2024. Május 23. - 15:35:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Drog legalizálása vagy tiltása  (Megtekintve 51850 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Október 17. - 11:30:32
Válasz #165
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 17. - 13:17:13
Válasz #166
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Október 17. - 18:11:28
Válasz #167
Nem elérhető

Maszat


Amerikába is kezd elterjedni a krokodil. Egyébként Magyarországon is jelen van. Számomra érthetetlen, hogy miért használják, és egyáltalán, miért próbálják ki, amikor tisztában vannak a következményeivel. Ez a nagyon buta emberek drogja, a nagyon buta emberekkel pedig nem lehet mit kezdeni. Ez egy szintetikus szelektáció.

http://szuperblog.hu/sokkolo-amerikaban-is-pusztit-az-orosz-huszabalo-barkacsdrog-a-krokodil-18/
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 17. - 19:31:41
Válasz #168
Nem elérhető

H. Laci


Amerikába is kezd elterjedni a krokodil. Egyébként Magyarországon is jelen van. Számomra érthetetlen, hogy miért használják, és egyáltalán, miért próbálják ki, amikor tisztában vannak a következményeivel. Ez a nagyon buta emberek drogja, a nagyon buta emberekkel pedig nem lehet mit kezdeni. Ez egy szintetikus szelektáció.

http://szuperblog.hu/sokkolo-amerikaban-is-pusztit-az-orosz-huszabalo-barkacsdrog-a-krokodil-18/
Krokodilról csak interneten keresztül hallottam még, de itthon a kristálytól patkolt el jó pár fiatal ha jól tudom. Hogy miért tolják ennek ellenére az Én szűk környezetemben(suliban) is annyian hogy két kezemen nem tudom megszámolni, az egy jó kérdés....Sokszor csak azt kapnak, könnyen előállítható könnyen beszerezhető, "olcsó", ütős..... A kockázattal szerintem egyszerűen nem foglalkoznak.  :)

2013. Október 17. - 19:33:33
Válasz #169
Nem elérhető

dumbass


Amerikába is kezd elterjedni a krokodil. Egyébként Magyarországon is jelen van. Számomra érthetetlen, hogy miért használják, és egyáltalán, miért próbálják ki, amikor tisztában vannak a következményeivel. Ez a nagyon buta emberek drogja, a nagyon buta emberekkel pedig nem lehet mit kezdeni. Ez egy szintetikus szelektáció.

http://szuperblog.hu/sokkolo-amerikaban-is-pusztit-az-orosz-huszabalo-barkacsdrog-a-krokodil-18/
Krokodilról csak interneten keresztül hallottam még, de itthon a kristálytól patkolt el jó pár fiatal ha jól tudom. Hogy miért tolják ennek ellenére az Én szűk környezetemben(suliban) is annyian hogy két kezemen nem tudom megszámolni, az egy jó kérdés....Sokszor csak azt kapnak, könnyen előállítható könnyen beszerezhető, "olcsó", ütős..... A kockázattal szerintem egyszerűen nem foglalkoznak.  :)

Formec, MDMA, meg valami módosított MDMA. Foggalmam sincs amúgy mik ezek, de én ezeket szoktam hallani hogy tolják Mo.-n....

2013. Október 17. - 19:37:48
Válasz #170
Nem elérhető

Maszat


A kristály az pontosan milyen hatóanyagot takar? Több hatóanyagnak is lehet kristályos a szerkezete, pl az MDMA-nak (ecstasy) vagy a metamfetaminnak (SPEED). Normális, ésszerű adagolással ezek közel nem okoznának halál esetet. A baj akkor van, ha a fogyasztó mondjuk egy nagyon meleg helyen, órákon keresztül táncol, folyadékbevitel nélkül.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 17. - 19:41:27
Válasz #171
Nem elérhető

Maszat


Amerikába is kezd elterjedni a krokodil. Egyébként Magyarországon is jelen van. Számomra érthetetlen, hogy miért használják, és egyáltalán, miért próbálják ki, amikor tisztában vannak a következményeivel. Ez a nagyon buta emberek drogja, a nagyon buta emberekkel pedig nem lehet mit kezdeni. Ez egy szintetikus szelektáció.

http://szuperblog.hu/sokkolo-amerikaban-is-pusztit-az-orosz-huszabalo-barkacsdrog-a-krokodil-18/
Krokodilról csak interneten keresztül hallottam még, de itthon a kristálytól patkolt el jó pár fiatal ha jól tudom. Hogy miért tolják ennek ellenére az Én szűk környezetemben(suliban) is annyian hogy két kezemen nem tudom megszámolni, az egy jó kérdés....Sokszor csak azt kapnak, könnyen előállítható könnyen beszerezhető, "olcsó", ütős..... A kockázattal szerintem egyszerűen nem foglalkoznak.  :)

Formec, MDMA, meg valami módosított MDMA. Foggalmam sincs amúgy mik ezek, de én ezeket szoktam hallani hogy tolják Mo.-n....

Az MDMA egy viszonylag biztonságos szer. A formec-ről hallottam, de nem érdekelnek ezek a mostani analóg szarok. Na ezek pl veszélyesek. Hogy levegyék a tiltó listáról, változtatnak a molekula szerkezeten 1-2 apróságot, és kiadják mindenféle tesztelés nélkül. Az MDMA-t, és a methamfetamint legalább tesztelték, és kísérleteztek vele. Sőt gyógyszeralapanyagoknak is használták, ezért mondom, hogy viszonylag biztonságos szerek. De ezek az új szarok, mdpv, meg mcpp... Nem szabad foglalkozni velük.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 17. - 19:50:27
Válasz #172
Nem elérhető

H. Laci


Kristály alatt azt a hulladék drogot értem amit vény nélkül kapható pszeudoefedrin tartalmú gyógyszerekből állítanak elő egy ásvány vizes palack, műtrágya, akkumulátor sav és egyéb finomságok segítségével.  :) Lehet másnak is van kristályos szerkezete, amint írtad a Speednek például, de akkor arra nem mondják hogy kristály hogyha gyors. Felénk legalábbis egyértelmű megnevezés ez, szerintem te sem gondolod komolyan hogyha kristályt akarnál venni vagyis a szomszédod kutyája azt kérne a dílernél, akkor majd speedet adna!? Nem egészen keverendő, mert van egy kis különbség szerintem, nemde? Csak megint kezded a kekeckedést, szavak direktbe kiforgatását. Én korrektül próbálok mindenhez hozzászólni itt a fórumon, de ha csak a b@szakados megy akkor inkább nem is írok semmit mert felesleges.  

2013. Október 17. - 19:54:11
Válasz #173
Nem elérhető

Gabe


Én tudom, hogy Maszat egy kis köcsög, de hogy ebben a hozzászólásában semmi kekeckedést nem látok, az is biztos.
Üldözési mániád van Lacika.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 17. - 21:09:49
Válasz #174
Nem elérhető

pwz


Aki ilyen szarokat tol az meg is erdemli, hogy lerohadjon a fel arca tole.
En egyaltalan nem tartom magam nagy cuccosnak, 2 kezemen meg tudom szamolni hanyszor nyomtam szintetikus dolgot. Egyaltalan nem erdekel, hogy ki mennyit drogozik, az en szemembe senki sem fog lesullyedni ezert.
Azt vallom, hogy ami szerintem belefer azt egyszer ki kell probalni. Persze, hozza nem nyulnek az ilyen szarokhoz amit itt is felhoztatok, sot otthon mar bogyot sem vennek, mert azok valoszinu semmi mdma-t nem lattak.
Az utobbi 2-3 honapban "volt szerencsem" kiprobalni uj dolgokat. Jo volt, szep volt, majd valamikor biztos ujra elokerulnek, de rajukszokni nem fogok.

Ha esszel hasznalja az ember a normalis cuccot akkor semmi gaz nem lehet belole.

2013. Október 17. - 21:58:54
Válasz #175
Nem elérhető

Maszat


Kristály alatt azt a hulladék drogot értem amit vény nélkül kapható pszeudoefedrin tartalmú gyógyszerekből állítanak elő egy ásvány vizes palack, műtrágya, akkumulátor sav és egyéb finomságok segítségével.  :) Lehet másnak is van kristályos szerkezete, amint írtad a Speednek például, de akkor arra nem mondják hogy kristály hogyha gyors. Felénk legalábbis egyértelmű megnevezés ez, szerintem te sem gondolod komolyan hogyha kristályt akarnál venni vagyis a szomszédod kutyája azt kérne a dílernél, akkor majd speedet adna!? Nem egészen keverendő, mert van egy kis különbség szerintem, nemde? Csak megint kezded a kekeckedést, szavak direktbe kiforgatását. Én korrektül próbálok mindenhez hozzászólni itt a fórumon, de ha csak a b@szakados megy akkor inkább nem is írok semmit mert felesleges.  

Lacika... ne rajtam tölsd ki az osztályfőnöki intőidet ha kérhetlek. Semmiféle kekeckedés nem volt a kommentemben. Az "Én időmben" a kristály egyértelműen az MDMA volt, ha kértem, akkor MDMA kristályt kaptam. :)  Akkoriban még nem volt akkumulátor savas szar, se designer drogok. Kicsit csodálkoztam,h megmurdeltak az ekitől.

Egyébként melyik kekeckedésemre gondolsz? Amikor rákérdeztél a bodybuilding chatben a megemelkedett bilirubinszintre, és részletesen válaszoltam, meg linkeltem róla infót? Vagy mégis melyik kekeckedésemre gondolsz László?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 18. - 15:58:23
Válasz #176
Nem elérhető

Jordan


Kristály alatt azt a hulladék drogot értem amit vény nélkül kapható pszeudoefedrin tartalmú gyógyszerekből állítanak elő egy ásvány vizes palack, műtrágya, akkumulátor sav és egyéb finomságok segítségével.  :) Lehet másnak is van kristályos szerkezete, amint írtad a Speednek például, de akkor arra nem mondják hogy kristály hogyha gyors. Felénk legalábbis egyértelmű megnevezés ez, szerintem te sem gondolod komolyan hogyha kristályt akarnál venni vagyis a szomszédod kutyája azt kérne a dílernél, akkor majd speedet adna!? Nem egészen keverendő, mert van egy kis különbség szerintem, nemde? Csak megint kezded a kekeckedést, szavak direktbe kiforgatását. Én korrektül próbálok mindenhez hozzászólni itt a fórumon, de ha csak a b@szakados megy akkor inkább nem is írok semmit mert felesleges.  

Lacika... ne rajtam tölsd ki az osztályfőnöki intőidet ha kérhetlek. Semmiféle kekeckedés nem volt a kommentemben. Az "Én időmben" a kristály egyértelműen az MDMA volt, ha kértem, akkor MDMA kristályt kaptam. :)  Akkoriban még nem volt akkumulátor savas szar, se designer drogok. Kicsit csodálkoztam,h megmurdeltak az ekitől.

Egyébként melyik kekeckedésemre gondolsz? Amikor rákérdeztél a bodybuilding chatben a megemelkedett bilirubinszintre, és részletesen válaszoltam, meg linkeltem róla infót? Vagy mégis melyik kekeckedésemre gondolsz László?

 ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Október 19. - 18:19:21
Válasz #177
Nem elérhető

Maszat


Na megyek, felmérem a terepet, mit tartogat mostanában a szombat éjszaka  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 19. - 18:38:24
Válasz #178
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na megyek, felmérem a terepet, mit tartogat mostanában a szombat éjszaka  ;D

De nehogy aztán drogozzá'  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 19. - 19:01:11
Válasz #179
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26