2024. Június 04. - 22:08:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kaja chat  (Megtekintve 155934 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 06. - 08:03:55
Válasz #105

Tündi-Bündi

Vendég
Szeretném,ha írnál valami olyan receptet amelyikben spenót @-o zöldbab, wok zöldség, csirke, marha, pulyka van.Nem szeretem a karfiolt :-/-
Ennyi problémát, Tündi nem szereti a paradicsomot, te a karfiolt, akkor valaki a gombát, a másik meg a halat...de nehéz is a főzés!  !+"%  ;D
Folyamatosan bővül a repertoár! ;) Főképp, hogy most 2 hónap keményebb diéta előtt állok, azaz már el is kezdődött és mivel csak csirke, pulyka, hal, marha lesz a repertoáromban és ezekhez főképp zöldek, így lesz mindenféle étel! ;)
Tanúsíthatom...a mai túrós lekváros palacsinták után.... ;D bocsi  o:) tod hogy szeretlek!!
***)))) Áruló! Edzünk még együtt!  ****:))) ****:)))
Mentségemre nagyon sok minden szolgál, egyrészről gyanút keltett volna "egyetek csak, egyetek, én nem kérek, köszi!" ;D  Másrészről, hogy rizsliszt-zabliszt volt a tészta, meg hogy túrós volt! :D Illetve a fő mentségem talán az, hogy ma nagyon jól ment az edzés, lehet ennek betudhatóan ( ;D ) hogy mindenből emeltem a súlyokon, 6. sorozat guggolás 50 kg-mal 15 simán ment, amin magam is meglepődtem, hogy több volt még bennem. A kardiónál meg 64 percet hegymászógépeztem. :D Közben kaptam tippeket is, hogy a hiperhajlítón, hogyan lehetne még hatékonyabbá tenni a hátizmok megmunkálását. ;) ( Készülj!  >:D   :-* )
Nagyon ügyi vagy csajszi! De ezt eddig is tudtam!!! Ja persze, hogy te doppingolsz...nekem edzés előtt max a fornetti jut... :'(  :'( ezé nem bírtam múltkor a kiképzést ;D most már minden edzésre készülnöd kell, valami energia bombával különben sztrájkolok!!!  :-)->  ****:))) A hátizomtól nem félek!!! Fő, hogy szép legyen és izmos!!! Jöhet bármi...max lesz egy kis gond a reggeli felkeléssel, de ezen nem akadunk fent... :-* De most már oda kell figyelnem, hova rakom a vizem, mert ezek a betyárok megisszák előlem még azt is  :'(

2010. Március 06. - 09:36:04
Válasz #106

Tündi-Bündi

Vendég
Hogy megnézném két ilyen csini sunca edzését :-O...
**:))))*  Kikérjük magunknak!!!!  ***)))) szenvtelen bernahajder mindenit neki...ezek a férfiak nagyon el vannak kanászodva mostanában...na majd ha akkora karunk lesz mint Borsinak adunk nekik  :--:  ;)

2010. Március 06. - 09:51:26
Válasz #107
Nem elérhető

doncicco


Bocsánat, Hölgyeim!!  :'(

2010. Március 06. - 09:52:59
Válasz #108

Tündi-Bündi

Vendég
Bocsánat, Hölgyeim!!  :'(
ooooh ilyen könnyen nem veszel le a lábunkról...büntiből főznöd kell egy 3 fogásos vacsit nekünk  <:-) ****:)))  ))=/

2010. Március 06. - 10:06:30
Válasz #109

Tündi-Bündi

Vendég
na kitaláltam mit főzök, mivel van még brokkoli így lesz egy brokkoli krém leves, aztán Dubarry csirkemell lesz hajdinával..:) megyek is megkérem anyóst dobjon el az auchanba remélem lesz hozzá minden, mire Lali manó felkel kész legyen az ebéd ;D  :-*

2010. Március 06. - 10:07:14
Válasz #110
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ez a Lali manó jól el van kényeztetve. ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 06. - 10:11:08
Válasz #111

Tündi-Bündi

Vendég
Ez a Lali manó jól el van kényeztetve. ;D
Nem mindig érdemli meg de most igen...:) most jött haza 24 órás melóból...valamivel jutalmaznom kell, hogy szeressen dolgozni ;D (olyan mint egy rossz kisgyerek)

2010. Március 06. - 10:19:44
Válasz #112
Nem elérhető

Rencsi


Szeretném,ha írnál valami olyan receptet amelyikben spenót @-o zöldbab, wok zöldség, csirke, marha, pulyka van.Nem szeretem a karfiolt :-/-
Ennyi problémát, Tündi nem szereti a paradicsomot, te a karfiolt, akkor valaki a gombát, a másik meg a halat...de nehéz is a főzés!  !+"%  ;D
Folyamatosan bővül a repertoár! ;) Főképp, hogy most 2 hónap keményebb diéta előtt állok, azaz már el is kezdődött és mivel csak csirke, pulyka, hal, marha lesz a repertoáromban és ezekhez főképp zöldek, így lesz mindenféle étel! ;)
Tanúsíthatom...a mai túrós lekváros palacsinták után.... ;D bocsi  o:) tod hogy szeretlek!!
***)))) Áruló! Edzünk még együtt!  ****:))) ****:)))
Mentségemre nagyon sok minden szolgál, egyrészről gyanút keltett volna "egyetek csak, egyetek, én nem kérek, köszi!" ;D  Másrészről, hogy rizsliszt-zabliszt volt a tészta, meg hogy túrós volt! :D Illetve a fő mentségem talán az, hogy ma nagyon jól ment az edzés, lehet ennek betudhatóan ( ;D ) hogy mindenből emeltem a súlyokon, 6. sorozat guggolás 50 kg-mal 15 simán ment, amin magam is meglepődtem, hogy több volt még bennem. A kardiónál meg 64 percet hegymászógépeztem. :D Közben kaptam tippeket is, hogy a hiperhajlítón, hogyan lehetne még hatékonyabbá tenni a hátizmok megmunkálását. ;) ( Készülj!  >:D   :-* )
Nagyon ügyi vagy csajszi! De ezt eddig is tudtam!!! Ja persze, hogy te doppingolsz...nekem edzés előtt max a fornetti jut... :'(  :'( ezé nem bírtam múltkor a kiképzést ;D most már minden edzésre készülnöd kell, valami energia bombával különben sztrájkolok!!!  :-)->  ****:))) A hátizomtól nem félek!!! Fő, hogy szép legyen és izmos!!! Jöhet bármi...max lesz egy kis gond a reggeli felkeléssel, de ezen nem akadunk fent... :-* De most már oda kell figyelnem, hova rakom a vizem, mert ezek a betyárok megisszák előlem még azt is  :'(
Te tömegelsz, neked könnyebb! Van valahol talonban egy fehérjés energiaszelet receptem, lefordítom és megcsinálom (bár tuti alakítani fogok rajta), ok? ;)
A sztrájktól meg nem félek! :D Érezni fogod rendesen a hátizmod majd ettől a gyakitól, meg tetszeni is fog és ezt is mosolyogva csinálod majd végig, mint a többit! :)

Doncicco, elég funkcionális nevet találtál, jobb nem akadt?  ***))))  ;D

Finom a banános Syntha-6, mindjárt keverek is egyet zabbal. :) Olyan lassú is a netem, hogy addig el is készültem vele: 5 darab zabos-rizses palacintát betöltöttem. A töltelék: ~3 dl tejet felfőztem 1 ek zabliszt és 1 ek rizsliszt keverékével, mikor besűrűsödött 1,5 mérő banános fehérjét tettem bele és túrót. Összekevertem, a palacsintákat egymás fölé halmoztam, nem göngyölgettem, félbevágtam és lett egy 10 palacsinta magas fehérjetortám, megvan a holnapi reggelim is egyben. :D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Március 06. - 10:39:22
Válasz #113
Nem elérhető

doncicco


A név valahogy rajtam maradt.. aztán megszokottá vált, bármily meglepő szívesen készíteném el Nektek a 3 fogásos vacsit!- Rencsi  :-! nyomába nem érek de igyekszem.

2010. Március 07. - 18:12:10
Válasz #114

Tündi-Bündi

Vendég
pff ezért érdemes volt ennyit melózni...lehet valamit elrontottam ????... mindenki ledőlt sziesztázni...és hol marad a jutalmam... :'(  :'(
(remélem csak a jóllakottságtól van és nem irtottam ki a családot... ;D ) na megyek rendbe teszem a körmeimet meg magamat hiába kemény ez az asszony sors...konyhatündér és szexi asszonyka egy személyben (a sült hús illat csak a konyhában vonzó a hálószobában nem annyira...  ;) ) ****:))) na  :-*

2010. Március 07. - 18:18:28
Válasz #115
Nem elérhető

Rencsi


A név valahogy rajtam maradt.. aztán megszokottá vált, bármily meglepő szívesen készíteném el Nektek a 3 fogásos vacsit!- Rencsi  :-! nyomába nem érek de igyekszem.
Vigyázz, hogy mit ígérsz, mert még a végén szavadon fogunk! :D
Ugyan már, én is csak kontárkodom a konyhában, 20 éves koromig, nagyon még főzni sem tudtam, paprikás krumpli azért ment. :D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Március 07. - 18:23:27
Válasz #116
Nem elérhető

Rencsi


pff ezért érdemes volt ennyit melózni...lehet valamit elrontottam ????... mindenki ledőlt sziesztázni...és hol marad a jutalmam... :'(  :'(
(remélem csak a jóllakottságtól van és nem irtottam ki a családot... ;D ) na megyek rendbe teszem a körmeimet meg magamat hiába kemény ez az asszony sors...konyhatündér és szexi asszonyka egy személyben (a sült hús illat csak a konyhában vonzó a hálószobában nem annyira...  ;) ) ****:))) na  :-*
Nyugi Tündi, sajnos a pasik nem értik meg az "asszonysorsot" ezt már én is tapasztaltam többször. :(
Jó 5let a levesek rész, úgy imádom őket, majd én is dobálok fel párat! ;)  :-*
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Március 07. - 18:24:14
Válasz #117
Nem elérhető

atleeta


pff ezért érdemes volt ennyit melózni...lehet valamit elrontottam ????... mindenki ledőlt sziesztázni...és hol marad a jutalmam... :'(  :'(
(remélem csak a jóllakottságtól van és nem irtottam ki a családot... ;D ) na megyek rendbe teszem a körmeimet meg magamat hiába kemény ez az asszony sors...konyhatündér és szexi asszonyka egy személyben (a sült hús illat csak a konyhában vonzó a hálószobában nem annyira...  ;) ) ****:))) na  :-*
Nyugi Tündi, sajnos a pasik nem értik meg az "asszonysorsot" ezt már én is tapasztaltam többször. :(
Jó 5let a levesek rész, úgy imádom őket, majd én is dobálok fel párat! ;)  :-*
rosz helyen keresgéltek  :-}  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 07. - 18:24:24
Válasz #118
Nem elérhető

doncicco


Örömmel állok a "szófogás" elejébe! Csak próbálkozgatok a konyhában.. egyszer jártam az usa-ban és nem találtam máshol munkát.Csak vendéglőben, ott szélesedtek a képességeim valamelyest :)..

Te versenyzel egyébként?

2010. Március 07. - 18:24:35
Válasz #119
Nem elérhető

God Vazzeg


pff ezért érdemes volt ennyit melózni...lehet valamit elrontottam ????... mindenki ledőlt sziesztázni...és hol marad a jutalmam... :'(  :'(
(remélem csak a jóllakottságtól van és nem irtottam ki a családot... ;D ) na megyek rendbe teszem a körmeimet meg magamat hiába kemény ez az asszony sors...konyhatündér és szexi asszonyka egy személyben (a sült hús illat csak a konyhában vonzó a hálószobában nem annyira...  ;) ) ****:))) na  :-*
Nyugi Tündi, sajnos a pasik nem értik meg az "asszonysorsot" ezt már én is tapasztaltam többször. :(
Jó 5let a levesek rész, úgy imádom őket, majd én is dobálok fel párat! ;)  :-*

Megértik és nagyon hálásak érte  :-){