2024. Június 05. - 05:52:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 260496 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 23. - 22:16:57
Válasz #255
Nem elérhető

hopika


Nekem már volt "kockás" hasam eccer-kéccer.
Szerintem mindenképp vesd be a Hydroxycut Hardcore-t,mert YO!!!

Khmmm:hogy eltanulta mindenki a nyelvújításomat(Hydroxycut Hardcore) @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 23. - 22:23:28
Válasz #256
Nem elérhető

parrre


parrre!

Ha jól olvastam a fórumot akkor te már láttad a hasad kockásan  ;D. Ha 2 hét súlyzós+45-50p aerob edzés +3 g L-carnitin nem hozza meg a gyümölcsét( 2 hét alatt min 1.5-2kg) akkor érdemes lenne valami segítséget kérni? Hydroxycut Hardcore vagy valami hasonlót? A kajámat a multkori javasoltak alapján már azóta tartom ( 2 nap 180CH,5nap 80-100CH).A derekamról nem akar lemenni de máshol már szépen tisztulok,de a súlyom alig változik ( 1-2kg a kezdetektől) ,már kicsit kezdek idegess lenni.Jah a zöldségköret az párolás után most 110g ( sok? ),savanyú uborka az mennyire mehet ebben az időszakban? A husi könnyebben csúszik vele.
köszi :-){

Nos.

1, Nem, nem jól olvastad ! Aki a hasát látta az Hopika volt ! (UUUUtálom is érte !   ;D  ))=/  :-/-(-: )  Én max a két felső kocka legfelső szélét láttam.  ::) Most készülök én is. Ja és nekem is a belem a nagy. ( mint Hopi, God Vazz, stb. )
2, A 2 hét alatt 2 kiló az pont jó ütem. Heti 1-1.5 kiló fölött már izom is megy lefelé
3, Egyik zsírégető sem csodaszer, csak a jól felépített kaja + edzés mellé ad több kevesebb pluszt. Viszont igen, vannak amelyek többet segítenek. Hydroxycut Hardcore pl nem rossz !
4, Én most olyan 100 és 130 g között ingázok ch-ban (mérni kéne, de ....  --) ) Zöldségként főleg brokkolit, karfiolt, uborkát, káposztát eszek. (Ezekből annyit eszel amennyit akarsz. Savanyú uborkából is.)
5, A diéta nem 1-2 hét ! Még a profik is gyakran hónapokat diétáznak. Nézd meg Bubee topicját, az majdnem fél év volt. (Én most olyan 15 hétre tervezem a fullos diétát, és olyan 18-20 kilótól akarok megszabadulni.

Nyugi ! Nem hajt senki !  Kitartás !   @:-)

2008. Április 23. - 22:46:23
Válasz #257
Nem elérhető

hopika



[/quote]

Nos.

1, Nem, nem jól olvastad ! Aki a hasát látta az Hopika volt ! (UUUUtálom is érte !   ;D  ))=/  :-/-(-: )  Én max a két felső kocka legfelső szélét láttam.  ::)

[/quote]

Ha ez vígasztal P-papa,akkor most nem fogom látni azokat a szépségeket...ahhoz még kellene nekem is 1-1,5 hónap.
Majd a következő minuszolásnál már nem csak formázni fogok,hanem pucolni is.Akkor sem full szárazra,csak anyira,hogy minden a helyén legyen és látszon.

Üdv,
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 24. - 11:50:06
Válasz #258
Nem elérhető

Kemplaszlo


Sziasztok! Első postom :P

Fuuu hol is kezdjem!!
Na szóval már vagy két hete mazsolázok itt a fórumon és annyi információ összegyúlemlett a kis buksimban hogy most teljes a káosz! Amatőr szinten edzem a testemet azért mert szeretem és jobb a közérzetem,szóval nem vagyok egy nagy darab emberke. 25 éves vagyoik 189cm és 102 kg. Fél 8 tol 5 ig melozok ami azt jelenti h reggel  van idöm egy kis aerobra és melo után járok terembe. Sajnos ülő munkát végzek és a kajálásom sem nevezhetö normálisnak. Ennek meg is van a látszata szép kis hasam meg uszógumim lett na meg a mellem is elzsirosodott ami borzasztóan zavar. Rendelkezem némi izomzattal az edsénkek köszönhetően és annyi szép dolgot olvastam itt a szálkásításrol meg a zsírégetésről h megprobálkoznék vele.
De szeretném a segítségeteket kérni!!!!
Szeretném ha irnátok nekem ide egy részletes napi listát étkezésekröl pontosan hánykor mit és mennyit és hogy milyen kiegészitőket kellene szednem mellé h ugymond leszálkásodjak. Persze majd folyamatosan kérdezek de kell egy alap amire épithetnék. Május 5-én szeretném elkezdeni a diétát. Egyenlöre ennyi, kérdezzetek nyugodtan ha kell még info ahoz hogy tudjatok segiteni.
Válaszokat elöre is köszönöm :)

2008. Április 25. - 21:24:24
Válasz #259
Nem elérhető

Boresz


parrre!

Ha jól olvastam a fórumot akkor te már láttad a hasad kockásan  ;D. Ha 2 hét súlyzós+45-50p aerob edzés +3 g L-carnitin nem hozza meg a gyümölcsét( 2 hét alatt min 1.5-2kg) akkor érdemes lenne valami segítséget kérni? Hydroxycut Hardcore vagy valami hasonlót? A kajámat a multkori javasoltak alapján már azóta tartom ( 2 nap 180CH,5nap 80-100CH).A derekamról nem akar lemenni de máshol már szépen tisztulok,de a súlyom alig változik ( 1-2kg a kezdetektől) ,már kicsit kezdek idegess lenni.Jah a zöldségköret az párolás után most 110g ( sok? ),savanyú uborka az mennyire mehet ebben az időszakban? A husi könnyebben csúszik vele.
köszi :-){

Nos.

1, Nem, nem jól olvastad ! Aki a hasát látta az Hopika volt ! (UUUUtálom is érte !   ;D  ))=/  :-/-(-: )  Én max a két felső kocka legfelső szélét láttam.  ::) Most készülök én is. Ja és nekem is a belem a nagy. ( mint Hopi, God Vazz, stb. )
2, A 2 hét alatt 2 kiló az pont jó ütem. Heti 1-1.5 kiló fölött már izom is megy lefelé
3, Egyik zsírégető sem csodaszer, csak a jól felépített kaja + edzés mellé ad több kevesebb pluszt. Viszont igen, vannak amelyek többet segítenek. Hydroxycut Hardcore pl nem rossz !
4, Én most olyan 100 és 130 g között ingázok ch-ban (mérni kéne, de ....  --) ) Zöldségként főleg brokkolit, karfiolt, uborkát, káposztát eszek. (Ezekből annyit eszel amennyit akarsz. Savanyú uborkából is.)
5, A diéta nem 1-2 hét ! Még a profik is gyakran hónapokat diétáznak. Nézd meg Bubee topicját, az majdnem fél év volt. (Én most olyan 15 hétre tervezem a fullos diétát, és olyan 18-20 kilótól akarok megszabadulni.

Nyugi ! Nem hajt senki !  Kitartás !   @:-)


Hmm, izé, akkor bocsi  :-){ elnéztem a házszámot.

Már tart lassan 2 hónapja,vagy több ????... ,nemsürget senki,nem is kapkodok,de amit a verebek összehordtak kevéske izmot azt nemakarom most ledobni magamról.Később azért még jól jöhet  ;D. A melóm most kicsit bezavar a prodzsektbe,de azért sem adom fel.Majd télre lesz "jó" (nah most majdnem elszáltam magamtól  O0) alakom mikor 4 réteg ruha lesz rajtam.Esztétikai szempontból arányos testet szeretnék ,nem káposztareszelő mintájú hasfalat  ;D.Ki kell még tapasztalnom rengeteg dolgot,mennyit bír a szervezetem,és ezt miként élem meg,milyen hatással lesz fizikálisan és mentálisan rám.Remélem jó úton járok ebben az ügyben,ha meg eltévedek akkor majd megkérdezem az okosakat,aztán majd helyreraknak.A hácén meg erősen gondolkodok. Annak mennyi egy kúra? 6-8 hét?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Április 29. - 13:40:03
Válasz #260
Nem elérhető

sany80


Sziasztok!
Van annak ertelme hogy csak kardiozas elott hasznalnam a Lipo 6-ot?Vagy ugy nem hasznal es semi ertelme?

2008. Április 29. - 14:09:32
Válasz #261
Nem elérhető

ViCtor


Persze, hogy van értelme! Kardiózást még eredményesebbé teszi. A legjobb ilyenkor használni.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 29. - 14:49:08
Válasz #262
Nem elérhető

madinorbi


Sziasztok!
Van annak ertelme hogy csak kardiozas elott hasznalnam a Lipo 6-ot?Vagy ugy nem hasznal es semi ertelme?
;) :o ????... ::) :-X
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 29. - 14:49:55
Válasz #263
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 29. - 21:10:43
Válasz #264
Nem elérhető

sany80


Óriási titkok rejlenek eme sportágban  ;D

Ezek nem titkok!Csak nem tudtam hogy ugy is hat,ha nem minden nap szedem.Victor koszonom a valaszt.Meg valakinek a - gondolom jo napja volt kivanok neki meg sok szep napot.Valoszinu egyesek ebe nyerik oromuket,dehat legyenek vele boldogok gondolom enel nagyobb oromet meg nem talaltak eletukben.

2008. Április 29. - 21:16:45
Válasz #265
Nem elérhető

madinorbi


Óriási titkok rejlenek eme sportágban  ;D

Ezek nem titkok!Csak nem tudtam hogy ugy is hat,ha nem minden nap szedem.Victor koszonom a valaszt.Meg valakinek a - gondolom jo napja volt kivanok neki meg sok szep napot.Valoszinu egyesek ebe nyerik oromuket,dehat legyenek vele boldogok gondolom enel nagyobb oromet meg nem talaltak eletukben.
Nem én adtam pajti nehogy azt hidd engem is elhalmoznak minden "jóval" egyébként jah aerob előtt edzés előtt mehet thermó cucc carnitin és társai csak mozgás előtt fejti ki hatását pajzsmirigyes ill. thermó cucc mehet a nap folyamán máskor is
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 29. - 21:27:11
Válasz #266
Nem elérhető

sany80


Óriási titkok rejlenek eme sportágban  ;D

Ezek nem titkok!Csak nem tudtam hogy ugy is hat,ha nem minden nap szedem.Victor koszonom a valaszt.Meg valakinek a - gondolom jo napja volt kivanok neki meg sok szep napot.Valoszinu egyesek ebe nyerik oromuket,dehat legyenek vele boldogok gondolom enel nagyobb oromet meg nem talaltak eletukben.
Nem én adtam pajti nehogy azt hidd engem is elhalmoznak minden "jóval" egyébként jah aerob előtt edzés előtt mehet thermó cucc carnitin és társai csak mozgás előtt fejti ki hatását pajzsmirigyes ill. thermó cucc mehet a nap folyamán máskor is
Nem gondoltam hogy te adtad mert minden kerdesemnel kapok egyet egy kerdes egy - .kosz a valaszt!

2008. Április 29. - 21:34:44
Válasz #267
Nem elérhető

madinorbi


Kis terméksegítség megy a dijetta ezerrel vettem guggolt kicsit túladagoltam felmentem napi 5 szemre ami 5x35mg vigyázni kell vele mert profin belázasodtam tőle olyan hőkibocsátásom volt mint egy kazánnak csak finoman !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 01. - 22:45:50
Válasz #268
Nem elérhető

parrre


Milyen gugult vettél ? Guggolbolicon én is filózók.

2008. Május 01. - 23:50:33
Válasz #269
Nem elérhető

madinorbi


Milyen gugult vettél ? Guggolbolicon én is filózók.
Ultimate Nutritionos kedvencc gyártó  8-) és ez mint mondottam 35 mg os a többi általában 20 as viszont tennap 3 szem guggol 2x3 Hydroxycut Hardcore reggelre annyi vizet kitolt belőlem eszméletlen és nagyon ég a zsír !!!
szekönd editör mentes felhasználó