2024. Június 07. - 02:05:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményed a naplóról?

Nagyon fasza,sok infó és rendesen van vezetve!
29 (70.7%)
Elmegy, de elég gyenge a manus :D
7 (17.1%)
Lehetne jobb is!
2 (4.9%)
Egyenesen fos!
1 (2.4%)
Semmi, nem szoktam olvasni, most is csak eltévedtem :D
2 (4.9%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Kaess eröemelö edzés naplója  (Megtekintve 95197 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. December 09. - 20:46:18
Válasz #270
Nem elérhető

JFlame



Ez egy olyan gyakorlat mint ha tárogatást csinálnék csak forditva hogy hátra jöjjön
30kg 3x10

döntött oldalemelés??? ****) ;D

Neem :) De ugyan oda megy csak ez egy direkt ilyen gép. Olyan mintha forditva ülnél fel egy peck-deck gépre   ;D

és akkó nem inkább hátsódelta..és nem hát...:) csak azt irtad h fordítva mint a tárogatás, annak a fordítottja meg a döntött oldalemelés, ami nem is oldalemelés me nem oldalra hanem felfele emeled... @-o
bocsika kicsit fáj ma a fejem ;D
szal hátsó delta...gép :)

2010. December 09. - 22:22:13
Válasz #271
Nem elérhető

vekony


olyan, mint a tárogatógép, csak forditva kell ráülni, ha a tenyerek kifelé néznek, válladnál kicsit magasabban van a tenyér, egyenes a hát jobban megy hátsó deltára, ha kicsit beledőlsz, vállal 1 vonalban a tenyér és befele néznek jobban megy hátra....nem?

2010. December 09. - 23:12:56
Válasz #272
Nem elérhető

Kaess


ahogy látom itt lett egy kis kavarodás :) na de holnap majd tiszta vizet öntünk a pohárba, úgy is megyek edzeni és ha már ott vagyok akkor lefotozom a gépet és majd eldöntitek hogy mire jó és hogy ki minek hívja  ;D Nekem személyszerint a hátsó vállamra meg részben a hátam felsö részére gyakorolt nyomást. De ezzel nincs is semmi gond mivel hát-váll napom volt  ;D  Łł=

2010. December 09. - 23:20:19
Válasz #273
Nem elérhető

Jordan


ahogy látom itt lett egy kis kavarodás :) na de holnap majd tiszta vizet öntünk a pohárba, úgy is megyek edzeni és ha már ott vagyok akkor lefotozom a gépet és majd eldöntitek hogy mire jó és hogy ki minek hívja  ;D Nekem személyszerint a hátsó vállamra meg részben a hátam felsö részére gyakorolt nyomást. De ezzel nincs is semmi gond mivel hát-váll napom volt  ;D  Łł=

Nem az a gep, ami a Week in the dungeon videoben van? Amiben Dorian vezenyli Dugdale edzeseit? Mert azt spec ismerem, olyan van az en termemben is.

http://www.youtube.com/watch?v=-odht-zkM8E


0.02-nel lathato egybol rola egy kep torna kozben
Meg 0.56-nal
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 09. - 23:21:50
Válasz #274
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 09. - 23:25:52
Válasz #275
Nem elérhető

Kaess




Ez az  ;D csak mi elölre látunk :) Szerintem nagyon fain kis gép :) Mondjuk én ráfogtam rendesen, tenyerek befelé néztek.

2010. December 09. - 23:26:35
Válasz #276
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 09. - 23:28:43
Válasz #277
Nem elérhető

Kaess


Akkor tarogatogep  ;D

Ja, de tárogatni mellre szoktál   ****) èn a gyakorlat nevét nem tudom :) de a lényeg hogy tudjátok hogy miröl van szó  ;D

2010. December 09. - 23:29:35
Válasz #278
Nem elérhető

Gabe


Amelyik termekbe én jártam, ott csak egy kisebb melltámasz van, szóval tárogatni nem alkalmas az a gép, emellett van lábtartó is rajta.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 09. - 23:32:02
Válasz #279
Nem elérhető

Kaess


Amelyik termekbe én jártam, ott csak egy kisebb melltámasz van, szóval tárogatni nem alkalmas az a gép, emellett van lábtartó is rajta.

Ott a pont  ;) Nállunk van külön tárogató gép :) mivel ezt nem tudod állitani hogy a 2 oldaladon áljon, mert veled szemben van a 2 rúd és ahogy Gabbe mondta kicsi rajta a melltámasz is.

2010. December 09. - 23:33:09
Válasz #280
Nem elérhető

Jordan


Akkor tarogatogep  ;D

Ja, de tárogatni mellre szoktál   ****) èn a gyakorlat nevét nem tudom :) de a lényeg hogy tudjátok hogy miröl van szó  ;D

Majd egyszer nezz meg akkor mondjuk egy Jat Cutler edzovideot  ****)
Mindket gyakorlatra alkalmas  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 09. - 23:37:04
Válasz #281
Nem elérhető

Kaess


Akkor tarogatogep  ;D

Ja, de tárogatni mellre szoktál   ****) èn a gyakorlat nevét nem tudom :) de a lényeg hogy tudjátok hogy miröl van szó  ;D

Majd egyszer nezz meg akkor mondjuk egy Jat Cutler edzovideot  ****)

Jordan :) Nem az a lényeg hogy Jay mit csinál a videoján, hanem hogy ez a gép ami itt van nállunk a kondiba nem alkalmas tárogatásra :) De mivel te nem láttad ezt a gépet igy megértelek ..... de gyere és nézd meg  ;D

2010. December 09. - 23:39:07
Válasz #282
Nem elérhető

Jordan


Akkor tarogatogep  ;D

Ja, de tárogatni mellre szoktál   ****) èn a gyakorlat nevét nem tudom :) de a lényeg hogy tudjátok hogy miröl van szó  ;D

Majd egyszer nezz meg akkor mondjuk egy Jat Cutler edzovideot  ****)

Jordan :) Nem az a lényeg hogy Jay mit csinál a videoján, hanem hogy ez a gép ami itt van nállunk a kondiba nem alkalmas tárogatásra :) De mivel te nem láttad ezt a gépet igy megértelek ..... de gyere és nézd meg  ;D


OK   :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 09. - 23:41:26
Válasz #283
Nem elérhető

Kaess


Akkor várlak Stockholmban  ;D Mikor érkezel  ;D

2010. December 09. - 23:41:34
Válasz #284
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"