2024. Június 08. - 09:25:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624360 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. December 29. - 10:07:33
Válasz #255
Nem elérhető

tomi


Lauter Viktor egy fiú gyermek apukája.
Up the dose, lift the most!

2007. December 29. - 13:22:15
Válasz #256
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
80-20 a százalékos arány.  :-} ;D

2007. December 29. - 15:25:40
Válasz #257
Nem elérhető

pókerarc


Zolinak egy Zolikája van... ;D ;D ;D #:-)

2007. December 29. - 21:00:56
Válasz #258
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...télleg már én is utánanéztem... !+"% ;D

2007. December 29. - 21:06:22
Válasz #259
Nem elérhető

GetFreaky!


Kiss Jenő két boldog kislány apukája
Jeskó Tamás két boldog leány apukája
Gaszt Ákos két pici leány édesapja
Vékony Zoli...most hirtelen meg nem mondom...de asszem


..így kapásból ez jutott eszembe



Akkor eddig egész jó az arány!!!!Még a végén igazolódik a megállapítás hogy magas tesztó=kislánnyal!

2008. Január 02. - 16:17:30
Válasz #260
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Erre a kedvenc koksz dologra a Los Angelesi hatóságok is nagyon kíváncsiak, és mindenképpen Hidetata Yamagishi-t szeretnék erről megkérdezni.. :-)


Hide az egyik legnormálisabb ember volt akit megismerhettem az USA-ban!  :-){

Emellett az egyik legkeményebben edző testépítő akit valaha láttam.


Értetlenül állok a történtek előtt, főleg az óvadék összege láttán. Szomorú az, hogy persze a fórumokon már világszerte elkezdték őt cikizni. A magyar szuperfórumon is elkezdődtek már az okoskodások, jobbnál jobb "anonymous" szakemberek osztják az észt, hogy merre hány méter... :-O :---- !+"% ;D

Hide csak azt csinálta amit minden más világjáró testépítő...habár az óvadék láttán lehet, hogy vmi mást is csinált... ::)

Hűűű és a Milos banda tehet mindenről... Érdekes, én egész Amerikán átutaztam Milossal az oldalamon, mégsem kerültünk bajba. Na nem mintha nem kerülhettünk volna...szerintetek müzliszeletek voltak a táskáinkban???!!!  ;D


Viszont Hide az egyik legparázósabb volt ezzel kapcsolatban. Mindig nevetségesen óvatos volt ebben a témában. Ezért (is) nem értem ezt az incidenst...


Jah, meg szóba került az a kérdés is, hogy kap-e majd ezután vízumot az USA-ba. Nos, itt megint a "fastor-os" nézeteltérésünk kerül szóba...enyhe túlzással kint mindenki rajtam röhögött, hogy nekem vízum kellett ahhoz, hogy kimenjek...mert ugye normális országokban nincs amerikai vízum kötelezettség. Így Hide-nek, Binais-nak, Flex Lewis-nak, Dennis Wolf-nak...stb...nem kellett vízum az USA-ba... :-)!
Ettől függetlenül lehet, hogy Hide-nek ezek után lesznek ilyen problémái (is)... :(
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 02. - 16:25:40
Válasz #261
Nem elérhető

endre66


You too can live, work and study in America, register at www.usa123.shit!    @-o
Valami akcióhős rasszista határőr kiszúrhatta szegényt...

2008. Január 04. - 00:59:11
Válasz #262
Nem elérhető

GetFreaky!


You too can live, work and study in America, register at www.usa123.shit!    @-o
Valami akcióhős rasszista határőr kiszúrhatta szegényt...




Ez tuti nálunk simán behozta volna! :D :D ;D ;D

2008. Január 04. - 16:27:47
Válasz #263
Nem elérhető

izomboy


a véleményem erről hogy akkor a festőt is csukják le mert magánál hórdja az ecseteit....
Jó elméletben nem összehasonlítható de gyakorlatilag  egy kalap alá vehető.
A rosszindulató köcsög fórumosok imádnak fikázni mert alkotni sosem fognak tudni, a legnagyobb büntetés nekik hogy telibe szarsz a fejükre ,és reakció nélkűl hagyod, ettől rájönnek hogy az írásaik elvesznek hamar mint fing a szélben:) ;-oo-;

2008. Január 05. - 11:17:28
Válasz #264
Nem elérhető

RolandFi


a véleményem erről hogy akkor a festőt is csukják le mert magánál hórdja az ecseteit....
Jó elméletben nem összehasonlítható de gyakorlatilag  egy kalap alá vehető.
A rosszindulató köcsög fórumosok imádnak fikázni mert alkotni sosem fognak tudni, a legnagyobb büntetés nekik hogy telibe szarsz a fejükre ,és reakció nélkűl hagyod, ettől rájönnek hogy az írásaik elvesznek hamar mint fing a szélben:) ;-oo-;


 @:-) :-)!

2008. Január 05. - 18:14:04
Válasz #265
Nem elérhető

shp


...drogos meg a drogját hordja magával, a gyilkos meg a fegyverét.  ?:-/ Most rosszindulatú vagyok?  d:)

Aki vállalja, az vállalja a rizikót is. Pech, de ez van. A letartóztatás is jogos ilyen esetben. Miért kellene kivételezni? Ez a törvény...

Én is sajnálom ezeket az eseteket ettől függetlenül..

2008. Január 05. - 22:05:50
Válasz #266
Nem elérhető

tomi


Nálunk spec ecsetnek számít, az USA-ban kábítószernek. Ország/jogrendszer válogatja. Japánban nem tudom, hogy ítélik meg, de a gyakorlat azt mutatja, hogy a fejlettebb országok mindegyike bünteti.
Up the dose, lift the most!

2008. Január 05. - 22:19:02
Válasz #267
Nem elérhető

L


Rühellem ezt az álszent hozzáállást a doppingszerekkel kapcsolatban. Ha néztétek a tour de france-t vagy akár beármelyik olympiát, láthattátok, hogy amint egy sportoló lebukik a csapat vagyis az ország kihátrál mögüle. Államilag támogatjuk az élsportot válogatott szinten és így részben a doppingot is és ezáltal akarunk elérni jobb eredményeket, de ha bukik a sportoló akkor az az ő bukása, vigye el ő a balhét."A siker közös a kudarc marad a sajátod" ahogy szokták mondani. Agybaj... a sportolók meg szinte rá vannak kényszerítve a doppingra ha el akarnak valamit érni. Ezek után még (majdhogynem) a drogtörvény vonatkozik a doppingszerekkel élőkre...? Tiszta vicc.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 05. - 22:23:50
Válasz #268
Nem elérhető

Jordan


Tény:

Doppingmentes élsport NINCS!!!!!!!

Akárki akármit mond, minden sportágban, minden élsportolónak megvan a maga keresztje!   :-)->
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 05. - 22:36:12
Válasz #269
Nem elérhető

L


Tény:

Doppingmentes élsport NINCS!!!!!!!

Akárki akármit mond, minden sportágban, minden élsportolónak megvan a maga keresztje!   :-)->


Így van. Hallottam egy-két elég komoly történetet a sportkórházból...nyílt titok a dolog. Pont ezért nem értem, hogy miért kell mellébeszélni ilyen szinten. Én a magam részéről egyetlen sportolót sem tudok hibáztatni. Sőt becsülöm az elhivatottságukat és a kockázatvállalásukat.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"