2024. Június 09. - 17:55:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Eszteró Zsolt - ÚJRATÖLTVE - 2010 -  (Megtekintve 125546 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Október 20. - 16:40:18
Válasz #315
Nem elérhető

Suncity


A baj csőstől jön. Szerintem a csapat immunrendszere elköszönt. Pá-pá!  :-\ Yvette belázasodott. Én reggel badagadt mandulákkal keltem,a nyelvem begyulladt,a fogínyem felhólyagosodott és begyulladt,a szemgolyóim veszettül fájnak. C-vitaminom délután lesz 2 kölrül,és akkor pár napig 2000-5000 mg-ot becsókolok. A szépséghibája a dolognak hogy semmi szilárdat nembírok rágni. Sírvafakadok úgy kell megennem a csirkét is. A magvakról ne is beszéljek. Szét töri az ínyt. Úgyhogy maradt a Myofusion,a tofu és tojásfehérje. Még a zöldségek is megkínlódtatnak. Remélem egy-két nap alatt javul a helyzet azért.

Utolsó szóként a versenyről. Ha Dudás Ádám nyert volna a kategóriámban sem lehetett volna egy szavam sem. Jó formában volt és etalon fizikum. Amit másképp kell csinálnom: Barnítás! Vastagon NE! Rájöttem hogy az bassza el,rontja le legjobban a definíciómat. Pedig azthittem a csillogó,vastagon felvíitt szín mennyire jó nekem. ...és mégsem. Kacérkodok a gondolattal hogy legközelebb már csak Jan Tanás verseny,az meg csak az IFBB. Sokkal jobb megoldás!!!! Nem fogsz,nincs diszkomfortos érzeted,mattabb vagy és szárazabbnak mutatsz. A Jan Tana barnításé a jövő!!!!  @:-)

...és az utolsó kritikus dolog amit MEG KELL TANULNOM: Moderált ch töltés. Képtelen vagyok tisztán tölteni és kis mennyiségben. Ha nekiülök akkor addig eszem a palacsintát is amíg bírom. Végeredmény: Nehezen kontrolálható bél,és fedettebb fazon. Na majd versenyről-versenyre finomítunk a dolgon.  ;)

Mostpedig teljes gőzzel készülés a hétvégi WFF Vb-re. Lehet paraolimpikon kategóriában.  ;D

jobbulást Zsolti /:-) ujjrándulás sem nyomott le  8-}
ha elhagyja az immunrendszered az erejét, akkor egyél egy kis almás derelyét :D

2010. Október 20. - 18:12:03
Válasz #316
Nem elérhető

mangela87


Jajjaaa,részemről is jobbulást !!!
Nyugi Zsozéééé ...
:-)))))))))))))

2010. Október 20. - 21:09:10
Válasz #317
Nem elérhető

Szandi


A baj csőstől jön. Szerintem a csapat immunrendszere elköszönt. Pá-pá!  :-\ Yvette belázasodott. Én reggel badagadt mandulákkal keltem,a nyelvem begyulladt,a fogínyem felhólyagosodott és begyulladt,a szemgolyóim veszettül fájnak. C-vitaminom délután lesz 2 kölrül,és akkor pár napig 2000-5000 mg-ot becsókolok. A szépséghibája a dolognak hogy semmi szilárdat nembírok rágni. Sírvafakadok úgy kell megennem a csirkét is. A magvakról ne is beszéljek. Szét töri az ínyt. Úgyhogy maradt a Myofusion,a tofu és tojásfehérje. Még a zöldségek is megkínlódtatnak. Remélem egy-két nap alatt javul a helyzet azért.

Utolsó szóként a versenyről. Ha Dudás Ádám nyert volna a kategóriámban sem lehetett volna egy szavam sem. Jó formában volt és etalon fizikum. Amit másképp kell csinálnom: Barnítás! Vastagon NE! Rájöttem hogy az bassza el,rontja le legjobban a definíciómat. Pedig azthittem a csillogó,vastagon felvíitt szín mennyire jó nekem. ...és mégsem. Kacérkodok a gondolattal hogy legközelebb már csak Jan Tanás verseny,az meg csak az IFBB. Sokkal jobb megoldás!!!! Nem fogsz,nincs diszkomfortos érzeted,mattabb vagy és szárazabbnak mutatsz. A Jan Tana barnításé a jövő!!!!  @:-)

...és az utolsó kritikus dolog amit MEG KELL TANULNOM: Moderált ch töltés. Képtelen vagyok tisztán tölteni és kis mennyiségben. Ha nekiülök akkor addig eszem a palacsintát is amíg bírom. Végeredmény: Nehezen kontrolálható bél,és fedettebb fazon. Na majd versenyről-versenyre finomítunk a dolgon.  ;)

Mostpedig teljes gőzzel készülés a hétvégi WFF Vb-re. Lehet paraolimpikon kategóriában.  ;D
Uhhh.Jobbulást! Teljesen át tudom érezni, nekem is nemrég volt ilyenem.
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Október 22. - 02:34:44
Válasz #318
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ma rekordot javítottam. Hajnal 1-kor voltam a tescoba. 11-kor "feküdtem le aludni". Aminek nagyon nem örültem hogy az ínyem és a nyelvem totál tropa. Próbáltam száraz kekszet enni,de valami iszonyat fájdalmaim voltak közben. Olyan érzés mintha üvegszilánkot rágcsálnék. Asszem eléggé leszűkül a töltőkaja repertoárja. Tészta,esetleg rizs,...és szégyen vagy nem de lehet nézek valami használható babatápszert.  ˝=/ :-\ Valamivel kellene töltenem,amit nem kell rágni.

A forma? 88 kiló volt ma,illetve tegnap az utolsó 0 ch-s napon. Mit látok? Felűlről még száradt,a comb durrantás nélkül is erezett mint a fene,de a hátsó comb és farizom még nincs kész. Ma hajnalban 5.45-kor még edzek egy utolsó mell-tricepszet. Tartok 4 óráig pár edzsét,aztán átviharzok Yvettékhez. Megbeszélés,relaxáció...és szombat hajnalban 3-kor indulás.  @:-)

Addig meg egyetek  ::) ...tejbegrízt!  ****) !+"%

2010. Október 22. - 02:44:08
Válasz #319
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2010. Október 22. - 09:42:36
Válasz #320
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Október 22. - 10:28:14
Válasz #321
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Előnyös kép rólunk,ceremóniamesterem...

2010. Október 22. - 10:31:57
Válasz #322
Nem elérhető

sasa


Előnyös kép rólunk,ceremóniamesterem...
Eddig tényleg ez a kép a legelőnyösebb a Zsolti számára. ;D
Gratulálok, jó formában vagytok, holnap majd lecsekkollak benneteket.
Jövő hétre a Laci hűtse le a pálinkát a megfelelő hőmérsékletre. ;)

2010. Október 22. - 10:42:35
Válasz #323
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Köszönöm mindenkinek a sok kedvességet,amit kaptam,a szurkolást,a segítséget...
Talán ez tartja bennem a lelket,ugyanis 3 napja nem bírom levinni a lázam 38,5 fok alá.
De mint már annyi mindenen keresztül mentem,ezt is túléljük.
És még képek:
Minket nem lehet szétválasztani....2-3.,
Ezek az erek szinte már veszélyesnek tűnnek...Talán attól lett,hogy felfaltad az édességszatyromat,Zsolti....-  /7%Odi

2010. Október 22. - 10:53:38
Válasz #324
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Előnyös kép rólunk,ceremóniamesterem...
Eddig tényleg ez a kép a legelőnyösebb a Zsolti számára. ;D
Gratulálok, jó formában vagytok, holnap majd lecsekkollak benneteket.
Jövő hétre a Laci hűtse le a pálinkát a megfelelő hőmérsékletre. ;)
De jó,h talizunk...A pálinka előkészülete prioritást élvez...a Laci figyel rá...

2010. Október 22. - 12:01:19
Válasz #325
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 22. - 21:46:17
Válasz #326

atomanti111

Vendég
Előnyös kép rólunk,ceremóniamesterem...

Gratulálok Yvette! Elképesztően jó voltál a Fitparádén!!!!!!!!

 :-):-)::

2010. Október 23. - 07:05:33
Válasz #327
Nem elérhető

Cucu


Gratulálok a Fitparádéhoz Zsolt és Yvette!
Az lenne a kérdésem, hogy a kűröd zene számát megadnád?
Amugy jobbulást mindkettőtöknek és sok sikert 7végén!!!

2010. Október 24. - 15:00:33
Válasz #328
Nem elérhető

izomzee


Zsolti,ha kipihented a hétvége fáradalmait,dobj valami infót.
Azt tudom,hogy Yette behúzta ezt is  (:-)pedig hulla beteg volt.......

2010. Október 24. - 15:08:31
Válasz #329
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Gratulálok a Fitparádéhoz Zsolt és Yvette!
Az lenne a kérdésem, hogy a kűröd zene számát megadnád?
Amugy jobbulást mindkettőtöknek és sok sikert 7végén!!!

Yvette zenéje: A Legend is Born
Az enyém: Experidance-Nagyidai Cigányok