2024. Május 23. - 08:59:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259830 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. November 16. - 11:26:50
Válasz #720
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 16. - 11:44:29
Válasz #721
Nem elérhető

Agybarogyant



2009. November 16. - 11:54:38
Válasz #722
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én nem használtam, de amit a Balu berakott linket, ha ott olvasgatsz,láthatod, hogy senkinek sincs olyan pontos tapasztalata..a magam részéről én nem használnám,elég betyárnak tűnik... pláne hamér megy mellette más is, még ezt is szurni...meg Player mintha olyat talált volna h ez vénás injekció, mármint nem konkrétan a tied hanem ezt olvasta róla..
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 16. - 14:23:23
Válasz #723
Nem elérhető

Agybarogyant


Én nem használtam, de amit a Balu berakott linket, ha ott olvasgatsz,láthatod, hogy senkinek sincs olyan pontos tapasztalata..a magam részéről én nem használnám,elég betyárnak tűnik... pláne hamér megy mellette más is, még ezt is szurni...meg Player mintha olyat talált volna h ez vénás injekció, mármint nem konkrétan a tied hanem ezt olvasta róla..

Ha betyár, ha nem én megpróbálom!
Inzulin tűvel nyomom majd, minden edzés napon 2ml.-t. Majd megírom, hogy működött-e. Ha nem jelentkeznék akkor belehaltam...  :laugh:

Köszönöm a véleményeket.

2009. November 16. - 18:37:41
Válasz #724
Nem elérhető

player


inzulinossal  sc, vagy im nagyobb tűvel,vagy mindig egy adott edzett izomcsoportra vagy hogyan akarod?

2009. November 16. - 21:14:52
Válasz #725
Nem elérhető

warren


Én nem használtam, de amit a Balu berakott linket, ha ott olvasgatsz,láthatod, hogy senkinek sincs olyan pontos tapasztalata..a magam részéről én nem használnám,elég betyárnak tűnik... pláne hamér megy mellette más is, még ezt is szurni...meg Player mintha olyat talált volna h ez vénás injekció, mármint nem konkrétan a tied hanem ezt olvasta róla..

Vazze, rá vagyon írva: For i. m. use

Az én olvasatomban ez: intramuscular-is használatra

Eleve, ebben a sportban mi a "túrót" kell intravénásan beadni? (na jó 1-2 kivétellel)
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. November 16. - 22:00:21
Válasz #726
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én nem használtam, de amit a Balu berakott linket, ha ott olvasgatsz,láthatod, hogy senkinek sincs olyan pontos tapasztalata..a magam részéről én nem használnám,elég betyárnak tűnik... pláne hamér megy mellette más is, még ezt is szurni...meg Player mintha olyat talált volna h ez vénás injekció, mármint nem konkrétan a tied hanem ezt olvasta róla..

Vazze, rá vagyon írva: For i. m. use

Az én olvasatomban ez: intramuscular-is használatra

Eleve, ebben a sportban mi a "túrót" kell intravénásan beadni? (na jó 1-2 kivétellel)


 8-}
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 17. - 19:30:12
Válasz #727
Nem elérhető

Lalika85


A fahéjról még egy kis infó

Egészségügyi szempontból a fahéj fokozza az emésztést és a gyomor működését. Jelentős szélhajtó, vagyis jó hatással van az emésztésre, pihenteti a beleket, eloszlatja a felesleges gázokat ezáltal meggátolja a gázok okozta felfúvódást és a görcsöket. Ebben nagyon hasonlít az édesköménymaghoz, amelyet szintén alkalmaznak szélszorulás és bélgörcs ellen. Szélhajtó tulajdonsága annak a 3-4% illóolajnak tulajdonítható, amelyet a feldolgozatlan száraz kéreg vagy por (ha nem túl régi) tartalmaz. Az illóolajok, amelyek ennek a gyógynövénynek a serkentő hatóanyagai, a veseszövetekben javítják a vérellátást. A kínai gyógyászatban a fahéj kérget a „vese energiájának” fokozására használják.

A fahéj vércukorszint csökkentő képességéről már számos hír jelent meg. Valószínű, hogy a fahéj képes serkenteni a glükóz glikogén formájában történő tárolását. Egy patkányokon végzett kísérletben a fahéj megnövelte az IRS-1 faktor mennyiségét, amely az izomszövetek glükózfelvételét megnöveli. Beszámoltak olyan eredményekről is, amelyek szerint a fahéj fokozta azt a szállító mechanizmust (GLUT-4), amely a glükózt a véráramból a szövetekbe juttatja.

A kéreg, amelyből a rudat vagy a port előállítják, nagy mennyiségben tartalmaz egy összetett szénhidrát szerkezetet, amelyet mukopoliszacharidnak hívnak. Amikor nedvesség éri, akkor ezek a hosszúkás szénhidrátok, nyálkás, ragacsos formát vesznek fel. Ezt a folyamatot magunk is megnézhetjük, ha egy teáskanálnyi fahéjport vízbe szórunk és lassú tűzön kb. 20 percig főzzük. Nyálkás és síkos anyag válik belőle. Teaként vagy fűszerként elfogyasztva ennek a szénhidrát szerkezetnek a megemésztése és feldolgozása sokkal több időt igényel, ezért a lebomlás folyamán csupán kevés glükózt termelnek hosszú időn keresztül, így stabilizálják a vércukor szintjét. Ha a fahéjat főzés előtt adjuk az alapanyagokhoz, akkor – a görögszénamaghoz hasonlóan – ezt a tulajdonságát átadja a többi, magasabb glikémiás indexű összetevőnek is. Mindezek alapján a fahéjat tanácsolják nagyobb mennyiségben használni a cukorbeteg diéta során csakúgy mint azok számára, akik javítani szeretnének veséjük egészségén.

A leggyakrabban emlegetett, a fahéj és a diabétesz közötti hatásokról szóló tanulmányt Khan és munkatársai írták és 2003-ban a „Diabetes Care” című lapban jelent meg. A kísérletben 60 II. típusú cukorbetegségben szenvedő ötven év körüli embert vizsgáltak. Hat csoportba osztották őket, csoportonként 10 fővel. Az első három csoport tagjai naponta 1, 3 illetve 6 gramm fahéjat kaptak, míg a maradék három csoport tagjai placebót, vagyis hatóanyag nélküli készítményt. A megfigyelés valamennyi csoport esetében 40 napon keresztül tartott. A kutatók elemezték valamennyi beteg éhomi vércukorszintjét, az LDL koleszterint, a triglicerideket és az össz koleszterint. A placebóval kezelt csoportoknál nem volt változás a 40 nap alatt. Ezzel szemben a fahéjjal kezelt betegeknél valamennyi vizsgált érték csökkent: az éhomi vércukorszint (18-29%-kal), a trigliceridek (23-30%-kal), az LDL koleszterin (7-27%-kal) és a teljes koleszterin szint (12-26%-kal).

Ha ez lenne a történet vége, akkor valószínű, hogy a „fahéj-terápiát” széles körben javasolnák. Sajnos azonban nem ennyire egyértelmű a kép.

Egy másik, hasonló vizsgálatot végeztek Németországban 65 II. típusú cukorbeteggel. A különbség annyi volt, hogy a páciensek fele placebót kapott, míg a másik fele 3g fahéjat naponta négy hónapon keresztül. Ebben a vizsgálatban nem mutattak ki különbséget a két csoport között ami az LDL és a HDL koleszterin, a triglicerid és a HgbA1c szintet illeti. Az éhomi vércukorszint 7%-kal csökkent a fahéjat kapott betegek esetében. 2006 tavaszán a Journal of Nutrition című lapban egy újabb, a fahéjjal kapcsolatos tanulmány jelent meg. Ebben a kísérletben 25 változó kor utáni, II. típusú diabéteszes nő beteget kezeltek hat héten át napi 1,5 gramm fahéjjal. Ebben az esetben a fahéj nem okozott jelentős változást sem az inzulin-érzékenységben, sem a glükóz-toleranciában, sem pedig a koleszterinnel kapcsolatban. 2008-ban egy újabb írás jelent meg a Diabetes Care című lapban. Ez a tanulmány összegyűjtötte az addig megjelent valamennyi, a fahéjjal végzett vizsgálat emberekre vonatkozó eredményét és összességében elemezte azokat. A levont következtetések alapján az az eredmény született, hogy a fahéj sem az I. sem a II. típusú cukorbetegeknél nem javítja a HgbA1c-t, sem az éhomi vércukorszintet, sem pedig a vérzsírokat.

Ennél a pontnál a fahéj hatékonysága a vércukorszint csökkentésére vonatkozóan meglehetősen ellentmondásos. Az a tény, hogy a hiperglikémia a szövetek toxikus állapota, amelynek csökkentéséhez hatékony és biztonságos gyógyszerek állnak rendelkezésre azt erősíti, hogy a fahéj-terápia nem javasolt. Vannak ezen kívül más szempontok is. Néhány fahéj fajta olyan összetevőt tartalmaz (kumarin), amely képes a vér rögösödésének csökkentésére, ami sok esetben hasznos, de mellékhatások forrása is lehet. Ez arra sarkallta a hatóságokat Németországban, hogy a fahéjat nagyobb mennyiségben tartalmazó szereket gyógyszerekké minősítsék át.

A fahéjat ennek megfelelően addig nem javasolt a kiegészítőként szedni, amíg nem áll rendelkezésre megfelelő mennyiségű, megbízható adat a hatásosságára és a biztonságosságára vonatkozóan. Fűszerként való fogyasztása azonban nem ártalmas, sőt néhány esetben felejthetetlen élményt is nyújthat.

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. November 17. - 23:51:55
Válasz #728
Nem elérhető

kaza


Szevasztok.

Használt már valaki L-karnitin injekciót? Hatásosabb lehet közvetlenül a zsírba injektálni, mint orálisan tabletta vagy a folyadék formájában?

Van ilyen injekció??????Ez engem is érdekelne. hasznos a tudás!

A srác akitől vettem nagyon ajánlotta. Állítása szerint szépen pucol, ő is sokat használta. Már többször előfordult, hogy vásároltam nála ezt-azt és idáig még mindig jó cuccot adott. Mivel elég sok embert lát el és még senkit nem hallottam panaszkodni, gondoltam ezt bevállalom vakon. Annyira azért nem vagyok bevállalós, hogy mindenféle research nélkül beszúrjam, de egy külföldi fórumon tett néhány utaláson kívül nem találtam róla semmit. Abban reménykedtem, hogy esetleg itt találok valakit aki már használta.
L-Carnitin 300
Mutatnék róla képet, de fogalmam sincs, hogy hol kell feltölteni.  ˝=/

normalis kaja nelkul semmi sem az igazi, ha jo a kajad nem kell ilyen akkor mar jobb valami jobb zsiregeto

2009. November 18. - 08:31:01
Válasz #729
Nem elérhető

Agybarogyant


inzulinossal  sc, vagy im nagyobb tűvel,vagy mindig egy adott edzett izomcsoportra vagy hogyan akarod?

"Vazze, rá vagyon írva: For i. m. use
Az én olvasatomban ez: intramuscular-is használatra"

Tudom, hogy az üvegen az szerepel, hogy „for i.m. use”, de a srác akitől vettem (és az egyetlen olyan személy akit ismerek és állítólag használta is) azt javasolta, hogy  sub-c szúrjam közvetlenül a problémás területbe, ami az én esetemben a köldök alatti terület ill a derekam. A Balu által említett fórumon is csak bdiesel-nek voltak személyes tapasztalatai és ő is bőr alá, zsírba szúrta.

2009. November 18. - 16:50:20
Válasz #730
Nem elérhető

warren


inzulinossal  sc, vagy im nagyobb tűvel,vagy mindig egy adott edzett izomcsoportra vagy hogyan akarod?

"Vazze, rá vagyon írva: For i. m. use
Az én olvasatomban ez: intramuscular-is használatra"

Tudom, hogy az üvegen az szerepel, hogy „for i.m. use”, de a srác akitől vettem (és az egyetlen olyan személy akit ismerek és állítólag használta is) azt javasolta, hogy  sub-c szúrjam közvetlenül a problémás területbe, ami az én esetemben a köldök alatti terület ill a derekam. A Balu által említett fórumon is csak bdiesel-nek voltak személyes tapasztalatai és ő is bőr alá, zsírba szúrta.

Érdekes, nekem pl eszembe sem jutna oda adni.
De lehet hogy az a frankó.
Ha kipróbáltad, örülnék ha leírnád a tapasztalatokat, mármint a sajátokat.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. November 19. - 11:32:01
Válasz #731
Nem elérhető

Agybarogyant


inzulinossal  sc, vagy im nagyobb tűvel,vagy mindig egy adott edzett izomcsoportra vagy hogyan akarod?

"Vazze, rá vagyon írva: For i. m. use
Az én olvasatomban ez: intramuscular-is használatra"

Tudom, hogy az üvegen az szerepel, hogy „for i.m. use”, de a srác akitől vettem (és az egyetlen olyan személy akit ismerek és állítólag használta is) azt javasolta, hogy  sub-c szúrjam közvetlenül a problémás területbe, ami az én esetemben a köldök alatti terület ill a derekam. A Balu által említett fórumon is csak bdiesel-nek voltak személyes tapasztalatai és ő is bőr alá, zsírba szúrta.

Érdekes, nekem pl eszembe sem jutna oda adni.
De lehet hogy az a frankó.
Ha kipróbáltad, örülnék ha leírnád a tapasztalatokat, mármint a sajátokat.

Részemről nem lenne semmi akadálya a beszámolónak, de mivel még sohasem mértem magamon testzsírszázalékot (mert nem tudom, hogy hogyan kell :-[ ), így maximum súlyvesztésről tudok majd írni. Ha valaki el tudná magyarázni, hogy hogyan kaphatok valós adatokat arról, hogy pontosan mennyi zsír van rajtam rajtam, azért nagyon hálás lennék és a tapasztalatok leírásánál is sokat segítene.

2009. November 21. - 23:41:05
Válasz #732
Nem elérhető

kaza


inzulinossal  sc, vagy im nagyobb tűvel,vagy mindig egy adott edzett izomcsoportra vagy hogyan akarod?

"Vazze, rá vagyon írva: For i. m. use
Az én olvasatomban ez: intramuscular-is használatra"

Tudom, hogy az üvegen az szerepel, hogy „for i.m. use”, de a srác akitől vettem (és az egyetlen olyan személy akit ismerek és állítólag használta is) azt javasolta, hogy  sub-c szúrjam közvetlenül a problémás területbe, ami az én esetemben a köldök alatti terület ill a derekam. A Balu által említett fórumon is csak bdiesel-nek voltak személyes tapasztalatai és ő is bőr alá, zsírba szúrta.


a has alatti resz zsirba, bor ala megy, de a fenek terulet i.musc
injekcioztam magam 1.5 evig lombik hormonkezelesek miatt, volt amit bor ala kellet volt amit intramusc.
ezt combba, karba, fenekbe es az also hat ket reszebe adtam be
comb es kar nem kellemes, mert nyomot hagy, masreszt mivel elegge kotott izomzat, ezert fajdalmasabb is
vigyazni kell nehogy eret talalj el, amikor beadsz barmilyen injekciot akkor mindenkeppen legmentes legyen
arrol hogy nem erbe adod be ugy tudsz meggyozodni hogy amikor beszurod a tu elejet picit visszaszivod es ha veres akkor nem jo
tehat akkor mashova kell beadni, sztem a segg a legjobb resz, mert az nem faj bar csomosodhat

2009. November 22. - 15:52:45
Válasz #733

B1ll4

Vendég
inzulinossal  sc, vagy im nagyobb tűvel,vagy mindig egy adott edzett izomcsoportra vagy hogyan akarod?

"Vazze, rá vagyon írva: For i. m. use
Az én olvasatomban ez: intramuscular-is használatra"

Tudom, hogy az üvegen az szerepel, hogy „for i.m. use”, de a srác akitől vettem (és az egyetlen olyan személy akit ismerek és állítólag használta is) azt javasolta, hogy  sub-c szúrjam közvetlenül a problémás területbe, ami az én esetemben a köldök alatti terület ill a derekam. A Balu által említett fórumon is csak bdiesel-nek voltak személyes tapasztalatai és ő is bőr alá, zsírba szúrta.


a has alatti resz zsirba, bor ala megy, de a fenek terulet i.musc
injekcioztam magam 1.5 evig lombik hormonkezelesek miatt, volt amit bor ala kellet volt amit intramusc.
ezt combba, karba, fenekbe es az also hat ket reszebe adtam be
comb es kar nem kellemes, mert nyomot hagy, masreszt mivel elegge kotott izomzat, ezert fajdalmasabb is
vigyazni kell nehogy eret talalj el, amikor beadsz barmilyen injekciot akkor mindenkeppen legmentes legyen
arrol hogy nem erbe adod be ugy tudsz meggyozodni hogy amikor beszurod a tu elejet picit visszaszivod es ha veres akkor nem jo
tehat akkor mashova kell beadni, sztem a segg a legjobb resz, mert az nem faj bar csomosodhat

Esküszöm nem én tanítottam ! :D  ;-oo-; @:-)

2009. November 26. - 23:28:59
Válasz #734
Nem elérhető

kaza


hehe, nem ettol volt rekedt a hangom mindig is allitottam :D lol
a lombikozas sokra megtanit...