2024. Május 23. - 09:20:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259837 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 16. - 16:10:15
Válasz #690
Nem elérhető

God Vazzeg


Ahm! Én nem azt mondtam, hogy kevés CH mellett is könnyen zsírosodok, hanem, hogy változó, mennyire tudok hízni, és viszonylag kevesebb CH-t fogyasztok!
Nálam a kettő nem ugyanazt jelenti! De nem fárasztom a mestert, elolvasok vagy 10 enciklopédiát!  :-}

A lényeg: ha kevés ch mellett is hízékony vagy, illetve fedett, akkor vagy inzulin problémád lehet, vagy hormonális probléma, vagy lassú az anyagcseréd. Mindegyik könnyen megoldható az itteni shop által  8-}

2009. Október 16. - 21:20:33
Válasz #691
Nem elérhető

Kris



2009. Október 18. - 18:37:17
Válasz #692
Nem elérhető

Razor1



2009. Október 27. - 19:31:09
Válasz #693
Nem elérhető

badedazel


Mi a f..-ért nem megy le a derekam? Az utolsó -5 kiló óta egy  centi se jött le rólam

Bezzeg a lábaim. Még jó ,hogy itt a tél ,meg a hosszúnadrág.

Lehet hogy neked is inzulin problémáid vannak mint nekem, vagy ösztrogén is lehet ludas. Novedex xt vagy PCT, és sok fahéj vagy/és bitter melon!  8)
Ezt már régebben is írtad, hogy ez lehet az oka a has középső részén levő zsírnak.
Nekem mindig a köldök feletti részről megy le a legnehezebben a zsír, mikor már alul sem sok van, ott még akkor is van.
A derékrészről itt most nem beszélek! Hol olvastál erről? Mert érdekelne a cikk!

Itt beszéltük a fórumon, Sztereó ajánlotta a fahéjat. Én most kb heti 1 csomag fahéjat betolok, de sokkal jobb a zsírosodás, valahogy egyenletesebb, tehát nem csak hasra megy. 105kg vagyok, és még látszódnak felül a kockák  ;D Bevallom töredelmesen bitter melont még nem próbáltam, pedig az állítólag még hatásosabb.

Ha a hasad elején köldöknél zsírosodsz, akkor tuti inzulin problémád van, szóval fahéj!

Ezúton is köszönöm Zsoltinak hogy jó tippet adott!  :-){

Ez a fahéj téma mehet mindnekinél egész évben?

2009. Október 28. - 17:32:13
Válasz #694
Nem elérhető

warren



Valakinél működött ez a fahéj dolog egyáltalán?
Már amennyire ez megítélhető labormérések nélkül?

Én ahol utánaolvastam mindenhol azt írták, hogy semmilyen hatása nincs az inzulin kibocsájtásra, vagy a vércukorszintre.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Október 28. - 17:35:07
Válasz #695
Nem elérhető

God Vazzeg



Valakinél működött ez a fahéj dolog egyáltalán?
Már amennyire ez megítélhető labormérések nélkül?

Én ahol utánaolvastam mindenhol azt írták, hogy semmilyen hatása nincs az inzulin kibocsájtásra, vagy a vércukorszintre.


Nálam tuti. Szemre is látszik, és nem vagyok rosszul ha nagyobb mennyiségű CH-t eszem, nem álmosodok el, és nem leszek enervált se. Nekem ennyi elég, az életminőségem már ennyitől is más..

Mehet egész évben a fahéj, szerintem  /:-)

2009. Október 28. - 17:38:32
Válasz #696
Nem elérhető

warren



Valakinél működött ez a fahéj dolog egyáltalán?
Már amennyire ez megítélhető labormérések nélkül?

Én ahol utánaolvastam mindenhol azt írták, hogy semmilyen hatása nincs az inzulin kibocsájtásra, vagy a vércukorszintre.


Nálam tuti. Szemre is látszik, és nem vagyok rosszul ha nagyobb mennyiségű CH-t eszem, nem álmosodok el, és nem leszek enervált se. Nekem ennyi elég, az életminőségem már ennyitől is más..

Mehet egész évben a fahéj, szerintem  /:-)

Szeva God!

Te egyébként úgy saccra mennyit eszel meg  (gr-ban) egy nap belőle?
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Október 28. - 18:35:56
Válasz #697
Nem elérhető

atleeta



Valakinél működött ez a fahéj dolog egyáltalán?
Már amennyire ez megítélhető labormérések nélkül?

Én ahol utánaolvastam mindenhol azt írták, hogy semmilyen hatása nincs az inzulin kibocsájtásra, vagy a vércukorszintre.


Nálam tuti. Szemre is látszik, és nem vagyok rosszul ha nagyobb mennyiségű CH-t eszem, nem álmosodok el, és nem leszek enervált se. Nekem ennyi elég, az életminőségem már ennyitől is más..

Mehet egész évben a fahéj, szerintem  /:-)
Mióta felvetődött ez a fahéj téma én is teszek mindig az edzés utáni turmixba.Eddig ha feljött rám egy kis zsír az rögtön a úszógumira ment.Most valahogy jobban eloszlik meg nem is zsírosodom annyira.Nekem mindenképp bevált, de ez is olyan dolog szerintem, amiben hinni kell ;)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 28. - 21:03:47
Válasz #698
Nem elérhető

God Vazzeg



Valakinél működött ez a fahéj dolog egyáltalán?
Már amennyire ez megítélhető labormérések nélkül?

Én ahol utánaolvastam mindenhol azt írták, hogy semmilyen hatása nincs az inzulin kibocsájtásra, vagy a vércukorszintre.


Nálam tuti. Szemre is látszik, és nem vagyok rosszul ha nagyobb mennyiségű CH-t eszem, nem álmosodok el, és nem leszek enervált se. Nekem ennyi elég, az életminőségem már ennyitől is más..

Mehet egész évben a fahéj, szerintem  /:-)

Szeva God!

Te egyébként úgy saccra mennyit eszel meg  (gr-ban) egy nap belőle?

Nem tudom. Kb 1 hétig elég egy zacsival, szóval nem sokat, szerintem. De nagyon szeretem az ízét amúgy is  /:-)

2009. Október 28. - 21:47:59
Válasz #699
Nem elérhető

warren


Big thank's GOD.  :-){

Aszthiszem egy próbát megér.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Október 28. - 21:59:34
Válasz #700
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Október 29. - 09:58:37
Válasz #701
Nem elérhető

badedazel


warren amit te olvastál ott 2x500mg-os fahéj"bevitel" volt ami tényleg nem okozott észrevehető változást. A tanulmányokban is az észrevehető kivolt emelve. De 3g-on már kimutatható lab. körülmények között a pozitív hatás.


Új remény a cukorbetegeknek: a fahéj
 
Orvosi vizsgálat bizonyítja, hogy a fahéj csökkenti a táplálékbevitel hatására felszabaduló inzulin szintjét az inzulinigény csökkenése által. A fahéjfogyasztás és az inzulinszint közötti összefüggésekről szóló közlemény 2009. március 1-jén az Amercan Journal of Clinical Nutrition című folyóiratban jelent meg.
 
A szignifikáns étkezés utáni inzulinszint-csökkenés 3 g fahéj elfogyasztása után volt észlelhető. Nemcsak az inzulin szintje csökkent, hanem a glucagon-szerű peptid 1 (GLP-1) szintje növekedett, ez a fehérje a gyomor ürülését késlelteti, csökkenti az éhségérzetet, így a táplálékbevitelt.
Arra is fény derült, hogy mindez koncentráció-függő, azaz összefüggés van az elfogyasztott fahéjmennyiség és a táplálékbevitel indukálta inzulintermelés csökkenése között.
 
Valószínű, hogy olyan mechanizmus áll a folyamat hátterében, hogy a fahéj hatóanyagai csökkentik az inzulinszükségletet azáltal, hogy növelik az inzulinreceptorok érzékenységét. Tehát azoknál a betegeknél, akiknél a szervezet inzulintermelése kimerült, a fahéj segítségével a szénhidrátok feldolgozásához szükséges inzulin-igény csökken.
A szerzők nagy reményeket fűznek ahhoz, hogy a jövőben a fahéj diabetes mellitusban hatékony terápia-kiegészítőként vegyen részt.

2009. Október 29. - 17:24:14
Válasz #702
Nem elérhető

warren


warren amit te olvastál ott 2x500mg-os fahéj"bevitel" volt ami tényleg nem okozott észrevehető változást. A tanulmányokban is az észrevehető kivolt emelve. De 3g-on már kimutatható lab. körülmények között a pozitív hatás.


Új remény a cukorbetegeknek: a fahéj
 
Orvosi vizsgálat bizonyítja, hogy a fahéj csökkenti a táplálékbevitel hatására felszabaduló inzulin szintjét az inzulinigény csökkenése által. A fahéjfogyasztás és az inzulinszint közötti összefüggésekről szóló közlemény 2009. március 1-jén az Amercan Journal of Clinical Nutrition című folyóiratban jelent meg.
 
A szignifikáns étkezés utáni inzulinszint-csökkenés 3 g fahéj elfogyasztása után volt észlelhető. Nemcsak az inzulin szintje csökkent, hanem a glucagon-szerű peptid 1 (GLP-1) szintje növekedett, ez a fehérje a gyomor ürülését késlelteti, csökkenti az éhségérzetet, így a táplálékbevitelt.
Arra is fény derült, hogy mindez koncentráció-függő, azaz összefüggés van az elfogyasztott fahéjmennyiség és a táplálékbevitel indukálta inzulintermelés csökkenése között.
 
Valószínű, hogy olyan mechanizmus áll a folyamat hátterében, hogy a fahéj hatóanyagai csökkentik az inzulinszükségletet azáltal, hogy növelik az inzulinreceptorok érzékenységét. Tehát azoknál a betegeknél, akiknél a szervezet inzulintermelése kimerült, a fahéj segítségével a szénhidrátok feldolgozásához szükséges inzulin-igény csökken.
A szerzők nagy reményeket fűznek ahhoz, hogy a jövőben a fahéj diabetes mellitusban hatékony terápia-kiegészítőként vegyen részt.

Igen, valóban ezt a cikket olvastam, de ott nem láttam a 3g-os adag hatásit.

De végül is, a több jobb elvet, szeretem.  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. November 14. - 13:01:56
Válasz #703
Nem elérhető

Agybarogyant


Szevasztok.

Használt már valaki L-karnitin injekciót? Hatásosabb lehet közvetlenül a zsírba injektálni, mint orálisan tabletta vagy a folyadék formájában?

2009. November 14. - 13:04:41
Válasz #704
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Szevasztok.

Használt már valaki L-karnitin injekciót? Hatásosabb lehet közvetlenül a zsírba injektálni, mint orálisan tabletta vagy a folyadék formájában?

Van ilyen injekció??????Ez engem is érdekelne. hasznos a tudás!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.