:09
Válasz #80
Nem elérhető

Atesz


Szia AtisFace!

Leírnád az általatok összerakott módosított HST-t? 8-}


2008. Szeptember 11. - 22:05:53
Válasz #81
Nem elérhető

AtisFace


Túl vagyok a mai edzésen, nagyon durván lefáradtam és a hátamat sikerült egy kicsit meghúzni, de nem vészes, máskor is volt már hasonló és 2-3 nap alatt elmúlt.
A második sor azt mutatja, hogy a mennyi súllyal végeztük segítség nélkül a 3.ik oszlopban található ismétlés számot. A negyedik pedig kb. az 1 ismétléses maximum.
      
gyakorlat   súly   ismétlés   1ismmax

Láb (2)         
Guggolás   100   10   133
Lábtoló                 210   5   244
Felhúzás                 110   6   133
Lábhajlítás   40   20   67

Mell (kézi súlyokkal) (3)         
Mell - Egyenes pad37,5   9   49
Mell - 30fok   37,5   8   48
Mell - 45fok   35   7   44

Hát (2)         
Húzódzkodás szűken   95   8   122
Húzódzkodás szélesen   95   8   122
Evezés döntött törzsel - Egyenes rúd   90   8   115
Melltámaszos evezés szűken   55   8   71
         
Váll (3)         
Mellről nyomás - állva rúddal                50   10   67
Mellről nyomás - ülve kézi súlyzókkal   30   9   39
         
Bicpesz (2)         
Karhajlítás egyenes rúddal állva                 45   3   50
Karhajlítás francia rúddal scott padon   37,5   7   47
         
Tricepsz (2)         
Homlokhoz engedés kalapácsfogással   32,5   9   43
Fekvenyomás szűken                               70   13   103

Atesz http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=415.0   itt megtalálod az előző hst-met. A mostani pedig még alakulóban van, excell táblában lesz vezetve és hetente fogom változtatni a fejlődés függvényében az edzéseket nem úgy, mint az előzőnél, ami ciklusokból állt. Ezenkívűl 3 féle edzés nap lesz.

Ha van rá igény, akkor a hst-t itt a fórumon is vezetni fogom, bár nem tudom a két fő melák edzés naplója mellett az enyém mennyire lenne érdekes. ;-oo-;
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Szeptember 12. - 09:13:42
Válasz #82
Nem elérhető

God Vazzeg


Melák éhes  :-/-(-:  /7%  O0
(Mijazamelák?  ***))))  *** )

2008. Szeptember 12. - 19:56:13
Válasz #83
Nem elérhető

Atesz


Köszi!

Van rá igény, szívesen olvasnám a beszámolóidat a HST topikban. Nyomd keményen  @:-)

Üdv, Atesz

2008. Szeptember 15. - 16:17:35
Válasz #84
Nem elérhető

AtisFace


Hea fórumozók!

Egy kicsit megkéstem a topicom összefoglalásával, de hétvégén sajnos igen sok időt töltöttem(töltök) wc-n és nem önszántamból, szerencsére kilábalóban vagyok a dologból mert a láz és az erőtlenség, ízületek fájása szinte elmúlt.
Így a fényképezést sem mertem bevállalni, még tükörbe se néztem. Amúgy se történt olyan lényeges változás,ami a fényképen látszana.
A teremben igen sok elismerő kritikát kaptam, hogy a nyár alatt igen sokat fejlődtem külsőre, és végre kezd valami gyúrós formám lenni.
Ehhez az APCT szedése alatt a következőt tudtam hozzátenni: majdnem -1 centi derékban, mellkasban jött ennyi pluszban, viszont a kar, comb, vádli hármas nem változott jelentősen.(ezeket még múlt hét szerdán mértem)
A 3AD, MASS FX kombó APCT-vel egy komplett tömegnövelést segítő szerek, melyek mellett, ha olyan étrendet követ az ember, akkor zsírmentes izomtömeget tud felpakolni egy könnyen hízó ember is.
Én így utólag bánom, hogy nem emeltem meg jobban a bevitt ch mennyiségét, mert akkor lehet lényegesen több izmot tudtam volna felpakolni egy kevés zsírral.
Az edzések nagyon jól mentek, és a teszt alatt végig be voltak keményedve az izmaim, a 3AD szedése alatt pedig iszonyat étvágyam volt és a regenerációm is gyorsabb volt. Egy páran meg is gyanúsítottak, hogy a winstrol nevű kemikáliát használtam :D.
Negatív hatást egyáltalán nem érzékeltem. Ha lesz rá keret akkor a tavaszi tömegelést ezekkel tervezem. Most így ősszel az alap kiegeken kívűl másra sajnos nem fog jutni cash.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!