2024. Június 05. - 02:26:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 260466 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Július 02. - 21:31:03
Válasz #465
Nem elérhető

shp


hidroxycut hardcore-rol velemenyek?
eddig 4kg-ot adtam le 1 honap alatt.
Neha kisse tulporget, egyebkent nem rossz cucc,
ON 100% standard whey megy mellette.
plusz MHP multivitamin.


Ügyes vagy!  O0   >:D

2008. Július 02. - 22:16:23
Válasz #466
Nem elérhető

hopika


hidroxycut hardcore-rol velemenyek?
eddig 4kg-ot adtam le 1 honap alatt.
Neha kisse tulporget, egyebkent nem rossz cucc,
ON 100% standard whey megy mellette.
plusz MHP multivitamin.

Hell!

Nekem a Hydroxycut Hardcore jött be eddig a legjobban.akkor is tolta le a cuccost,amikor kicsit megcsúsztam a diétával,vagy kényszerpihenőt kellett tartanom.
Ennyit tudok róla mondani,üdv

Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 06. - 23:34:18
Válasz #467
Nem elérhető

Gabe


esetleg valami ajanlat dieta kozben ezek melle:
ON 100% whey
Hidroxycut HC
MHP Multivitamin...

elore is koszi az infokat!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 11. - 11:57:21
Válasz #468
Nem elérhető

Johnnyx


esetleg valami ajanlat dieta kozben ezek melle:
ON 100% whey
Hidroxycut HC
MHP Multivitamin...

elore is koszi az infokat!
Én nemrég kezdtem el még MHP Glutamin-SR-t és nagyon jó. Kellemesen visszatölt edzés után, és jobb lesz tőle a turmix íze is  :-oD

Más: csináltam egy kis tesztet így diéta alatt, eddig 3 féle aerobot végeztem:
- 1. kb. 2 hétig kocogtam, ami 8-as sebességet jelent, ez 25 perc volt;
- 2. szintén kb. 2 hétig gyaloglás olyan 6-os tempóban, ez 55 perc volt;
- 3. az utóbbi két hétben bicikli, kb. olyan 18-22-es sebességgel (széliránytól függően), 30 perc.
Azt vettem észre, hogy a nagyobb intenzitású dolgok jobban beváltak, vagyis a legkevesebb fogyás a 2. esetben történt. Ennek persze ezer más oka is lehet, de azért érdekes.
Egyetek zabot!

2008. Július 11. - 12:21:58
Válasz #469
Nem elérhető

parrre


esetleg valami ajanlat dieta kozben ezek melle:
ON 100% whey
Hidroxycut HC
MHP Multivitamin...

elore is koszi az infokat!
Én nemrég kezdtem el még MHP Glutamin-SR-t és nagyon jó. Kellemesen visszatölt edzés után, és jobb lesz tőle a turmix íze is  :-oD

Más: csináltam egy kis tesztet így diéta alatt, eddig 3 féle aerobot végeztem:
- 1. kb. 2 hétig kocogtam, ami 8-as sebességet jelent, ez 25 perc volt;
- 2. szintén kb. 2 hétig gyaloglás olyan 6-os tempóban, ez 55 perc volt;
- 3. az utóbbi két hétben bicikli, kb. olyan 18-22-es sebességgel (széliránytól függően), 30 perc.
Azt vettem észre, hogy a nagyobb intenzitású dolgok jobban beváltak, vagyis a legkevesebb fogyás a 2. esetben történt. Ennek persze ezer más oka is lehet, de azért érdekes.

Ez az aerob érdekes. Megközelítés kérdése, mert a gyengébb intenzitású aerob ugyan kevesebb zsírt éget egységnyi idő alatt, viszont az izomzatot jobban megkíméli. A magasabb intenzitású jóval több zsírt éget (akár 20-25%-kal ) de az izomzatot is bontja.....hacsak ! nem támogatjuk meg jól. Fehérje, glutamin, bcaa, esetleg izléstől függően valami anabolikus szer . Én régebben próbáltam a nagy intenzitású aerobot (kardiót) de mivel jóformán csak vajaskenyérrel dolgoztam alá, láthatóan és mérhetően sok izomot bontott, amellett hogy zsírt is szépen.

2008. Július 11. - 21:03:44
Válasz #470
Nem elérhető

Gabe


esetleg valami ajanlat dieta kozben ezek melle:
ON 100% whey
Hidroxycut HC
MHP Multivitamin...

elore is koszi az infokat!
Én nemrég kezdtem el még MHP Glutamin-SR-t és nagyon jó. Kellemesen visszatölt edzés után, és jobb lesz tőle a turmix íze is  :-oD

en is a heen vettem Glutamin-SR-t, eddigi tapasztalat, hogy az izmaim nekem is feszesebbek edzes utan is, es reggelente is.
a tovabbiakrol majd beszamolok, ha mar nem csak placebo hatas lehetseges a jovo heten.
kosz mindenkinek a tanacsokat!

"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 13. - 19:44:39
Válasz #471
Nem elérhető

Johnnyx


esetleg valami ajanlat dieta kozben ezek melle:
ON 100% whey
Hidroxycut HC
MHP Multivitamin...

elore is koszi az infokat!
Én nemrég kezdtem el még MHP Glutamin-SR-t és nagyon jó. Kellemesen visszatölt edzés után, és jobb lesz tőle a turmix íze is  :-oD

Más: csináltam egy kis tesztet így diéta alatt, eddig 3 féle aerobot végeztem:
- 1. kb. 2 hétig kocogtam, ami 8-as sebességet jelent, ez 25 perc volt;
- 2. szintén kb. 2 hétig gyaloglás olyan 6-os tempóban, ez 55 perc volt;
- 3. az utóbbi két hétben bicikli, kb. olyan 18-22-es sebességgel (széliránytól függően), 30 perc.
Azt vettem észre, hogy a nagyobb intenzitású dolgok jobban beváltak, vagyis a legkevesebb fogyás a 2. esetben történt. Ennek persze ezer más oka is lehet, de azért érdekes.

Ez az aerob érdekes. Megközelítés kérdése, mert a gyengébb intenzitású aerob ugyan kevesebb zsírt éget egységnyi idő alatt, viszont az izomzatot jobban megkíméli. A magasabb intenzitású jóval több zsírt éget (akár 20-25%-kal ) de az izomzatot is bontja.....hacsak ! nem támogatjuk meg jól. Fehérje, glutamin, bcaa, esetleg izléstől függően valami anabolikus szer . Én régebben próbáltam a nagy intenzitású aerobot (kardiót) de mivel jóformán csak vajaskenyérrel dolgoztam alá, láthatóan és mérhetően sok izomot bontott, amellett hogy zsírt is szépen.

Ha minden igaz én izmot eddig nem veszítettem, úgyhogy az utolsó 4 hétben most ráállok az intenzívebb kardióra.
Egyetek zabot!

2008. Július 27. - 10:50:24
Válasz #472
Nem elérhető

Johnnyx


Na jól haladok a zsírvesztéssel: 83.8 kg-val mérlegeltem reggel (valamikor május elején 93-ról indultam). A karomon már hideg állapotban is látszanak halványan az erek. A hasam is egész lapos lett (legalábbis reggel), bár a kockák még nem rajzolódnak ki. Még augusztus 8-ig fogog diétázni, mert akkor megyek nyaralni --> az egy jó választóvonal lesz. Aztán jöhet a kőkemény tömegelés.
Egyetek zabot!

2008. Július 27. - 12:06:30
Válasz #473
Nem elérhető

Boresz


Nah,megjöttem a "reggeli" aerob-ról (10kor nyit a terem).Mivel a trikómat itthon hagytam  !+"% ,a tulaj megdobott egy szunyoghálós trikóval  :D.Jól kezdtem a napot,he. 55percet tekertem bicajon ~130as pulzust tartva,de 3x rányomtam a tempóra 2 percig tartva azt, akkor felment 165ig is.Ne csak a monoton mozgás legyen címszóval.Szó szerint tócsa volt alattam mire lemásztam a gépről,jól sikerült ahogy magamon érzem. Kérdem az okosakat,hogy van-é ennek érteleme? Vagy ha tehetem,változatos legyen a mozgás,úgymint 1 órában ha lehet séta és bicikli is legyen benne?Csakmert a testem megszokja az egyoldalú terhelést és nem reagál már pár hét után,ugyan arra a gyakorlatra olyan hatásfokkal? ????...
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 27. - 15:26:56
Válasz #474

B1ll4

Vendég
Mennyit kardiózol egy héten ? Van ám olyan emberke is aki 3*30 percen kezd és a végén már 7*90 percet nyom , de lehetne itt sok példát mondani .

2008. Július 27. - 17:31:10
Válasz #475
Nem elérhető

Boresz


Mennyit kardiózol egy héten ? Van ám olyan emberke is aki 3*30 percen kezd és a végén már 7*90 percet nyom , de lehetne itt sok példát mondani .
5*50 perc
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 27. - 17:33:00
Válasz #476

B1ll4

Vendég

2008. Július 27. - 17:36:34
Válasz #477
Nem elérhető

Boresz


6*60 perc akár ?
nemgond,de hogyan mozogjam le azt a 60percet?
Egysíkú mozgás,vagy mint a mai,hogy néha pörgessem fel a pulzust,vagy intenzív magas pulzus legyen végig?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 27. - 17:39:29
Válasz #478

B1ll4

Vendég
Nem izombontás a célod , azért az már igen edzett embereknek való játék -> Tour de France pl ...

Próbáld ki , ezt a heti 6*60-at monoton 100-130 között pulzus és ha nem változik akkor kajával kellene variálgatni , de először ezt  próbáld ki.

2008. Július 28. - 13:10:38
Válasz #479
Nem elérhető

LilD


Sziasztok!
Szerintem próbáld ki az intervall edzést. Sok helyen olvasni róla pozitív kritikát, és sokaknak az ismeretségi körömben be is vált, többek között nekem is.

 :-*