2024. Május 23. - 08:59:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259831 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 02. - 11:33:22
Válasz #270
Nem elérhető

parrre


Milyen gugult vettél ? Guggolbolicon én is filózók.
Ultimate Nutritionos kedvencc gyártó  8-) és ez mint mondottam 35 mg os a többi általában 20 as viszont tennap 3 szem guggol 2x3 Hydroxycut Hardcore reggelre annyi vizet kitolt belőlem eszméletlen és nagyon ég a zsír !!!

Na akkor egy ilyet bejátszunk. Köszi.  :-){

2008. Május 04. - 19:53:23
Válasz #271
Nem elérhető

Boresz


Ezen a héten pihi volt minden szinten,sem edzés sem aerob  ˝=/.Viszont regenerálódásra jól jött ez a hét.A meló közbeszólt,nem kicsit,nagyon.Holnaptól viszont újra tudok menni. Most viszont kicsit kezdek elszontyolódni,mert nem látok magamon semmi változást,a hasam nagyon párnázott és már unom az uszógumit.Elgondolkodtam,és arra jutottam,hogy Hydroxycut Hardcore-t vetek be az erdmény elérése érdekében. A kérdésem az lenne :mennyi ideig kéne szedni? Illetve a szedés mellett milyen kiegészítőt érdemes enni? ?:-/
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 04. - 19:59:55
Válasz #272
Nem elérhető

sany80


Sziasztok!
Egy kis segitseget szeretnek kerni a dietahoz.Szoval sok feherje keves szenhidralt turmix az maradthat ugy ahogy edig?Vagy tobb kell?Melete folyekony aminosav meg bcaa megy meg.Reggeli kardiozas jo vagy nem etgyomora?Szervezet eloszor a zsirt kezdi el bontani igaz nem az izmot?Elore koszonom!

2008. Május 04. - 20:31:52
Válasz #273
Nem elérhető

L


Sziasztok!
Egy kis segitseget szeretnek kerni a dietahoz.Szoval sok feherje keves szenhidralt turmix az maradthat ugy ahogy edig?Vagy tobb kell?Melete folyekony aminosav meg bcaa megy meg.Reggeli kardiozas jo vagy nem etgyomora?Szervezet eloszor a zsirt kezdi el bontani igaz nem az izmot?Elore koszonom!

Számold ki a fehérjeszükségleted és akkor pontosan tudni fogod mennyi fehérjére is van szükséged. Azt, hogy ezt turmixokból vagy kajából fedezed, az majdnem mindegy. Azért alapozz a szilárd étkezésekre és ezt egészítsd ki néhány folyékonnyal szükség szerint.

Az éhgyomorra való edzés szvsz nem a legjobb. Miért ne ihatnál egy shaket előtte (esetleg egy kis lenolajjal megspékelve)?
Ha először a zsírt bontaná a szervezet és ha a zsírraktárak elfogytak akkor nyúlna az izmokhoz(glikogénraktárakhoz) akkor nem lenne nagy ügy egy versenyfelkészülés...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 04. - 21:00:59
Válasz #274
Nem elérhető

sany80


Kosz!Kardiozas elot egy turmix?En nem nagyon ertek hozza de akkor nem abol fedezi a test az energiat es akkor nem nyul egy darabig a zsirhoz?Lehet hulyeseget beszelek!

2008. Május 04. - 21:32:33
Válasz #275
Nem elérhető

L


Kosz!Kardiozas elot egy turmix?En nem nagyon ertek hozza de akkor nem abol fedezi a test az energiat es akkor nem nyul egy darabig a zsirhoz?Lehet hulyeseget beszelek!

Először a glikogénraktárakhoz nyúl a szervezet és idővel, ha megfelelő pulzustartományban maradsz (130-140 körül) akkor jönnek a döntően aerob anyagcserefolyamatok amik a zsírdepókból fognak energiát szolgáltatni a tested számára. De ha jobban belegondolsz akkor az a proteinshake amit megiszol a kardió munka előtt, az nem szívódik fel azonnal, ehhez azért több időre van szüksége a szervezetnek.

/ A vélemények nagyon megoszlanak arról, hogy csak az aerob tartományban végzett munka számít-e, ami a tényleges "direkt" zsírégetést jelenti, vagy a kardió edzés alatt elégetett összenergia mennyisége számít-e a pulzusszámtól és mindentől függetlenül. Én már hallottam ezt is-azt is személyi edzőktől, "szakértőktől"...stb Hogy melyik formát érdemes csinálni azt majd valaki megmondja aki jobban ért ehhez. Én a magam részéről szoktam aerob edzéseket is csinálni 140es pulzus körül és szoktam intervall edzéseket is csinálni./
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 05. - 02:09:53
Válasz #276
Nem elérhető

sany80


Kosz!Kardiozas elot egy turmix?En nem nagyon ertek hozza de akkor nem abol fedezi a test az energiat es akkor nem nyul egy darabig a zsirhoz?Lehet hulyeseget beszelek!

Először a glikogénraktárakhoz nyúl a szervezet és idővel, ha megfelelő pulzustartományban maradsz (130-140 körül) akkor jönnek a döntően aerob anyagcserefolyamatok amik a zsírdepókból fognak energiát szolgáltatni a tested számára. De ha jobban belegondolsz akkor az a proteinshake amit megiszol a kardió munka előtt, az nem szívódik fel azonnal, ehhez azért több időre van szüksége a szervezetnek.

/ A vélemények nagyon megoszlanak arról, hogy csak az aerob tartományban végzett munka számít-e, ami a tényleges "direkt" zsírégetést jelenti, vagy a kardió edzés alatt elégetett összenergia mennyisége számít-e a pulzusszámtól és mindentől függetlenül. Én már hallottam ezt is-azt is személyi edzőktől, "szakértőktől"...stb Hogy melyik formát érdemes csinálni azt majd valaki megmondja aki jobban ért ehhez. Én a magam részéről szoktam aerob edzéseket is csinálni 140es pulzus körül és szoktam intervall edzéseket is csinálni./
Koszonom!En altalaban 30 perc futas es 15 perc biciklizes minden masnap.Holnaptol lehet elkezdem szedni a Lipo 6-ot ugyis regota itt all mar a szekrenyben.

2008. Május 05. - 10:26:38
Válasz #277
Nem elérhető

Kemplaszlo


Hello!
A fehérjeszükségletemet hogyan tudom kiszámolni?
Ha pedig ez megvan és össze van állítva az étkezés milyen kiegészítőket ajánlanátok ill kell szedni h eredményes legyen a zsírégetés. Ezt úgy értem hogy ti mint hozzáértők mit szednétek első diétátok alkalmával. 

2008. Május 05. - 11:31:07
Válasz #278
Nem elérhető

FirstLady


Bár nem biztos, hogy pont engem szólítottál meg, de azért leírom, hogy én hogyan csinálom. :)

A fehérjeszükséglet az 2g/ testsúly kg. Az én esetemben 43 kiló vagyok (nem kell hűledezni, mert 153 cm mély vagyok :D ) az azt jelenti, hogy 2g x 43, az 86 g fehérje, én csirkemellel viszem be, annak elvileg 20-25%-a fehérje, én 20%-kal számolom, biztos, ami biztos alapon, tehát ezt megszorzom öttel, az 430 g, azaz 43 deka csirkemell. Mondjuk én ennél sokkal többet eszem... de az azért van, mert nem csúszik nekem a szénhidrát annyira... tehát a csirke számolásánál a legegyszerűbb, ha megszorzod a kilóidat 10-zel, és annyi g csirke kell :)
Én ezen felül még iszom proteinturmixot.
Valamint diétában -mivel nekem valamiért könnyen ugrál a cukrom- alacson GI-jű szénhidrátokat eszem, brokkoli, karfiol, uborka stb.
Én a proteinturmixon kívül nem használok semmi kieget, de aránylag szerencsés alkat vagyok, nem vagyok zsíros, inkább vizesedem.

Ha hülyeséget írtam, akkor tessék fennhangon lekiabálni, hogy tanuljak én is! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 05. - 12:20:44
Válasz #279
Nem elérhető

Kemplaszlo


Bár nem biztos, hogy pont engem szólítottál meg, de azért leírom, hogy én hogyan csinálom. :)

A fehérjeszükséglet az 2g/ testsúly kg. Az én esetemben 43 kiló vagyok (nem kell hűledezni, mert 153 cm mély vagyok :D ) az azt jelenti, hogy 2g x 43, az 86 g fehérje, én csirkemellel viszem be, annak elvileg 20-25%-a fehérje, én 20%-kal számolom, biztos, ami biztos alapon, tehát ezt megszorzom öttel, az 430 g, azaz 43 deka csirkemell. Mondjuk én ennél sokkal többet eszem... de az azért van, mert nem csúszik nekem a szénhidrát annyira... tehát a csirke számolásánál a legegyszerűbb, ha megszorzod a kilóidat 10-zel, és annyi g csirke kell :)
Én ezen felül még iszom proteinturmixot.
Valamint diétában -mivel nekem valamiért könnyen ugrál a cukrom- alacson GI-jű szénhidrátokat eszem, brokkoli, karfiol, uborka stb.
Én a proteinturmixon kívül nem használok semmi kieget, de aránylag szerencsés alkat vagyok, nem vagyok zsíros, inkább vizesedem.

Ha hülyeséget írtam, akkor tessék fennhangon lekiabálni, hogy tanuljak én is! :)


Először is köszönöm a gyors választ!
Nos ha ezt levetítjük az én 100kg -ra akkor elvileg 200gr fehérje kell nekem (jo bonyolult számítás volt) ;D
Bár az elöbb egy másik topicban 3gr/kg-ot olvastam na majd ezt még tisztázzuk! De gondolatolvasó vagy mert az lett volna a következő kérdésem h csirkemellben hogy is néz ki ez a fehérje arány. Mondjuk én csak felét akarom  mellből bevinni másik felét meg porból. Ezért is szeretném ha leirnátok egy olyan kiegészítő összetételt ami kellhet egy amatőr elsö diétás tanoncnak  :D

2008. Május 05. - 13:03:07
Válasz #280
Nem elérhető

FirstLady


Pedig szerintem az egy kiló csmell simán lecsúszhat neked egy nap... de nem akarok kötözködni  ;) ;) ;)
Ha nekem lemegy, mindenkinek lemegy :) valahol olvastam egyébként, hogy naturálon baj lehet a nagyon magas fehérjebevitelből, nekem -akinek volt már szinte minden gasztro-entero baja- azóta nincs bajom semmi ilyesmivel, mióta így eszem :)

válassz ki egy proteinport, nézd meg az adagolást :)
De turmixszal max. 1 étkezést helyettesíts -szerintem- :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 05. - 15:04:37
Válasz #281
Nem elérhető

kicsibob


Ha nekem lemegy...

Persze lemegy, nem számít, hogy teljesen feleslegesen. Egy 100kg-os embernek rendben van, de 43 kilóval?  :-O


2008. Május 05. - 18:17:12
Válasz #282
Nem elérhető

FirstLady


de ha egyszer éhes az ember?!  /7%
Mit egyek csirkemellet, csak süteményt?! ;) mondjuk nem szeretem az édességet :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 05. - 18:26:26
Válasz #283
Nem elérhető

Johnnyx


de ha egyszer éhes az ember?!  /7%
Mit egyek csirkemellet, csak süteményt?! ;) mondjuk nem szeretem az édességet :)

Nagyon szerencsés vagy, hogy nem szereted az édességet. Én viszont túlzottan is (meg is látszik), ezért iszok sok protein turmixot, végül is az is édesség  ;D
Egyetek zabot!

2008. Május 05. - 18:28:37
Válasz #284
Nem elérhető

Boresz


Ezen a héten pihi volt minden szinten,sem edzés sem aerob  ˝=/.Viszont regenerálódásra jól jött ez a hét.A meló közbeszólt,nem kicsit,nagyon.Holnaptól viszont újra tudok menni. Most viszont kicsit kezdek elszontyolódni,mert nem látok magamon semmi változást,a hasam nagyon párnázott és már unom az uszógumit.Elgondolkodtam,és arra jutottam,hogy Hydroxycut Hardcore-t vetek be az erdmény elérése érdekében. A kérdésem az lenne :mennyi ideig kéne szedni? Illetve a szedés mellett milyen kiegészítőt érdemes enni? ?:-/

valaki segítene? ?:-/
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság