2024. Május 23. - 11:38:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259855 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Március 19. - 08:35:48
Válasz #555
Nem elérhető

tyson


Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Május 14. - 15:12:43
Válasz #556
Nem elérhető

Kemplaszlo


Szerintetek az gond ha a diéta alatt a kevéske rizshez meg csirkemellhez megeszek egy fél dunsztosüvegnyi csemege céklát? Mert imádom a céklát és mostanában csak igy csúszik le a száraz kaja és félek ez tönkreteszi a diétámat!

2009. Május 21. - 01:02:39
Válasz #557
Nem elérhető

shp


Tudom, nem adok-veszek topic  ****), de talán valakit érdekelhet a dolog. Lenne egy eladó, bontatlan doboz ( 240 db-os ) Lipo-6-om. "Jóárasítva" adnám természetesen.  :-):-)::

2009. Május 21. - 12:46:07
Válasz #558
Nem elérhető

vinagi


Anadroxról mi a vélemény? Pl. Arsonhoz viszonyítva. Én vettem egy kétszázakárhány darabosat, de tartogatom tavasz végére!

Az Anadrox nagyon jó, csak ha délután 2 után vettem be akár 1 darabot is, már nem tudtam aludni és így pattogtam tőle:  :-OO De hatásos volt!

2009. Május 27. - 21:10:30
Válasz #559
Nem elérhető

csaba.r


Hello mindenkinek a segíségeteket szeretném kérni az a nagy gáz hogy van egy lájtos 60 kg-plussz rajtam amitől meg kell szabaduljak már csak magamat nézve is.
Valaki tudna nekem segíteni hogy mit egyek meg mit edzek tudom hogy erre midre találok választ csak annyit olvasgattam hogy teljesen összezavarodtam és ilyen extrém esettel nem nagyon találkoztam.
A másik gond az az hogy heti 3 alkalmam van edzeni a munka miatt meg ha nem látok eredményt rövidesen akkor fenyeget az a veszély hogy megunom és hagyom a francba az egészet.
A piszkálódást meg haggyátok mert kaptam má eleget.Votam én régen 130 kilós szálkás izmos naturan de amogött ott ált 10 év versenysport.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Május 28. - 01:15:30
Válasz #560

B1ll4

Vendég
Hello mindenkinek a segíségeteket szeretném kérni az a nagy gáz hogy van egy lájtos 60 kg-plussz rajtam amitől meg kell szabaduljak már csak magamat nézve is.
Valaki tudna nekem segíteni hogy mit egyek meg mit edzek tudom hogy erre midre találok választ csak annyit olvasgattam hogy teljesen összezavarodtam és ilyen extrém esettel nem nagyon találkoztam.
A másik gond az az hogy heti 3 alkalmam van edzeni a munka miatt meg ha nem látok eredményt rövidesen akkor fenyeget az a veszély hogy megunom és hagyom a francba az egészet.
A piszkálódást meg haggyátok mert kaptam má eleget.Votam én régen 130 kilós szálkás izmos naturan de amogött ott ált 10 év versenysport.
Segítségeteket előre is köszönöm.


Végülis csodák léteznek... :D :D :D ... de én kinőttem már Andersen meséiből . Mindenesetre ne zavarodj abszolút össze ! Fogsz papírt ceruzát , vagy éppen a billentyűt a kezedbe veszed és fontossági sorrendben csinálsz egy piramist , milyen tápanyag forrásokra van szükséged , makro és mikrotápanyagokra . Leírsz nekünk egy általad gondolt elképzelést , és az alapján tudunk segíteni , meg az igazi nagyok is szívesen segítenek ! Nézd ez nem kötelező , csinálhatsz mást is ha akarsz , ha elakarod érni a céljaidat piszkosul meg kell szenvedni érte minden szinten ! Heti 3 edzéssel és fegyelmezetlen életmóddal , táplálkozással ne várjál csodákat ! Sok sikert kívánnék és legyél bátor írogassál , olvasgassál és hidd el , ha értelmes a kérdés , jön rá értelmes válasz !  ;-oo-; ****:))))))

2009. Május 28. - 07:50:19
Válasz #561

Torony

Vendég
ugyanmár, lehet kölyökkorában beleesett valami varázsfőzetbe... 130 kiló szálkás natúr? :D talán ha két méter hatvan magas :)

2009. Május 28. - 07:57:09
Válasz #562
Nem elérhető

AtomAnti


ugyanmár, lehet kölyökkorában beleesett valami varázsfőzetbe... 130 kiló szálkás natúr? :D talán ha két méter hatvan magas :)


Obelix   ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Május 28. - 07:59:55
Válasz #563
Nem elérhető

FirstLady


ugyanmár, lehet kölyökkorában beleesett valami varázsfőzetbe... 130 kiló szálkás natúr? :D talán ha két méter hatvan magas :)


Obelix   ;D
Erre gondoltál?  ****:))) ****:))) ****:)))


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 28. - 08:04:27
Válasz #564
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Május 28. - 09:25:16
Válasz #565
Nem elérhető

George


Hello mindenkinek a segíségeteket szeretném kérni az a nagy gáz hogy van egy lájtos 60 kg-plussz rajtam amitől meg kell szabaduljak már csak magamat nézve is.
Valaki tudna nekem segíteni hogy mit egyek meg mit edzek tudom hogy erre midre találok választ csak annyit olvasgattam hogy teljesen összezavarodtam és ilyen extrém esettel nem nagyon találkoztam.
A másik gond az az hogy heti 3 alkalmam van edzeni a munka miatt meg ha nem látok eredményt rövidesen akkor fenyeget az a veszély hogy megunom és hagyom a francba az egészet.
A piszkálódást meg haggyátok mert kaptam má eleget.Votam én régen 130 kilós szálkás izmos naturan de amogött ott ált 10 év versenysport.
Segítségeteket előre is köszönöm.

Hali!

Ajánlom figyelmedbe Grizzly edzésnaplóját - karcsú 180 kilóról fogyott le olyan 130 környékére eddig. Kaja, edzés, kiegészítő, minden benne van. Ha neki sikerült összehozni - pedig elég "bohém" :D életet él, akkor neked is sikerülnie kell, még a munkád mellett is - yes chef? ::)

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=538.0  8-} Jó olvasást ;-oo-;

2009. Május 28. - 17:35:21
Válasz #566
Nem elérhető

Gabe


Anadroxról mi a vélemény? Pl. Arsonhoz viszonyítva. Én vettem egy kétszázakárhány darabosat, de tartogatom tavasz végére!

Az Anadrox nagyon jó, csak ha délután 2 után vettem be akár 1 darabot is, már nem tudtam aludni és így pattogtam tőle:  :-OO De hatásos volt!
Esetleg az Arsont is próbáltad már?
Szóval az Anadroxban van gumibogyószörp!  !+"% ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 29. - 00:36:07
Válasz #567
Nem elérhető

csaba.r


Köszönöm a segítséget:  B1ll4, George
Magasság:195cm
Súly 165kg
Felkar: 49 cm
Alkar: 33cm
Mell: 135 cm
Has: 133cm
Comb:77cm
Vádli:50     
A kaját le akarom csökkenteni a minimálisra nem érdekel a szenvedés
Valami vitaminokat kéne szednem gondolom meg aminosavakat, fehérjéről nem is beszélve, szénhidrát nuku???
Az edzéseket csak olyan reggel 8-ra tudom időzíteni mondjuk 10-ig
Edzéstervem:
Hetfo :  Mell - Kar + Has (8 óra meló)
Kedd: Pihenonap            (szabi)
Szerda: Hat - Vall + Has (szabi)
Csutortok: Pihenonap      (8 óra meló)
Pentek: Lab + Has           (8 óra meló)
Szomabat Vasaranap: Munka 8 óra olyan 60 fokban (konyhafőnök vagyok)

Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Május 29. - 08:11:38
Válasz #568
Nem elérhető

George


Köszönöm a segítséget:  B1ll4, George
Magasság:195cm
Súly 165kg
Felkar: 49 cm
Alkar: 33cm
Mell: 135 cm
Has: 133cm
Comb:77cm
Vádli:50     
A kaját le akarom csökkenteni a minimálisra nem érdekel a szenvedés
Valami vitaminokat kéne szednem gondolom meg aminosavakat, fehérjéről nem is beszélve, szénhidrát nuku???
Az edzéseket csak olyan reggel 8-ra tudom időzíteni mondjuk 10-ig
Edzéstervem:
Hetfo :  Mell - Kar + Has (8 óra meló)
Kedd: Pihenonap            (szabi)
Szerda: Hat - Vall + Has (szabi)
Csutortok: Pihenonap      (8 óra meló)
Pentek: Lab + Has           (8 óra meló)
Szomabat Vasaranap: Munka 8 óra olyan 60 fokban (konyhafőnök vagyok)


Na nem néz ki ez annyira szarul, extra kardiora nem hiszem, hogy szükséged lenne, volt szerencsém konyhában gályázni Angliában, olvadnak le a kilók :laugh: Szénhidrátot le ne vedd 0-ra, mert rosszul leszel, kis mennyiségben menjen valami rostos ch, zab, pufibúza ilyesmi, főleg délelőtt.

2009. Május 30. - 22:29:44
Válasz #569
Nem elérhető

zotja


Akik most diétáznak(pl Balu :D) milyen edzést alkalmaznak a zsir eltüntetésére?

Aerob vagy kardio? egy héten hányszor hány perc?  ::) Aerobot lehet tulzásba vinni? hány perc max egyszerre?
Naturál életmódra vetitve mindez  :)