2024. Június 03. - 21:41:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3823321 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2013. Október 03. - 23:18:49
Válasz #41310
Nem elérhető

ninja14


 ;D ;D ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Október 04. - 12:55:22
Válasz #41311
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 04. - 17:30:31
Válasz #41312
Nem elérhető

Matteo


http://www.hir24.hu/belfold/2013/10/04/megszolalt-kozteruletesek-altal-letepert-no/

Mindenhol gyilkosságok, rablások, erőszak, gyerekek öregek családanyák ellen. Ezeket a közterületeseket sem láttam, bűnözőket elfogni, vagy bűnt megelőzni, csak a villamosokon buszokon feszengeni, meg mérgesen nézni. Csak egyszer látnák valami kigyúrt bűnöző ellen intézkedni ilyeneket. De most is csak egy nővel sikerül a harc. Miért nincsenek ezek mondjuk Soroksáron, ahol megölték azt a nőt, vagy amikor szétverték azt a 13 éves gyereket? Akkor hol vannak ezek? Persze tudom az már nem az ő körzetük. Itt csak bűn üldözés van, pedig megelőzni kellene és nem miután már megöltek akkor toporogni meg nyilatkozgatni, hogy mi történt. Minden sarokra egy ilyet. Járőrözzenek a kihalt helyeken, veszélyes városrészekben. Télen nyáron. És előzzék meg a bűnt. Akkor majd tisztelni, fogom a munkájukat.

2013. Október 04. - 17:49:23
Válasz #41313
Nem elérhető

Matteo




Itt jobban látszik

2013. Október 04. - 20:37:33
Válasz #41314
Nem elérhető

Gabe


Nyugi Matteo, nyomj egy kis háestét. :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 04. - 20:42:11
Válasz #41315
Nem elérhető

Matteo


Nyugi Matteo, nyomj egy kis háestét. :)

Most egy hónap pihenő van, mondjuk ez akkor sem tetszene **:))))*

2013. Október 05. - 01:04:56
Válasz #41316
Nem elérhető

try2bebig


http://www.hir24.hu/belfold/2013/10/04/megszolalt-kozteruletesek-altal-letepert-no/

Mindenhol gyilkosságok, rablások, erőszak, gyerekek öregek családanyák ellen.

Elnézést, de körülöttem nincs ilyen. Esetleg körülötted sem, csak a hírekben látod?

2013. Október 05. - 07:14:36
Válasz #41317
Nem elérhető

Matteo


http://www.hir24.hu/belfold/2013/10/04/megszolalt-kozteruletesek-altal-letepert-no/

Mindenhol gyilkosságok, rablások, erőszak, gyerekek öregek családanyák ellen.

Elnézést, de körülöttem nincs ilyen. Esetleg körülötted sem, csak a hírekben látod?
Attól függ mit veszünk körülöttemnek. A lakásomban szerencsére még nem futottam össze ilyennel. A családommal, rokonaimmal  történt már  ilyesmi. Kint az utcán, érzékelhető a feszültség, az érthetetlen agresszivitás, a nagyképű ki ha én nem magatartás. Mesélhetnék, amik velem megtörténtek, de nem fogok mert nagyon hosszú lenne,és nincs kedvem annyit írni. A fiamat kétszer kirabolták a cigányok. Igen a hírekben látom ezeket a bűneseteket, és mindig megráz ha állatot, nőt, gyereket , öreget látok szenvedni. Én ezt körülöttemnek érzem. Itt Budapesten, Magyarországon.

2013. Október 05. - 10:25:25
Válasz #41318
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.hir24.hu/belfold/2013/10/04/megszolalt-kozteruletesek-altal-letepert-no/

Mindenhol gyilkosságok, rablások, erőszak, gyerekek öregek családanyák ellen.

Elnézést, de körülöttem nincs ilyen. Esetleg körülötted sem, csak a hírekben látod?
Attól függ mit veszünk körülöttemnek. A lakásomban szerencsére még nem futottam össze ilyennel. A családommal, rokonaimmal  történt már  ilyesmi. Kint az utcán, érzékelhető a feszültség, az érthetetlen agresszivitás, a nagyképű ki ha én nem magatartás. Mesélhetnék, amik velem megtörténtek, de nem fogok mert nagyon hosszú lenne,és nincs kedvem annyit írni. A fiamat kétszer kirabolták a cigányok. Igen a hírekben látom ezeket a bűneseteket, és mindig megráz ha állatot, nőt, gyereket , öreget látok szenvedni. Én ezt körülöttemnek érzem. Itt Budapesten, Magyarországon.

Pesten nem tudom milyen a helyzet, de itt vidéken tapintható a feszültség.

2013. Október 05. - 10:54:06
Válasz #41319
Nem elérhető

Maszat


Ez az eset úgy történt, hogy a közterületesek intézkedtek egy nő ellen, állítólag a kezénél fogva ráncigálták, mire ez a tipikus emberjogi aktivista kurva odament balhézni, hogy ehhez nincs joguk. A bliccelő elmenekült, Őt meg ott tartották, mivel akadályozta a hivatalos személyek munkáját. Mielőtt ezt megtudtam volna, már akkor sejtettem,h valami idióta a csaj, mert a nagy ráncigálás közepette, még ahhoz is volt ereje, hogy nevessen. Ez látszik is a videon. A gyereke írt valahova, hogy valami tüntetésre is készül jövőhéten. Na erről az idióta nőről ennyit.

Továbbá azon is érdemes elgondolkodni,h miért kellett ráncigálni azt a bliccelőt, aki miatt odament ez a fasz? Azért mert bliccelt, és a kérésre odaadta az iratait? Valószínűleg nem. Mert utána el is menekült. A közterületes igazoltathat, ha ellenkezel, feltarthat a rendőr érkezéséig. Mindenki veri a nyálát,h jaaj úristen, szegény nő, és köcsög közterületesek. Miközben bele se gondol, hogy lehet, hogy csak a munkájukat végezték. Micsoda szar államban élünk, fizetni kell az utazásért. Jah, kössz Orbán!! Nem azért, de gondolkozzatok már. Én használtam, és használom is a tömegközlekedést, volt számtalan incidensem bliccelés miatt. De soha nem lett volna semmi, ha odaadom az irataimat. Soha. Én felmértem a helyzetem, tudtam, hogy én vagyok a fasz, de SOHA NEM KÉRTEM KI A MAGAM IGAZÁT! Mert nem is volt. Akinek nem tetszik az,h van egy állami rendfentartó szervünk, és fizetni kell a tömegközlekedésért, az menjen valami afrikai polgárháborús országba, és élvezze a kibaszott anarchiát.

Ez az idióta kurva meg élvezi az egészet, lázad a rendszer ellen, rángatózik, rugdosódik, meg eldobja magát mint egy zsák szar. Bele is basztam volna a fejébe kettőt ott  kamera előtt.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 05. - 11:23:17
Válasz #41320
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ok, így volt, a nő idióta. De az éremnek mindig két oldala van, és erre meg azt szoktam mondani, hogy a 120 kilós kannibál cigányhoz nem mer odamenni, hülye is lenne a 90.000Ft-os fizetéséért kockáztatni az életét/ testi épségét, ezt is megértem, mert olyan kurvára megértő vagyok. De az a kérdés felmerül bennem ilyenkor, hogy ha annak szabad lógnia, mert az ellenőr/ közteres nem mer odamenni hozzá, akkor rá a szabályok nem vonatkoznak? Mert nagy és primitív.......és letépné a fejüket azonnal, gondolkodás nélkül?
A szabályok vagy mindenkire vonatkozzanak, és tartassák is be, vagy ha nem, akkor holnaptól én is bérlet nélkül utazom. Ilyen szituációban mennék oda ezekhez és erőszakkal kényszeríteném őket, hogy menjen oda egy horda orkhoz is, szerintem nem sokáig dolgozna közterületesként.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Október 05. - 11:32:35
Válasz #41321
Nem elérhető

Maszat


Ezt is sok helyen olvasom, de István mutass rá, hogy a videon hol látsz 120 kilós kancigányt. Kérlek mutass rá. Minek kell feltételes módban beszélni, mi lett volna ha, amikor itt egy adott video anyag?  Nekem is volt olyan, hogy utaztam a 4es villamoson, odament egy ellenőr a cigányhoz, az elküldte, majd odajött hozzám, volt bérletem, de mondtam, hogy majd ha Ő megmutatja, akkor Én is. De ez más téma.

Hogy jönnek ide most a cigányok? Miért beszélünk mellé?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 05. - 11:34:36
Válasz #41322
Nem elérhető

God Vazzeg


Ilyen az amikor mindenkinek igaza van :D

2013. Október 05. - 11:45:01
Válasz #41323
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ilyen az amikor mindenkinek igaza van :D

Mondom én, hogy mindenkinek igaza van.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 05. - 11:45:45
Válasz #41324
Nem elérhető

Matteo


Én csak egyet szeretnék. Több sétáló rendőrt, és közterületest a veszélyes környékeken, nem autóban jövő menőt, hanem aki tényleg ott van, és intézkedik a bűnözők ellen. Figyel és megelőz. Nem üldöz. Mert ha üldöz az már rég rossz. Az iskolák előtt mostanában rendőrök állnak. Szép szabályosan működik is minden. Tehát a rendőri jelenlét megelőzi a bűnt. De csak akkor ha jelen van.