2024. Június 05. - 08:15:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 260509 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 19. - 23:56:48
Válasz #660
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Szeptember 19. - 23:58:48
Válasz #661
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Október 03. - 10:18:59
Válasz #662
Nem elérhető

Kris


Én is 5 hete kezdtem drasztikus diétám ,nagyon alacsony ch és a fehérje is elég alacsony.

Hülye vagyok beleesek abba a hibába ,hogyha megindul a súlyom lefelé akkor úgy gondolom minden ami nem zöldség ,vagy tojásfehérje az lassítja a fogyásomat.

Tudom ,hogy hülyeség de most kimondottan fogyni akartam.

Edzés is hanyagolva volt heti 2-3.

Így az eddig elért -10kg-val elégedett vagyok.

Most gondolkozok:

1. folytatom így tovább.

2. Eldugom a mérleget. Viszonylag Kecés ch-t betartom ez úgy kb kimerül 100-120 gram.-ban és a fehérjét tényleg megemelem amennyire bírom. Úgy 3-400 körül. És az edzés visszaáll rendesen heti 4-5-re.

Meg azt nem tudom ,hogy elfogyott a Lipo-6x. Vegyek még .cseréljem le másra ,vagy semmire??


2009. Október 03. - 12:15:30
Válasz #663
Nem elérhető

Norbert002


karidóval h állsz? Meg súlyzós edzéssel?Bocsi lsuta votlam visszaolvasni. De szerintem egy kis intervallum edzés vagy termebe köredzés jót tenne a fogyásodnak mert hihtetlen mód felpörgetik az anyagcserét és még az edzés eltelte után is 24-36 órával akár égetnek el pluss kalóriát. Fehérjét meg nyugodtan tartsd magasan az izommegőrzés miatt.

2009. Október 03. - 14:19:21
Válasz #664
Nem elérhető

Kris


karidóval h állsz? Meg súlyzós edzéssel?Bocsi lsuta votlam visszaolvasni. De szerintem egy kis intervallum edzés vagy termebe köredzés jót tenne a fogyásodnak mert hihtetlen mód felpörgetik az anyagcserét és még az edzés eltelte után is 24-36 órával akár égetnek el pluss kalóriát. Fehérjét meg nyugodtan tartsd magasan az izommegőrzés miatt.

Kardio egyelöre 2 naponta 6-7 km kerépározás. Itt még van tartalékom.

Súlyzós edzéssel nem lesz gond eddig csak a lustaság és a munka kombonak köszönhetően csökkent le. de evvel jövő héttől nem lesz gond. 

Amiket ajánlottál megpróbálom beiktatni jót tenne az állókepesség szempontjából is.





2009. Október 03. - 18:28:06
Válasz #665
Nem elérhető

Boresz


Kris!

Dugd el a mérleget egy hétre! Úgyis csak ideges vagy ha dekázol jobbra balra és számolod hogy tegnap ennyi ma ennyi....... :)
Elég sokat álltál már rajta,érezned kellene hogy alakulsz,próbáld ki a tükröt,az működik rendesen,és nem csal mint a mérleg.

nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Október 03. - 22:32:46
Válasz #666
Nem elérhető

Kris


Úgy lesz!  És még nem is hangzott sátániasan amit írtál!!

Lásd a hozzászólásod számát!

2009. Október 04. - 17:10:06
Válasz #667
Nem elérhető

parrre


Esetleg ha új zsírégetőn gondolkodsz, próbáld ki a Hidroxycut Hardcore-t .  ;)
Sok sikert !  @:-)

2009. Október 04. - 17:17:03
Válasz #668
Nem elérhető

Kris


Esetleg ha új zsírégetőn gondolkodsz, próbáld ki a Hidroxycut Hardcore-t .  ;)
Sok sikert !  @:-)

Már próbáltam nekem valahogy nem jött be. Arson lessz.

2009. Október 04. - 20:37:58
Válasz #669
Nem elérhető

parrre


Esetleg ha új zsírégetőn gondolkodsz, próbáld ki a Hidroxycut Hardcore-t .  ;)
Sok sikert !  @:-)

Már próbáltam nekem valahogy nem jött be. Arson lessz.

Na nekem az Arson nem jött be. Olyasmi volt mint a Hydroxycut Hardcore csak sokkal gyengébb.

2009. Október 04. - 21:13:19
Válasz #670
Nem elérhető

Kris


Nálam meg forditva. de van ez igy nem ugyanúgy reagálunk a dolgokra. a múltkor jól működött , majd most meglátjuk.

2009. Október 05. - 20:27:34
Válasz #671
Nem elérhető

Pompa_G


Bármely diétáról legyen is szó... Szerintem a MESESAJT kell, hogy az alapja legyen... és akkor tuti a siker (:-) ****)
Meg a reggeli 1 óra aerob :-! 0o0o0
- Bárkivel lehetsz toleráns... De magaddal soha!!! -

2009. Október 16. - 10:05:32
Válasz #672
Nem elérhető

Kris


Mi a f..-ért nem megy le a derekam? Az utolsó -5 kiló óta egy  centi se jött le rólam

Bezzeg a lábaim. Még jó ,hogy itt a tél ,meg a hosszúnadrág.

2009. Október 16. - 11:39:35
Válasz #673
Nem elérhető

God Vazzeg


Mi a f..-ért nem megy le a derekam? Az utolsó -5 kiló óta egy  centi se jött le rólam

Bezzeg a lábaim. Még jó ,hogy itt a tél ,meg a hosszúnadrág.

Lehet hogy neked is inzulin problémáid vannak mint nekem, vagy ösztrogén is lehet ludas. Novedex xt vagy PCT, és sok fahéj vagy/és bitter melon!  8)

2009. Október 16. - 11:59:44
Válasz #674
Nem elérhető

Gabe


Mi a f..-ért nem megy le a derekam? Az utolsó -5 kiló óta egy  centi se jött le rólam

Bezzeg a lábaim. Még jó ,hogy itt a tél ,meg a hosszúnadrág.

Lehet hogy neked is inzulin problémáid vannak mint nekem, vagy ösztrogén is lehet ludas. Novedex xt vagy PCT, és sok fahéj vagy/és bitter melon!  8)
Ezt már régebben is írtad, hogy ez lehet az oka a has középső részén levő zsírnak.
Nekem mindig a köldök feletti részről megy le a legnehezebben a zsír, mikor már alul sem sok van, ott még akkor is van.
A derékrészről itt most nem beszélek! Hol olvastál erről? Mert érdekelne a cikk!
"Yeah buddy, light weight baby!"