2024. Június 04. - 20:56:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 260428 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 29. - 23:41:40
Válasz #390
Nem elérhető

madinorbi


hát az van hogy sajnos ez ilyen God! Akkó én mitmondjak? MOndjuk te nem tom honnan indultál, de amikó én elkezdtem az edzést anno, 72 kilo körül mozogtam. Ha a legjobb formámat nézem, akkó sem voltam romszálka(meg sose)akkó vótam 92-94 kilo. Mosmeg láttad hogy nézek ki, soha nem voltam ilyen disznó. Szóval nekem sem lesz eccerű..... :-)-

Ja, téged nem irigyellek, onnan lesz szép nyerni  ;) De no para, jut is, marad is..  8-)

Madi: én nem eres fazont akarok, csak menjen le az úszógumi  :--:
Akkor no para le kell győzd gumit  @-o  :-/--  :-/-  :--:
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 30. - 00:14:32
Válasz #391
Nem elérhető

God Vazzeg


hát az van hogy sajnos ez ilyen God! Akkó én mitmondjak? MOndjuk te nem tom honnan indultál, de amikó én elkezdtem az edzést anno, 72 kilo körül mozogtam. Ha a legjobb formámat nézem, akkó sem voltam romszálka(meg sose)akkó vótam 92-94 kilo. Mosmeg láttad hogy nézek ki, soha nem voltam ilyen disznó. Szóval nekem sem lesz eccerű..... :-)-

Ja, téged nem irigyellek, onnan lesz szép nyerni  ;) De no para, jut is, marad is..  8-)

Madi: én nem eres fazont akarok, csak menjen le az úszógumi  :--:
Akkor no para le kell győzd gumit  @-o  :-/--  :-/-  :--:

 /:-)

2008. Május 30. - 10:27:39
Válasz #392
Nem elérhető

George



2008. Május 30. - 16:10:16
Válasz #393
Nem elérhető

FirstLady


hát az van hogy sajnos ez ilyen God! Akkó én mitmondjak? MOndjuk te nem tom honnan indultál, de amikó én elkezdtem az edzést anno, 72 kilo körül mozogtam. Ha a legjobb formámat nézem, akkó sem voltam romszálka(meg sose)akkó vótam 92-94 kilo. Mosmeg láttad hogy nézek ki, soha nem voltam ilyen disznó. Szóval nekem sem lesz eccerű..... :-)-
Mek nelegyé má depressziós, örülj, hogy egyáltalán tudod valahogy használni a lábad :)
Mindennek eljön az ideje, nyugi :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 30. - 21:05:19
Válasz #394
Nem elérhető

mack


Lédy! Nme vagyok depis.  :-* csak még nemvótam ilyen helyzetben hogy ennyit kelljen lepucolnom és ami a legszarabb az az hogy nulla az izom, amit megint fel kell pakolnom magamra és az az igazság assetom hogy kezdjem....ha ledobom a jelmezt elfogyok, ha kicsit nőni akarok akkó mégtöbb lesz a trutyi rajtam. Nabazz most hogy ebbe belegondoltam depis is lettem. Megyek telesírom a párnám...azislehet hogy emós leszek.... :-/] najó ez viccnek is szarvót!

üzenem  a zsírnak:  &5*  :-Đ

2008. Május 30. - 21:16:10
Válasz #395
Nem elérhető

FirstLady


Lédy! Nme vagyok depis.  :-* csak még nemvótam ilyen helyzetben hogy ennyit kelljen lepucolnom és ami a legszarabb az az hogy nulla az izom, amit megint fel kell pakolnom magamra és az az igazság assetom hogy kezdjem....ha ledobom a jelmezt elfogyok, ha kicsit nőni akarok akkó mégtöbb lesz a trutyi rajtam. Nabazz most hogy ebbe belegondoltam depis is lettem. Megyek telesírom a párnám...azislehet hogy emós leszek.... :-/] najó ez viccnek is szarvót!

üzenem  a zsírnak:  &5*  :-Đ
Ez nehéz kérdés... tömegelni nyáron nem a legviccesebb elfoglaltság, persze az lenne a legjobb, ha előbb izmot pakolnál... De a Te esetedben azt kell eldönteni, méret, vagy zsír 8-) ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 30. - 21:33:43
Válasz #396
Nem elérhető

mack


Lédy! Nme vagyok depis.  :-* csak még nemvótam ilyen helyzetben hogy ennyit kelljen lepucolnom és ami a legszarabb az az hogy nulla az izom, amit megint fel kell pakolnom magamra és az az igazság assetom hogy kezdjem....ha ledobom a jelmezt elfogyok, ha kicsit nőni akarok akkó mégtöbb lesz a trutyi rajtam. Nabazz most hogy ebbe belegondoltam depis is lettem. Megyek telesírom a párnám...azislehet hogy emós leszek.... :-/] najó ez viccnek is szarvót!

üzenem  a zsírnak:  &5*  :-Đ
Ez nehéz kérdés... tömegelni nyáron nem a legviccesebb elfoglaltság, persze az lenne a legjobb, ha előbb izmot pakolnál... De a Te esetedben azt kell eldönteni, méret, vagy zsír 8-) ;D ;D ;D ;D

háááát, ezaz.....fogalmamsincsen. Szerintem lepucolom magam, aztán mehet a tömeg. Ja, és "nem a méret a lényeg"! Esszokták a kisfarkúak mondani  ;D ;D  eztmondom énis mindíg...de nem hiszik el!  @-o ::)

2008. Május 30. - 22:42:05
Válasz #397
Nem elérhető

Boresz


Van egy adag Attack!-om,ha azt a Hydroxycut Hardcore-val együtt küldöm az arcba,edzés előtt köbö 40 perccel,akkor nem fogja a 2 ütni egymást?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 30. - 22:54:30
Válasz #398
Nem elérhető

FirstLady


Lédy! Nme vagyok depis.  :-* csak még nemvótam ilyen helyzetben hogy ennyit kelljen lepucolnom és ami a legszarabb az az hogy nulla az izom, amit megint fel kell pakolnom magamra és az az igazság assetom hogy kezdjem....ha ledobom a jelmezt elfogyok, ha kicsit nőni akarok akkó mégtöbb lesz a trutyi rajtam. Nabazz most hogy ebbe belegondoltam depis is lettem. Megyek telesírom a párnám...azislehet hogy emós leszek.... :-/] najó ez viccnek is szarvót!

üzenem  a zsírnak:  &5*  :-Đ
Ez nehéz kérdés... tömegelni nyáron nem a legviccesebb elfoglaltság, persze az lenne a legjobb, ha előbb izmot pakolnál... De a Te esetedben azt kell eldönteni, méret, vagy zsír 8-) ;D ;D ;D ;D

háááát, ezaz.....fogalmamsincsen. Szerintem lepucolom magam, aztán mehet a tömeg. Ja, és "nem a méret a lényeg"! Esszokták a kisfarkúak mondani  ;D ;D  eztmondom énis mindíg...de nem hiszik el!  @-o ::)
Akkó nosza, már alig van idő a Tiszáig ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 31. - 14:32:13
Válasz #399
Nem elérhető

Rob


Halihó!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Első diétámat kezdtem el hétfőn. 95-96kgról indultam. 250g chval kezdek. fehérje 250-300g. A ch-t kb 7-10 naponta tervezem csökketeni 30-50g-al. Ha lassul az anyagcserém akkor tervezem,h ciklizálom és néha visszatöltök,de ez még odébb van. Heti 4 súlyzós edzést+3 aerob edzést tervezek a pihenő napokon. A kérdésem az lenne,hogy glutamin mellett mivel lehetne mégjobban megtartani a megszerzett izomtömeget? Gondoltam a AX-Hyperdrol X2-re vagy az Alri - Restore. Szted meik lenne jobb választás? Vagy esetleg vmi más termék?
Köszi előre is! :-){ :-){ :-){
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Május 31. - 14:46:26
Válasz #400
Nem elérhető

FirstLady


Halihó!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Első diétámat kezdtem el hétfőn. 95-96kgról indultam. 250g chval kezdek. fehérje 250-300g. A ch-t kb 7-10 naponta tervezem csökketeni 30-50g-al. Ha lassul az anyagcserém akkor tervezem,h ciklizálom és néha visszatöltök,de ez még odébb van. Heti 4 súlyzós edzést+3 aerob edzést tervezek a pihenő napokon. A kérdésem az lenne,hogy glutamin mellett mivel lehetne mégjobban megtartani a megszerzett izomtömeget? Gondoltam a AX-Hyperdrol X2-re vagy az Alri - Restore. Szted meik lenne jobb választás? Vagy esetleg vmi más termék?
Köszi előre is! :-){ :-){ :-){
Nem tudom, hogy kitől kérdezed, de mivel én vagyok az uccsó hozzászóló, magamra vettem, és nem akarok bunkó lenni, hogy nem válaszolok :D
De megmondom őszintén, hogy nem tudom. Talán az áruházi segítség topicban jobban tudnának a szakik segíteni. 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 31. - 16:02:56
Válasz #401
Nem elérhető

shp


Van egy adag Attack!-om,ha azt a Hydroxycut Hardcore-val együtt küldöm az arcba,edzés előtt köbö 40 perccel,akkor nem fogja a 2 ütni egymást?

Bajod nem lesz tőle, de a kreatinos termékeket -Attack - bespájzolnám egy diétán kívüli időszakra.

2008. Május 31. - 16:04:50
Válasz #402
Nem elérhető

shp


Halihó!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Első diétámat kezdtem el hétfőn. 95-96kgról indultam. 250g chval kezdek. fehérje 250-300g. A ch-t kb 7-10 naponta tervezem csökketeni 30-50g-al. Ha lassul az anyagcserém akkor tervezem,h ciklizálom és néha visszatöltök,de ez még odébb van. Heti 4 súlyzós edzést+3 aerob edzést tervezek a pihenő napokon. A kérdésem az lenne,hogy glutamin mellett mivel lehetne mégjobban megtartani a megszerzett izomtömeget? Gondoltam a AX-Hyperdrol X2-re vagy az Alri - Restore. Szted meik lenne jobb választás? Vagy esetleg vmi más termék?
Köszi előre is! :-){ :-){ :-){

Én még a Retaint is bevenném a számításba, hogy megkönnyítsem a döntést.  >:D  ( sőt, én azt is fogok venni  ))=/  ) 

2008. Május 31. - 17:31:14
Válasz #403
Nem elérhető

Rob


Sorry,az utosló sort elírtam. @-o  Így a helyes -> Szerintetek melyik lenne a jobb választás?
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Május 31. - 18:42:49
Válasz #404
Nem elérhető

madinorbi


Sorry,az utosló sort elírtam. @-o  Így a helyes -> Szerintetek melyik lenne a jobb választás?
A hyperdrol és retain fedi egymást hatóanyagok tekintetében a hyper jobb sztem szedd azt a retain nem egy nagy durranás van 300 ezer termék ami 7keto származékokkal nyomul
szekönd editör mentes felhasználó