2024. Június 05. - 04:56:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hálaci ante portas  (Megtekintve 50016 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Augusztus 12. - 13:10:59
Válasz #75
Nem elérhető

H. Laci


Tegnap melleztem meg karoztam. Rohadt jó lett, mert már melegítésnél éreztem hogy szarol a bal mellem. Az lett a vége hogy tárogatásnál, ahogy engedtem le a súlyt, recsegett a mellem, meg olyan kattogva ment le vagy hogy mondjam. Azonnal abba is hagytam, mentem bicepszezni, akkor meg a bal bicepszem kezdett el fájni mint az állat.  :'( Ma is fájt egész délelőtt, akármit megemeltem, bele nyílalt.  (:-) (:-) (:-)

2010. Augusztus 12. - 13:20:22
Válasz #76
Nem elérhető

George


Akkor Lacika elérkeztél arra a pontra, hogy vagy pihensz, és csökkentesz a használt súlyokon/edzésmennyiségen, vagy búcsút intesz nem csak ennek a sportnak, hanem sok másiknak is. Én 15 évesen kezdtem edzeni, te most vagy annyi, de már elég intenzíven nyomod egy ideje. Brutal Challenge, fekvenyomó verseny, stb...mind olyan dolgok, amik nem épp a te korosztályodhoz vannak igazítva. Lassíts egy kicsit, változtass az edzéseiden(ha helyrejött a sérülésed), és akkor hosszú távon szép eredményeid lesznek. De így...
Persze biztos lesz egy-két "kipihened oszt' odabaszol" hozzászólás, de pont ez a mentalitás vezet az összes sérülés kialakulásához.

2010. Augusztus 12. - 13:42:08
Válasz #77
Nem elérhető

dino


Akkor Lacika elérkeztél arra a pontra, hogy vagy pihensz, és csökkentesz a használt súlyokon/edzésmennyiségen, vagy búcsút intesz nem csak ennek a sportnak, hanem sok másiknak is. Én 15 évesen kezdtem edzeni, te most vagy annyi, de már elég intenzíven nyomod egy ideje. Brutal Challenge, fekvenyomó verseny, stb...mind olyan dolgok, amik nem épp a te korosztályodhoz vannak igazítva. Lassíts egy kicsit, változtass az edzéseiden(ha helyrejött a sérülésed), és akkor hosszú távon szép eredményeid lesznek. De így...
Persze biztos lesz egy-két "kipihened oszt' odabaszol" hozzászólás, de pont ez a mentalitás vezet az összes sérülés kialakulásához.
   8-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 12. - 14:05:18
Válasz #78
Nem elérhető

Rob


Fogadd meg George tanácsait!
Teljesen igaza van. Másrészt meg 15évesen nem fogod megváltani a világot,nem is lehet.
Nem késtél még le semmiről. Ne rokkantsd le magad ilyen fiatalon!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Augusztus 13. - 12:11:52
Válasz #79
Nem elérhető

H. Laci


Nincs más. Nem akarok magamnak rosszat, szóval hallgatok rátok.  :)  ;) ;)  Mostanában nem fogok jelentkezni, nem nagyon vagyok gépközelben, meló-barátnő-edzés-barátok. De néha azért benézek és írok valamit.  ;)

2010. Augusztus 27. - 00:12:46
Válasz #80
Nem elérhető

H. Laci


Kis helyzet jelentés.  ;D
Nem volt terem a múlthéten, és melóztam tehát nem tudtam bejárni kecskemétre sem edzeni.  :-\ Ezt a hetet pedig ki kell hagynom mert összeszedtem egy gyönyörű megfázást. Igen-Igen már megint.  :'( :'( Strepsils-Calcium-Multivitamin-Meg valami gyógyszer megy és calcium sandoz vagy mi  ;D. Plusz tea agyba főbe, és pihenés. Remélem azért hogy a héten még betudok menni legalább egyszer edzeni egy picit.  :-[  Szombaton toltam egy partyzást.  ;D Ami kicsit csúnyán végződött.  ;D A lényeg hogy szó szerint nem tudtam lábra állni olyan állapotban voltam. Egy egész csapat volt a megmentésemen.  :(  Akkor ugye volt a bal mellemben illetve bicepszemben egy kis sérülés, meg hát van is még. Csak hogy teljes legyen a kép, verés közben össze szedtem egy rohadt jó alkar fájdalmat jobb oldalt. Illetve szintén egy verekedés közben egy olyan jó kis lábfájást hogy 2 napig sántítottam picit. Illetve ehhez jön még a jobb lábamon egy 5cm hosszú 1cm széles vér alá futás amit a papucs okozott. Jövő héten pedig kezdődik a suli. Tehát minden nagyon jó.  ˝=/ ˝=/

2010. Augusztus 27. - 01:51:02
Válasz #81
Nem elérhető

pmiller06


Kis helyzet jelentés.  ;D
Nem volt terem a múlthéten, és melóztam tehát nem tudtam bejárni kecskemétre sem edzeni.  :-\ Ezt a hetet pedig ki kell hagynom mert összeszedtem egy gyönyörű megfázást. Igen-Igen már megint.  :'( :'( Strepsils-Calcium-Multivitamin-Meg valami gyógyszer megy és calcium sandoz vagy mi  ;D. Plusz tea agyba főbe, és pihenés. Remélem azért hogy a héten még betudok menni legalább egyszer edzeni egy picit.  :-[  Szombaton toltam egy partyzást.  ;D Ami kicsit csúnyán végződött.  ;D A lényeg hogy szó szerint nem tudtam lábra állni olyan állapotban voltam. Egy egész csapat volt a megmentésemen.  :(  Akkor ugye volt a bal mellemben illetve bicepszemben egy kis sérülés, meg hát van is még. Csak hogy teljes legyen a kép, verés közben össze szedtem egy rohadt jó alkar fájdalmat jobb oldalt. Illetve szintén egy verekedés közben egy olyan jó kis lábfájást hogy 2 napig sántítottam picit. Illetve ehhez jön még a jobb lábamon egy 5cm hosszú 1cm széles vér alá futás amit a papucs okozott. Jövő héten pedig kezdődik a suli. Tehát minden nagyon jó.  ˝=/ ˝=/

mi a tanulság??? ha nem vagy kemény, ne verekedj :D

2010. Augusztus 27. - 09:22:53
Válasz #82
Nem elérhető

George


Erre inkább nem is írok semmit. A legjobb úton vagy Lacika :-)!

2010. Augusztus 27. - 12:09:48
Válasz #83
Nem elérhető

H. Laci


Kis helyzet jelentés.  ;D
Nem volt terem a múlthéten, és melóztam tehát nem tudtam bejárni kecskemétre sem edzeni.  :-\ Ezt a hetet pedig ki kell hagynom mert összeszedtem egy gyönyörű megfázást. Igen-Igen már megint.  :'( :'( Strepsils-Calcium-Multivitamin-Meg valami gyógyszer megy és calcium sandoz vagy mi  ;D. Plusz tea agyba főbe, és pihenés. Remélem azért hogy a héten még betudok menni legalább egyszer edzeni egy picit.  :-[  Szombaton toltam egy partyzást.  ;D Ami kicsit csúnyán végződött.  ;D A lényeg hogy szó szerint nem tudtam lábra állni olyan állapotban voltam. Egy egész csapat volt a megmentésemen.  :(  Akkor ugye volt a bal mellemben illetve bicepszemben egy kis sérülés, meg hát van is még. Csak hogy teljes legyen a kép, verés közben össze szedtem egy rohadt jó alkar fájdalmat jobb oldalt. Illetve szintén egy verekedés közben egy olyan jó kis lábfájást hogy 2 napig sántítottam picit. Illetve ehhez jön még a jobb lábamon egy 5cm hosszú 1cm széles vér alá futás amit a papucs okozott. Jövő héten pedig kezdődik a suli. Tehát minden nagyon jó.  ˝=/ ˝=/

mi a tanulság??? ha nem vagy kemény, ne verekedj :D
***))))  **:))))*

2010. Augusztus 27. - 12:24:49
Válasz #84
Nem elérhető

pmiller06


Kis helyzet jelentés.  ;D
Nem volt terem a múlthéten, és melóztam tehát nem tudtam bejárni kecskemétre sem edzeni.  :-\ Ezt a hetet pedig ki kell hagynom mert összeszedtem egy gyönyörű megfázást. Igen-Igen már megint.  :'( :'( Strepsils-Calcium-Multivitamin-Meg valami gyógyszer megy és calcium sandoz vagy mi  ;D. Plusz tea agyba főbe, és pihenés. Remélem azért hogy a héten még betudok menni legalább egyszer edzeni egy picit.  :-[  Szombaton toltam egy partyzást.  ;D Ami kicsit csúnyán végződött.  ;D A lényeg hogy szó szerint nem tudtam lábra állni olyan állapotban voltam. Egy egész csapat volt a megmentésemen.  :(  Akkor ugye volt a bal mellemben illetve bicepszemben egy kis sérülés, meg hát van is még. Csak hogy teljes legyen a kép, verés közben össze szedtem egy rohadt jó alkar fájdalmat jobb oldalt. Illetve szintén egy verekedés közben egy olyan jó kis lábfájást hogy 2 napig sántítottam picit. Illetve ehhez jön még a jobb lábamon egy 5cm hosszú 1cm széles vér alá futás amit a papucs okozott. Jövő héten pedig kezdődik a suli. Tehát minden nagyon jó.  ˝=/ ˝=/

mi a tanulság??? ha nem vagy kemény, ne verekedj :D
***))))  **:))))*

Illetve ha kemény vagy és tudsz verekedni is kerüld az ilyen helyzeteket. Mert ha valaki rettentően elvetemült könnyen előfordulhat, hogy rábaszol akármilyen ügyes is vagy. George-hoz hasonlóan én is küzdősportoltam pár évig. Előfordult, hogy velem és az edzőtársammal nem bírt 3 cigó, de közben egy negyedik úgy baszta fejbe egy barátunkat sörösüveggel, hogy majdnem ottmaradt... Nem volt vicces a sürgősségin izgulni

2010. Augusztus 27. - 12:44:37
Válasz #85
Nem elérhető

H. Laci


Kis helyzet jelentés.  ;D
Nem volt terem a múlthéten, és melóztam tehát nem tudtam bejárni kecskemétre sem edzeni.  :-\ Ezt a hetet pedig ki kell hagynom mert összeszedtem egy gyönyörű megfázást. Igen-Igen már megint.  :'( :'( Strepsils-Calcium-Multivitamin-Meg valami gyógyszer megy és calcium sandoz vagy mi  ;D. Plusz tea agyba főbe, és pihenés. Remélem azért hogy a héten még betudok menni legalább egyszer edzeni egy picit.  :-[  Szombaton toltam egy partyzást.  ;D Ami kicsit csúnyán végződött.  ;D A lényeg hogy szó szerint nem tudtam lábra állni olyan állapotban voltam. Egy egész csapat volt a megmentésemen.  :(  Akkor ugye volt a bal mellemben illetve bicepszemben egy kis sérülés, meg hát van is még. Csak hogy teljes legyen a kép, verés közben össze szedtem egy rohadt jó alkar fájdalmat jobb oldalt. Illetve szintén egy verekedés közben egy olyan jó kis lábfájást hogy 2 napig sántítottam picit. Illetve ehhez jön még a jobb lábamon egy 5cm hosszú 1cm széles vér alá futás amit a papucs okozott. Jövő héten pedig kezdődik a suli. Tehát minden nagyon jó.  ˝=/ ˝=/

mi a tanulság??? ha nem vagy kemény, ne verekedj :D
***))))  **:))))*

Illetve ha kemény vagy és tudsz verekedni is kerüld az ilyen helyzeteket. Mert ha valaki rettentően elvetemült könnyen előfordulhat, hogy rábaszol akármilyen ügyes is vagy. George-hoz hasonlóan én is küzdősportoltam pár évig. Előfordult, hogy velem és az edzőtársammal nem bírt 3 cigó, de közben egy negyedik úgy baszta fejbe egy barátunkat sörösüveggel, hogy majdnem ottmaradt... Nem volt vicces a sürgősségin izgulni
Hát nem én kerestem a bajt egyik alkalommal sem.  :) Az egyik tag a barátnőmmel próbált kavarni, aztán hiába szóltam neki ugyanúgy próbálkozott. Majd összetalálkoztam vele és elkaptam. Egyszer ütöttem csak meg de kiesett a foga meg bevérzett a füle.  :) A másik verekedés meg azon indult ki hogy egy spanom összebalhézott egy papiros bolond taggal. Nem is ez volt a baj hanem hogy a fószer elfutott. Gondoltuk magunkba hogy na ez is jó beszari. Oda nézünk erre 2 nagy téglával rohant felénk. Na és akkor elkaptuk a száját páran. A láb fájásom is ebből lett.  :-Đ  Ahogy lehet azért kerülöm a bajt.  ;) ;)

2010. Augusztus 27. - 12:59:33
Válasz #86
Nem elérhető

George


ALAP dolog, ha csajjal mész szórakozni, hogy nem hagyod egyedül. Nálunk soha nem volt ilyen probléma, mert teljesen egyértelmű, hogy együtt vagyunk, így senki nem próbálkozik. Ha otthagyod, te meg odébb vagy a haverokkal, akkor kész a baj.
Az a baj az ilyen diszkós verekedésekkel, hogy nem tudod honnan fognak leütni. Lehet, hogy te szemben állsz valakivel aki balhézik, a haver meg oldalról vagy hátulról lecsap. Akármekkora gyúrós vagy bunyós is az ember, simán le lehet ütni ha nem számít rá. Manapság meg sajnos egyre többen valamilyen fegyverrel mennek "szórakozni" - kés, vipera, gázspray, stb... Lehet, hogy most ti vagytok többen, vagy szerencsétek van, de lesz olyan, hogy nagyon keményen megruháznak - mondjuk olyannal akadsz össze, akivel nagyon nem kellene, de ez senkinek nincs a homlokára írva. Minden harcot nem lehet megnyerni, csak ilyen fiatalon könnyen elkap a gépszíj. Persze, most megvertetek egy bolond csávót, megütöttél valakit, akinek kiesett a foga...ok. De csak egyszer találkozz össze valakivel, akit ha megütsz csak vigyorog rajtad, aztán a szart kiverik belőletek a haverjaiddal. Vagy legyen egy priuszod, aztán próbálj meg munkát találni egy könnyű vagy súlyos testi sértés után. Vágod?

2010. Augusztus 27. - 13:44:30
Válasz #87
Nem elérhető

Gababoy


Laci ,nem menő a bunyó ! Az ok hogy egyszer Te adsz,de jön a másik oldal amikor Te fogsz kapni,és az már nem fog annyira tetszeni neked.Főleg ha valami nagyobb bajod is lesz. Inkább kerüld ezt a "közeget". Én már ezért se vagyok egy party arc, azt figyeljem ki kibe köt bele...áhh ebből már kinőttem.

Ez csak jó tanács  ;-oo-;
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Augusztus 27. - 15:41:54
Válasz #88
Nem elérhető

H. Laci


ALAP dolog, ha csajjal mész szórakozni, hogy nem hagyod egyedül. Nálunk soha nem volt ilyen probléma, mert teljesen egyértelmű, hogy együtt vagyunk, így senki nem próbálkozik. Ha otthagyod, te meg odébb vagy a haverokkal, akkor kész a baj.
Az a baj az ilyen diszkós verekedésekkel, hogy nem tudod honnan fognak leütni. Lehet, hogy te szemben állsz valakivel aki balhézik, a haver meg oldalról vagy hátulról lecsap. Akármekkora gyúrós vagy bunyós is az ember, simán le lehet ütni ha nem számít rá. Manapság meg sajnos egyre többen valamilyen fegyverrel mennek "szórakozni" - kés, vipera, gázspray, stb... Lehet, hogy most ti vagytok többen, vagy szerencsétek van, de lesz olyan, hogy nagyon keményen megruháznak - mondjuk olyannal akadsz össze, akivel nagyon nem kellene, de ez senkinek nincs a homlokára írva. Minden harcot nem lehet megnyerni, csak ilyen fiatalon könnyen elkap a gépszíj. Persze, most megvertetek egy bolond csávót, megütöttél valakit, akinek kiesett a foga...ok. De csak egyszer találkozz össze valakivel, akit ha megütsz csak vigyorog rajtad, aztán a szart kiverik belőletek a haverjaiddal. Vagy legyen egy priuszod, aztán próbálj meg munkát találni egy könnyű vagy súlyos testi sértés után. Vágod?

Barátnőm életében nem is volt diszkóban, teljesen máshogy volt a történet, nem is diszkóban volt egyik sem.  ;D  Haggyuk az egész témát szerintem.  ;) Kár volt beirni is mert látom rajoskodásnak vágtátok le.   :) Témát zártam, és nincs harag, csak inkább felejtsük el.  :-){ ;)

2010. Augusztus 27. - 15:51:03
Válasz #89
Nem elérhető

Grizzly79


Laci bátyám!  :-< Take it easy!
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!