2024. Május 23. - 07:37:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Videók  (Megtekintve 428126 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Május 14. - 20:42:21
Válasz #2040
Nem elérhető

mack


hát nemtom ki beszélt itt bokáigérő tejeszacsikról...........Izlések és pofonok megintcsak. Mindenkinek más teccik.

2010. Május 14. - 20:54:06
Válasz #2041
Nem elérhető

mack


nameg mévvalami. Hát pont attól a szar szilikontasaktól olyan mint egy tejeszacsi.....ahogy ott gyűrődik....az télleg szép hogy tele van a szája valakinek és olyan mint egy kacsa....de mondom, mindenkinek más teccik. Én szeretem ha valaki természetesen szép. Ezé teccett mindíg is a feleségem..... <3!

2010. Május 14. - 20:55:39
Válasz #2042
Nem elérhető

mack


Inkább egy szép szilikonos, mint egy bokáig érő tejeszacskó ;D És én az Annácskáról is azt hallottam, hogy elég jó ***))) ;D

hát nemtom olvastad e a Havas könyvét, a méhkirálynőt.......én igen és ettől mégjobban megundorodtam tőle.

2010. Május 14. - 23:53:16
Válasz #2043
Nem elérhető

Gabe


Én nem duzzognék egyik ellen sem, de inkább Voksán Virág, ha választani kell.  :-)-
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 15. - 04:45:51
Válasz #2044
Nem elérhető

pmiller06


Én nem duzzognék egyik ellen sem, de inkább Voksán Virág, ha választani kell.  :-)-


A Virág nagyon csípi a kokszdílereket :D :D Hajrá srácok! :D

2010. Május 15. - 10:40:56
Válasz #2045
Nem elérhető

George


Inkább egy szép szilikonos, mint egy bokáig érő tejeszacskó ;D És én az Annácskáról is azt hallottam, hogy elég jó ***))) ;D

hát nemtom olvastad e a Havas könyvét, a méhkirálynőt.......én igen és ettől mégjobban megundorodtam tőle.
Nem olvasok ilyeneket, mert nem érdekel...a smiley meg a poén kedvéért van a hsz végén, én nem mennék el vele, van nekem itthon elég jó ;) Sok dologtól tudnék hányni, de egy szépen megcsinált cicitől csak megjön a kedvem :D És elég vicces lenne amúgy is, ha pont nekem lennének előítéleteim a kinézet miatt másokkal szemben...de ez szerintem itt mindenkire igaz.

2010. Május 15. - 10:54:50
Válasz #2046
Nem elérhető

mack


Inkább egy szép szilikonos, mint egy bokáig érő tejeszacskó ;D És én az Annácskáról is azt hallottam, hogy elég jó ***))) ;D

hát nemtom olvastad e a Havas könyvét, a méhkirálynőt.......én igen és ettől mégjobban megundorodtam tőle.
Nem olvasok ilyeneket, mert nem érdekel...a smiley meg a poén kedvéért van a hsz végén, én nem mennék el vele, van nekem itthon elég jó ;) Sok dologtól tudnék hányni, de egy szépen megcsinált cicitől csak megjön a kedvem :D És elég vicces lenne amúgy is, ha pont nekem lennének előítéleteim a kinézet miatt másokkal szemben...de ez szerintem itt mindenkire igaz.

hát, a Virág milyen szép volt kacsacsőr nélkül?? Nagyon. Ha valaki természetesen szép, nekem az jön be, de amikor szép és még ilyeneket tesz magával......nekem nem teccik így, originálba jobb volt. Akkor én értettelek férre. Az igasság az hogy én még szépen megcsinált mellet nem nagyon láttam. Ha viszont szép akkor éppenhogy van bent egy kicsi tasak. Na ezmá túl van tárgyalva, mégeccer mondom: MINDENKINEK MÁS TECCIK!!!!! Nekem is pont jó az itthoni......... ;D

2010. Május 15. - 13:00:11
Válasz #2047
Nem elérhető

warren


Inkább egy szép szilikonos, mint egy bokáig érő tejeszacskó ;D És én az Annácskáról is azt hallottam, hogy elég jó ***))) ;D

hát nemtom olvastad e a Havas könyvét, a méhkirálynőt.......én igen és ettől mégjobban megundorodtam tőle.
Nem olvasok ilyeneket, mert nem érdekel...a smiley meg a poén kedvéért van a hsz végén, én nem mennék el vele, van nekem itthon elég jó ;) Sok dologtól tudnék hányni, de egy szépen megcsinált cicitől csak megjön a kedvem :D És elég vicces lenne amúgy is, ha pont nekem lennének előítéleteim a kinézet miatt másokkal szemben...de ez szerintem itt mindenkire igaz.

hát, a Virág milyen szép volt kacsacsőr nélkül?? Nagyon. Ha valaki természetesen szép, nekem az jön be, de amikor szép és még ilyeneket tesz magával......nekem nem teccik így, originálba jobb volt. Akkor én értettelek férre. Az igasság az hogy én még szépen megcsinált mellet nem nagyon láttam. Ha viszont szép akkor éppenhogy van bent egy kicsi tasak. Na ezmá túl van tárgyalva, mégeccer mondom: MINDENKINEK MÁS TECCIK!!!!! Nekem is pont jó az itthoni......... ;D

Háát a képen egészen más csőre van, nem kacsa  ****:))) ****:))) ****:)))
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Május 17. - 19:31:04
Válasz #2048
Nem elérhető

endre66


A sz_pós kép :-)(-: után nem biztos, hogy ideillik, de pár videó:
Arni  ***))

...és Arnold, Van Damme és Sly:  :D

2010. Május 17. - 20:15:19
Válasz #2049
Nem elérhető

mack


ezt énmég nem láttam  ****:))))))


2010. Május 17. - 21:28:55
Válasz #2050
Nem elérhető

Maszat


ezt énmég nem láttam  ****:))))))



múltkor ezen sokkolódtunk a haverokkal,h 62évesen ott van az öreg.

Vajon mi lehet a fiatalító varázsszere?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 18. - 23:20:12
Válasz #2051
Nem elérhető

Kicsibors


Ez meg miféle cukorsághalmaz már?!...  :laugh: :laugh: :laugh:



 Łł=

2010. Május 19. - 00:46:35
Válasz #2052
Nem elérhető

Yeti


Ez meg miféle cukorsághalmaz már?!...  :laugh: :laugh: :laugh:
 Łł=
Tényleg nagyon cukor a kiscsaj! El sem hiszem, hogy 10 évesen ilyen tehetséges valaki!
 Łł=
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Május 19. - 01:05:24
Válasz #2053
Nem elérhető

rr



2010. Május 19. - 11:43:02
Válasz #2054
Nem elérhető

Kicsibors


Ez meg miféle cukorsághalmaz már?!...  :laugh: :laugh: :laugh:
 Łł=
Tényleg nagyon cukor a kiscsaj! El sem hiszem, hogy 10 évesen ilyen tehetséges valaki!
 Łł=

Nem annyira rajongok a gyerekekért, mint a nők általában, de ezt a kislánykát így elfogadnám sajátnak...  :laugh:
...Aztán mikor eléri a teenager-kort és elkezd rosszalkodni, lehet, hogy meggondolnám magam!  !+"% :D