2024. Május 23. - 11:21:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259853 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Június 17. - 22:42:24
Válasz #435
Nem elérhető

cristiano89


Nah a lényeg hogy még nekem is fogyni kell, tisztára kész vagyok, 2 hete megállt a fogyásom :-[
70 kiló vagyok a 169-170-es magasságomhoz, és ahol van az már csak has meg csípőn kicsi, de nem megy, pedig kardió is sima eddzés is van meg persze diétás napi 1500 kcal étkezés...( nem szemétből ;D ) de már annyira unom ezt a fél éve tartó diétát meg a kardiót, hogy inkább csak tömegelnék...
Te miből akarsz fogyni?  :-O ;D

Hogyhogy miből? :) Hát a kis hasamat meg kevés zsírréteget a csípőmön azt, az már 5-6 kiló max, de nagyon nagy szenvedés...lehet bevetem az l carnitin-t...csak már úgy várom hogy már komoly izmot is építhessek... :-[

2008. Június 18. - 00:25:23
Válasz #436
Nem elérhető

kaza


Nah a lényeg hogy még nekem is fogyni kell, tisztára kész vagyok, 2 hete megállt a fogyásom :-[
70 kiló vagyok a 169-170-es magasságomhoz, és ahol van az már csak has meg csípőn kicsi, de nem megy, pedig kardió is sima eddzés is van meg persze diétás napi 1500 kcal étkezés...( nem szemétből ;D ) de már annyira unom ezt a fél éve tartó diétát meg a kardiót, hogy inkább csak tömegelnék...


a szenhidratot is szamolod?
ha megallt novelni vagy csokkenteni kene, figyeld meg hogy reagalsz?
mit eszel?
meg az aerob sem mindengy mennyi, ha marad a kaja az aerbot kell novelni akar napi kettore, persze mindez annak fuggvenye hogy most eppen mit eszel, mennyit aerobozol

Ledi
jot rohogtem az alairasodon nagyon szuper!!:D ezeket honnan van idod kikeresni de tok jo, edzel meg ??:D:D


Belam igen ez a terem:D
vettem ujsagokat atnaylazom oket es mennek postan igerem :D:D
faj a fejem a dietatol :(  :-O

2008. Június 18. - 00:25:23
Válasz #437
Nem elérhető

kaza


en azt tudom hogy nekem 106 kg rol 68 ra ment ossze a sulyom es a hasamban az izmok negy cm re vannak szetszakadva, koldok servem is lett
de a borom olyan mertekben megvaltozott a dietatol, lejott 12 kilo es 10 cm, masreszt most kezdem meg cska a dietat, igaz egy jo felev volt mire beindult
a bormo minosege ennek a kremnek a hatasara nagyon sokat valtozott
van az un kotenyhas, amire tenyleg csak a kes jo, en szules utan annyira el voltam keseredve, hogy egybol elmentem plasztikai konzultaciora, raadasul nekem meg ingyen is lenne mert szet vannak csuszva a hasfalak es servem is van es harom gyerek esetene a tb ingyen megcsinalja
de a doki aszonta huzzak haza es fogyjak le :D
teszek fel kepet rola csak biztatasnak
http://img139.imageshack.us/img139/1779/hasoldalrolji0sa9.jpg
ez fel eves munka, es ekkor meg nem is deitaztam csak noveltem az aerobot
http://img71.imageshack.us/img71/1848/29437273fy5.jpg
dieta elott
szval csak biztatni tudlak, amguy meg ugyis le kell fogyni kes ala fekves elott:D
en ugy voltam vele hogy megprobalom a mxot kihozni a hasambol amig lehet, utana meg meg mindig ott van a plasztika lehetosege,

Jaja ezért írtam én is, hogy ha nem muszáj, akkor ne műtesse senki, csak annak a srácnak már fogyás után lógott rendesen a bőre - elég mélyre :-\ Zsír meg nem igazás volt alatta.


a kotenyhas igen rossz mert azzal telelg nem lehet semmit sem csinalni
csaka plasztika rohadtul fajdalamas es sokan 6 hetig alig tudnak kiegyenesedni, szval gaz
meg lattam elcseszett hasakat es total megremultem :D:D

2008. Június 18. - 00:25:23
Válasz #438
Nem elérhető

kaza


Bizony tanúsíthatom , hogy Kaza igen jó formában van , mikor együtt edzettünk néztem a körülöttem lévő faszik reakcióit , de tetszett nekik a látvány :D .

Kaza amúgy ez a terem az ahol edzősködsz ?:)

ja le is egettel mert akkor nem volt hagnom es mindenki aszitte tolok egy csomo tesztot hogy ilyen hangom van
haha
mostmar csak akkor van ilyen hangom ha rohogok,ugyhogy mar nem tudnal leegetni bibibi  :-/-(-: :-):-)::

2008. Június 18. - 00:29:18
Válasz #439

B1ll4

Vendég
De azért a MOL kutas csajszinál egy életre elástad magad , abból nem magyaráznád ki magad ha te lennél Lui Padre akkor sem :)

2008. Június 18. - 08:40:10
Válasz #440
Nem elérhető

FirstLady


Nah a lényeg hogy még nekem is fogyni kell, tisztára kész vagyok, 2 hete megállt a fogyásom :-[
70 kiló vagyok a 169-170-es magasságomhoz, és ahol van az már csak has meg csípőn kicsi, de nem megy, pedig kardió is sima eddzés is van meg persze diétás napi 1500 kcal étkezés...( nem szemétből ;D ) de már annyira unom ezt a fél éve tartó diétát meg a kardiót, hogy inkább csak tömegelnék...


a szenhidratot is szamolod?
ha megallt novelni vagy csokkenteni kene, figyeld meg hogy reagalsz?
mit eszel?
meg az aerob sem mindengy mennyi, ha marad a kaja az aerbot kell novelni akar napi kettore, persze mindez annak fuggvenye hogy most eppen mit eszel, mennyit aerobozol

Ledi
jot rohogtem az alairasodon nagyon szuper!!:D ezeket honnan van idod kikeresni de tok jo, edzel meg ??:D:D


Belam igen ez a terem:D
vettem ujsagokat atnaylazom oket es mennek postan igerem :D:D
faj a fejem a dietatol :(  :-O
nem én kerestem ki, hanem Billa :D :D :D :D
Hááát, az edzés csúszik még egy kicsit, de majd msn-en elmesélem 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 18. - 13:19:22
Válasz #441
Nem elérhető

kaza


hat de telleg nagyon jo !!!
ok kivancsi vagyok en is elv agyok tunve..
Billa
hat igen, ott is jol beegettel :D:D

2008. Június 19. - 21:10:12
Válasz #442
Nem elérhető

Boresz


Lassan elfogy az első doboz Hydroxycut Hardcore.Olvastam a sok tesztet ,meg beszámolókat róla,hogy nagyon jó és visz mindent mint a piros hetes. Nah nekem nem ez volt.Kaját betartottam,edzés megvolt-megvan,sajna a kilók is. Próbálkozzak egyből Lipo-6al?

mod: kezdem az 5ik hetet(Hydroxycut Hardcore-val) lassan és csak 3 kg ment le
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 19. - 21:16:33
Válasz #443
Nem elérhető

hopika


Nekem spec tényleg bejött a Hydroxycut Hardcore,iszont a LIPO6 nem.A LIPO6X-et nem próbáltam,sztem azt próbáld akkor ki,vagy a Dren-t.
A kaját/edzést leírnád nekem?
Üdv Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 19. - 21:52:50
Válasz #444
Nem elérhető

God Vazzeg


Lassan elfogy az első doboz Hydroxycut Hardcore.Olvastam a sok tesztet ,meg beszámolókat róla,hogy nagyon jó és visz mindent mint a piros hetes. Nah nekem nem ez volt.Kaját betartottam,edzés megvolt-megvan,sajna a kilók is. Próbálkozzak egyből Lipo-6al?

mod: kezdem az 5ik hetet(Hydroxycut Hardcore-val) lassan és csak 3 kg ment le

MHP - Dren  :-)->

2008. Június 20. - 01:17:27
Válasz #445
Nem elérhető

kaza


Lassan elfogy az első doboz Hydroxycut Hardcore.Olvastam a sok tesztet ,meg beszámolókat róla,hogy nagyon jó és visz mindent mint a piros hetes. Nah nekem nem ez volt.Kaját betartottam,edzés megvolt-megvan,sajna a kilók is. Próbálkozzak egyből Lipo-6al?

mod: kezdem az 5ik hetet(Hydroxycut Hardcore-val) lassan és csak 3 kg ment le
legyel sztem turelmes heti fel-egy kilo a jo, ha nekedm 5 het alatt 3 ment le az jo, van akinek jobban beindula  6 hettol
szval fel a fejjel, legyel turelmes
tobb aerbo esetleg...

2008. Június 22. - 11:53:51
Válasz #446
Nem elérhető

Johnnyx


Megüt a guta! Hétfőn 87.5 kg voltam, tegnap 88.6, ma 89.7. Ez hogyan lehetséges amikor szigotúan betartom a diétát 190-200g ch-t eszek, 260g fehérjét és éppen most emeltem meg az aerob mennyiségét (heti 6 nap és 50 perc)?  ?:-/ 
Egyetek zabot!

2008. Június 22. - 11:58:14
Válasz #447
Nem elérhető

God Vazzeg


Megüt a guta! Hétfőn 87.5 kg voltam, tegnap 88.6, ma 89.7. Ez hogyan lehetséges amikor szigotúan betartom a diétát 190-200g ch-t eszek, 260g fehérjét és éppen most emeltem meg az aerob mennyiségét (heti 6 nap és 50 perc)?  ?:-/ 

Ha rájöttél, meséld el nekem is, ugyanezt szívtam be én is  ))=/  !+"%

2008. Június 22. - 13:55:22
Válasz #448
Nem elérhető

FirstLady


Megüt a guta! Hétfőn 87.5 kg voltam, tegnap 88.6, ma 89.7. Ez hogyan lehetséges amikor szigotúan betartom a diétát 190-200g ch-t eszek, 260g fehérjét és éppen most emeltem meg az aerob mennyiségét (heti 6 nap és 50 perc)?  ?:-/ 
Hozzászokott a szervezeted az alacsony ch-hoz...
Én tartanék 1 brutál csalónapot, hátha utána újra megindul a fogyás. :)

Bár elég rossz érzés csalni, és nagyon sz*rul leszel estére (gyomorfájás, stb.) de sokaknak beválik :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 22. - 14:04:56
Válasz #449
Nem elérhető

Boresz


Hozzászokott a szervezeted az alacsony ch-hoz...
Én tartanék 1 brutál csalónapot, hátha utána újra megindul a fogyás. :)
ezt kipróbálom,de mennyi legyen a ch? 3-4x mint eddig?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság