2024. Június 04. - 09:01:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szükségünk van - e Tündi-Bündire???

Igen
Nem

Szerző Téma: Beware of the Yeti!  (Megtekintve 121165 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 18. - 22:40:22
Válasz #60
Nem elérhető

Yeti


Ezek mán méretek!!!!!!!!!!Mindig irigykedem kicsit,ha ilyen természettől fogva baszott nagy embert látok, én meg olyan alacsony vagyok, elrohannék a hónod alatt ;D
Neked viszont az előny, hogy jobban tudsz kinézni. Nekem például a hosszú karjaimra kell kicsit több idő, hogy olyan súlyt pakoljak, ami aránytalanul nagy már!  ***)))) ****:)))

atleeta: Neked meg azt üzenem:  !+"%  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 18. - 22:42:17
Válasz #61
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezek mán méretek!!!!!!!!!!Mindig irigykedem kicsit,ha ilyen természettől fogva baszott nagy embert látok, én meg olyan alacsony vagyok, elrohannék a hónod alatt ;D
Neked viszont az előny, hogy jobban tudsz kinézni. Nekem például a hosszú karjaimra kell kicsit több idő, hogy olyan súlyt pakoljak, ami aránytalanul nagy már!  ***)))) ****:)))

atleeta: Neked meg azt üzenem:  !+"%  ****:)))

Igen, neked szopóág van, kell vagy 56-os kar mire jól néz ki  ;D  >:D

2010. Január 18. - 22:43:11
Válasz #62
Nem elérhető

Yeti


Ezek mán méretek!!!!!!!!!!Mindig irigykedem kicsit,ha ilyen természettől fogva baszott nagy embert látok, én meg olyan alacsony vagyok, elrohannék a hónod alatt ;D

Jóból keveset adnak  :-)->
Nah, igen. Majd elfelejtettem. Reggel befigyelt az első 10mg - os Stana  ***))) , majd edzés előtt még 2. Az altató turmixomhoz megy még 1. Mit gondolsz. Elég a napi 4x10mg, vagy mehetne még 1?  ????... ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 18. - 22:44:00
Válasz #63
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


azért rajtam is elférne két 56-os. ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 18. - 22:45:15
Válasz #64
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezek mán méretek!!!!!!!!!!Mindig irigykedem kicsit,ha ilyen természettől fogva baszott nagy embert látok, én meg olyan alacsony vagyok, elrohannék a hónod alatt ;D

Jóból keveset adnak  :-)->
Nah, igen. Majd elfelejtettem. Reggel befigyelt az első 10mg - os Stana  ***))) , majd edzés előtt még 2. Az altató turmixomhoz megy még 1. Mit gondolsz. Elég a napi 4x10mg, vagy mehetne még 1?  ????... ;D

Miért tőlem kérdezed?? Én nem szedek ilyet  ;D

2010. Január 18. - 22:46:00
Válasz #65
Nem elérhető

God Vazzeg


azért rajtam is elférne két 56-os. ;D

Rajtam is  ;D De szerintem ahhoz még sokat kell fejlődnöm, még az 50-esek is nagyok egyelőre  ::)

2010. Január 18. - 22:50:35
Válasz #66
Nem elérhető

Yeti


Miért tőlem kérdezed?? Én nem szedek ilyet  ;D
Öhm, csak arra gondoltam, biztos olvastál már róla valamit, ha nekem is ajánlottad, hogy illesszem be újra a diétához és a jelenlegi stackhez.  ***))) ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 18. - 22:54:26
Válasz #67
Nem elérhető

God Vazzeg


Miért tőlem kérdezed?? Én nem szedek ilyet  ;D
Öhm, csak arra gondoltam, biztos olvastál már róla valamit, ha nekem is ajánlottad, hogy illesszem be újra a diétához és a jelenlegi stackhez.  ***))) ;D

Nem emlékszem, biztos zavart állapotomban írtam, én alapból ellenzem a koxot  o--O
A 10mg-os stanából nem sok jó van, ha hirtelen bivaly leszel, és vizesedsz akkor metilt nyomsz, persze ne hagyd abba, csak indíts mellé provit  ;D Ha szolidabban jelentkezik a hatása (semmit se érzel) akkor jót nyomsz, és reménykedhetsz hogy marad rajtad izom a diéta végére  ;)

2010. Január 18. - 22:59:09
Válasz #68
Nem elérhető

Yeti


Miért tőlem kérdezed?? Én nem szedek ilyet  ;D
Öhm, csak arra gondoltam, biztos olvastál már róla valamit, ha nekem is ajánlottad, hogy illesszem be újra a diétához és a jelenlegi stackhez.  ***))) ;D

Nem emlékszem, biztos zavart állapotomban írtam, én alapból ellenzem a koxot  o--O
A 10mg-os stanából nem sok jó van, ha hirtelen bivaly leszel, és vizesedsz akkor metilt nyomsz, persze ne hagyd abba, csak indíts mellé provit  ;D Ha szolidabban jelentkezik a hatása (semmit se érzel) akkor jót nyomsz, és reménykedhetsz hogy marad rajtad izom a diéta végére  ;)
/:-)
Akkor figyelek!  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 18. - 23:15:19
Válasz #69
Nem elérhető

God Vazzeg


Miért tőlem kérdezed?? Én nem szedek ilyet  ;D
Öhm, csak arra gondoltam, biztos olvastál már róla valamit, ha nekem is ajánlottad, hogy illesszem be újra a diétához és a jelenlegi stackhez.  ***))) ;D

Nem emlékszem, biztos zavart állapotomban írtam, én alapból ellenzem a koxot  o--O
A 10mg-os stanából nem sok jó van, ha hirtelen bivaly leszel, és vizesedsz akkor metilt nyomsz, persze ne hagyd abba, csak indíts mellé provit  ;D Ha szolidabban jelentkezik a hatása (semmit se érzel) akkor jót nyomsz, és reménykedhetsz hogy marad rajtad izom a diéta végére  ;)
/:-)
Akkor figyelek!  ;D

Én is  ;D

2010. Január 19. - 18:04:39
Válasz #70
Nem elérhető

NosztalNiga


2 éve pont nem játszottam, mert akkor még nem voltam Nyíregyházán. Most intézik az igazolásom. 2 éve papíron még Debrecen Gladiators játékos voltam. Te hol játszol?
Zalába játszottam, de 2,5 év alatt arra jöttem rá, hogy nincs bennem akkora tehetség  :) (vagy elhívatottság inkább?)
de majd lehet még valamikor újra próbálkozom...  ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 19. - 19:47:54
Válasz #71
Nem elérhető

rr


Idézet
Hölgyek, Urak!
Néhány kép, ahogy ígértem. Visszanéztem, hogy 145 kg - ot írtam kezdő súlynak, de nem tudom miért, mikor 147 volt (lehet, leszámoltam a ruházatot, meg a cipőt  ????... ). Kedves rr kolegína tanúsítja is.  ;)
A jelenlegi súlyom 144 kg (ruhában és cipőben, tehát 3kg fogyás), magasságom pedig nem változott.  ;D Mell - kar - csípő - derék - comb méretek pedig a héten következnek  /:-) , mert ebben a teremben ahol ma és pénteken voltam, sajna nincs mérő szalag.

Pénteken beillesztettem egy extra váll edzést, némi kardióval, ma pedig mell következett, vagyis azzal kezdődött a hetem. A vasárnapi erdei mókázás sajna kimaradt, mert Miskolcról (discos meló) reggel 9 - re értem haza és fél2 - re nem tudtam bekocsikázni Nyíregyházára.  :-\  ::)

Nem kell a kanyi,volt az 130 kiló is,mit keménykedsz?Mi?Az a mérleg rossz  >:D Amúgy kettlebellezni nincs kedved?Lehet ledobnál vele pár kilót és eltolnád egyedül az egész falat  :P

2010. Január 19. - 21:47:50
Válasz #72
Nem elérhető

Yeti


Nem kell a kanyi,volt az 130 kiló is,mit keménykedsz?Mi?Az a mérleg rossz  >:D Amúgy kettlebellezni nincs kedved?Lehet ledobnál vele pár kilót és eltolnád egyedül az egész falat  :P
Ha tipikus "mocsokdögpasi" lennék, akkor azt mondanám tehetsz egy szívességet...!  >:D  ;D De így, hogy egy szeretetre méltó, kedves jelenség vagyok, azt mondom holnap Nagykállóban tréningezek valamikor de.11 - körül!  ***))) Előtte beugrok Faterodhoz dumálgatni, meg viszem a következő magazint.  ;)
Tehát tréningezhetünk!  ;D :-*
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 19. - 21:51:18
Válasz #73
Nem elérhető

Yeti


Zalába játszottam, de 2,5 év alatt arra jöttem rá, hogy nincs bennem akkora tehetség  :) (vagy elhívatottság inkább?)
de majd lehet még valamikor újra próbálkozom...  ;D
A Zala ellen még Debrecennel játszottam, de az már nem most volt...
Ha pedig teheted, ne tegyél le 'A' fociról  ;D !
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 19. - 21:52:08
Válasz #74
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem kell a kanyi,volt az 130 kiló is,mit keménykedsz?Mi?Az a mérleg rossz  >:D Amúgy kettlebellezni nincs kedved?Lehet ledobnál vele pár kilót és eltolnád egyedül az egész falat  :P
Ha tipikus "mocsokdögpasi" lennék, akkor azt mondanám tehetsz egy szívességet...!  >:D  ;D De így, hogy egy szeretetre méltó, kedves jelenség vagyok, azt mondom holnap Nagykállóban tréningezek valamikor de.11 - körül!  ***))) Előtte beugrok Faterodhoz dumálgatni, meg viszem a következő magazint.  ;)
Tehát tréningezhetünk!  ;D :-*

.. és majd ott tehetsz egy szívességet  :D