2024. Június 04. - 22:39:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 260441 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Május 16. - 19:56:16
Válasz #300
Nem elérhető

God Vazzeg


Na kérem, egy kis beszámoló tőlem is  8-}

Április elején kezdtem el diétázgatni 104kg-ról, ami egy betegség miatt (fosok-lázasvagyok-hidegráz) lett 101 rögtön, majd visszalépkedett Április 3. hetére olyan 102-103-ra a súlyom. Kezdeti CH 300g volt, majd beejtettem 200-ra, hogy ne felfele menjen a súlyom :D És itt stagnáltam 200g CH mellett 101kg-on Április végéig. Aztán egy bölcs tanács hatására ( ;D ) lejjebb vettem 100g-ra a CH-t, és most úgy néz ki szépen bandukol lefele a súlyom, jelenleg 98kg vagyok, sajna a derekam még (hasnál) 100cm, de az összkép sokat javult, és pl karban semmit sem mentem lejjebb, ami nem kis meglepetést okoz nekem, sőt ma megdícsérték a combom is, pedig nem is lábaztam csak hét elején ;D

Tápkieget a Hydroxycut Hardcore-t tolom 6 szemesével, zsírégetésben nem sokat segít, de talán ennek köszönhetem, hogy a méreteim viszonylag jók maradtak, ha van ebben ilyen összetevő, ha nincs, akkor nemtom  :P Illetve Dymatize Elite Whey megy, és edzésekkor Plasmajet, ami már nem nagyon akar hatni, most fog elfogyni átnyergelünk valami másra  :-/--

Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem jól emléxem az elmúlt pár hétre, nem vezetek naplót vagy ilyesmi, szóval mittomén  :-X  O0

2008. Május 16. - 23:29:40
Válasz #301
Nem elérhető

Cressler


Azt mondták nekem a teremben (tulaj) hogy a lábazás után nem lehet kardió jellegű mozgást végezni. Most csak a régi tanult dolgot mondja magától ,amit beleeröltettek a Testnevelési diplomával együtt,vagy ezt jobb ha megfogadom?

u.i.: ha minden igaz hétfőtől kiegészítem Hidrókszikáthárdkórral a diétát.Azon kívűl,mióta nem írtam ebbe a topikba,elindultam szépen lassan lefelé,mérleg szerint -2kg.  ;D
én úgy tudom, hogy pont lábazás előtti napon nem frankó nagyon kardiózni mert szarul fog menni a lábedzés...  --) ezért lábnap előtt még a kutyákat sem viszem sétálni  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 16. - 23:33:43
Válasz #302
Nem elérhető

Cressler


Na kérem, egy kis beszámoló tőlem is  8-}

Április elején kezdtem el diétázgatni 104kg-ról, ami egy betegség miatt (fosok-lázasvagyok-hidegráz) lett 101 rögtön, majd visszalépkedett Április 3. hetére olyan 102-103-ra a súlyom. Kezdeti CH 300g volt, majd beejtettem 200-ra, hogy ne felfele menjen a súlyom :D És itt stagnáltam 200g CH mellett 101kg-on Április végéig. Aztán egy bölcs tanács hatására ( ;D ) lejjebb vettem 100g-ra a CH-t, és most úgy néz ki szépen bandukol lefele a súlyom, jelenleg 98kg vagyok, sajna a derekam még (hasnál) 100cm, de az összkép sokat javult, és pl karban semmit sem mentem lejjebb, ami nem kis meglepetést okoz nekem, sőt ma megdícsérték a combom is, pedig nem is lábaztam csak hét elején ;D

Tápkieget a Hydroxycut Hardcore-t tolom 6 szemesével, zsírégetésben nem sokat segít, de talán ennek köszönhetem, hogy a méreteim viszonylag jók maradtak, ha van ebben ilyen összetevő, ha nincs, akkor nemtom  :P Illetve Dymatize Elite Whey megy, és edzésekkor Plasmajet, ami már nem nagyon akar hatni, most fog elfogyni átnyergelünk valami másra  :-/--

Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem jól emléxem az elmúlt pár hétre, nem vezetek naplót vagy ilyesmi, szóval mittomén  :-X  O0
jujjjj még egy valamit azért kipróbálhatsz... Mielőtt beveszed Eeeeeegy Kettttóóóóó Háárom múkodj  :-}
Kíváncsi leszek mit fogsz írni a Plasma után a köv No fokozóról mertha én belegondolok, hogy amiket eddig használtam VS Plasma olyan mintha egy opel astrából átülnék egy Bugattiba majd vissza
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 17. - 11:14:40
Válasz #303
Nem elérhető

God Vazzeg


Én se találkoztam még a plasmajethez hasonló termékkel, asszem a plasmacore lesz a következő amit beújítok, hamá plasma  /:-)  !+"%

2008. Május 19. - 19:05:03
Válasz #304
Nem elérhető

Boresz


Ma először használtam Hydroxycut Hardcore-t,és fél órával elfogyasztása után mintha gyomoridegem lenne,olyan érzés volt.Ezt az edzés előtti adagnál is éreztem,nagyjából 2 óra mulva elmúlt.Rendszeresen ittam folyadékot ahogyan a papír is írja. Velem lehet valami tudat alatt ami zavar, (amúgylenne min csak nem mozgat annyira) vagy csak így regálok rá? Amúgy AX-PCT-t érdemes lenne mellé szedni?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 19. - 19:20:30
Válasz #305
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma először használtam Hydroxycut Hardcore-t,és fél órával elfogyasztása után mintha gyomoridegem lenne,olyan érzés volt.Ezt az edzés előtti adagnál is éreztem,nagyjából 2 óra mulva elmúlt.Rendszeresen ittam folyadékot ahogyan a papír is írja. Velem lehet valami tudat alatt ami zavar, (amúgylenne min csak nem mozgat annyira) vagy csak így regálok rá? Amúgy AX-PCT-t érdemes lenne mellé szedni?

Se hatását, se mellékhatását nem tapasztaltam a Hydroxycut Hardcore-nak, napi 3x2 szem megy  :-}

2008. Május 19. - 19:25:45
Válasz #306
Nem elérhető

Boresz


Ma először használtam Hydroxycut Hardcore-t,és fél órával elfogyasztása után mintha gyomoridegem lenne,olyan érzés volt.Ezt az edzés előtti adagnál is éreztem,nagyjából 2 óra mulva elmúlt.Rendszeresen ittam folyadékot ahogyan a papír is írja. Velem lehet valami tudat alatt ami zavar, (amúgylenne min csak nem mozgat annyira) vagy csak így regálok rá? Amúgy AX-PCT-t érdemes lenne mellé szedni?

Se hatását, se mellékhatását nem tapasztaltam a Hydroxycut Hardcore-nak, napi 3x2 szem megy  :-}
Akkor a hiba az én készülékemben van ˝=/.  Plasma Jet mennyire jött be így a diétád alatt?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 19. - 19:30:39
Válasz #307
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma először használtam Hydroxycut Hardcore-t,és fél órával elfogyasztása után mintha gyomoridegem lenne,olyan érzés volt.Ezt az edzés előtti adagnál is éreztem,nagyjából 2 óra mulva elmúlt.Rendszeresen ittam folyadékot ahogyan a papír is írja. Velem lehet valami tudat alatt ami zavar, (amúgylenne min csak nem mozgat annyira) vagy csak így regálok rá? Amúgy AX-PCT-t érdemes lenne mellé szedni?

Se hatását, se mellékhatását nem tapasztaltam a Hydroxycut Hardcore-nak, napi 3x2 szem megy  :-}
Akkor a hiba az én készülékemben van ˝=/.  Plasma Jet mennyire jött be így a diétád alatt?

Eleinte iszonyatosan jó volt, aztán szépen lassan hozzászoktam, igaza volt Johnnynak  :-\ Mostmár nem rak hozzá szinte semmit az edzésekhez, úgyhogy szüneteltetni fogom picit, aztán újra megpróbálom  @:-)

2008. Május 19. - 21:30:05
Válasz #308
Nem elérhető

madinorbi


Ma először használtam Hydroxycut Hardcore-t,és fél órával elfogyasztása után mintha gyomoridegem lenne,olyan érzés volt.Ezt az edzés előtti adagnál is éreztem,nagyjából 2 óra mulva elmúlt.Rendszeresen ittam folyadékot ahogyan a papír is írja. Velem lehet valami tudat alatt ami zavar, (amúgylenne min csak nem mozgat annyira) vagy csak így regálok rá? Amúgy AX-PCT-t érdemes lenne mellé szedni?
Csinálj felvezetést a gyártó is írja először 1 szem stb stb
Engem kegyetlenül meghajtott kitolt belőlem pár liti vizet ...egyből akartam a napi 6 szemet
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 19. - 21:39:10
Válasz #309
Nem elérhető

Boresz


Ma először használtam Hydroxycut Hardcore-t,és fél órával elfogyasztása után mintha gyomoridegem lenne,olyan érzés volt.Ezt az edzés előtti adagnál is éreztem,nagyjából 2 óra mulva elmúlt.Rendszeresen ittam folyadékot ahogyan a papír is írja. Velem lehet valami tudat alatt ami zavar, (amúgylenne min csak nem mozgat annyira) vagy csak így regálok rá? Amúgy AX-PCT-t érdemes lenne mellé szedni?
Csinálj felvezetést a gyártó is írja először 1 szem stb stb
Engem kegyetlenül meghajtott kitolt belőlem pár liti vizet ...egyből akartam a napi 6 szemet
A papír szerint megy minden,szedés és folyadékbevitel is.A viztolása nekem is feltűnt,lassan lukat fúrok a porcelánba  ;D.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 19. - 22:00:58
Válasz #310
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma először használtam Hydroxycut Hardcore-t,és fél órával elfogyasztása után mintha gyomoridegem lenne,olyan érzés volt.Ezt az edzés előtti adagnál is éreztem,nagyjából 2 óra mulva elmúlt.Rendszeresen ittam folyadékot ahogyan a papír is írja. Velem lehet valami tudat alatt ami zavar, (amúgylenne min csak nem mozgat annyira) vagy csak így regálok rá? Amúgy AX-PCT-t érdemes lenne mellé szedni?
Csinálj felvezetést a gyártó is írja először 1 szem stb stb
Engem kegyetlenül meghajtott kitolt belőlem pár liti vizet ...egyből akartam a napi 6 szemet
A papír szerint megy minden,szedés és folyadékbevitel is.A viztolása nekem is feltűnt,lassan lukat fúrok a porcelánba  ;D.

Nekem ez se volt  :-\  ????...

Szerk: lehet hogy az enyém hamis  >:D  :-/--

2008. Május 20. - 22:12:37
Válasz #311
Nem elérhető

shp


Én is elindítottam a Hydroxycut Hardcore-val megerősített diétámat a mai napon. Kíváncsi vagyok, hogy válik be a dolog.
Korábban a Lipo6X is bejött, de ezt sokan jobbnak tartják. Majd elválik..
Nekem ilyen gyomorideg szerű érzésem a sok koffeintől, de még inkább a Yohimbe-től szokott lenni. - pl. egy keményebb sorozat után rendesen megdobogtatja a szívet. @-o Mondjuk nem baj ha hat a szer...  >:D

A PlasmaJet-re szintén kiíváncsi vagyok, hogy mit mutat ch szegény környezetben. Mondjátok, hogy nem lesz pazarlás...  8-)



2008. Május 20. - 22:17:27
Válasz #312
Nem elérhető

madinorbi


Ma először használtam Hydroxycut Hardcore-t,és fél órával elfogyasztása után mintha gyomoridegem lenne,olyan érzés volt.Ezt az edzés előtti adagnál is éreztem,nagyjából 2 óra mulva elmúlt.Rendszeresen ittam folyadékot ahogyan a papír is írja. Velem lehet valami tudat alatt ami zavar, (amúgylenne min csak nem mozgat annyira) vagy csak így regálok rá? Amúgy AX-PCT-t érdemes lenne mellé szedni?
Csinálj felvezetést a gyártó is írja először 1 szem stb stb
Engem kegyetlenül meghajtott kitolt belőlem pár liti vizet ...egyből akartam a napi 6 szemet
A papír szerint megy minden,szedés és folyadékbevitel is.A viztolása nekem is feltűnt,lassan lukat fúrok a porcelánba  ;D.
ÁÁÁ hát az nem jóó nem tudom mellik hatóanyag lehet benne a vízhajtó de mint említettem én is szenvedtem egy sort vele
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 20. - 22:33:41
Válasz #313
Nem elérhető

Boresz


Én is elindítottam a Hydroxycut Hardcore-val megerősített diétámat a mai napon. Kíváncsi vagyok, hogy válik be a dolog.
Korábban a Lipo6X is bejött, de ezt sokan jobbnak tartják. Majd elválik..
Nekem ilyen gyomorideg szerű érzésem a sok koffeintől, de még inkább a Yohimbe-től szokott lenni. - pl. egy keményebb sorozat után rendesen megdobogtatja a szívet. @-o Mondjuk nem baj ha hat a szer...  >:D

A PlasmaJet-re szintén kiíváncsi vagyok, hogy mit mutat ch szegény környezetben. Mondjátok, hogy nem lesz pazarlás...  8-)




Ma szóltak (kedves női hang) telefonon hogy 3 hét mulva lesz Plazma Jet ˝=/ :'(. Nah nembaj akkor talán még jobban látható lesz a hatása.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 21. - 09:00:57
Válasz #314
Nem elérhető

shp


Akkor szerencsém van, hogy bespájzoltam egyet a PlasmaJetből. Holnap bontom a dobozt..