2024. Június 04. - 02:25:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szükségünk van - e Tündi-Bündire???

Igen
Nem

Szerző Téma: Beware of the Yeti!  (Megtekintve 121158 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 14. - 11:36:54
Válasz #45
Nem elérhető

Yeti


A tegnapi pihenő napom után, ma a karok/ágyúcsövek  >:D tornáztatása lesz. Már várom...  =/+'
Ez a taknyosság javuló félben van nálam, de még így is elég szarul ébredek - fekszem - alszom. Újból feladom a leckét a Gáspáris SuperPump - nak, hogy meggyógyítson, legalább az edzés idejére és szakítsak szét mindent.

Balatonboglári edzőterem, Beware of Yeti!!!  >:D  =/+'
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 14. - 17:41:02
Válasz #46
Nem elérhető

Yeti


Karok kivégezve!  /:-)

A mai napom csúcspontja is az edzés volt. A megfázás és a meló már unalmas. A csirkemelltől meg már lassan szárnyaim lesznek. DE az edzés tényleg odab@$2ott. A karokat szuper szettben edzem, mert eddig ez jött be a legjobban. Az első mindig a tricepsz és azt követi a bicepsz gyakorlat.
Tehát:

- csigás letolás, szűk fogásban (egyenes rúddal) 5x12-18
  váltott kezes karhajlítás (a végén a tenyerek kifordítva) 5x8-12

- kétkezes tricepsznyújtás fej felett francia rúddal 3x10-12
  francia rudas karhajlítás 3x10-12

- egy kezes csigás letolás, fordított fogással (így már talán nem is letolás, hanem lehúzás  ????...  :D ) 4x12-15
  kalapács bicepsz gyakorlat, egykezes súlyzókkal 4x10-12

- "sittes" tolódzkodás 3x12
  koncentrált bicepsz gyak. ülve, a tricepszemet a belső combomnak támasztva 3x12

Ahogy a legelején írtam is, kivégeztem a karjaimat. Szépen remegtek, mikor edzés után kortyolgattam a kávémat.  ;D


Tápkieg: A SuperPump250 ma is hozta az elvártakat. Faszán segített a durranásban és megint csak jobb volt a hangulatom edzés közben.
A SizeOn szerintem nagyban hozzájárul a gyomrom rendetlenkedéséhez. Talán a nagyok közül Sztereó írta ugyanezt, vagyis hogy ment a hasa tőle.
Anno a Cell-Tech Hardcore váltott ki belőlem hasonlókat.  :-\

"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 15. - 13:51:15
Válasz #47
Nem elérhető

NosztalNiga


Ha jól vettem ki az üzeneteidből (bár sajnos most nem találtam rá) Nyíregyházán játszol :)
Ha így van és már 2 éve is játszottál, akkor 2 éve nyáron már találkoztunk  ***)))
Arenára mész?
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 18. - 20:45:22
Válasz #48
Nem elérhető

Yeti


2 éve pont nem játszottam, mert akkor még nem voltam Nyíregyházán. Most intézik az igazolásom. 2 éve papíron még Debrecen Gladiators játékos voltam. Te hol játszol?
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 18. - 20:54:17
Válasz #49
Nem elérhető

Yeti


Hölgyek, Urak!
Néhány kép, ahogy ígértem. Visszanéztem, hogy 145 kg - ot írtam kezdő súlynak, de nem tudom miért, mikor 147 volt (lehet, leszámoltam a ruházatot, meg a cipőt  ????... ). Kedves rr kolegína tanúsítja is.  ;)
A jelenlegi súlyom 144 kg (ruhában és cipőben, tehát 3kg fogyás), magasságom pedig nem változott.  ;D Mell - kar - csípő - derék - comb méretek pedig a héten következnek  /:-) , mert ebben a teremben ahol ma és pénteken voltam, sajna nincs mérő szalag.

Pénteken beillesztettem egy extra váll edzést, némi kardióval, ma pedig mell következett, vagyis azzal kezdődött a hetem. A vasárnapi erdei mókázás sajna kimaradt, mert Miskolcról (discos meló) reggel 9 - re értem haza és fél2 - re nem tudtam bekocsikázni Nyíregyházára.  :-\  ::)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 18. - 21:23:31
Válasz #50
Nem elérhető

God Vazzeg


Hasonló az én formám is, csak kicsiben  ;-oo-;

2010. Január 18. - 21:33:27
Válasz #51
Nem elérhető

atleeta


Nem vagy kicsi bazze  :o  :-)!
Nagyon ismerős vagy, nem voltál valamikor esetleg Eger környékén kidobó?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 18. - 22:12:01
Válasz #52
Nem elérhető

Yeti


Hasonló az én formám is, csak kicsiben  ;-oo-;
;-oo-; Azért a te felépítésed lényegesen jobb és tisztább, ahogy a képeiden láttam, de köszönöm! Majd igyekszem!  ;)

atleeta: Egereben egyszer dolgoztam, egy szílveszter éjszaka, a Broadway Studioban. Miskolcon szoktam kidobálni mostanság.  8)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 18. - 22:25:39
Válasz #53
Nem elérhető

balic


hát itt van tömeg a magassághoz is  ****:)))))) én örülnék, ha a 192cmhez elérném a 100kilót, de messze vagyok még.

2010. Január 18. - 22:26:06
Válasz #54
Nem elérhető

parrre


Hajrá, hajrá!

Hát na ! Azért a 140 kiló fölötti edzésnaplóknak megvan a diszkrét bája !   B@sszon oda neki kolléga !  @:-)

2010. Január 18. - 22:26:42
Válasz #55
Nem elérhető

Yeti


Most, hogy van egy kicsit több időm, le is írom, mi volt az edzéseim menete, amivel elmaradtam.

Péntek - Váll

- Mellről nyomás, egykezes súlyzókkal 5x10-12
- Oldalemelés 5x12
- Előre emelés 5x12

Edzés előtt és után bicikli.

Ma - Mell

- Fekve nyomás ülve, gépen 5x10-12
- Fekve nyomás 45° - os padon 5x10-12
- Tárogatás 45° - os padon 5x10-12
- Áthúzás egykezes súlyzóval 4x12

Jó volt az edzés, de nem az igazi, átütő, "széttörökmindentésmindenkit". Csak egy átlagos. Majd talán holnap. Hát nap, egy kis vádlival. A kedvencem a hát edzése, majd jól csináltatok képet "kis"öcsémmel!  >:D  =/+'
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 18. - 22:28:53
Válasz #56
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ezek mán méretek!!!!!!!!!!Mindig irigykedem kicsit,ha ilyen természettől fogva baszott nagy embert látok, én meg olyan alacsony vagyok, elrohannék a hónod alatt ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 18. - 22:30:00
Válasz #57
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezek mán méretek!!!!!!!!!!Mindig irigykedem kicsit,ha ilyen természettől fogva baszott nagy embert látok, én meg olyan alacsony vagyok, elrohannék a hónod alatt ;D

Jóból keveset adnak  :-)->
Mi picik tartsunk össze  ;D

2010. Január 18. - 22:30:53
Válasz #58
Nem elérhető

atleeta


Hasonló az én formám is, csak kicsiben  ;-oo-;
;-oo-; Azért a te felépítésed lényegesen jobb és tisztább, ahogy a képeiden láttam, de köszönöm! Majd igyekszem!  ;)

atleeta: Egereben egyszer dolgoztam, egy szílveszter éjszaka, a Broadway Studioban. Miskolcon szoktam kidobálni mostanság.  8)
Akkor lehet csak az avatarod tévesztett meg  ;D  ;-oo-;
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 18. - 22:36:44
Válasz #59
Nem elérhető

Yeti


hát itt van tömeg a magassághoz is  ****:)))))) én örülnék, ha a 192cmhez elérném a 100kilót, de messze vagyok még.
Köszönöm és kitartást a célod eléréséhez!  ;) Biztosan meg lesz az!  ****:))))))

parrre: Odab@$2ok! Pláne holnap. A kedvenc hát jön és meg kéne mozgatni egy kis súlyt!  ;D Alig várom már a T-rudazást, jó kis hagyományos módszerrel, be a sarokba a rúd végét és szűk fogásban adjadnekii!!!  =/+'
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."